Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tým 3.

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyUt jún 26, 2012 6:36 pm

First topic message reminder :

Vaše miesto stretnutia bolo v lese pre chunínov. Nevedeli ste kdo je váš sensei a nevedeli ste čo vás čaká. Na začiatku toho "lesíka" vás čakal jeden chunín ktorý vám dal mapy s miestom stretnutia. Keď ste išli na to miesto určenia mohli ste mať pocit že vás niekto sleduje, no nemohli ste si byť istý či to vážne tak je. Aburame Yoko a ešte jeden neznámy člen ktorý mal dojsť neskôr.. Na mieste určenia bola červená vlajka a pri nej bol svitok.. Vašou úlohou bolo otvoriť ho až sa všetci stretnete.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 10:09 pm

Yoko Nadare

,,Je mi to jedno."
byla jediná její odpověď. Stála opřená o zeď a zamyšleně koukala do zdi. Reagovala až na otázku Usagiho. ,,Ne úplně nejlíp, ale bude to stačit." prohrábla si vlasy a tvářila se, že tu nechce být. ,,Ať už dnešek skončí, nic víc nechci." přivřela oči a něco si nespokojeně zamručela. ,,Fajn, když je domlátíme budeme mít pokoj?" na chvilku se zatvířila až unaveně, ale to hned zmizelo. ,,Mohl by s tím mít něco společného... Inari?"
Návrat hore Goto down
morgen

morgen


Počet príspevkov : 29
Join date : 27.06.2012

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 6:33 pm

Moroshi Kaguya

Den začal vážně skvěle...útok na vesnici...A to jsem byl zrovna dnes přiřazen do týmu a i tak jsem měl zpoždění. Když jsem na ono místo dorazil, už tam nikdo nebyl. Nejspíš šli bojovat do vesnice. Nebyl ale čas je hledat, musel jsem se soustředit na ochranu vesnice. Určitě první místo kam půjdou je nemocnice...To je banditům podobný...Na nic jsem neváhal a hned jsem utíkal do nemocnice. Běžel jsem po střechách budou, musel jsem tam být rychle. Nepřemýšlel jsem. Z chodidel se mi vysunuli kosti a já skočil na zeď. Kosti se do zdi zabodli a já běžel po stěně nemocnice. Skočil jsem do prvního okna, které mi přišlo do cesty a ještě předtím jsem kosti stihl zatáhnout. Okno bylo naneštěstí otevřené. Proskočil jsem jím, zavadil o parapet a praštil sebou o zem. Slušně jsem se tam roztáhl. Hned jsem ale vstal, oprášil se a rozhlédl se. Bylo tu pár lidí ale hlavně ANBU. Věnoval jsem jim jenom krátkou úklonu na pozdrav a poté začal mluvit. Omlouvám se, že tak vyrušuji, ale zdálo se mi, že k nemocnici míří pár útočníků, tak jsem přiběhl nejrychleji jak jsem mohl...řekl jsem a zhluboka jsem vydechl.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 6:42 pm

Anbu

Tak to neviem.. mojou úlohou vás bolo sem priviesť.. dokážte sa o sebe teraz postarať sami? Mám aj iné dôležitejšie misie.. a hlavne musím ísť späť chrániť Hokageho No zrazu k nám priletel z okno nejaký chlapec. Ty budeš asi ich spoločník však? Dobre ja miznem, držím palce Spravil som pár pečatí Doton! Ruku mi pokryl kameň a ja som prerazil stenu, vyskočil som a bežal som späť do lesa. No to už vás nemuselo trápiť, za vami už stáli banditi. Dvaja vyskočili s katanami na Usagiho, jedna kunoichi vystrelila malý prúd vody na Yoko a posledný traja sa rozbehli na Moroshiho.
Návrat hore Goto down
morgen

morgen


Počet príspevkov : 29
Join date : 27.06.2012

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 6:55 pm

Moroshi Kaguya

Neměl jsem rád boj...Ale...Nevím proč...Asi před tou ztrátou paměti jsem neměl rád bandity nebo nevím. Ale...I přesto že jsem je dříve nejspíš neměl rád tak jsem nedokázal ubližovat lidem pokud to nebylo úplně nutné. Proto jsem na nic nečekal a když proti mě běželi tak jsem na poslední chvíli vzal prach z rozbité stěny a hodil jim ho do očí. Pokud se můj plán povedl tak určitě byli hodně zmatení a pochybuji že by tak rychle zastavili. Proto jsem využil jejich pohybovou energii a chtěl jsem vzít dva, kteří běželi po kraji za límec jejich oblečení a hodit je za sebe, aby propadli dírou ve stěně. Pokud se to povedlo tak jsem toho třetího vzal jednou rukou za krk a druhou mu dal na podbříšek a vyzvedl ho do vzduchu a vyhodil ho dírou ve zdi ven. Sice nejsem nejsilnější člověk ve vesnici ale tohle využívá jednoduché principy fyziky a pák, takže by jsem to měl dokázat...Ale jen pokud se mi to všechno povedlo.
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 8:53 pm

Usagi Aburame

Prekvapene sledoval toho tretieho týpka ako "vošiel" do nemocnice. "Tretí člen ? Vyzerá trocha ... ako hlupák ..." Nad tou myšlienkou sa trocha pousmial no smiech ho hneď prešiel ako jeho chrobáky zacítili chakru v bezprostrednej blízkosti. "Majú dosť slabú chakru ..." Usagi len spokojne sedel a pozoroval toho týpka pred sebou. Veď sa ani o nič nemusel starať keďže sa chrobáky na jeden malí pohyb ruky vyvalili z chrbtice Usagiho tela a rozleteli sa rovno na tých dvoch banditov. "Občas je výhodné mať mäsožravé chrobáky ..." Prehlásil v tichosti pričom si len začal oprašovať oblečenie od prachu.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyPi jún 29, 2012 9:12 am

Yoko Nadare

,,Samozřejmě, dokážeme. Navrhuju jít domů a spát."
pobaveně se usmála na Usagiho. Pak se objevili další banditi. ,,Ne, spát se nebude." protočila oči v sloup. ,,No, na představování bude čas později." povzdechla si lehce unaveně, donutila se vstát a líně se protáhla. Proud vody oproti ní ji nijak netrápil. ,,Jibaku jutsu: Tenshi." načmárala do vzduchu rychle znak a než by se mohla kunoichi rozmyslet, ve vzduchu visel další znak. ,,Jibaku jutsu: Yajirushi!" použila tentokrát trošku více chakry, aby udělala ránu silnější. Neměla po předchozím představení náladu se tady s nimi piplat. ,,Usagi? Právě mě tak napadlo, že znám člověka, který tenkrát do naší zahrady pořizoval ty stromky. Myslím, že by nám mohl pomoc." pronesla k Usagimu, jen tak mimo to všechno.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptySo jún 30, 2012 2:39 am

Úspešne ste sa ubránili proti banditom. Zrazu ste započuli trepot krídiel. Priletel holub s poštou od Hokageho na chrbte. Po otvorení listu ste si mohli prečítať že vás Hokage vysiela na diplomatickú misiu. Máte doručiť informácie o našom stave do Sunagakure no sato. Niečo sa tu deje zlého, no neviem čo. Dajte tento list Kazekagemu. Vyzerá to že budem musieť svolať snem Kagov. Dúfajme že to nezájde až tak ďaleko.
Návrat hore Goto down
morgen

morgen


Počet príspevkov : 29
Join date : 27.06.2012

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyNe júl 01, 2012 12:05 pm

Moroshi Kaguya

Podíval jsem se přes okraj díry dolů na zem. Ležela tam tři nehybná těla. Odpočívej v pokoji...řekl jsem a smutně jsem se podíval na jejich mrtvoly. Najednou jsem ale uviděl přilétat ptáka. Byl to holub. Dosedl mi na rameno, asi proto že jsem byl nejblíž. Měl k sobě přivázanou zprávu, tak jsem ji otevřel a přečetl si ji a nahlas říkal pouze ty důležité části. Diplomatická mise, blablabla, Posílám vás do Sunagakure,blablabla, doručit Kazekagemu, spěchá...Řekl jsem pouze to důležité, to ostatní nebylo podstatné. Ze zápěstí mi vyjela kost, byl jsem k nim otočený zády takže to nemohli vidět. Zprávu jsem si obalil okolo kosti a zatáhl zpět. Zase až tak moc to nebolelo, ale bylo to nepříjemné. Otočil jsem se k nim a poté jsem si všiml konečně že jeden z mých týmových parťáků je dívka. Pouze jsem nasucho polkl a otočil se k tomu klukovi. Myslím že by jsme měli vyrazit...řekl jsem ale čekal na jejich reakci. Můj tón nebyl povýšenecký ale spíš moudrý, rozvážný a přemýšlivý. Doufal jsem ale že ze mě nebudou chtít tahat informace. Ani neznají mé jméno...Ale nejspíš je ani nezajímá...takže to je jedno...Jenom jsem nechtěl, aby se hned dozvěděli že jsem Kaguya, u lidí to nenechává dobrý první dojem.
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyNe júl 01, 2012 12:18 pm

Usagi Aburame

Znudene vstal a prešiel k tomu chalanovi, položil mu ruku na rameno pričom okamžite začal vysielať veľké množstvo chrobákov na jeho telo aby ho obalili. "Pekne po rade ... fajn ?" Spýtal sa celkom chladne. "Ako vidíš je tu mnoho banditov ktorý sa nás snažia dostať a tak si nemôžeme byť istý tým, že nepatríš k ním a oni neboli len návnada ... chápeš ?" Pokiaľ chrobáci obalili aspoň rameno toho týpka mal Usagi menšiu výhodu keby sa ten týpek rozhodol predsa len zaútočiť. "Takže by sa nám na začiatok hodilo tvoje meno čo ty nato ?" Nenápadne žmurkol naň a čakal či niečo povie. "Alebo sa tu taktiež môžeme zabíjať kým to jeden z nás nevzdá ... hmm ?"
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyNe júl 01, 2012 12:26 pm

Yoko Nadare

Pečlivě poslouchala to něco málo, co jim tem nováček přečetl. ,,Sunagakure? Jen to ne." zaúpěla nespokojeně. ,,Já nemám sakra čas štrachat se do tý pískem zapadlý díry...!" měla chuť nakopnout nejbližší věc, to byl však Usagi. Zarazila se a pak se uklidnila. ,,No tak dobrá..." rezignovaně svěsila ramena. ,,Usagi... To snad nebude nutné." zívla si nakonec a přešla vedle něj.
Návrat hore Goto down
morgen

morgen


Počet príspevkov : 29
Join date : 27.06.2012

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyNe júl 01, 2012 12:44 pm

Moroshi Kaguya

Omlouvám se, ale nebyl čas na to se představovat...Mé jméno je Moroshi, člen speciálního Hokage týmu a oddaný ninja Konohy. řekl jsem a ukázal mu druhou rukou na svůj levý kotník, na kterém jsem měl připevněnou čelenku Konohy. A mohu se zeptat na vaše jména?zeptal jsem se docela ironicky a doufal jsem že mu dojde, že i já je mohu považovat za členy těch banditů když je vůbec neznám. A pokud už nic nepotřebujete vědět, tak... ale nedořekl jsem. Levou rukou jsem se chytl za ústa a klesl jsem na koleno. Začal jsem prudce kašlat. Když jsem Ruku od úst oddálil, byla na ní krev. Sakra...řekl jsem potichu a vyndal z kapsy krabičku, otevřel ji, vyndal pilulku a tu spolkl. Hluboce jsem se nadechl a vydechl. Poté jsem opět vstal a vyndal z kapsy ubrousek, do toho jsem utřel krev z mé ruky a zároveň i krev u úst. Potřebujete vědět ještě něco?zeptal jsem se a čekal. A ty brouky by jsi už mohl dát pryč...Je sice hezký že jsi Aburame ale útočit na své týmové parťáky bez důvodu není zrovna vychované...
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyNe júl 01, 2012 1:10 pm

Usagi Aburame

"Moroshi ? Znie to trocha zvláštne ... ale budiš." Pokrčil nad tým ramenami a odvolal chrobáky. Začal sa naťahovať pričom sa otočil na Yoko. "Už som prestal neboj ... chrobáci so ani nenapadli ..." Oznámil v tichosti po čom sa len zahľadel na to ako sa Moroshi rozkašľal no nič na to nepovedal. "Vieš, že som Aburame ... to ti musí stačiť." Oznámil mu ešte tichšie než predtým a natiahol k nemu ruku na znak priateľstva. "Nepovedal svoje priezvisko ... ja nepoviem svoje meno ..." Oznámil si rozhodne v hlave.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyNe júl 01, 2012 1:15 pm

Yoko Nadare

Nadzvedla jedno obočí a vyslechla si, co jim řekl Moroshi. Pak dloubla do Usagiho. ,,Je to klasické jméno z doby prvního Hokage, dnes už v Konoze zapomenuté, ale jinde celkem rozšířené. Měl by jsi si taky někdy něco přečíst." povzdechla si. Sledovala jak Moroshi kašle krev, hned jí bylo jasné, co se děje. ,,Kaguya, heh? Kaguya v Konoze. Zajímavé." zkoumavě se zadívala na Moroshiho. Co se týkalo studia jiných klanů, strávila u něj jako menší dost času, takže vidět prvně v životě někoho takového jí trošku překvapilo. ,,Yoko Nadare." představila se taky. ,,A tohle je Usagi. On se jenom za své králičí jméno stydí." vyplázla na Usagiho jazyk.
Návrat hore Goto down
morgen

morgen


Počet príspevkov : 29
Join date : 27.06.2012

Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 EmptyNe júl 01, 2012 1:43 pm

Moroshi Kaguya

Podal jsem Usagimu ruku a mírně jsem se usmál. Rád vás poznávám, Usadi, Yoko...Poté jsem se podíval na Yoko a řekl, ale trochu se mi třásl hlas...S holkama mi to nikdy moc nešlo. Je zajímavé že dokážeš poznat Kaguyu jen podle toho že má Tuberkulozu...A Kaguyové jsou vzácnost všude, náš klan už je na pokraji vymření a na světě je už jen pár jedinců...Rád bych ti řekl jak jsem se dostal do Konohy...Ale to by jsem nejprve musel vědět kdo vlastně jsem...Řekl jsem a mírně jsem se usmál. Ale...byl by jsem vám vděčný kdyby jste to nikde moc neříkali...Kaguyové nejsou moc oblíbení kvůli své historii...řekl jsem a mírně jsem se usmál.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tým 3. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tým 3.
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: