SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Tamiko Tsume

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
AnonymnýOdoslaťPredmet: Tamiko Tsume   Št jún 28, 2012 5:36 pm
• Věk:
19 (11. Február)

• Hodnost:
Nukenin / Suzumebachi (スズメバチ Sršeň)
(Jednotka Heizu)

• Místo původu:
Kirigakure no Sato

• Pohlaví :
Žena

• Výška a váha:
Výška: 150 cm
Váha: 38 kg

• Krvní skupina:
AB-

• Sen:
V minulosti mala Tamiko len jeden sen a to navždy slúžiť princezne klanu Shihoin, Yoruichi.. Po spoločnom tréningu s Yoruichi jej sľúbila, že vždy jej bude na blízku a bude ju ochraňovať, no to vtedy nevedela, že jedného dňa Yoruichi len tak odíde bez stopy a nechá ju tam samú. Vtedy ju obvinila zo zrady, klamstva a prekliala ju, pri čom si prisahala, že sa stane silnejšou než bola ona, no to všetko bolo hlavne z nenávisti, ktorú ku nej po tej zrade cítila. Od toho dňa sa s nej stal Nukenin. Má len jediný sen a to je stať sa silnejšou než bola Yoruichi a jedného dňa sa s ňou opäť stretnúť a poraziť ju, keďže sa jej to pred dvomi rokmi nepodarilo.


• Fóbie :
U Tamiko sa zatiaľ neprejavila žiadna fóbia, no má len strach s niekoľkých vecí. Bojí sa smrti i keď jej jednanie tomu niekedy vôbec nenasvedčuje, no toho sa bojí asi každý shinobi/kunoichi aj keď to nikdy nikto nepovie. Dalo by sa povedať, že má ešte obrovský strach zo sklamania čo sa s ňou tiahne od doby kedy nastúpila do výcviku ako budúca ochrankyňa princezny a následovničky vodcu klanu Shihoin. Na minulosť veľmi nerada spomína a taktiež sa vyhýba odpovediam na otázky s minulosti pokiaľ to nie je nejaký veliteľ pod ktorého spadá, keďže by si nedovolila odporovať mu. Preto nechce s nikým naväzovať nejaké putá, keďže vie, že by sa jej to mohlo raz vypomstiť, alebo by bola nútená ho zabiť, čo by zrejme ani nedokázala.

• Výzor:
Tamiko je relatívne drobná žena zo šedými očami a čiernymi vlasmi. Vlasy nosí krátke zapletené do dvoch dlhých vrkočov, ktoré má oviazané bielou látkou a na koncoch má dva zlaté kruhy. V minulosti nosila dlhšie vlasy pod ramená, ktoré si ale po úteku s Kirigakure ostrihala, no časom jej opäť trochu dorástli. Nosí na sebe poupravené ninja kimono s rukávmi haori a obi omotaným okolo pásu. Pod kimonom nosí uniformu bežnú pre strážcov klanu Shihoin, ktorá nemá celé rukávy a neprekrýva chrbát. Taktiež namiesto toho, aby nosila sandále s tabi ponožkami, nosí čierne sandále s bielymi obyčajnými ponožkami. Na uniforme strážcov má ešte okolo pásu uviazaný Ginjōtan, čo je ocelový opasok ktorý jej sťažuje rýchlejší pohyb. Má to hlavne kvôli tréningu, keďže sa zameriava hlavne na rýchlosť k čomu jej z veľkej časti pomáha aj jej výška. Tamiko pôsobí dosť chladne, no za to aj pokojne. V boji jej väčšinou kútiky úst stúpajú do úšklebku. Práve vtedy na nej dokáže poznať ten kto ju už aspoň trochu pozná, že si boj dosť užíva a rozhodne ho nechce len tak skončiť, no to sa zatiaľ moc krát nestalo. Čo sa týka jej výbavy, nosí zo sebou len pár zvitkov v ktorých má zapečatené kunaie, shurikeny, fuuma shirukeny, dymové boby, výbušné lístky a oceľové lano pre každý prípad.


• Povaha a Vlastnosti:
Tamiko je typ človeka, čo je veľmi lojálny a dosť oficiózny čo sa týka oslovovania nadradených. Je taktiež skôr sólový typ a pokiaľ je to nutné, alebo to vyžaduje situácia, nerobí jej problémy zájsť až do extrémov. Pokiaľ už je ale zaradená s niekym do týmu, vďaky sa od nej väčšinou nedočkajú i keď jej zachránia život, keďže vždy len povie, že by to zvládla alebo, že má situáciu pod kontrolou i keď to väčšinou vyzerá opačne. Taktiež nerada prehráva, preto sa snaží za každú cenu vyhrať, no pokiaľ už prehrá s nejakým shinobim/kunoichi nad ktorým vážne chcela vyhrať, nesie to dosť zle i keď to na sebe nedáva poznať a neustále si vyčíta aké chyby spravila, za čím väčšinou nasleduje len tvrdý tréning aby sa toho pocitu zbytočnosti a slaboty zbavila. Taktiež pokiaľ je naštvaná, jedna dosť zbrklo a bez rozmyslu, čo je jej dosť veľká slabina, no zatiaľ sa podarilo len jednej osobe ju naštvať, no to bolo naposledy pred tromi rokmi čo si doteraz vyčíta. Tamiko je v celku dosť komplikovaná osoba a je potreba stráviť s ňou veľa času, aby ju človek aspoň trochu spoznal, no nikdy viac od tej zrady Yoruichi k sebe nikoho nepustila, keďže sa viac menej bojí opätovného sklamania a len ďalšej nenávisti a trápenia s ktorými by musela bojovať.

• Koníčky, Obľúbené a Neobľúbené:
Medzi Tamikiné obľúbené jedlá patria ryby, no je viac menej z malej časti vegetariánka, keďže žiadne iné mäso jej zatiaľ nechutilo. Čo sa týka jedál ktoré nemá rada, tak tých moc nie je, keďže celý život strieda len veľmi málo jedál a neskúa nič nové. Taktiež miluje čierne mačky, ktorých obrázky má po celom byte v Hyoge. Má aj vlastnú zbierku plyšákov mačiek, ktorú má vystavenú pri posteli a na ktorú je veľmi hrdá. Je to vlastne taký jej koníček, no nikto o ňom okrem nej nevie. Čo sa týka typov ľudí, tak to neznáša flegmatikov a cholerikov i keď sama sa niekedy tak správa, ale jej to neprekáža. Neznáša keď niekto ubližuje zvieratám a obzvlášť mačkám a lietajúcemu hmyzu. Medzi jej ďalší končíek, no zároveň aj povinnosť patrí tréning a beh. Tým, že sa zameriava hlavne na rýchlosť sa snaží byť všade čo najrýchlejšie to ide, no dáva si vždy veľký pozor, keďže je Nukenin. Už neraz sa stretla s Oininmi s Kirigakure no Sato, no zatiaľ sa im ani raz nepodarilo ju polapiť, pri čom sa ani jeden zatiaľ nevrátil, takže doteraz nikto nevie ako v súčastnosti vyzerá.


• Štýl boja:
Štýl boja je u Tamiko v celku jedinečný. V bojí sa spolieha hlavne na svoju veľkú rýchlosť a mrštnosť, no svoje Kekkei Genkai poväčšine využíva menej než techniky Raitonu a výbavu. Záleží ale od situácie v ktorej sa nachádza. Snaží sa byť už od mala multifunkčná, keďže nie vždy sa dá bojovať proti všetkým súperom len s Taijutsu, čoho si až moc vedomá. Od doby čo je Nukenin si prešla rôznymi typmi súperov od užívateľov Taijutsu, Ninjutsu až po užívateľov NinKenjutsu, alebo Genjutsu. S Genjutsu má asi najväčší problém keďže v živote si už prešla všeličím a nie na všetko má pekné spomienky ako napríklad prvé vysunutie drápov, čo bola obrovská bolesť. Teraz to už pomaly ani necíti, keďže drápy využíva dosť často a jej koža si už na to viac menej zvykla i keď stále tam tá minimálna bolesť je. Ako malá si tiež prešla dosť tvrdým tréningom, takže na bolesť ako takú si už docela zvykla a z nejakých menších zranení utržených počas boja sa veľmi ľahko oklepe.

• Schopnosti:
Tamiko vyniká svojou rýchlosťou a mrštnosťou. Dobehnúť ju dokáže len málo kto a to ľudia špecializovaný väčšinou len na Taijutsu. Jej množstvo chakry je len ľahko nad priemerom, takže tým sa moc pýšiť nemôže, no zatiaľ jej to vždy stačilo. Vďaka jej veľmi pevnej kostre ktorú má každý člen klanu Tsume je odolnejšia voči úderom telo na telo, čo ju docela dosť zvýhodňuje nad bežnými shinobi. Jej veľká výhoda, no zároveň aj nevýhoda je to, že váži len 38 kíl, takže bežné údery ju dokážu odhodiť viac než úder do niekoho kto váži o 50 kíl viac. V rukách nemá moc veľkú silu, no nohy má obzvlášť silné, takže jej kopy dokážu pocítiť docela dosť dobre aj mohutnejší shinobi. Taktiež má dosť dobre vyvinuté zmysli ako kunoichi, takže ju len tak bežné útoky nedokážu prekvapiť. Tamiko ale nie je typ, čo sa snaží silou mocou vyjednať všetko slovne. Povie len raz a druhý krát sa už púšťa do útoku. Nie je nejako dobrá vo vymýšľaní stratégii, no vždy sa snaží byť aspoň o krok napred pred svojim súperom a v prípade veľkej presily sa radšej stiahnuť, keďže jej je jasné, že by nemala šancu. Moc nepremýšľa nad tým čo by niekomu povedala, čo sa jej už raz aj vypomstilo, no neláme si s tým väčšinou moc hlavu i keď pri veliteľoch vždy radšej premýšľa a potom hovorí, keďže by si nedovolila povedať im niečo nevhodné.

• Klan:
Tsume

• Kekkei Genkai:
San-Burēdo

• Schopnosť Kekkei Genkai:
San-Burēdo, jsou tři drápy v rukách uživatele, které může libovolně vysouvat a
zasouvat v jakém množství chce. Čím zkušenější shinobi je, tím jsou jeho drápy
delší. Členové klanu mají velmi tvrdou kostru a obrovskou výdrž. Jsou schopni
ovládat jen Fuuton a Raiton.

• Podstata :
Raiton


Yoruichi Shihouin.. Kedysi vysoko uctievaná osoba, ktorá pre Tamiko znamenala veľmi veľa. Tým, že si svoju biologickú rodinu skoro vôbec nepamätá brala Yoruichi postupom času pomaly ako matku i keď bola jej "pani". Znamenala pre ňu omnoho viac ako jej vlastná rodina, ktorú bola viac menej síce nútená opustiť, no kvôli tvrdému tréningu na nich bola nútená zabudnúť, takže to už pre ňu nebolo tak zlé. S Yoruichi strávila veľmi dlhú dobu. Bolo to presne deväť dlhých rokov plných tréningov, krviprelievania a spoločných misii ktoré pre Tamiko znamenali veľmi veľa a robili ju šťastnou. Tamiko k nej bola vždy veľmi lojálna a poslúchla každý jeden jej rozkaz ktorý jej dala bez nejakých zbytočných rečí i keď ju to neraz stálo skoro život, nikdy toho neľutovala. Vždy ju to nakoplo k tréningu a tým sa stávala silnejšou a rok čo rok dokázala Yoruichi chrániť lepšie. Ich vzťah rozvrátil až moment, kedy Yoruichi zmizla bez stopy a Tamiko tam nechala osamote. Vtedy ju Tamiko prekliala a znenávidela si ju. Prisahala si, že sa stane silnejšou a raz keď ju opäť stretne ju porazí, no jedinú príležitosť ktorú mala zatiaľ spackala. Rok čo rok sa v nej hromadí nenávisť voči Yoruichi a spomienky na ich posledný súboj to len posilňujú a vďaka tomu má Tamiko jeden hlavný cieľ a to poraziť, alebo zabiť Yoruichi.


Utajený (zatiaľ)

Raiton: Shichū Shibari


Raiton: Kangekiha


Oboro Bunshin no Jutsu
Generic Sealing Technique


Naposledy upravil Tsukiyama Haruno dňa So júl 21, 2012 11:20 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
avatar

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
0/1000000  (0/1000000)

OdoslaťPredmet: Re: Tamiko Tsume   Pi jún 29, 2012 9:20 am

Uff... Ok, přijaté o_O"
Návrat hore Goto down
 
Tamiko Tsume
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: