SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Klan Hikari

Goto down 
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Klan Hikari Empty
OdoslaťPredmet: Klan Hikari   Klan Hikari EmptyPo december 03, 2012 5:44 pm

Jméno klanu: Hikari
Kekkei Genkai : Shinjitsu no hikari (Svetlo pravdy)
Schopnost/i Kekkei Genkai : Toto kekei genkai je zamerané na svetlo a svetlú stránku. Hovorí sa že tento klan bol zoslaný na zem samími bohmi. Schopnosť tohoto klanu je prostá, človek ktorý má v sebe krv klanu Hikari je schopný pomocou jednoduchej formuly vytvoriť svetlo ktoré osvieti celý priestor. Jeho telo je zložené prevažne z búnok ktoré sú nasiaklé neónom. To znamená že člen klanu sa môže taktiež premeniť na jedno veľké svetlo. No pri svetle to neostáva. Existuje viacero stupňov.

Ale teraz ku hlavnej schopnosti klanu Hikari. Uživateľ získa podstatu Hikaton. Vďaka nej môže manipulovať s podstatou svetla. Dokáže vytvoriť gule podobné rasenganu, dokáže si vytvoriť svetlú palicu. Proste opak temnoty. Je to podstata využívaná Bohmi a hovorí sa že ju využíval aj samotný Rikudoo Sennin. Pomocou nej vytvoril svetlo a vdýchol veciam život.

Začiatočnícka. (Akadémia,Gennin)
Ninja dokáže ovládať svetelnú postatu. Môže to byť použité aj na odlákanie pomocou bunshinu. Dokáže spraviť pár základných techník Hikatonu. Keď sa veľmi snaží dokáže rozoznať povahu človeka.

Pokročilá. (Gennin- Jounin)
Ninja plne ovláda techniky Hikatonu, teraz dokáže ucítiť teplo každého človeka v dosahu jedného kilometra. Veľmi skúsený sa dokážu zmeniť svoju podobizeň na svetlo. Dokážu sa teleportovať niekam rýchlosťou svetla a etc. etc. Jedno z najznámejších techník je aj vrátenie života.

Božská. (Neznáme)
Tento level je najväčší, nieje známe či sa niekomu podarilo ho získať. Človek dokáže zahnať strach svojho blízkeho a naplniť ho svetlom, teda šťastím. Dokáže vytvoriť veľké svetlo ktoré prekryje tmu, dokáže páliť všetko čo je temné. Hovorí sa že dokáže aj vrátiť dušu zo svetla.


Historie Klanu : Nikto nevie odkiaľ sa tento klan nabral. Jeho populácie daľej rástla. Bol to pokus istého človeka ktorého netreba menovať. Skúmal ako sa dá poraziť klan Yudas a všeobecne všetku temnotu. Pokus absolvovali ľudia ktorý boli unášaní. Po pár rokoch sa vytvorila armáda ktorá poslúchala na slovo. Vraj bola aj ona zapríčinená vyhynutím Yudasov. Jedného dňa však jeden pokusný králik utiekol z laboratória a tak sa začal tento klan množiť a objavovať aj medzi normálnymi ľudmi. Pred vládou 7. Hokageho sa schovali pretože sa báli o svoju existenciu. Mizuki im dal milosť a nechal ich žiť si svoj život za čo sa mu oni zaviazali a dali mu svoje DNA. Mizuki slúbil že ho využije len na dobré účely.

Sídlo Klanu : Existuje svätyna nad Konohou v ktorej sa stretávajú a spoločne trénujú.
Trénink Klanu : Väčšinou sa trénuje s ľudmi ktorý prežili veľkú bolesť. Snažia sa jej ich zbaviť.
Techniky Klanu : Dopíšem neskôr až niekto bude chcieť využívať tento klan.
Návrat hore Goto down
 
Klan Hikari
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Informácie o Dedine :: Klany-
Prejdi na: