SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Ken'ichi Tōsuri

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
AnonymnýKen'ichi Tōsuri Empty
OdoslaťPredmet: Ken'ichi Tōsuri   Ken'ichi Tōsuri EmptyNe september 09, 2012 11:58 pm

Jméno a Přímení :
Ken'ichi Tōsuri

Věk :
17

Místo původu :
Konohagakure no Sato

Fóbie :
Aichmofóbia
Iofóbia
Scopofóbia
Hexafóbia
Kakorafiafóbia
Tafefóbia
Arachibutyrofóbia
Hierofóbia
Ecclesiofóbia
Dementofóbia
Klimakofóbia
Apeirofóbia
Syfilofóbia
Tafefóbia, Tafofóbia
Soteriofóbia
Anginofóbia
Maniofóbia
Marofóbia
Pseudofóbia
Rektofóbia
Virginitifóbia
Glosodetofóbia
Bananafóbia
Arachibutyrofóbia
Febriphobia, Fibriphobia, PyrexiophobiaHodnosť :
Genin

Pohlaví :
Muž

Sen :
Vyhodiť do vzduchu jednu z velkých dedín.
Chce zistiť niečo o svojom mŕtvom otcovi.

Klan :
Žiadny


Kekkei Genkai :
Jissō
(V podstate sú to tlakové vlny, ktoré vznikajú pri výbuchu, avšak sú to čisto iba tlakové vlny (Takže žiadny oheň atp.) Najčastejšie fungujú na základe explózie, alebo implózie, ale to nie su jediné spôsoby, ako ich využiť)

Schopnosť Kekkei Genkai :
Ide o tlakové vlny podobné napr. tím, ktoré vznikajú pri výbuchu. Tieto tlakové vlny sa dajú použiť rôzne. Či už ide o odhodenie nepriateľa, alebo k potiahnutiu všetkého, čo je v dosahu vlny k určitému bodu. Taktiež sa dá použiť na určitý druh obrany, otváranie plechoviek a konzerv, vytváraní nových dverí do steny atp.

Štýl boja:

-Taijutsu:
Ken je v taijutsu celkom zručný. Využíva ho veľmi často. Väčšinou používa taijutsu aby si overil schopnosti bojovníka. Ken nepoužíva takmer žiadne zbrane, a spolu s taijutsu využíva aj svoje KG a ninjutsu.
-Ninjutsu:
Používa pomerne často, najčastejšie používa svoje KG, ale to neznamená, že neovláda žiadne iné techniky, práve naopak.
-Genjutsu:
Ken genjutsu nevyužíva takmer vôbec, kedže je na genjutsu totálna lama.

- Zbraň, vybavenie :
Shurikeny, kunaie, senboni
Výbušné lístky
Lanko - 6,30 m
Tanto

Schopnosti :
Kenove schopnosti sú v podstate priemerné, teda ak nerátame rýchlosť a chakru.
Kenova sila nieje nič moc. Je to tím, že sa na ňu veľmi nespolieha. Avšak stále dokaže zdvhihnúť katanu a ostatné veci, nieje síce najsilnejší, ale ani naslabší.
Pokiaľ ide o Kenovu rýchlosť je to už o niečom inom. Dalo by sa povedať, že je oproti ostatným geninom o trochu napred. Rýchlosť je jedna z vecí, ktorú má Ken na lepšej úrovni.
Taktiež na tom vôbec nieje zle s chakrou. Jeho zásoba chakry je o trochu väčšia, ako u ostatných geninov. Nieje to síce veľa, ale predsa je to viditeľný rozdiel. Zdá sa, že Ken má chakrru na úrovni Jounina, ale tomu tak nie je. V skutočnosti jej má asi ako podpriemerný chuunin, alebo veľmi dobrý genin.
Taktiež sa Ken vyzná v ľudskej anatómii, vie čo všetko je v tele a čo a ako môže použiť proti súperovi. Aj keď je to iba obyčajný genin vie o ľudskej anatómii doceľa dosť.

Podstata :
Doton, (Fuuton)

Vlastnosti :
Ken je dosť divný typ človeka. Je veľmi asociálny, takže sa vyhýba viacerím ľuďom, hlavne tím, ktorých nepozná. Avšak väčšinou rôznych ľudí, alebo skupinky ľudí sleduje, avšak z tieňa. Je to v podstate niečo ako stalker. Dalo by sa povedať, že je to vlk samotár, ale to by nebola až tak úplná pravda. Niektorým ľuďom sa tak nevyhýba. Verí iba pár ľuďom a tím dovolí, aby mu kryli chrbát a naopak. Avšak ak Ken dostane misiu, kde dostane do týmu úplne neznámych ľudí bere to tak, ako by dostal misiu sám, tzn. že ide na vlastnú päsť, aj keď by bolo lepšie spolupracovať, avšak Kenovi to nikto nevysvetlí, on im proste neverí.
Ak vynecháme to, že Ken je silno asociálny jedinec, tak okrem toho je veľmi inteligentný. Taktiež je veľmi obozretný a na všetko si dáva pozor. Samozrejme je vďaka tomu aj veľmi všímavý. Kedže je Ken asociálny tak sa k nemu nedostane každý človek. Je iba pár ľudí, s ktorými sa Ken baví bez problémov a je oveľa menej tých, ktorým by Ken dokázal dôverovať.
Na Kenovi je zvláštne aj to, že fajčí. Nefajčí veľa, ale nedá sa povedať, že fajčí aj málo. Avšak je to na jeho vek dosť divné. Vždy pri sebe nosí krabičku cigariet, zapaľovať a pre istotu aj sirky. Ken neverí na náhody ani na niečo ako šťastie. Pre neho existuje iba skúsenosť a šikovnosť. Avšak plus k tomu sa mu dostalo do hlavy to, že aj keď nie sú náhody a šťastie, tak že za tým všetkým nieje iba skúsenosť a šikovnosť, ale dokonca aj Anjeli. Je to dosť zvláštny názor, kedže Ken neverí na Boha a ani na nič s ním spločné... Teda až na tieto okrídlené bytosti. Občas sa aj rozpráva so svojim anjelom, avšak skôr to vypadá ako nejaká psychycká porucha. Je to pravdepodobne tím, že Ken žil dlhú dobu úplne sám a takmer vôbec nechodil medzi ľudí, takže si vytvoril takúto predstavu a aby sa mal s kým rozprávať rozprával sa so "svojim anjelom".


Životopis postavy :
I – Narodenie, rodina
Ken sa narodil v malom domčeku v Konohagakure no Sato. Dom nebol len malý, ale bol taktiež dosť starý a nevypadal, že vydrží dlhšie ako pár rokov. Kena porodila mladá, chudobná, ale taktiež veľmi pekná žena. Mala snehovo biele vlasy, avšak nebolo to tím, že by jej zošediveli, ale s takými sa už narodila. Vlasy mala dlhé až po zadok. Oči mala nádherné, svetlo modré oči ,ktoré vypadali ako drahokami. Avšak jediné, čo od tejto krásnej ženy Ken zdedil bola farba vlasov a nejaká tá krása. Avšak oči mal po svojom otcovi. Ken svojho otca nikdy nevidel, Kenova matka ho videl iba niekoľko krát. Rýchlo sa do neho zamilovala. Bol to mladý muž s čiernymi vlasmi ako havran a hnedými očami. Na tvári mal pár jaziev z bojov. Obaja sa do seba hneď zamilovali a rozhodli sa splodiť dieťa – Keníchiho. Avšak pár mesiacov, čo Kenova matka čakala dieťa jeho otec zomrel. Už jazvy na jeho tvári naznačovali, že neustále bojoval. Vždy do boja nasadzoval vlastný život. Bol to skvelý ninja, ktorý dal všetko len dvom veciam/osobám –Konohe a svojej milenke, ktorú si neskôr chcel vziať. Avšak zomrel pre Konohu a pre ostatných ninjov. Ken, ani jeho matka nevedeli, ako zomrel. Všetci to tajili. Zomrel ako hrdina, zachránil svoj tým... Netušilo sa, prečo to taja. Avšak Ken sa chcel dozvedieť, čo bol jeho otec zač, takže po ňom stále pátra.

II – Detstvo
Ken mal veľmi ťažké detstvo. Jeho matka bola chorá, tak musel „zarábať“ aby prežili. Keď mal Ken 7 rokov začal kradnúť. Vďaka tomu, že Ken bol od prírody rýchli a šikovný sa mu celkom slušne darilo uživiť jeho matku a aj seba. Avšak Kenova mama pomaly umierala. Ken to vedel, vedel, že za chvílu umrie. Preto robil všetko, aby jeho matka bola na neho hrdá a aby sa mala dobre aspoň na konci svojho života. Aj keď išlo o nepodstivé vyrábanie penazí, kedže Ken kradol. Bola škoda, že tak pekná mladá žena zomrela. Ken z toho bol veľmi smutný. Avšak vedel, že život ide ďalej. Dom, ktorý mu zostal po mame sa pomaly rozpadal. Hrozilo, že sa za chvíľu zrúti a Ken nebude mať kde bývať.
Ken naďalej kradol, aby sa uživil. Avšak už s tím každému liezol na nervy. Aj keď si väčšinou dával pozor, aby ho nikto nevidel, avšak čo čert nechcel, raz sa pokúsil kradnúť v obchode, kde práve bol jeden z jouninov. Ukradol nejakú vec, avšak keď sa snažil zdrhnúť, tak ho jounin hravo dobehol a chytil ho. Ken si myslel, že je s ním koniec. Myslel si, že ho potrestá. Avšak tie slová, ktoré mu shinobi povedal vôbec nečakal – „Si dobrý, chlapče, avšak takto mrháš s tvojim potenciálom. Mám pre teba návrh. Čo ak by si sa stal shinobim? Nemusel by si ďalej kradnúť, zarábal by si si sám aj bez kradnutia.“ Kena tento návrh zaujal. Jounin ho dotiahol na akadémiu, kde sa zapísal ako študent. Po pár týždňoch, čo sa Ken stal academy študentom , tak sa mu jeho starý dom zrútil. Dalo sa to čakať, predsalen vydržal dlhšie, než všetci očakávali. Dokonca aj Ken typoval menej, než vydržal. Avšak to nič nemenilo na fakte, že nemá kde žiť. Hokage mu teda ponúkol jeden z bytov, ktoré boli v Konohe voľné. Aj keď Ken zozačiatku odmietal, tak ho okolnosti prinútili Hokageho ponuku prijať. Takže sa hneď vyriešilo niekoľko problémov, ktoré Ken mal.
Ken nemal problémy len mimo akadémie, ale dokonca aj v nej. Všetci mu hovorili, že je to odporný zlodej, že vedia, čo robil. Avšak plne nechápali jeho dôvody, kedže im ich nikdy nepovedal. Ken sa vždy vyhýbal všetkým ľudom. Proste im neveril. To, že v podstate celý život žil sám pri jeho chorej matke sa na ňom podpísali. Bol veľmi asociálny. Nechcel sa stretávať s ostatnými ľuďmi a nikdy sa s nimi nedával sám do reči. Dokonca aj keď ho niekto oslovil, tak to proste buď odignoroval a odišiel, alebo vo výnimočních prípadoch odpovedal jednoduchým ano, alebo nie.
Ken ich však pozoroval z tieňa. Pekne z diaľky, nepozorovaný pozeral, čo robia. Dalo sa to nazvať úchylka. Presne nevedel, čo normálny ľudia robia. Preto sledoval takmer každého. Stal sa v tom vážne dobrý. A preto radšej zostával v tieni, než by mal s niekym hovoriť.
Aj keď bol Ken dosť divný, to neznamenalo to, že nebol dobrý študent. Všetci veľmi rýchlo zistili, že Ken je aj inteligentný. Avšak inteligencia nebola jediná vec, ktorú mal Ken dobrú od prírody. Rovnako dobrý bol aj v bojoch. Aj keď mu sila trochu chýbala, všetko vynahradzoval svojou rýchlosťou. Avšak Ken taktiež nebol veľmi dobrý v genjutsu. Ale to mu vôbec nevadilo, všetko vynahradil svojim ninjutsu. Pomaly zisťoval, že je iný. Nielen jeho povahou, avšak aj jeho schopnosťami. Zistil, že má nejakú špeciálnu schopnosť. Špeciálnu silu... Teda lepšie povedané Kekkei Genkai. Síce nevedel, o čo ide, ale chcel to pochopiť. Začal zisťovať, čo vlastne dokáže, čo to vlastne je aj keď nevedel ako to, že niečo také dokáže. Ken už mal 9 rokov, už bol čas, aby sa z neho stal plnohodnotný shinobi, aby sa z neho konečne stal genin. Avšak najprv pred ním stála skúška.

III – Genin, čo som vlastne zač?

„Táto čelenka dokazuje, že je z teba plnohodnotný shinobi, že si shinobi, ktorý patrí do Konohy.“ To boli slová, ktoré počul Ken po splnení skúšky. Vtedy už mal na čele čelenku, o ktorej sensei hovoril. Asi po prvý krát sa Ken usmieval. Čelenku si na hlave upravil a potom hneď smeroval do bytu, ktorý dostal od Hokageho. Chvíľu sa pozeral do zrkadla na čelenku. Potom rozmýšľal, čo vlastne bude ďalej.
Na ďalší deň dostal tým. Dvoch týpkov a senseia. Hneď prvé, čo od nich požadoval bolo to, aby mu povedali, čo sú vlastne zač, čo majú za schopnosti. Táto otázka Kena zarazila. Vlastne na túto otázku sám nevedel otázku. Kto vlastne je? Jediné, čo na túto otázku odpovedal senseiovi boli tieto slová – „Neviem, čo vlastne som. Asi ešte neprišiel správny čas, aby som to zistil.“ Sensei ho v podstate chápal. Zistil si niečo o jeho minulosti. A vedel aj to, že toho veľmi nenahovorí, takže bol pre neho zázrak, že mu povedal niečo takéto.
Na ďalší deň chcel sensei vidieť, ako sú na tom s bojom. Bojovali niekde v lese pri vodopáde. Boli na hore, z ktorej stekal vodopád. Ken bojoval proti svojmu týmovému partnerovi. Zahnal ho do kúta, teda skôr na kraj hory, vedľa vodopádu. Vtedy Ken nejakým spôsobom použil svoje Kekkei genkai. Vytvoril tlakovú vlnu, ktorou odhodil svojho týmového partnera dolu z hory. Síce vlna nebola nejak extra silná stačilo to na to, aby ho to odhodilo celkom ďaleko. Mal obrovské šťastie, že dopadol do jazierka pod vodopádom, ale mal nešťastie, že dopadol v podstate na plytčinu. Bol dosť polámaný. Ken sa len pozrel dolu z hory a videl ho ako leží pravdepodobne mŕtvy na zemi. Neprejavil žiadnu lútosť. Senseiovi to prišlo divné. Bolo možné, že by nemal emócie? Nie, to nie je možné, predsa nejaké musí mať... Alebo, že by?
Ken požiadal Hokageho, aby ho z týmu vylúčil. Aj keď to Hokage nechápal vyhovel mu. Ken mal v pláne to, že sa bude učiť chvíľu sám. Chcel prísť na kĺb svojej schopnosti. Pomaly zistil, čo to je zač, ako sa to ovláda a rovnako to, že sa to dá ovládať rôzne. Pomaly si svoju vrodenú schopnosť osvojoval. Neskôr sa ju naučil celkom dobre ovládať. Ken už ďalej tým nechcel, vravil, že ho už viac nepotrebuje. Že radšej bude všetko robiť na vlastnú päsť. Hokage to pochopil tak, že sa Ken bojí, aby niekomu neublížil. Avšak mýlil sa. Kenovi bolo úplne jedno, či niekoho zraní, zmrzačí, či dokonca vyvodí z tohto sveta. Jemu išlo iba o to, že nikomu nedokázal veriť, že proste nemohol v týme s niekým fungovať. Preto o to Hokageho požiadal. Ten však najprv zamietol jeho žiadosť. Avšak neskôr Kenove chovanie Hokageho donútilo mu na túto žiadosť vyhovieť.
Kedže Ken docielil všetko, čo chcel mohol sa zamerať na to, čo chcel ďalej. Potreboval zosilnieť. Chcel sa totiž stať silnejším. Sám nemal žiadny dôvod, aby bol silnejší, nemal dôvod prečo sa zlepšovať. Nikto to nevedel. Možno, že mal niečo zalubom? Niečo zlé? Ale to nebol jeho štýl. Aj keď chcel vyhodiť do vzduchu jednu z veľkých dedín, určite nechcel nič zlé... Teda aspoň nič horšie ako je toto. Rovnako tak chcel zistiť, kto bol jeho otec, či aj on mal túto zvláštnu schopnosť, alebo ju má ako jediný.


Vztahy :
Keďže je Ken'ichi veľmi asociálny typ človeka, tak vzťahy nemá v podstate takmer žiadne. Možno si neskôr nejaké vytvorí, ale kto vie, ako to nakoniec dopadne.

Techniky :
Jissō - Atsuryoku ([C],B,A,S)
(Má viac úrovní, momentálne ovláda najslabšiu úroveň, ktorá má rýchlosť cca. 100 km/h na vzdialenosť menej ako meter, 75 km/h na vzdialenosť od 1 metru až do 4 metrov. Ďalej 60 km/h na vzdialenosť od 4 metrov, pri čom na každý ďalší meter klesá rýchlosť a sila vlny o 2 km/h // Neni k nej potrebné žiadne pečať, môže byť vypustená z dlane, alebo môže byť vypustená z istého bodu, ktorý sa však nachádza od užívateľa najďalej do 1,5m /Vzdialenosť sa úrovňou techniky zvyšuje/ )
Základné E-rank techniky
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko

Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Ken'ichi Tōsuri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ken'ichi Tōsuri   Ken'ichi Tōsuri EmptyPo september 10, 2012 6:39 pm

!! LIKE !!

ale pozor na tie fóbie ... keď niekto príde na to, čo ktorá znamená tak máš veľký problém kámo Very Happy

A druhá vec ... KG ... spísať ... Wink
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Ken'ichi Tōsuri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ken'ichi Tōsuri   Ken'ichi Tōsuri EmptyPo september 10, 2012 8:36 pm

Keďže ti dal Admin like nemám s tým problém ani ja.. Smile Povoleno!
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Ken'ichi Tōsuri Left_bar_bleue0/1000000Ken'ichi Tōsuri Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Ken'ichi Tōsuri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ken'ichi Tōsuri   Ken'ichi Tōsuri EmptyUt september 11, 2012 8:35 pm

Tvl, žádné povoleno nebude dokud to KG nebude nikde sepsané. Takže, kde to mám?
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Ken'ichi Tōsuri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ken'ichi Tōsuri   Ken'ichi Tōsuri EmptyUt september 11, 2012 8:37 pm

Jak dojde Usagi už tu je hneď zlá krv Very Happy Very Happy No ja som mu už povedal, spíš ho a pošli mi ho na skype Wink
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Ken'ichi Tōsuri Left_bar_bleue0/1000000Ken'ichi Tōsuri Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Ken'ichi Tōsuri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ken'ichi Tōsuri   Ken'ichi Tōsuri EmptyUt september 11, 2012 9:08 pm

Žádný na Skype, bude pěkně tady na forku, ať k tomu mám taky co říct ~ ^^
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Ken'ichi Tōsuri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ken'ichi Tōsuri   Ken'ichi Tōsuri EmptySt september 12, 2012 1:47 pm

veď mi to pošle na skype ať to môžem dať na stránku Smile
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Ken'ichi Tōsuri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ken'ichi Tōsuri   Ken'ichi Tōsuri EmptySt október 31, 2012 12:02 pm

1.Mise :

D - 0
C - 0
B - 0
A - 0
S - 0

2.Techniky:

D:


C:
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Ken'ichi Tōsuri Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ken'ichi Tōsuri   Ken'ichi Tōsuri Empty

Návrat hore Goto down
 
Ken'ichi Tōsuri
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: