SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Jednotky Washi / Tajná armáda

Goto down 
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Jednotky Washi / Tajná armáda Empty
OdoslaťPredmet: Jednotky Washi / Tajná armáda   Jednotky Washi / Tajná armáda EmptyUt september 18, 2012 4:04 pmJednotky Washi / Tajná armáda Hawk%20(eagle)

Jednotky Washi :

Jednotky Washi, v preklade Orlie jednotky sú špeciálne jednotky Konohagakure no sato ktoré podliehaju pod vedenie len dvom osobám.Sú to osoby v čiernom plášti s bielymi maskami. Objavujú sa len v zvláštnych situáciach, napríklad Útok na Konohu, prepadnutie alebo zvláštne úmrtia dôležitých ľudí. Washi za sebou nezanechávajú dôkazy, keď si niekoho zoberú už sa nikdy nevráti.Tieto jednotky sa začali objavovať po útoku na Konohu a zvrhnutie bývalého Hokageho pri ktorom samozrejme asistovali Mizukimu ktorý s ich pomocou získal trón Hokageho. Tieto jednotky sa delia na pechotu, kapitánov a generálov. Pechota má čierny plášť a bielu masku. Kapitáni majú rôzne kresby alebo značky na maskách. Generáli majú specifické masky o ktorých nikto nič nevie. Ešte nikto nikdy nevidel žiadneho z týchto "Generálov". Organizujú všetko čo sa deje v Konohe a riadia armádu v prípade vojny. Každý z tejto jednotky je minimálne úrovne Jounin a nemá žiadne údaje. Takže je nevystopovateľný a nechytiteľný. Každý z nich má v sebe pečať ktorá zabraňuje vyzradeniu čohokoľvek a v prípade chytenia aj samodešktrukciu ktorá spočíva na výbušnom lístku v žalúdku ktorý sa dá na diaľku odpáliť. Väčšinou nieje nikto z Konohy, skoro všetci sú bývalí utečenci alebo Nukenini z iných dedín. Bývajú to zločinci alebo odsúdený na smrť. Zasľúbili sa službou pre Mizukiho za cenu svojho života. Pri vražde alebo nejakej diplomatickej misii sa väčšinou vyskytujú dvaja, pokiaľ ide o misie na vraždu alebo nájdenie istej osoby chodia väčšinou po piatich. V prípade neúspechu opäť zničia všetky dôkazy a zabijú všetkých svedkov. Medzi týmito ninjami sa nájdu aj bábkari ktorý pochádzajú zo Sunagakure no sato.

Jednotky Washi / Tajná armáda Eagle-fly

Jednotky Washi / Tajná armáda Eagle-set

Náhľad bojovej techniky jednotiek Washi v prípade vojny.


Jednotky Washi / Tajná armáda Black_by_tobieeJednotky Washi / Tajná armáda Black_II_by_tobieeJednotky Washi / Tajná armáda Black_III_by_tobiee
Návrat hore Goto down
 
Jednotky Washi / Tajná armáda
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Informácie o Dedine-
Prejdi na: