SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Liya de Seiryuu

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
AnonymnýLiya de Seiryuu Empty
OdoslaťPredmet: Liya de Seiryuu   Liya de Seiryuu EmptySo október 20, 2012 11:06 pm

Jméno a Přímení :
Liya de Seiryuu

Věk :
neznámy

Místo původu :
Vlastný viacero ninja pások takže sa môže zaradiť do ktorejkoľvek dediny. Pravdaže tie pásky nie sú pôvodne jej.

Fóbie :
Neznáša slnko preto sa objavuje hlavne večer. Cez deň spí alebo sa skrýva v tmavých kútoch kde nie je slnko.

Hodnosť :
S-Rank, Nukenin

Element:Raiton
Liya de Seiryuu 100px-Nature_Icon_Lightning.svg


Sen:
Nájsť spoľahlivé parťáka a zničil čo najviac.

Pohlaví :
Žena

Klan :
Seiryuu(Modrý drak)
Spoiler:
 


Kekkei Genkai :
Dračie krídla

Schopnosť Kekkei Genkai :
Pomocou KG sa jej objavia niečo ako čierne dračie krídla.

Štýl boja:

Taijutsu -4
Ninjutsu - 4
Genjutsu - 3
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 4
Ruční pečetě – 4
Spolu-33

- Zbraň, vybavenie :
Bojové pilulky,Senbony,Veľká sekera ktorá sa dá privolať,10Kunaiov,15shurikenov.Lekárnička.

Vlastnosti :
Drzá. Tajomná .Tvári sa vždy naštvane a okolo nej je vždy čierna aura. Niekedy priateľská, nie je ukecaná.

Životopis postavy :
I.Kapitola = Potomkovia draka a zabijákov
Draci nemajú začiatok. Od kedy sa pamätáme, vždy existovali. Boli prvými obyvateľmi Alagaëzie, možno až na trpaslíkov. Ovládali Alagaëziu, pyšní a plní slávy. Draci sa liahnu z vajec. Tieto vajcia o veľkosti päste majú presne takú farbu akú ma drak vo vnútri vajca. Dračie vajcia sú veľmi silné a veľmi hladké. Dračie mláďa môže žiť vo vnútri vajca stovky rokov, predtým ako sa vyliahne. Draci nikdy neprestanú rásť, takže rastú celý svoj život. Najväčší draci môžu mať veľkosť domu a najmenší mali rozpätie krídiel cez sto stôp. Starodávni draci dosahovali dokonca veľkosť kopcov. Draci nedokázali chŕliť oheň pokiaľ nedosiahli vek piatich alebo šiestich mesiacov. Starí draci dokážu chrliť oheň niekoľko minút.Dračí život je veľmi dlhý, v skutočnosti, sú nesmrteľní, pokiaľ nezabijú Jazdca alebo draka. . Draci majú veľkú magickú moc. Keď dračica kladie vajcia, mláďa vo vnútri je pripravené vyliahnuť sa, ale čakáva až kým nadídu správne podmienky. V divočine to bolo obyčajne dovtedy, pokiaľ nebolo zaistené jedlo. A však, od kedy boli Dračí jazdci boli dve alebo tri vajcia ročne dávané im. Dračie mláďa vo vnútri vajca sa nevyliahlo až kým nestretlo osobu smerujúcu byť Jazdcom.
Dračie vajcia sú v tvare oválu a sú skvelo hladké ako by ich spracovali sochári. Vajcia sú tvrdé a ťažké. Sú tak tvrdé, že ani diamant ich nemôže poškriabať.
A práve v dobe keď zmizli všetci draci ostal jeden jediný no ten po rokov zmizol. A práve tu začína celý klan Seiryuu.
Kedysi pred tisíc rokmi žil klan Seiryuu. Boli považovaný za deti boha modrého draka. Modrý drak je v mytológii jeden z legendárnych bohu. Legendárny bohovia boli Seiryuu, Byakko, Suzaku a Genbu. V čínskej mytológii bol drak ,tiger ,korytnačka a fénix nadpozemské zvieratá. Drak, známy tiež ako modrý či zelený drak symbolizovali východ ,jar, zelenú farbu, drevo a energiu Yang. Ale bol aj čierný drak ktorý často terorizoval nevinných ľudí a nútil ich, aby mu nosili ženy, ktoré by zjedol. Preto je čierny drak najkrutejší zo všetkých drakov. Je symbolom vojny. Klan Seiryuu sa vždy bál tohto draka pretože kedysi dávno ešte keď klan Seiryuu nebol tak silný sa narodilo dieťa ktoré malo znaky čierného draka. Všetko sa zdalo normálne a tak sa klan ničoho neobával. No keď dospelo a dovŕšilo dvadsať jedna rokov začalo sa správať agresívne. Rozdelil klan na tri časti prvá časť bola neutrálna a nestarali sa do ničoho, boli to starešina a malé deti ktoré tomu nerozumeli. Druhá časť boli ľudia ktorý chceli zabiť potomka čierného draka. A ta posledná časť klanu stála pri čiernom drakovi. Tieto dve časti klanu začali medzi sebou váľku ktorá trvala niekoľko rokov. Prešlo asi päťdesiat rokov a váľka skončila. Muž ktorý bol nazývaný čierny drak padol. Aj keď klan stratil veľa členov všetci sa dohodli na tom istom. Čierny drak ich pred tým než padol varoval „za 1000 rokov sa narodí do klanu dieťa čierneho draka a bude silnejšie než všetci dohromady“ s touto hrozbou prvý čierny drak zomrel.
Klan sa vtedy dohodol že zabijú každého čierneho draka v ich klane. Žili a učili sa svoje schopnosti ovládať. Každý z klanu vedel používať špeciálny typ bleskov. Každý z nich vedel používať iba jeden typ bleskov. Izolovaný blesk, Čiarový medzi oblačný blesk alebo bohato rozvetvený blesk. Pravdaže to klan nemal ľahké postupom času sa stali silnejšími dokiaľ sa nevyšplhali na najvyšší priečku kde boli medzi najlepšími klanmi. Klan bol silný a nikto si na nich nedovolil , rešpektovali ich ako božské deti a potomkov draka. To sa ale nepáčilo dračím zabijakom. Bohužiaľ klan zabijakov bol skoro na zničený a tak od zúrivosti zaútočili zo všetkým čo mali na klan Seiryuu. Oba klany utrpeli straty a tak už v päť ročnej vojne nepokračovali. Uzavreli medzi sebou priateľstvo a dohodu. Dohodla znela nasledovne „Každých rok si zoberie dcéra vodcu klanu Seiryuu za muža syna vodcu dračích zabijakov. Ak vodca nebude mať žiadneho syna musí si zobrať staršieho vodcu!“ Zmluvu podpísali vlastnou krvou a zapečatili ju tak aby nemohla byť zneužitá. Dcéram sa to moc nepáčilo ale nemohli nič robiť, porušením zmluvy by znamenalo váľku. Každý musel dodržiavať zmluvu aj keď sa to väčšine nepáčilo. Takto to pokračovalo až päťsto rokov do súčasnosti.

II.Kapitola= Cerberus

Píše sa rok XXX. Všetci žili pohodlne a šťastne.Nikto nepredpokládal že sa objaví niečo čo v živote nevideli.Až jedného dňa sa objavilo niečo hrozné a strašidelné. Vyzeralo to ako čierna škvrna ale bolo to obrovské zviera a malo jedenásť ocasov. Niekto ho privolal pomocou techniky privolania ale nikto nevedel kto.Nebol moc ďaleko ale predsa si museli dávať pozor.Netrvalo dlho a na oblohe sa objavili mraky a začala snehová búrka. Cez to nebolo vôbec nič vidieť. Obávali sa aby démon neprišiel moc ďaleko inak by museli bojovať a to sa im moc nepáčilo.No prišlo to čoho sa obávali.Cerberus bol pár kilometrov a začínal ich ohrozovať. Nie nejakými útokmi ale jeho obrovskou chakrou kvôli ktorej sa ľady pri ňom drtili. Rýchlo sa blížil a bol zúrivý. Ešte k tomu bola snežná búrka takže nevedeli ako a kde Cerberus zaútočí.
Neprešla ani hodina a búrka prešla, bolo to ako naschvál! Cerberus cez búrku nevidel nič ale teraz stál pred dedinou a začal ju ničiť. Všetci Ninjovia sa ho pokúsili zastaviť ale nešlo to. Jeden z nich sa rozhodol použiť zakázaný svitok a pomocou jeho vlastného života zapečatil Cerberusa do svitka. Zo začiatku bolo všetko dobré ale ten ninja na mieste zomrel. Použil svoj vlastný život aby ochránil celú dedinu. No démon vyvraždil skoro polovinu dediny.Ale mali aspoň cerberusa ktorý bol niečo ako ochránca aj keď o tom on sám nevedel. Popravde sa Cerberus nechal chytiť. Preňho bolo otravné keď ho vyvolávali aby sa pozreli naňho. Po tom čo ho naposledy vyvolali sa nechal radšej uväzniť.Nikto to nevedel ale Cerberus vznikol pomocou zakázaných techník.

III.Kapitola= Znovuzrodenie.
Prešlo už veľmi veľa času a všetko išlo tak ako malo. Podľa dohody si brala najstaršia dcéra najstaršieho syna z klanu lovcov drakov. Ten deň pršalo, nikto nechodil von. Pršalo a bolo strašne zima v ten večer sa objavila na oblohe severka ktorá ohlasovala príchod nového dieťaťa na svet. Bola to prvá dcéra vodcov klanu Seiryuu. Práve v tom momente ako sa narodila sa rozhodli zapečatiť do nej démona ktorý ich mal ochrániť legendárny Cerberus. Dievčatko pomenovali Liya de Seiryuu a uznávali ju ako dračí knežku. Liya nevedela v tej dobe čo je zač. Učili ju bojovať aby sa dokázala uchrániť .Bola nadaná na boj a to celý klan trocha strašilo. Až jedného dňa keď dovŕšila pätnástich rokov započula rozhovor. Jej otec sa rozprával s vodcom klanu zabijaku.
*Rozhovor*
„Tvoja dcéra dovŕšila pätnástich rokov, a podľa zákona si musí zobrať môjho syna za muža !“
„Ja viem, ale ešte som jej to nepovedal. Nič o sebe nevie! Nemôžem jej len tak povedať že sa bude vydávať za niekoho koho nepozná.“
„Na to si mal myslieť skôr! Ak sa do troch rokov zaňho nevydá tak dohoda padá a bude vojna !“
„A ta vec čo je v nej? Ako že sa to volá ?“
„Myslíš Cerberusa?“
„Áno ten, nebude robiť problémy ? Sám vieš že je to prvý krát čo je v niekom zapečatený.“
„O to sa báť nemusíme , Cerberus doteraz neukázal svoju sílu.“
Po tom čo vypočula tieto časti ich rozhovoru neverila tomu a tak išla do tajných dverí kde si jej otec schovával záznamy. Hľadala všetko od roku kedy sa narodila a tiež ich našla. Všetko tam bolo napísané. O démonovi ktorého vložili do nej. Tiež si prečítala aj to že sú potomkovia modrého draka. Dočítala sa o čiernom drakovi ktorého sa báli všetci. No než sa mohla dočítať viac našiel ju jej brat a odviedol preč. Nadával jej aby tam už nikdy nechodila a jednu jej za to vrazil. Bola najsilnejšia zo všetkých ľudí a to ostatných štvalo. Niekoľko krát ju napadli z úmyslom ju zabiť ale nepodarilo sa im to. Celé dne iba trénovala techniky bleskov. Niekoľko krát za deň privolala obrovskú sekeru a bojovala. V ten moment sa v nej prebudilo niečo o čom nevedela. Nebol to Cerberus, bolo to niečo o čom nikto nemohol vedieť. Predĺžili sa jej predné zuby a zorničky sa jej zmenšili. Začali sa ukazovať príznaky čierneho draka. Milovala boj a niekoľko krát sa stalo že prizabila svoj tým. Nebola z toho smutná skôr sa radovala keď mala po tele červenú krv stekajúcu po jej kože. Okolo nej sa začala objavovať čierna aura vďaka ktorej sa prebudil aj Cerberus. Nielenže musela utajiť to že je potomkom čierneho draka ale aj to že sa v nej prebudil Cerberus. Blížili sa jej osemnáste narodeniny a ona už bola ako šialenec. No dusila to v sebe do doby než to mohlo prasknúť. Liya sa mala vydať na jej narodeniny. Nebolo to tak dávno čo ju šialenstvo úplne pohltilo tak že vyvraždila skoro všetky zvieratá v dedine. Keďže žili ďaleko na severe tak im to bolo strašne ľúto ale nikto nevedel že to bola ona. Milovala ten pocit krvi. Bohužiaľ si ľudia začali všímať jej správanie cez deň vôbec nechodila von, videli ju iba večer a tom im nedalo. Začali ju sledovať, nič nezistili pretože o tom vedela. Za tie tri roky sa stala lepšou než všetci dohromady, presne ako pred tisíc rokmi povedal prvý čierny drak. Bol deň kedy jej bolo osemnásť a ona sa mala vydať. Všetko bolo dokonalé až na nevestu. Ten deň sa pustil rozruch v klane bolo niekoľko mŕtvy členov a pri nich stála Liya celá od krve s veľkou sekerou. Mala šialený výraz.
„Tu ma máte. Moje meno je Liya de Seiryuu som potomok čierneho draka s démonom v sebe!“
Touto vetou sa predstavila a nikto jej zo začiatku neveril ale keď videli jej tesáky a zorničky okamžite začali prchať preč. Zabíjala ich ale pak keď sa k ním pridali zabijaci drakov musela utiecť. Prenásledovaná utekala ďaleko až kým ju neprestali naháňať ale to sa jej stalo osudným. Ako utekala jej *nastávajúci* ju stále nenechal utekať a tak pod ňou praskol ľad a uväznil ju tam.

IIII.Kapitola= Prítomnosť.

Prešlo päťsto rokov a Liyin ľad v ktorom bola uväznená konečne praskol a prepustil ju von.
Za ten čas čo tam bola, jej myseľ sa skrývala pri Cerberosovi. Rozprávali sa a pochopili jeden druhého. Cerberos jej povedal všetko čo sa dialo v jeho dobe. Po nejaký čas jej myseľ utíchla a spala. Teraz keď sa prebudila nevedela čo sa to stalo. Keď sa išla pozrieť ku klanu nič tam nebolo ani náznak toho že by tam nejaká dedina bola. Boli tam zrúcaniny. V ten okamžik sa jej cerberos znova ozval a povedal jej koľko času už ubehlo. Liya neverila ale v podstate jej to bolo jedno jediné čo teraz chce je nájsť niekoho koho môže zabiť. Vyzerala stále mlado ako pred päťsto rokmi a to jej poskytovalo výhodu. Predsa len kto by uveril že už má cez päťsto rokov. Vydala sa do sveta. Už to je rok čo sa toto udialo a ona sa prispôsobila novému prostredí a aj roku. Všade naokolo kam sa pohla sa hovorilo o čiernom drakovi ktorý zabíja na počkanie. Začali mu hovoriť čierny drak ale pri tom to bola Liya ktorá si vytvorila povesť zabijaka. Milovala bojovanie stále rovnako a hlavne krv ktorá jej stekala po jej kože. Najčastejšie sa vždy po tom šla okúpať k vodopádom a pokračovala ďalej. Nemá žiadny cieľ a tak sa rozhodla nájsť niekoho rovnako silného. Pravdaže nikto nevie že niekedy existoval jedenásť ocasí démon cerberus a preto o ňom nehovorí. Po tom roku sa v jej živote toho moc zmenilo. Stala sa viac šialenou, rada si zahráva s mužmi.

Obrázok :
Spoiler:
 

Legendárni 11ocasí démon.Cerberus
Spoiler:
 

Techniky:Raiton - Bunshin Explosif
Raiton - Dagan no Jutsu
Raiton - Chidori Senbon
Raiton - Souzoushu Arashi no jutsu
Raiton - Akken no jutsu
Raiton - Raikyuu
Raiton - Kumotai no jutsu
Raiton - Raiken no Jutsu
Raiton - Denki no tate
Raiton - Idoujiba no jutsu
Raiton - Daishinso no jutsu
Raiton - Raizo- Ikazushi no Utte
Raiton - Raikyuu no Tori
Raiton - Rairyuu no tatsumaki
Raiton - Raiton Fukeshi
Raiton - Raiton No Tateshi
Raiton - Raikyuu no Kamisama Batsu
Raiton - no Yoroi


Naposledy upravil Liya de Seiryuu dňa Ne október 21, 2012 5:31 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 536
Join date : 16.10.2010
Vek : 25
Bydlisko : Karviná

Charaktery
Meno postavy:: Sasan Tomisura
Atai:
Liya de Seiryuu Left_bar_bleue0/1000000Liya de Seiryuu Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Liya de Seiryuu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liya de Seiryuu   Liya de Seiryuu EmptySo október 20, 2012 11:23 pm

U toho stylu boje...ty čísla tam být nemusí...u nas to zavedené není (myslím xD)
Stačí když to popišeš slovy, nebo jen napíšeš co používaš při boji atd atd...
Kekkei Genkai...no na to budeš muset sepsat klan...který umístíš...hmm...nevim kam..no pošleš ho mě xDD
K drakům výhrady nemám...stejně už tak na foru je tolik fantazy klanů, postav apod.
Nikde jinde bych problem neviděl...
Návrat hore Goto down
http://tenshi.slovakforum.net
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Liya de Seiryuu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liya de Seiryuu   Liya de Seiryuu EmptySo október 20, 2012 11:36 pm

ja mám len jednu otázku, si to ty Matsuri? Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Liya de Seiryuu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liya de Seiryuu   Liya de Seiryuu Empty

Návrat hore Goto down
 
Liya de Seiryuu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: