Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Boj na poli

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Boj na poli  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Boj na poli    Boj na poli  - Stránka 2 EmptySo júl 07, 2012 9:40 pm

First topic message reminder :

Všade sa ozývali výkriky. Deti s ich matkami sa zamykali vo svojich domoch. Starí dôchodci a bývali ninjovia strážili svoje rodiny ako len mohli. Každý ninja bol povolaný do boja. Nie z dôvodu že by to bolo treba no muselo sa zistiť kto je tomuto za ľubom. Okolie Konohagakure no sato bolo napadnuté. Ich vodca bol neznámy a úmysel tajný. Sám Hokage išiel do boja. Každý kto mohol tak bojoval. Neboli ste výnimkou ani vy.


Naposledy upravil Sydorain dňa Ne november 04, 2012 9:43 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  - Stránka 2 EmptyPi júl 13, 2012 4:02 pm

Rein Samaru

Keď sa pred ným objavil ten vtak vlna vzduchu ma odhodila dosť daleko a ja som narazil do steny.Naraz bol silny a chvilu som sa spametaval.Keď som sa spametal už predomnou stali všetci ti rebeli.Ked povedal je koniec vykašľal som trochu krvia potom som tajne vybral kunai a dosť sekavo mu povedal.N...nie....je ko...nie...Nestihol dopovedať a na chvilu stratil vedomie no potom sa zobudil a dosť rozmazane vydel siluety ninjov asi tých rebelov.Tu nesmiem zomrieť!Určite nie pri niejakých rebeloch!Chcem ešte niečo dokazať chcem byť pre Konohu užitočný.Chcem ju ochranovať a preto nesmiem len tak umrieť pod rukov niejakeho druhoradeho ninju!Pomyslel si a vytiahol z jedneho vrecka špecialny kunai ako použival Yondaime Hokage a do druhej ruky zobral meč.Pomocou meča sa niejako postavil a niejako pľantavo sa pokušal o pohyby no v jeho stave to veľmi nešlo.Stal už nemotorne na nohach a každu chvilu sa mu podlamovali kolena no stale sa znova postavil.Bol vytrvalý a nechcel sa vzdať.Dneska tu neumriem!Určite ma neporazia niejaký druhoradý chudaci!Povedal a hodil po šefovi rebelov špecialny kunai ktorý držal v ruke.Potom si nastavil meč pred seba a čakal na ich reakcie.Neska tu nezomriem.Snažil sa nahovoriť sam sebe no vlastne si uvedomoval že to je asi jeho posledný deň a že to neprežije.Potom sa pokusil rozbehnuť no po prvých par krokoch spadol na zem a bol vyradený z boja.Ledva vnímal a meč ležal vedľa jeho tela ktoré sa vobec nehýbalo no mol pri vedomý no nie na dlho.Potom odpadol a ostal ležať na zemi.


Naposledy upravil Kamikaze dňa Ut júl 17, 2012 10:03 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Boj na poli  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  - Stránka 2 EmptySo júl 14, 2012 11:46 pm

Shinichi Hyuuga
Chcel som ho udrieť no akosi nečakane som sa zrazil s Kaitenom ktorý ma odhodil dopadol som a hneď som si pomyslel Už viem prečo vás nemám rád ! postavil som sa trocha ma boleli rebrá otriasol som sa a vtedy som videl ako ma chce trafiť do brucha našťsstie som jeho úder vyblokoval a druhou rukou som mu vrazil rovno pod tú ktorou ma chcel zasiahnúť na rebrá pri čom som urobil mierny úkrok na stranu tak že my moju pravú stranu chránilo rameno a ruka takže som stál k nemu bokom moja ruka mu mierila priamo zo strany na rebrá Jukken potom som ešte rýchle povedal Môže vás byť koľko chcete nemáte ani najmenšiu šancu ty bastard.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Boj na poli  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  - Stránka 2 EmptyPo júl 16, 2012 12:11 pm

Tajomný ninja

Urgh! Tvoja pesť bola silná a vážne som cítil jej silu aj cez brnenie. Ako mi dala päsťou tak sa moja váha začala posúvať smerom dozadu. Odrazil som sa od zeme a spravil som salto. Pravou nohou som jej uštedril úder do tváre a nenechal som ju ani pohnúť, ako som dopadol napriahol som sa a uštedril som jej ďalší úder pod pás. Týmto úderom som jej asi vybil dych. Tvoje telo spadlo na zem. Len som pokrčil obočím a povedal Prepáč nechcel som tak silno..

Rein --->

Takaru nemal najmenšiu prácu s tvojim kunaiom. Len sa postavil nabok a kunai preletel. Druhoradý ninja? to si tu ty! Napriahol som sa a hodil som po tebe oštep. Tvoje telo bola oslabené a čakalo na zázrak (počkaj kým napíše Keigo až potom zareaguj)


Keigo -->

Kaguya zmizol, krik ustal no mohol si vidieť že niekto proti sebe bojuje. Bolo to päť Anbu proti nejakému chlapcovi. Jeden z nich po ňom hodil akýsi oštep ktorý ho stopercentne zasiahne ak mu niekto nepomôže. Pôjdeš mu pomôcť alebo pomôžeš Anbuom? (Rozpíš sa mi ať sa mám čoho chytiť)

Hyuuga

Môj útok bol vyblokovaný to sa dalo čakať keďže bol tiež hyuuga, jeho ďalší Jukken som preskočil. Vo vzduchu som spravil salto a nohou som ho kopol do ramena. Dopadol som na zem a vyrazil som Jukkenom na tvoje brucho.



Naposledy upravil Sydorain dňa Št júl 19, 2012 12:33 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  - Stránka 2 EmptyPo júl 16, 2012 12:27 pm

aach neměla jsem spevněný obličej a trochu me pocuchal a když mi dal pěst pod pás jen jsem se svěsila a nemohla jsem dýchat.
Když jsem ležela na zemi nebyla jsem ze sebe schopná vydat ani slovo.
Pak jsem se nakonec proměnila ve spoustu malý vlaštovek a odděleně odletěly asi 500 metrů dál kde jsem si trochu oddechla a zase jsem si nahodila dech.
Uff budu to muset použít doufala jsem že to až sem nedojde.
Pak jsem naráz použila většinu své chakry.Své tělo jsem ohromě utvrdila.
Pevnost byla podobná diamantu a skoro nic to nevážilo na rukou jsem si udělala obrovské drápy.Nakonec jsem se zneviditelnila na světle(pomocí složitých odrazů světla)Pak jsem zamaskovala svojí zbylou chakru a vydala jsem se za ním.
Objevila jsem za ním kopla jsem ho do zad chytla jsem ho za hlavu a prohla jsem ho pak jsem mu dala pěstí do zad a držela jsem ho takhle prověšeného.
Jak mě porazíš když nevíš co jsem a kde jsem řekla jsem mu a malinko jsem se pochychotla.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Boj na poli  - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Boj na poli  - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Boj na poli  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  - Stránka 2 EmptyŠt júl 19, 2012 1:39 pm

Keigo Asanagi Yudas

Sedel som na zemi a načerpával som energiu. Započul som rinčanie zbraní akoby bol niekde nablízku súboj. Vyšiel som s kostola a všimol som si ako medzi sebou bojujú anbu a nejaký chlapec. Komu len pomôžem ? Všimol som si ako jeden s anbu hodil po chlapcovi oštep. Ak mu nepomôžem bude po ňom. Vyskočil som obrovskou rýchlosťou ku nim, vytiahol som katanu a oštep som presekol."Čo sa to tu deje ?!" Zakričal som. "Si v poriadku ?" Opýtal som sa chlapca. " Si tu ešte z niekym alebo si tu sám ?" Pozrel som sa na chlapca. Bol dehydrovaný a celý doškrábaný. "Ako si sa sme dostal? Dobre nehaj to tu na mňa, ja sa o nich postarám."Obrátil som sa tvárou ku anbuom. "Už vás mám plné zuby. Ako sa opovažujete napadnúť Konohu ?! Ďalej vás už nepustím. Ďalej sa dostanete len cez moju mrtvolu. Už nikdy nedovolím aby niekdo ublížil niekomu s Konohy. " Siahol som si na hruď . Aktivoval som svoju pečať. Okamžite sa moje telo naplnilo temnou chakrou a zase som bol plný síl. Bola strašná búrka. Všade okolo šlahali blesky a hrmelo. Prehrabol som si vlasy a vytiahol som si svoje katany. Okamžite som katany obalil temnou chakrou aby boli pevnejšie. " Tak môžeme začať." Rozbehol som sa smerom k jednému s anbu a snažil som sa mu jednou katanou seknúť do brucha a druhou som mu išiel po nohách.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  - Stránka 2 EmptyŠt júl 19, 2012 8:59 pm

Rein Samaru

Vydel ako na neho letí oštep no odpadol.Myslel si že je to jeho uplný koniec no zrazu niekto presekol osštep mečom. Zbytočne na ných utočích su veľmi silný.Nad naše sily.Dostal zo seba nieako ale hned spadol na zem a nevladal nič robiť.Potom sa pokúšal postaviť.Po viacerých pokusoch sa postavil na nohy a vzal znova do ruky meč.Nastavil ho pred seba chytil obidvoma rukami a bol pripravený aspon na obranu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Boj na poli  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Boj na poli
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: