Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Takeshi

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
štefy
Sannin
Sannin
štefy


Počet príspevkov : 114
Join date : 14.08.2012
Vek : 31

Takeshi  Empty
OdoslaťPredmet: Takeshi    Takeshi  EmptyPi september 14, 2012 11:33 pm

Jméno a Přímení :
Takeshi

Věk :
16

Místo původu :
Konohagakure no sato

Fóbie :
Ze smrti

Hodnosť :
Genin

Pohlaví :
Muž

Sen :
Ochraňovat

Klan :
Darumi

Kekkei Genkai :
Ototon

Schopnosť Kekkei Genkai :
Techniky zvuku

Štýl boja:

-Taijutsu: Velmi často
-Ninjutsu: Velmi často
-Genjutsu: Vyjímečně

- Zbraň, vybavenie :
Gunbai
Spoiler:
Melody arm
Spoiler:
Kurapika-migite-no-kusari
Spoiler:

Schopnosti :
Orientuje se pouze podle sluchu (echolokace), rychlost a nadprůměrná síla

Podstata :
Fuuton a Raiton (spojuje se v ototon, samostane nerozvinuty pouze ve spojeni s kekkei genkai)

Výzor :
blond vlasy, roucho kněžích z chrámu ohně (viz obr)

Vlastnosti :
Mírný, klidný, přátelský, oddaný, workoholik

Životopis postavy :
Mé zrození je zahaleno pod přikrývkou tajemství. Byl jsem nalezen jako svou měsíční dítě zabalené v přikrývce a ukryto na voze taženým koňmi mezi kožešinami. Vůz neměl vozku. Koně si šli kam je nohy nesly a tak těžko říci odkud pocházím. Jediné co mělo význam byla krav na místě vozka. Osoba, jenž mě vezla, je nejspíš mrtvá. Jediné mé štěstí bylo, že mě našla kunoichi z Skryté Listové jménem Kirima. Byla to krásná a mladá slečna. Bylo jí teprve 17. Ujala se mě a vychovávala. Pomáhala jí i její těhotná matka. Dětství jsem prožil krásné. Měl jsem spousty přátel se kterými jsem zažil spousty srandy. Patřila mezi ně i Ika, sestra Kirimi. Nikdy nezapomenu naše hry. Pak nadešel čas vzdělávání. Měl jsem talent na to stát se ninjou a tak jsem nastoupil na Akademii. Tvrdě jsem na sobě pracoval. Když nebyla Kirima na misi, učila mě. Jinak jsem cvičil sám nebo s Ikou. Měl jsem ji moc rád. Jediný problém jsem měl s koncentrováním chakry. Většinou jsem ji načerpal příliš mnoho. Trvalo mi skoro celý rok než jsem to dokázal aspoň částečně. Musel jsem kontrolovat i své emoce. Jednou když jsem trénoval s Kirimou naštval jsem se jelikož jsem prohrával. Vytvořila se okolo mě aura z chakry a zvedl se prudce vítr. Pak jsem zaútočil a málem jsem ji zranil. Kdyby neměla takový trénink, mohlo se stát něco velmi zlého. Mohl jsem ji poranit ba dokonce zabít. Horší bylo, když jsme na Akademii těsně před koncem roku bojovali. Při losování jsem si vytáhl jednoho kluka z klanu Hyuuga. Musím se přiznat, ze jsem měl docela obavy. Byl dost silný a měl o dost víc chakry jak já. Během zápasu měl jasnou převahu. Téměř jsem prohrál. Vyřadil mi mojí pravou ruku z provozu. Zasáhl veškeré chakrové body ale naštěstí to nevedlo k trvalému poškození. Zachvátil mě vztek. Opět mě obalila aura. Tentokrát mnohem větší. Ucítil jsem bolest na levé dlani. Když jsem se na ni podíval, zarazil jsem se. Nemohl jsem tomu uvěřit. V mé dlani se udělal otvor. Nechápal jsem co se děje. Přestal jsem úplně vnímat okolí. V tom na mě zaútočil Hyuuga. Zasáhl mě do hrudi a já přeletěl jsem bojiště až jsem narazil do stromu. Byl jsem totálně pomlácený a celý od krve. Připadal jsem si jako by na mě zavalila lavina. Hučelo mi v uších a lehce se mi rozostřil zrak. Přesto jsem se zvedl. Opíral jsem se zády o strom jinak bych asi spadl. Hyuuga opět zaútočil. Sensei ho chtěl zastavit. Bohužel to nestihl. Instinktivně jsem zvedl levou paži a namířil dlaň proti útočníkovi. V tu chvilku jsem si na něco vzpoměl. Kirima mi jednou říkala, že na své misi spolupracovala s ninjou jehož techniky byly založené na zvuku. Nejvíce používal techniku Zankuuha. Došlo mi, že jsem ze stejného klanu jako on. Jak jen říkala to příjmení? Už vím Darumi. Hyuuga už byl u mě. Chtěl mě udeřit. Já stačil uhnout ale on udeřil rukou do stromu. Položil jsem mu dlaň levé ruky na hrudník a vyslovil jsem "Zankuuha". Odletěl ode mě a dopadl tvrdě na beton. Ihned na to jsem omdlel. Probudil jsem se až v nemocnici po třech dnech spánku. Vedle mé postele v křesle seděla Kirima a spala. Byl jsem jedna velká modřina a po celém těle jsem měl odřeniny. Chvilku jsem tam ještě ležel. Pak jsem se zvedl a oblékl. Došel jsem do zbrojovny a tam našel takovou trubičku, která se přesně vešla do otvoru v mé dlani. Pak jsem došel za Ikou. Byla sice mladší jak já ale byla mnohem talentovanější a chytřejší než já. Poprosil jsem ji jestli by mě nezavedla za nějakým lékařským ninjou. Hned její soused jím byl. Tomu jsem dal nějaké peníze aby mi implantoval tu trubičku do ruky. Když bylo hotovo zamířil jsem domů. tam jsem potkal Kirimu i s Ikou. Obě se o mě strachovali. Omluvil jsem se jim a řekl co jsem měl v plánu. Chtěl jsem odejít do chrámu ohně abych se naučil ovládat své emoce. Obě to pochopily. Když jsem odcházel ještě naposled jsem se rozloučil. Nejdříve s Kirimou a pak s Ikou. Ta brečela. Pošeptal jsem ji, že ji kdykoliv rád uvidím v chrámu ale že mi musí dát aspoň rok čas. Pak jsem odešel. Stál jsem před ohromnými vraty chrámu ohně a byl zcela uchvácen. Když jsem se už natahoval zabouchat, dveře se otevřely. Nad schody u chrámu stálo několik postav. Jedna z nich mi pokynula ať jdu blíž. Stál tam Vrchní kněží spolu s dvěma mnichy a jedním obrovským mužem. Stál za nimi jako dominanta. Většího a svalnatějšího muže jsem nikdy neviděl. Byl zároveň velice starý a v jeho očích šel vidět vnitřní klid. Došel jsem ke schodům a klekl si. Vysvětlil jsem jim proč jsem přišel a oni mě pozvali dál. Vevnitř jsem dostal šálek čaje. Vrchní kněží chtěl abych mu vše podrobně povyprávěl. Mezitím poslal toho obrovského muže aby mi zajistil pokoj a ošacení. Dozvěděl jsem se i jeho jméno. Byl to Jin. Když jsem dovyprávěl, vešel do místnosti. Odvedl mě do pokoje. Po cestě mi nabídl že mě bude trénovat. To jsem nemohl odmítnout. Čas pomalu plynul a než jsem se nadál bylo mi skoro 16 let. Ika za mnou pravidelně chodila a já si uvědomil, že ji vlasně miluji. V průběhu času jsem se naučil používat něco málo ze svého kekkei genkai. Přišel jsme třeba na to, že když používám jen sluch a oči mám zavázané jsem v boji mnohem lépe orientovaný a vnímám vetší část bojiště. A tak jsem nosil ochranou čelenku přes oči a do své melodické paže jsem dal přístroj, který vydával zvuk o tak velké frekvenci, že ho vnímali jen netopýři a já. Před pár dna jsem oslavil narozeniny a teď se chystám vrátit zpět do Konohy a stát se plnohodnotným ninjou.

Obrázok :
Spoiler:

Vztahy :
Kirima
Spoiler:
Ika
Spoiler:

Techniky :
Zankuuha (Kráječ zvukové vlny)- supersonické zvukové vlny vypuštěné z implantátů v tělě (úroveň D)
Spoiler:
Oto-shunshin (zvučné problesknutí)- vysokorychlostní pohybová technika podobná technice Shunshin no jutsu jenž používal například čtvrtý hokage a Shisui Uchiha (úroveň D)
Spoiler:


Naposledy upravil chiyoko nara dňa St september 19, 2012 10:33 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Takeshi  Left_bar_bleue0/1000000Takeshi  Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Takeshi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takeshi    Takeshi  EmptyPo september 17, 2012 7:48 pm

A klan je sepsaný kde? ^^"
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Takeshi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takeshi    Takeshi  EmptyPo september 17, 2012 9:55 pm

už to je ^^ nevidím v tom problém.. takže Povoleno
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Takeshi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takeshi    Takeshi  EmptySt september 19, 2012 10:28 pm

No dobrý...Povoleno
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Takeshi  Left_bar_bleue0/1000000Takeshi  Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Takeshi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takeshi    Takeshi  EmptySt september 19, 2012 10:30 pm

Bylo by dobré aspoň označit, které elementy postava podle pravidel ovládá a které ne, ať tu nevznikne to co minule.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Takeshi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takeshi    Takeshi  EmptySt september 19, 2012 10:30 pm

Síce OT ale.. Mokuto konečne povolil nejaký char v Konohe! Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Takeshi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Takeshi    Takeshi  Empty

Návrat hore Goto down
 
Takeshi
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Takeshi

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: