Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Asumi Inuzuka

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Asumi Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Asumi Inuzuka   Asumi Inuzuka EmptyUt júl 17, 2012 2:07 pm

Jméno a Přímení:
Asami Inuzuka

Věk:
16


Místo původu:
Konohagakure no Sato


Fóbie:
Thanatophobia,teophobia,autophobia.


Hodnosť:
Genin / Nukenin pro Konohu.


Pohlav :
Žena


Sen:
Zničit Konohu, založit vlastní organizaci.

Klan :
Inuzuka clan


Štýl boja:
Je to expert na taijutsu a kombinovaný boj se svým vlčím partnerem Amonem. Na dálku umí vrhat akorát tak kunaie a podobné věci, jinak je absolutně nepoužitelná, stejně tak genjutsu. Ninjutsu využívá opět jen s Amonem, avšak v budoucnu by si ráda našla vlastní cestu boje.

-Taijutsu: Stále
-Ninjutsu: Kombinovaně/v budoucnu snad stále
-Genjutsu: As snad ani nemá potuchy, že by něco takového mohla ovládat.

- Zbraň, vybavenie:
[Only admins are allowed to see this link], tedy její vlčí společník a jinak základní výbava ninjů. Má však jednu speacialitku - při útěku z Konohy se jí podařilo ukrást část svitků s technikami Inuzuka clanu, takže i přestože již není jeho součastí, je schopna se učit jejich techniky.

Schopnosti:
Asami nemá nijakou extrémní sílu, i když by pravděpodobně neměla problém porazit v páce leckterého ze slavných štamgastů saké baru. Specializuje se však na rychlejší způsob boje a zasazování krvácejících ran. Zná perfektně anatomii jak lidského tak i zvířecího těla proto pro ni není problém najít správné místo kam udeřit. Také by měla být schopna i jednodušší první pomoci. Jinak je velmi bystrá a inteligentní, i když to nerada dává najevo a raději si to schovává jako eso v rukávu, také mistrně manipuluje s lidmi.


Podstata :
Kvůli klanu nic, později bych ji však něco rád udělil. Něco na styl bloodbendingu. (mířeno na Usagi-chan)


Výzor:
Dlouhé černé vlasy, smaragdově zelené oči, cynický výraz. Co se oblečení týče a podobného popisu, viz obrázek. Přijde mi zbytečné to sáhodlouze popisovat.


Vlastnosti:
Cynický zloduch, tak by ji popsal snad každý. A ona taková i je. Není přímo zlá, ale je to cynik, co nehledá přátelé a neštítí se zabití. Moc se neusmívá a jedná chladně, bojí se ukázat city, neb to částečně považuje za slabost. Avšak vnitru přeci jen něco cítí a je u ní možná časem změna i v docela milou holku.


Životopis postavy :
Asami, zkráceně As, se narodila do klanu Inuzuka. Nenarodila se do nijak skromných poměrů, ale do druhé nejvýznamnější rodiny v klanu. Její dětství probíhalo v klidu, v předem určený věk dostala svého vlka, Amona, a započala výcvik a Akademii. To by však bylo moc jednoduché na to, že je tak zlá, že? Na Akademii se však setkala s šikanou, jeden ze starších žáků, z nějakého Uchiha klanu, si ji vybral za cíl své tyranie. Rok to přežila, avšak stále se to stupňovalo, až to Amon nemohl sledovat. V té době byl velký zhruba jako normální pes. Bez jakýkoliv problému před zraky několika desítek lidí roztrhal chlapce z Uchiha klanu na několik stovek kousků. A tak započala Asamina jízda do krvavé Kiri.

Problémy spojené s tímto činem se s ní nesly velmi dlouho. Po dlouhém rokování Hokageho a členů Inuzuka, se rozhodli Amona za trest utratit. To však Asami nechtěla připustit. V předvečer popravy (zní to dramaticky, že?) se rozhodla uprchnout. Neutekla však daleko, několik mil za vesnicí ji dostihl jeden z jouninů, který jí měl za úkol dovést zpět. Nechtěli ji trestat za skutky jejího vlka, tak s ní jednal opatrně a chtěl ji přesvědčit, aby se vrátila. Když se dostatečně přiblížil, aby plačící Asami objal, podřezala ho skrytým kunaiem. A tak utekla osidlům Konohy.

Nějakou dobu, možná i let, strávila v lesích společně s Amonem. Živila se tím, co společně ulovili a vzhledem k jejímu umění vařit, převážně syrovým masem. Postupem času se přestala bát i lidí a začala přepadat menší karavany bez pořádných stráži, to co našla, prodala. Takto žila velmi dlouho, až se stala takovou jakou je, než se dostala do blízkosti Kiri. Vědouc, jaké vztahy panují mezi Konohou a Kiri, to pro ní byla jednoduchá volba. Podařilo se jí stát plnohodnotným genínem, potom co se místní kage dozvěděl o jejich dobrodružstvích, i přes její nukenínský status. A tak nyní stojí po boku s Amonem vstříc nové budoucnosti.

(Vzhledem k tomu, že Usagi i Rem vědí jak hrají a hlavně jak dlouho hraji, tak se mi opravdu nechtělo rozepisovat něco souvisle delšího.)



Obrázok :[Only admins are allowed to see this link]


Techniky :
[Only admins are allowed to see this link]
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Asumi Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Asumi Inuzuka   Asumi Inuzuka EmptyUt júl 17, 2012 8:53 pm

Vyjadrím sa k tomuto charu pretože ako vidím tak char je "oficiálne" z Konohy..

Hodnosť:
Genin / Nukenin pro Konohu. = Takže je ti jasné že tvoj char bude v bingo book a môže sa stať že sa ťa pokusí chytiť? A to s tým jouninom ma naštvalo takže ak ťa chytia tak ťa popravím pred celou konohou Razz


Sen:
Zničit Konohu, založit vlastní organizaci. = Dobre takže to moje rozhodnutie vyššie len upevňuje Wink

Podstata :
Kvůli klanu nic, později bych ji však něco rád udělil. Něco na styl bloodbendingu. (mířeno na Usagi-chan) = aj keď je to mierené na Usagi tak sa zapojím. Ty chceš "KEKEI GENKAI" podstatu aj cez to že si Inuzuka? No to ti ťažko prejde Wink

A teraz sa asi dostávame k hlavnému bodu.. Životopis.

Životopis postavy :
Asami, zkráceně As, se narodila do klanu Inuzuka. Nenarodila se do nijak skromných poměrů, ale do druhé nejvýznamnější rodiny v klanu. Její dětství probíhalo v klidu, v předem určený věk dostala svého vlka, Amona, a započala výcvik a Akademii. To by však bylo moc jednoduché na to, že je tak zlá, že? Na Akademii se však setkala s šikanou, jeden ze starších žáků, z nějakého Uchiha klanu, si ji vybral za cíl své tyranie. Rok to přežila, avšak stále se to stupňovalo, až to Amon nemohl sledovat. V té době byl velký zhruba jako normální pes. Bez jakýkoliv problému před zraky několika desítek lidí roztrhal chlapce z Uchiha klanu na několik stovek kousků. A tak započala Asamina jízda do krvavé Kiri.

Problémy spojené s tímto činem se s ní nesly velmi dlouho. Po dlouhém rokování Hokageho a členů Inuzuka, se rozhodli Amona za trest utratit. To však Asami nechtěla připustit. V předvečer popravy (zní to dramaticky, že?) se rozhodla uprchnout. Neutekla však daleko, několik mil za vesnicí ji dostihl jeden z jouninů, který jí měl za úkol dovést zpět. Nechtěli ji trestat za skutky jejího vlka, tak s ní jednal opatrně a chtěl ji přesvědčit, aby se vrátila. Když se dostatečně přiblížil, aby plačící Asami objal, podřezala ho skrytým kunaiem. A tak utekla osidlům Konohy.

Nějakou dobu, možná i let, strávila v lesích společně s Amonem. Živila se tím, co společně ulovili a vzhledem k jejímu umění vařit, převážně syrovým masem. Postupem času se přestala bát i lidí a začala přepadat menší karavany bez pořádných stráži, to co našla, prodala. Takto žila velmi dlouho, až se stala takovou jakou je, než se dostala do blízkosti Kiri. Vědouc, jaké vztahy panují mezi Konohou a Kiri, to pro ní byla jednoduchá volba. Podařilo se jí stát plnohodnotným genínem, potom co se místní kage dozvěděl o jejich dobrodružstvích, i přes její nukenínský status. A tak nyní stojí po boku s Amonem vstříc nové budoucnosti.

Wait what? Uchiha? Veď tý tu už dávno niesu Wink Všetci až na pár výnimiek je zahrabaných pod zemou..
Robíš si srandu? Pes aby roztrhal ehm "UCHIHA" ninju? Preskočilo? Neviem či ti to je jasné ale normálneho psa by som v prípade nouze zabil aj ja a to vážim 50kg a meriam 166cm. Plus pochybujem že by pes roztrhal človeka na ako si to povedala "několik stovek kouskú"
Mno keďže Hokage je terajší tak mám právo sa vyjadriť.. Ak by sa toto stalo tak by som to riešil inakšie ale no.. čert to vem.
Čo?! Odkiaľ ty k*rva vieš aké má Konoha vzťahy s Kirigakure no sato?! Pokiaľ ja viem tak Konoha je so všetkými v neutrále!.. Mal si si tieto fakty najprv zistiť!..

Takže toť odomňa asi vše.. takže zatiaľ NIE!
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Asumi Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Asumi Inuzuka   Asumi Inuzuka EmptySt júl 18, 2012 6:00 pm

Sydo tebe to už zahrabáva ? Tu riešiš banálny životopis čo je minimum no dobre tak zmení to že to bol chlapec z nejakého klanu z konohy a čo potom hm ? A ďalšia vec náhodov to ako by to kage riešil je asi jedno pretože je to len historia na ktorú sa aj tak nikto nepozerá char je celkovo zaujímavý pekne upravený používa linky na Wiki a podobné vyzerá to na celkom dobrého hráča a ty sa chováš ako jebo ako fakt sa zamysli ten životopis je fakt minimum a btw ako asi vznikajú nukenini tak že niekoho zabijú a újdu ne . Či si len tak niekto povie a tak ja budem nukeninom tssse no tak ok nezabila uchihu zabilainého. No btw to s tým psom normálny pes napríklad nejaké silnejšie plemeno má takú silu že by ti dokázal hryznutím zlomiť ruu môj zlatý vyskúšal som si to a psi majú kurevskú silu takže myslím že ninja pes by kľudne niekoho mohol roztrhať na 100 kúskov . A až sa už chceš baviť o tom čo je a čo nieje reálne čo je vlastne na celom Narutovi Reálne hmmm ?
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Asumi Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Asumi Inuzuka   Asumi Inuzuka EmptySt júl 18, 2012 10:28 pm

Sade láskavo mi nezasahuj do právomocí Kageho. Keby som len riešil to že nemá pekné vlasy tak na to stále právo mám. Živoťák je dôležitý a mala tam veľmi veľké chyby. Ty vôbec čítaš čo som napísal? Vadia mi len detailí.. a na detailoch je založený celý svet. Niektoré veci čert to vem ale podaktoré veci ma nasrali a bude ich musieť zmeniť, a to hlavne uchiha klan, vzťahy medzi kiri a konohou. Jo a k tomu psovy... pes dokáže zlomiť ruku ale nedokáže človeka roztrhať na stovky kúsko.. ehm poprosím trošku reálnosti..kebyže ho pohrýže alebo dačo "REÁLNEJŠIE!" Narutov svet nieje moc reálny ale toto je abnormálne nemyslíš? btw nehovor mi zlatko to môže len Morgen..Plus vulgárne slová hviezdičkuj pretože porušuješ pravidlá..A už pochopte že chcem kvalitných hráčov a zdžubávaním ich vyhecovať aby kvalitne hrali! Keby si videl prvú postavu a ako ma tam zprepáčením zje"ali tak by si neveril ako som sa zmenil.. tak mi láskavo nediktuj čo mám robiť a ako to mám robiť.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Asumi Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Asumi Inuzuka   Asumi Inuzuka EmptySt júl 18, 2012 10:56 pm

Sydo ja som povedal môj zlatý to nieje to isté ako zlatko až tak si nefandi Wink A k tým vulgárnym slovám sorry neviem kde na mojej klávesnici sa nachádza hviezdička . A k tej reálnosti no samozrejme to že niekoho roztrhá pes na kúsky je reálnejšie ako 10 metrová rozprávajúca žaba či ako napríklad týpek kto má x tiel zabije plno ľudí a potom ich oivý fakt pri tomto je taký pes ktorý niekoho roztrhá fakt Sci-fi Btw to zdrbávanie hráčov o tom my nevysvetluj niesi jediný kto začínal a o ich hecovaní to my tiež nemusíš vykladať viem ako to funguje ale nie pri charoch ktoré ako tak vyzerajú len majú zopár nedostatkov ktoré sa nepáčia tebe chápeš ??? Btw niesi jediný kto začínal a musel X krát prerábať char a okrem toho na detailoch svet založený nieje stavím sa s tebou že toto je lepší hráč ako mnoho iných a to len na pár základných detailoch ale tie ti neprezradím Razz btw ja ti nezasahujem do právomoci Kageho ale proste ma dostalo to čo si tu napísal a aj tak myslím že je to Otakina miestnosť nemala by sa ona prvá vyjadriť ? ale to je jedno ja som len chcel povedať že buzerovať treba na správnych miestach vieš Wink
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Asumi Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Asumi Inuzuka   Asumi Inuzuka EmptyŠt júl 19, 2012 12:01 pm

Sydorain napísal:
Sade láskavo mi nezasahuj do právomocí Kageho. Keby som len riešil to že nemá pekné vlasy tak na to stále právo mám. Živoťák je dôležitý a mala tam veľmi veľké chyby. Ty vôbec čítaš čo som napísal? Vadia mi len detailí.. a na detailoch je založený celý svet. Niektoré veci čert to vem ale podaktoré veci ma nasrali a bude ich musieť zmeniť, a to hlavne uchiha klan, vzťahy medzi kiri a konohou. Jo a k tomu psovy... pes dokáže zlomiť ruku ale nedokáže človeka roztrhať na stovky kúsko.. ehm poprosím trošku reálnosti..kebyže ho pohrýže alebo dačo "REÁLNEJŠIE!" Narutov svet nieje moc reálny ale toto je abnormálne nemyslíš? btw nehovor mi zlatko to môže len Morgen..Plus vulgárne slová hviezdičkuj pretože porušuješ pravidlá..A už pochopte že chcem kvalitných hráčov a zdžubávaním ich vyhecovať aby kvalitne hrali! Keby si videl prvú postavu a ako ma tam zprepáčením zje"ali tak by si neveril ako som sa zmenil.. tak mi láskavo nediktuj čo mám robiť a ako to mám robiť.

Tak tohle mě upřímně překvapilo. DrD, předchůdce těhle pseudo fór, hraji již skoro dekádu, a v životě jsme se nesetkal s někým, kdo by neznal spisovatelské připodobnění. Když už hraji na nějakém fórum, popřípadě DrD, tak přece musím takové věci znát nebo pochopit, když se něco myslí obrazně. Samozřejmě, že ho pes neroztrhal na sto kusů, připodobnění. Ale hrdlo ti roztrhne i nebojový plemeno bez problémů...

Pokračujme. Uchiha klan neexistuje, dobře. Myslel jsem jen, že je nehratelnej. Ale budiž. Tak to změníme na někoho náhodnýho, další věc z krku. Krom toho, dítě na akademie fakt není nic, co by bylo pro psa problém. Děcko v sedmi letech... Né každej je Itachi...

Kiri, vzhledem k minulosti vesnice, nikdy nebyla s nikým extrémně za dobře. Proto nevidím problém, když napíšu že se vesnice nemusí. Krom toho, Mizukagem je Otaku. Stejně tak adminem, nemýlím-li se.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Asumi Inuzuka Left_bar_bleue0/1000000Asumi Inuzuka Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Asumi Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Asumi Inuzuka   Asumi Inuzuka EmptyŠt júl 19, 2012 12:06 pm

*totálne odignorovala všechno, co je tu napsáno* Ode me prijaté ^^
Je mi jedno, co se rešilo, me se to líbí :3
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Asumi Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Asumi Inuzuka   Asumi Inuzuka EmptyŠt júl 19, 2012 12:11 pm

Keďže je klan "Uchiha" vyvraždený ale stále sa nepovedalo kedy sa klan vyvraždil v tomto príbehu. Keby bolo prístupné čítať si životopis Uchihu v Akatsuki všimol by si si Sydo, že má napísané, že utiekol v dobe keď sa k tomu schylovalo. To však môže znamenať, že klan existoval ešte niekoľko ďalších rokov. (A tento char mohol k vyvraždeniu prispieť -_-")
Ďalšia vec je tá, že s takým životákom môže ísť kľudne do Aka =3 tzn. máš čas na lov len cca dva mesiace a potom ... puf n_n
Odo mňa prijaté Smile

(Vrahoun! Je to vrahoun! xD)
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Asumi Inuzuka Left_bar_bleue0/1000000Asumi Inuzuka Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Asumi Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Asumi Inuzuka   Asumi Inuzuka EmptyPo september 24, 2012 10:22 pm

Statistiky:

1.Mise :


D - 0
C - 1
B - 0
A - 0
S - 0

2.Techniky:

D:
Chození po stromech
Chození po vodě

C:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Asumi Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Asumi Inuzuka   Asumi Inuzuka Empty

Návrat hore Goto down
 
Asumi Inuzuka
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Klan Inuzuka

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: