SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Namar Rokudenashi

Goto down 
AutorSpráva
Krahulec

Krahulec

Počet príspevkov : 85
Join date : 02.11.2012

Namar  Rokudenashi Empty
OdoslaťPredmet: Namar Rokudenashi   Namar  Rokudenashi EmptyPi november 09, 2012 10:57 pmJméno a Přímení :

Namar „Pieseň Severu“ Rokudenashi

Věk :

Čerstvý tridsiatnik

Místo původu :

Zem Železa

Fóbie :

Spomienky, na svet, ktorý žil, na chlapca, ktorým bol a na lásku ktorú stratil. Nedokáže sa pozerať do budúcna a nevidieť minulosť. Zaspáva s pocitom prázdna vo svojom vnútry, ktoré sa už nikdy nenaplní Na jej úsmev, na jeho bratské doberanie, na ich múdre rady, ktoré v tej dobe ešte nechápal. Pochopil ich až príliš neskoro, v dobe, keď sa ukázal jeho prvý strach, jeho prvá nočná mora.
Jeho fóbia.

Hodnosť :

Ronin

Pohlaví :

Muž

Sen :

Vrátiť svetu starý rád. Vytvoriť disciplínu, zničiť Ninjutsu a spraviť z jeho rádu „pastierov“ ľudí, pretože vie, že svet sa nedokáže ovládať sám.
Potrebuje tvrdú ruku a oceľ, aby mohol byť svet chránený pred zlom i pred sebou samým.

Rád :
Samurajovia


Schopnosti :
Ninjovia sa venujú 3 odvetiam boja. Techniky tela, ovládania elementov a Ilúzie. Samuraj ovláda iba jeden štýl, ktorý zdokonalil na dokonalú úroveň.
Rýchlosť, síla, ovládanie chakry a umenie meča.

Podstata :
Neznáma.
Nikdy sa nepokúšal zistiť, ktorá z nich je jeho pravá.

Výzor :
Nosí brnenie, tak ako jeho predkovia, avšak v hornej polovici tela nemá okrem neho nič, iba železný chránič pozdlž celej pravej ruky na držanie čepelí, na ramene spojené z tunikov pozdlž bedier. Nosí masku, rovnakú ako jeho predkovia, skrývajúc väčšinu svojej tváre až na oči, vzbudzujúce bázeň, strach a túžbu.
Veľkú časť pokožku má pokrytú jazvami a spáleninami, spôsobenú mnohými bojmi, Chrbát ma však čistý, takmer ako panna schovaná v chráme bohov. Až na jediné miesto blízko stavcov tesne vedľa miesta kde má srdce. Jazva je malá, takmer nepriehľadná, avšak jeho najväčšia bolesť a strach. Niektorý by nazvali jeho tvár pohľadnú, avšak chladnú a smutnú. Oheň v očiach, spálujúc jeho vnútro a biela pokožka, ktorá nevidela slnko celé desiatky rokov. Kontrast ohňa a ľadu. Démona a anjela. Sám si nechal nad ľavým okom vytetovať symbol červenej farby, znázornujúc jeho dve tváre.

Vlastnosti :
Realista, ktorý odhalil pravú podstatu tohoto krutého sveta. Kedysi možno veril že svet skrýva nejaké tajomstvá štastia aj pre neho, avšak teraz, v limite schopností svojeho tela vie, že každý nemôže byť štastný. Chápe pojem slov ako sú radosť, chápe že jeho pery dokážu stvoriť mimiku nazývanú úsmev. Kedyi to poznal veľmi dobre. Nebojí sa umrieť, aj keď vie že tí, ktorých zabil ho tam počkajú. Vie, čo sa s ním po smrti stane. Čo s ním jeho obete urobia. Berie to s úľavou, pretože tým sa očistí i bez smrti mečom. Snaží sa neukazovať emócie, ale nedokáže to úplne. Malý tik v oku, Pohyb pier. Slzy v očiach, všetky tieto emocie nedokáže skrývať a tí, ktorí by ho dokázali študovať a pochopiť jeho povahu, by usúdili že nepatrí k zabijákom hodných titulu padlého Samuraja, Ronin. Príliš si ctí svoje meče a umenie s ním spojené. Slová ako česť u neho ešte stále niečo znamenajú, aj keď sú trocha zvláštne a odlišné od pojmu česť vo svete ninjov. Čeť znamená umrieť v boji, očistený kovom, ktorý bol stvorený pre tento účel. Česť znamená nikdy neújisť a chrániť to, čo ti bolo prikázané a nepýtať sa na dôvod. Česť znamená dovoliť padlému posledný útok, aj keď vie, že útek by bol možný a možno by prežil aj z toľkými zraneniami. Česť znamená neľutovať svoje rozhodnutie až do konca svojich dní, nech už bolo akokoľvek kruté, v druhom svete sa mu to vráti, nemá zmysel prosiť o odpustenie. Spravil si to, musel si či chcel, už to zmeniť nedokážeš. Nikdy neklame, na otázky ktoré tají jednoducho neodpovedá. Verí že existuje niečo ako osud a stane sa, že prejaví milosrdenstvo, aj keď pre danú osobu to vyzerá ako trest. Krutý trest, ktorý ho spasí, alebo navždy zatratí.

Životopis postavy :

Proloque

Spoiler:
 

Prvé dejstvo: Príbeh je stvorený

Spoiler:
 
Dejstvo druhé: Už len posledný nádych

Spoiler:
 

Brnenie
Spoiler:
 

Obrázok :
Spoiler:
 
Vztahy :
Mansu-najlepší priateľ, zabitý jeho mečom , kvôli žene, ktorá ho nemilovala, je možné že chcel iba chrániť svojeho priateľa Namara, ale zomrel skôr ako to stihol dopovedať.
Shyiaru- Posledné čo ju videl bolo v ohni stvorenom Oshearom, jeho milenka a Alchymistka, ktorá sa ho pokúsila zabiť.
Oshear- mentor a tajomný záchranca, štvrtý z piesní, má posledný meč ktorý Namar nemôže získať, jeho spoločík v pláne v stvorený rádu vo svete chaosu.

Schopnosti:

-Ovládanie chakry

Tí, ktorí sa učili umenie meča a ctiť si jeho vôlu, ovládajú dokonale chakru vo svojom tele a sú schopný ju zhmotniť a tvarovať. Ich poslednou obranou je brnenie z chakry, ktoré nijak nezvyšuje ich rýchlosť či obratnosť, ale praví majstri dokážu ovládať jeho tvrdosť a zmeniť niečo nehmotné takmer v diamant a predsa by to nevážilo skoro niť. Neplýtvajú chakrov, avšak vracajú jej veľkú časť späť do svojeho tela po porazený nepriateľa a rozpustenia hmoty.

- Odolnosť
Stvorenie samuraja, schopného sa vzoprieť shinobi či ich dokonca poraziť je závislé na odolnosti ich tela, z ktorej sa stala najtahšia časť výcviku. Od šiestych rokov, v druhom roku ich výcviku do nich každý deň vpichli malé časti jedu, nesmrteľné, avšak dostatočné na to aby si telo vytvorilo ochranné látky. Žily v extrémnych podmienkach, kde ľad a teplo sa striedalo pár krát denne. Mnohých jedincov to zabilo. Ale tí, čo to prežili, povstali ako niekto iný, niekto mocnejší. Ako Shinobi. Nosia pri sebe niekoľko ampuliek z jedmi, na halucinácie, odumretie porezaných končatín, otupenie zmyslov. Žiadne smrteľné. Samuraji veria že posledná rana, ktorá ich odošle do čistého sveta, musí padnuť ich mečom a tak ich očistiť od hriechov.


Schopnosti: 3 meče:

-Hyōketsu no ken. (Mráz)
Niektorý hovoria, že tento meč stvorila náhoda, iný že to bol osud, ktorý mal zvrátiť dej Samurajov. Nech to bolo akokoľvek, “ Mráz“ bol stvorený. Meč, ktorý sa využíva iba na jeden účel, zničiť tých, ktorý ovládajú svoju chakru. V zemi Železa, v podzemných jaskyniach, hlboko pod náleziskami dovtedy známych hornín bol objavený kov, tvrdší ako železo a predsa tvarovateľnejší ako meď. Mysleli si, že sa z toho stane ich nová zbraň, silný, avšak obyčajný kov, neschopný viesť chakru. Ale bol to objav, ktorý zmenil chod celého ich rádu. Kov, ktorý odpudzoval chakru ako železo. Pri styku s telom ninju mu naruší tok chakry. Stalo sa to Mrázom oznamujúc príchod Úsvitu Nového Veku.

-Futago no ken. (Dvojča)
Posledné z umení meča, ktoré stvorili Najvyšší z Rádu. Experimentovanie s kovmi a ich využitým doviedlo k zostrojený Dvojčaťa. Meč sám o sebe nie je ničím zvláštny, bez ruky, ktorá ho vedie. Spolu s rukavicou tvoria pár a ako dvojčatá sú spojené neviditeľným putom. Jedno ovláda a pritahuje druhé. Magnetizmus nie je vždy aktívny, pretože čerpá železo zmiešané z chakrov v tele nositeľa a dosach je iba 10 metrov. Tí, ktorí ovládajú túto čepel, sú majstri prekvapenia a v ich žilách málokedy tkvie zmysel pre česť a férový súbo. Každá časť dvojčata je spojená s druhým a nič ich puto nedokáže oddeliť. Čepel je ozubená a mnohí si nechávajú odseknuté časti pri sebe, aby mali pamiatku na najtahšie boje a vrchol ich umenia.


- Gurō no ken.( Záblesk)
Prvý meč, ktorý bol stvorený do novej éry. Čepel stvorená z obyčajnej vodivej oceli. Ten, čo stvoril tento meč, ho nazval „záblesk“ kvôli svetlu, ktorý vydáva pri posune chakry svetlo podobné východu slnka. Čepel sa používa iba proti slabším nepriateľom a dokáže byť ovládaná iba tými najsilnejšími, iba ona sama uzná, či je protivník dostatočne silný na ukázanie jej skutočnej síly. Nová čepel stvorená z chakry užívateľa, tvarovaná do tvaru čepele. V tejto zbrani sa ukrýva múdrosť a plná síla vtedajších ninjov. Chakra sa pohybuje kvôli schopnosti ovládať chakru nesúvislo a v obrovskej rýchlosti a dotykom prepíli všetko, čoho sa dotkne. Jej tvar je ovládaný užívateľom. Schopnosť ovládaná chakry samurajov sústredená v jedinom bode. Pravy meč samurajov

Theme: PravdaNaposledy upravil Krahulec dňa Pi december 28, 2012 6:07 pm, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 536
Join date : 16.10.2010
Vek : 25
Bydlisko : Karviná

Charaktery
Meno postavy:: Sasan Tomisura
Atai:
Namar  Rokudenashi Left_bar_bleue0/1000000Namar  Rokudenashi Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Namar  Rokudenashi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Namar Rokudenashi   Namar  Rokudenashi EmptySo november 10, 2012 12:27 am

Povoleno...
Návrat hore Goto down
http://tenshi.slovakforum.net
 
Namar Rokudenashi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: