SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Kasumi Tsuachi (Shana)

Goto down 
AutorSpráva
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla

Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Kasumi Tsuachi (Shana) Left_bar_bleue0/1000000Kasumi Tsuachi (Shana) Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Kasumi Tsuachi (Shana) Empty
OdoslaťPredmet: Kasumi Tsuachi (Shana)   Kasumi Tsuachi (Shana) EmptySt jún 27, 2012 10:46 am

Jméno a Přímení :
Kasumi Tsuachi

Věk :
15

Místo původu :
Kirigakure no sato

Fóbie :
z ničoho, aj vďaka jej tréningu

Hodnosť :
Oinin vo výcviku (1. oddiel)

Pohlaví :
žena

Sen :
byť najlepšia vo svojom oddiely

Klan :
-

Kekkei Genkai :
-

Schopnosť Kekkei Genkai :
ešte sa u nej neprejavil

Štýl boja:
Na blízko aj na ďiaľku, prefektuje skôr taký partizánsky spôsob boja typu, nastražovanie pascí alebo útočenie zo zálohy a od zadu, priami boj nie je moc pre ňu no nedá sa povedať že by sa v ňom strácala.

-Taijutsu: Stále
-Ninjutsu: často
-Genjutsu: Stále

- Zbraň, vybavenie :
Niekoľko mini kunaiov ktoré ma na púzdre pri nohe, skalpely reagujúce na jej chakru, po tom ma sadu zvončekov, ZVN, vojenské pilulky, rôzny jedy a kyseliny /tieto nosí pri sebe
2x katana, 2x katar, 2x boxer, bedňa plná mini kunaiov, náhradné zvonky,

tiež vlastní dosť nepríjemných mučiacich nástrojov a zároveň aj na liečenie typu prenosnej lekárnicky prvej pomoci ale má aj plne vybavenú lekárničku pre väčšie zranenia.

Schopnosti :
Kasumi sa zameriava hlavne na získavanie informácii a ich udržanie v sebe, inak povedané je veľmi charizmatická, rozumná, výborná v kamufláži, vyzná sa do kultúre a povahy ľudí v hlavných dedinách, ich hierarchiách, tiež vie praktikovať dosť bolestné formy mučenia, ako psychicky taj aj fyzicky, vie vynikajúco rozúzliť jazyk takmer hocikomu, tiež je cvičená ako obstáť pri mučení, je naňho zvyknutá a už je to u nej v takom štádiu že sa vie ako keby odpútať od tela pri čom ju mučia, tzv, vie ignorovať bolesť. Čo sa týka boja, jej rýchlosť sila a reflexy sú na jej vek priemerné (na pomeri Onina, na pomery genina je celkom silná), možno trocha väčšie a len máloktorý ľudia si o nej myslia že je slabá. má dosť veľké množstvo chakry a vie ju ovládať na vynikajúcej úrovni. Tiež je veľmi dobrá v pozorovaní aj tých najmenších detailoch. Jej taktické schopnosti sú na dosť vysokej úrovni.
Vyzná sa v jedoch/protijedoch a kyselinách ktoré často používa pri mučení.
+ síce neovláda zatiaľ žiadne lekárske ninjutsu tak je veľmi dobrá v liečení ako takej za pomoci lekárničky a tak celkovo, vie zošiť zranenia atď.

/pozn, pri tej ignorovaní bolesti, stále je iba vo výuke takže stále dokáže pociťovať bolesť .. len na ako takej znesiteľnej úrovni.

Podstata :
Suiton
Raiton

Výzor :
viz obrázok, nenosieva často "uniformu" Oininov pretože pre jej odbor je to niečo čo je jdokáže dosť skomplikovať prácu, naopak pre priamy boj ho nosieva takmer vždy

Vlastnosti :
Je celkom milá a usmievavá, je veľmi charizmatická a na svete snáď nie je človeka ktorý by si ju neobľúbil. Málo kedy sa naštve a vie sa dobre zabávať či odpútať na nejakej párty.


Životopis postavy :
Kasumi sa narodile tesne pred tým než ľudia v Kirigakure vyhladili klan Shana, vlastne len týždeň na to klanové sídlo napadli obyvatelia Kirigakure a dosť členov klanu pri tom zahynulo. Kasumi bola ešte malá a sotva vnímala svet okolo seba ale to by im pravdepodobne nevadilo keďže im ten klan naháňal strach už niekoľko rokov. Jej mama ju však v ten deň zobrala k sebe a ušla s ňou niekde za hradby Kirigakure no sato a celkovo z dosahu tých ľudí, prvý rok jej života prežila iba s ňou v podstate divočine a niektoré chvíľky boli naozaj ťažké, raz im chýbalo jedlo, raz voda, niekedy ich zužovali choroby, no jedna bola natoľko nepríjemná že jej matku zabila a ona sa už vo svojom prvom roku ocitla sama, moc toho nezmohla, keďže bola hrozne mladá a keby ani nie deň po smrti jej matky neprišli Oinini ktorý sa Kasumi ujali tak by zahynula možno ešte nepríjemnejšou smrťou než jej mama. Oinini ju zobrali do svojej dediny Tetsu kde sa po pár skúškach rozhodli že ju budú vychovávať ako jedného z nich, prvé štyri roky teda prežila medzi nimi, učila sa takmer všetko čo bolo treba pre správneho Oinina, začalo sa jej učňovské roky ako Oinin a za tú dobu sa naučila aspoň základy taijutsu a ninjutsu, už vo svojich šiestich rokov vedela chodiť po vode aj stromoch, tiež vedela celkom obstojne bojovať a tu prišla na rad skúška, po ktorej ju mali prideliť k jednej konkrétnej jednotke Oininov, ona ňou prešla a po dlhšom rozhodovaní sa rozhodli že ju pridelia do prvého oddielu. Tam si našla dosť priateľov, vlastne cez jej milú povahu bolo vážne iba minimálne ľudí ktorý ju nemali radi. Začal sa však pre ňu oveľa ťažší tréning pretože ju začali učiť ako obstáť pri mučení.. a tiež ako ho praktizovať tak, že dokázala z ľudí doslova vytrhnúť informácie. Tiež sa zdokonaľovala v taijutsu ninjutsu a genjutsu, o svojom rode však nemala ani tušenia a tiež sa zatiaľ u nej neobjavili žiadne známky kg. Takto žila v nevedomosti odkiaľ vlastne pochádza niekoľko ďalších rokov po ktorých sa jeden deň vlastne takmer úplne podobal na ten druhý. celý deň sa vlastne striedal tréning, oddych, tréning.. a takto to išlo ďalej a ďalej, v jej dvanástich rokoch ju to pekne prestalo baviť ale našťastie to bol vek v ktorom ju poslali na jej prvú misiu, nebola nijak ťažká, proste mala dostať informácie od jedného obyčajného druhoradého zločinca, uspela a tým odhalila v podstate celú menšiu zločineckú organizáciu, síce to boli iba bezvýznamní banditi ale na to že mala dvanásť rokov to bol skvelý výsledok, počas svojho učenia u Oininoch sa tiež naučila dokonale anatómiu ľudského tela. Teraz vie spôsobiť dokonalú bolesť takmer z hocijakým nástrojom a s dosť veľa spôsobmi aj bez neho, naučila sa celkom slušne remeslo Oininov v prvom oddiely. Teraz má 15 rokov a stále sa u nej neprejavilo žiadne KG, vlastne to bolo možno pre to že o žiadnom netušila. Používa iné meno ktoré jej dali Oinini pretože ani oni netušia z akého klanu vlastne pochádza.


Obrázok :

Spoiler:
 

Dále můžete uvést :

Výška: 157
Hmotnost: 41
Barva očí: sivá
Oblíbené : dosť veľa vecí
Neoblíbené : doslova hnusný ľudia, keď po nej chcú aby si upratala izbu, nútené práce

Vztahy :
Prvý oddiel- dosť dobré vzťahy, všetci ju tam majú radi.
ostatné oddiely- dobré vzťahy, iba máloktorí ľudia ju tam nemajú radi a aj to sú taký tý divný týpci čo si myslia že sa proti nim spikol celý svet.

Techniky :
+ vie chodiť postromoch a vode
+vie napustiť podstatu do vecí

Gōmon: Genjutsu no itami (Mučenie: genjutsu bolesti)
Rank: C-A (zvláda na úrovni C, len pred nedávnom techniku dokončila)
Popis: Je to technika pri ktorej zošle užívateľ genjutsu, v ktorom ovláda bolesť svojho súpera, a dokáže cez jeho bolesť získať informácie ktoré potrebuje, celkový priebeh je na tom kto genjutsu používa,  Kasumi používa klietku v ktorej je kovová kostra na ktorej sa objaví jej oponent, tam ho zviažu kovové lanká ktoré sa nedokážu pretrhnúť a začnú ho škrtiť po celom tele, tiež ak je cieľ mimoriadne odolný tak lankami začnú prechádzať elektrické výboje, tiež sa v tejto klietke nachádzajú dosť nepríjemne vyzerajúce nástroje na mučenie ktoré v genjutsu Kasumi môže použiť.

Mizugakure no jutsu (D)
Kirigakure no jutsu (D)


Naposledy upravil Just Krumla dňa Ne júl 01, 2012 11:25 am, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Kasumi Tsuachi (Shana) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasumi Tsuachi (Shana)   Kasumi Tsuachi (Shana) EmptySt jún 27, 2012 11:22 am

mmh mučiaci char.. pekné Twisted Evil odomňa cajk Wink
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Kasumi Tsuachi (Shana) Left_bar_bleue0/1000000Kasumi Tsuachi (Shana) Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Kasumi Tsuachi (Shana) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasumi Tsuachi (Shana)   Kasumi Tsuachi (Shana) EmptySt jún 27, 2012 1:56 pm

Fajn povoleno ^^
Pak ti vymyslím, kde se zase objeví Akira xD
Návrat hore Goto down
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla

Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Kasumi Tsuachi (Shana) Left_bar_bleue0/1000000Kasumi Tsuachi (Shana) Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Kasumi Tsuachi (Shana) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasumi Tsuachi (Shana)   Kasumi Tsuachi (Shana) EmptySt jún 27, 2012 2:11 pm

xD haai arigato ! Very Happy už se na to trdlo teším ! Very Happy
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Kasumi Tsuachi (Shana) Left_bar_bleue0/1000000Kasumi Tsuachi (Shana) Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Kasumi Tsuachi (Shana) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasumi Tsuachi (Shana)   Kasumi Tsuachi (Shana) EmptyPi máj 24, 2013 2:29 pm

Statistiky:

1.Mise :

D - 0
C - 0
B - 1
A - 0
S - 0

2.Techniky:

D:
Chození po stromech
Chození po vodě

C:
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Kasumi Tsuachi (Shana) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kasumi Tsuachi (Shana)   Kasumi Tsuachi (Shana) Empty

Návrat hore Goto down
 
Kasumi Tsuachi (Shana)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: