SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Saya Uchiha

Goto down 
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 25
Bydlisko : Brno

Saya Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Saya Uchiha   Saya Uchiha EmptyPi júl 27, 2012 7:24 pm

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this image]Základní Informace

Jméno a Přímení :
Saya Uchiha
Klan:
Uchiha
Přezdívka:
SaChi
(složenina jejího jména a příjmení)
Hodnost:
Gennin
Gennin.I přes to kolik jí je , je stále genninem.Akademii opakovala snad třikrát jednu třídu protože naschvál dělala že nic neumí jen z toho důvodu aby zesílila.
• • • • • • • •
Věk :
17
Krevní Kupina
AB
Pohlaví:
Žena
Datum narození:
5.srpna
• • • • • • • •
Místo Narození:
Konohagakure no Sato
Součastný pobyt:
Sunagakure no Sato


[Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image]Charakterystické rysy:
• Na Sayi jsou charakteristické její dlouhé černé vlasy které zdědila po svém klanu do kterého patří.také by se dalo říct že její tvář celkově odpovídá vzhledu který mají shinobi klanu Uchiha.Jediné čím se opravdu liší od zbytku Uchihů jsou její modré oči které vlastní jen ona a nikdo jiný.
•Saya je prakticky dosti milá dívka ale je také dosti uzavřená a rozhodně neřekla kde co někomu koho nezná a nebo zná jen chabích pár minut.
•Jediné co prakticky opravdu nenávidí jsou lidé kteří si o sobě myslí že sebrali moudrost světa a že jsou nejchytřejší.Jednoduše řečeno nemá ráda nafoukance,egoisty a lháře i přes to že se občas jako egoista chová.

[Only admins are allowed to see this image]Sny a cíle:
•Jejím snem je dosáhnout pravé síly klanu Uchiha.Jelikož vlastní klanové doujutsu Sharingan,chtěla by dosáhnout nejvyššího stupně a posléze všem předvést že klan ještě není zdaleka tak mrtvý jak se zdá.Také by se ráda dožila znovuobnovení klanu který je téměř vyhuben.Ovšem moc dobře si uvědomuje že síla s sebou nosí i velkou zodpovědnost a tak celé noci dovede prosdět u svitků aby si pročítala techniky a jejich účinky.
•Dalším jejím velkým snem je potkat svého ztraceného bratrance Hanura který náhle odešel z klanu.Všichni jí tvrdili že Hanuro je mrtev ale ona tomu nikdy plně nevěřila a myslela si o tom svoje.Dalším jejím cílem je dokázat Hanurovi že už není jen dítě ale i plnohodnotný shinobi který si zasluhuje uznání.
[Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image]Fóbie:
• Saya trpí jen jednou velkou fóbií a to je strach z neschopnosti a slabosti.Z tohoto důvodu neustále trénuje a je odměřená na svoje okolý. Snaží být silná v každé situaci a v každém boji se snaží najít zbůsob jak vyhrát i když někdy je to opravdu obtížné.
•Dalším jakýmsi strachem je vnitřní pocit toho že je poslední žijící Uchiha na světě.S tímto strachem musí neustále žít a tudíž jí doprovází každý den a každý její krok.
•Další menší fóbie je ta že až jednou potká svého bratrance Hanura,bude jí chtít zabít.Tat situace je dosti pravděpodobná jelikož Saya si moc dobře uvědomuje že v jejich klanu se konají vraždy vlastních členů z dosti malicherných důvdů.Hlavně pro jejich oči s doujutsu pro jeho schopnosti. Saya věří že pokud by se měli utkat moc dobře ví jak by to dopadlo jelikož už jako dítě Hanuro vykazoval větší schopnost boje než ona.


[Only admins are allowed to see this image]Povaha
•Saya je poměrně tichá a klidná osoba s občasnými sklony k lenosti a nechuti ke všemu co kolem sebe vidí . Avšak nikdy není moc dobré jí naštvat.Ačkoliv nevypadá jako nějak moc silný shinobi opak je pravdou.
•Nemá moc přátel díky své uzavřenosti ale když už si udělá nějakého přítele dovede se za něj postavit i ve chvíli kdy v boji nemá žádnou šanci.jednoduše nedovolí aby o tomto člověku řekl někdo byť jen jedno hloupé slovo nebo udělal něco co se zrovna jí nelíbí.
[Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image]Klan
•Uchiha klan je nechvalně proslulý pro jejich silné a přirozené bojové schopnosti a jejich znalosti v ohnivých Jutsu, kterých vytvořili několik a používají je šikovněji, než kdokoli jiný. Jejich význačné Jutsu bylo Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Technika velké ohnivé koule). Členové klanu nejsou uznáni jako dospělí v klanu, dokud toto Jutsu úspěšně neprovedou.
•Uchiha klan byl také nejvíce známý svým Kekkei Genkai, Sharinganem, který jim dával možnost zkopírovat Jutsu jejich soupeře, ale nemohou zkopírovat Jutsu, které je specifické pro jiný rodokmen. Mezi další výhody patří: zvýšené vizuální vnímání, schopnost vyznat se v Genjutsu, Taijutsu a Ninjutsu a pak ho porazit. Jen vybraná hrstka členů byla schopná získat Sharingan.
•Uchiha se dá také vyslovit jako "uchiwa", což je papírový vějíř, který je mimochodem symbolem Uchiha klanu. Uchiwa se dá využít jako vějíř k rozfoukání plamenů, aby byl plamen žhavější - s odkazem na skutečnost, že Uchiha klan byl zaměřen na ohnivá Jutsu.

[Only admins are allowed to see this image]Kekkei Genkai:
•Sharingan (znamená „Kopírovací oko") je kekkei genkai členů klanu Uchiha, ačkoli ne všichni z nich dokázali tuto schopnost používat. Sharingan se nejspíše vyvinul z Byakuganu, ale dává uživateli jiné schopnosti a jiný typ zraku.
•Sharingan je sice dědičný, ale je možné přeoperovat oko s Sharinganem druhé osobě ale takto získaný Sharingan má své nevýhody, nelze jej vypnout, pokud se dlouho používá, spotřebuje příliš energie a uživatel omdlí. U členů klanu Uchiha je spotřeba energie Sharinganem minimální.
[Only admins are allowed to see this image]
Schopnost Kekkei Genkai:
•Nejznámější schopnost Sharinganu je zkopírování a zapamatování technik, kterou uživatel pomocí Sharinganu vidí. Může zkopírovat ninjutsu, genjutsu i taijutsu s perfektní přesností, což dovoluje uživateli použít tyto techniky jako jeho vlastní. Ale k tomu musí mít uživatel Sharinganu potřebné dovednosti.
•Sharingan také poskytuje uživateli neuvěřitelně jasné vnímání a dovoluje mu snadno sledovat rychle se pohybující objekty a dokonce předpovídat jejich následující pohyby. Schopnost sledovat a předpovídat pohyb je velkou měrou založený na schopnosti jednotlivce, málo zkušený uživatel s tím má velké problémy. Plně vyvinutý Sharingan může sledovat vše, i ty nejrychlejší oponenty, dokonce i když sám uživatel nemůže dosáhnout stejné rychlosti. Může také prohlédnout skrz genjutsu a sledovat tok chakry, ale ne tak dobře jako Byakugan.
•Další jedinečná schopnost Sharinganu je hypnóza, která protivníkovi vsugeruje pohyby a myšlenky. Toto spojeno s ostatními vlastnostmi Sharinganu umožňuje uživateli dokonale napodobovat každý pohyb nepřítele a dokonce je dělat dříve než on, což se pak jeví, jako by uživatel Sharinganu viděl do budoucnosti.

[Only admins are allowed to see this image]Mangekyou Sharingan
•Mangekyou Sharingan (doslova "Kaleidoskopické kopírovací oko") je vyšší forma Sharinganu. Mangekyou Sharingan se vyznačuje jiným vzhledem než normální Sharingan. U každého uživatele vypadá Mangekyou Sharingan jinak, nejspíše to závisí na tom, jak je získaný. Ti, kdo mají dost síly na to, aby ho získali, musí udělat velkou oběť
[Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image]Styl Boje
-Taijutsu: Používá k boji na blízko.Díky tomu že neustále trénuje je docela pružná.
-Ninjutsu: Má docela rychlé skládání ručních pečetí a dokáže velice dobřře manipulovat se svojí chakrou
-Genjutsu: Jelikož je uživatelem Sharinganu tak se specializuje i na tento styl boje.Její iluze jsou vždy perfektiní a jsou promyšlené do nejmenších detailů.
[Only admins are allowed to see this image]Podstata:
Katon
[Only admins are allowed to see this image]Zbraň a vybavení:
ZVN, Katana s rudým kamenem[Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image]ŽVOTOPIS:


Část 1. Smutek z odchodu

Saya vždy vyrůstala jako normální dítě jen s tím rozdílem že se narodila do zvláštního klanu.Už od jejího dětství jí tloukli do hlavy jak je významné že je členkou právě klanu Uchiha a jak by si toho měla vážit a být za tuto skutečnost vděčná.Avšak Saya byla ještě příliš malá než aby teto fakt pochopila.Vždy jí připadalo že je to prostě jedna velká rodina.Avšak nemohla si nevšimnout že někteří členové byli dosti namyšlení a mysleli si o sobě příliš mnoho.Takovým se Saya vždy vyhýbala a příliš s nimi nemluvila.
Jednoho podvečera slyšela jak se její bratranec s kýmsi hádá.Hanuro byl jen o pár let starší ale Saya v něm viděla svého velkého bratra a člověka kterému může věřit.Muselo se nechat že ti dva si spolu moc dobře rozuměli a byli něco jako nerozlučná dvojka.Právě tento podvečer slyšela jak se Hanuro pohádal s vůdcem klanu a ten jej doslova vyhnal pryč.Každý si myslel že Say u toho nebyla ale skutečnost byla taková že všechno dokonale slyšela.Od toho dne se uzamčela do sebe. Když se optala rodičů kde je její kamarád každý jen odpověděl že musel odejít.Jindy,když se optala vůdce klanu, jí bylo oznámeno že Hanuro šel na misi a už se nevrátil. Každou noc Saya sedávala na terase domu a hleděla do dálky v naději že Hanura opět uvidí.Avšak nikdy se tak nestalo a tak Saya přestala mít zájem o klan a vše s ním spojené.


[Only admins are allowed to see this image]
Část 2. Akademie
Když začala Saya chodit na Akademii často přemýšlela o tom jaké to tam bylo v době kdy tam chodil i Hanuro.Všechno jí připadalo naprosto jiné od chvíle co odešel nebo spíše od doby co byl vyhnán vůdcem klanu.V Akademii nikdy neměla moc přátel protože si o ní všichni mysleli že jsou mimo její ligu a proto s ní ani nemluvili.Jiní se jí zase báli a tak se stalo že na Akademii byla toto dívka velice osamělí jedinec.Ovšem nijak se ani nezajímala o to že by se ke svým spolužákům přidala při nějakých hrách.Byla prostě ta co seděla dpodál a spíše se snažila trénovat. Od jisté chvíle začala být i dosti sebekritická a tak když nastal čas aby odmaturovala záměrně zpackala celou zkoušku a tím pádem musela opakovat ročník. Díky tomuto propadnutí dosti klesla i v očích členů klanu Uchiha ale to nebylo něco co by jí moc trápilo.Chtěla jednoduše dosáhnout jisté úrovně než se pustí do další etapy.
Nakonec odmaturovala až na třetí pokus.V té době už dokonale ovládala své techniky ale i pohyby těla.Dovedla se dokonale soustředit na svůj cíl a v jejích očích se již dávno objevil sharingan.Teprve v tu chvíli se rozhodla postoupit. Po celou dobu studia měla před očima jediného člověka kterého chtěla překonat a to byl údajně mrtvý Hanuro Uchiha.

[Only admins are allowed to see this image]
Část 3. Těžké časy a útěk z Konohy


Dokončím potom Smile


Naposledy upravil Riko dňa Ne október 07, 2012 7:48 pm, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla

Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Saya Uchiha Left_bar_bleue0/1000000Saya Uchiha Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Saya Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Saya Uchiha   Saya Uchiha EmptyPi júl 27, 2012 7:52 pm

ja s tým problém nemám, za mňa cajk
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Saya Uchiha Left_bar_bleue0/1000000Saya Uchiha Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Saya Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Saya Uchiha   Saya Uchiha EmptyPi júl 27, 2012 8:44 pm

Povoleno :3
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Saya Uchiha Empty
OdoslaťPredmet: Re: Saya Uchiha   Saya Uchiha Empty

Návrat hore Goto down
 
Saya Uchiha
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: