Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tým 6

Goto down 
+2
DarkLezdgar
Mizuki
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyPi december 14, 2012 1:33 pm

First topic message reminder :

Celej tejto misii velí Dark (Kaguya).
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyUt december 25, 2012 11:54 am

Asuka Koaru

Asuka sa chystala vyhnúť Kagyuovým kunaiom no v tom jej zahmlila obzor nejaká technika. "Práve teraz ?" Asuka sa skrčia, rukou sa dotkla zeme a odrazila sa vzad aby uhla shurikenom. Keď dopadla na zem započula známi hlas. "Satoshi ... momentálne nemám čas ... bež sa venovať radšej Eitovy dobre ?" Naznačila pred sebou jednoručné znamenie. "Yami no rirīsu !!" Zakričala si v hlave pričom len sledovala ako technika začala strácať svoj efekt. "Som predsa Koaru ... expert na rušenie Genjutsu ... preto si ma Eito vzal k sebe keď môj klan vyvraždili." Týmito slovami sa vlastne rozlúčila zo Satoshim. "Porozprávame sa neskôr Sa-chan fajn ? Malá sesternička sa teraz hrá."
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptySt december 26, 2012 10:16 pm

Satoshi Kokoro
Zazrel som na Kaguyu a zjavil som sa pred ním pozrel som mu do očí a povedal som
Drahý priateľ dávaj si pozor na jazyk a váž slová. Pochop že člonov naších rodín je ehmm akosi málo a preto sa snažím využiť každú možnosť pokecať si z príbuznými a hlavne tuto Asuka je na našom zozname takže chcel som ju len varovať pretože má niečo čo má pre nás veľkú hodnotu a nemuselo by to dobre dopadnúť vieš. A čo sa týka shuna tak veci okolo neho dotoho ťa nič nieje takže môjho Otca nerozoberaj a ako som hovoril nemám proti tebe nič no dávaj si pozor pretože vzťahy sa môžu meniť a ver my že predomnou ťa nezachráni Mizuki . Nemusíš sa báť nezabijem ťa no ak budem musieť tak ver my že už nikdy nezistíš čo je realita a čo sen a ver my že to nieje príjemné je to ako keď sa v noci prebudíš z nočnej mory a zače sa druhá, a až keď sa z tej preberieš tak je povšetkom no ver my že tuto by sa ti to nepodarilo drahý Kaguya. Nezabúdaj zostaň v realite a nikdy sa nenechaj oklamať svojími zmyslami . Zmizol som spred neho a zjavil som sa opäť pri Asuke Dobre ale zastav sa potom zamnou chcem s tebou niečo prebrať . Inak dávaj si pozor mám taký pocit že moji vodcovia začnú ochvíľu hrať svoju hru a ty si v nej tiež zapojená. Inak týmto tu never nedá sa im veriť . Otočil som sa a znova sa začalo zahmlievať ešte som otočil hlavou a žmurkol som na Asuku Ver my je to tu samé klamstvo Wink a potom som zmizol v hmle
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptySt december 26, 2012 10:58 pm

Divízia Sun

Akonáhle Satoshi zmizol okolo Kaguyu sa objavila desaťčlenná skupinka ninjov. Mali na sebe modré plášte a na chrbáte im svietila čierna hviezda. Divízia Sun sa vrátila..misiu sme splnili ako vždy.. tentokrát nám to trvalo dlhšie keďže bol náš protivník veľmi silný uživateľ genjutsu, teda bolo ich viac..Dostal som správu že sa tu mám zastaviť skôr ako prídem za našim vládcom. Vraj tu má byť nejaký silný uživateľ genjutsu.. no ako vidím prišli sme zbytočne. Ninja sa zo svojho úklonu postavil a pozrel sa na celú situáciu, veľa genínov, jeden jounin a Nekomata. Zaujímavá kombinácia. Vraciame sa s úlovkom k našemu pánovi.. Sayonara.. Vytiahol ešte svitok a hodil do rúk Kaguyu, ten vedel o čo sa jedná. Spravil pár pečatí a pred nimi sa objavil veľký modrý pentagram. Postupne doňho všetci poskákali.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tým 6 - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Tým 6 - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyŠt december 27, 2012 2:35 pm

Kaguya Yudas

Satoshiho reči ma vôbec nezaujímali..Z hlboka som sa nadýchol a vydýchol som..."Už mám toho plné zuby. Budeme musieť spraviť rázne zmeny pred vzstupom do našej dediny nech nám tu nepobehuje viac taký odpad ako je Satoshi."zažundral som si. Objavila sa pri mne jednotka Shun. "Už nieste zapotreby, Satoshi už tu neni. Môžete odísť."Držal som v sebe strašný hnev. Bol som rád že odišli pretože som mal som namále aby som nevybuchol od zlosti. Musel som sa nejako odreagovať..nechcel som predsa zlosť pustiť na Asuku...Masívna temná chakra začala obalovať moje ruky a nohy...svaly sa mi spevnili a kosti zhrubli..Dal som ruky v päste a udrel som celou silou do zeme. Zem vyletela do vzduchu a tlaková vlna mohla odhodiť všetkých geninov na zem. "Už mám toho dosť, nikto si nebude zo mňa robiť debila!" Ako prach ustúpil vedľa mňa bola obrovská diera a všade navôkol boli veľké praskliny v zemi. Chakra z rúk mi zmizla a ja som sa ukludnil. "Asuka, prepáč za ten menší prepínak. Môžeme pokračovať."
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyŠt december 27, 2012 10:51 pm

Menma Hatake

Nedočkavo som sledoval ako sa Kentarove kunaie a moje Raitonove senbony približujú k tomu nepriatelskemu Anbu. No on sa vzápetí objavil 5 metrov od nás a všetkému sa vyhol. Ako si mohol všimnúť ešte asi po 10 sekundách sa zo zeme nejako oneskorene vynorili aj konáre ktorými ho chcel spútať Kentaro. Ale všetci sme zistili jaký je velmi rýchly skoro ako Kaguya. No čo ale teraz sním? Bude tu otravovať až dokým nás nebzabíja. No my sami nikdy nemáme šancu ho zabiť. Ale urobil nejakú silnú Raitonovú techniku. Zasiahla nás s Kentarom ,bolo to ako keby nami prebehlo niekolko milionov voltlov nachvílu nám to vyradilo svaly. Potom to prešlo až ku stormom a na dalekú vzdialenosť ich to dosť posekalo. Bol som ešte trochu zmätený potom zásahu no oprášil som sa a chytil som silno svoje Kusanagi. Medzitým som ešte aj seldoval čo sa deje "vedla". Objavil sa tam zrazu niekto další ,potom sa zjavil medzi Kaguyom a Asukou . Chvílu sa o niečom rozprávali no to som nepočul, potom náhle zmizol v hmle. Ale hneď potom ako zmizol sa tu objavila nejaká dalšia jednotka. Hodili Kaguyovi nejaký svitok ,potom sa objavil nejaký pentagram vo vzduchu a všetci hneď aj zmizli. Všetko sa to udialo nejako rýchlo. Potom sa Kaguya nejako rozzúril obalila ho temná chakra a silno buchol do zeme. Do zeme urobil velkú dieru a tlaková vlna nás všetkých odhodila. No schytali sme jednu ranu za druhou tak som sa zase už mierne odretý zasa oprašil a postavil. Našiel som svoje Kusanagi a silno som ho chopil. Keď nanho nefungujú útoky z dialky tak budeme musieť zaútočiť z blízka. Ja som sa plnou rýchlosťou nerozvážene rozbehol k nepriatelovi a snažil som sa ho zasiahnúť katanou. Dúfam ze sa podarí Kentarovi ho tentoraz spútať.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyPi december 28, 2012 3:30 pm

Kentaro Senju

Vyhol sa všetkým naším útokom. Moje konáre ho nespútali a on mal len čistú cestu priamo na nás. Zasiahol nás silnou raitonovou technikou. Zrazu som len ležal s Menmou na zemi. On sa rýchlo spamätal, no u mňa to bolo trocha iné. Neviem či to bolo tým, že ovládam mokuton alebo tým, že ma zasiahol z blízka. To bolo však jedno. Ležal som na zemi a nevedel som sa pohnúť. Bol som ochromený jak na tele tak aj na mysli. V hlave sa mi šíril strach a bláznovstvo. Na niekoľko sekúnd som ani nevedel kto som. Strach so sebou niesol takéto myšlienky: Čo keď ho ani len neškrabnem? Mám len jednu mizernú techniku. Čo budeme do pekla robiť? Možno že niesme s Menmom dosť zohraný. Naše útoky sa nedajú skombinovať. Dievčatá nám nepomôžu a mi tu zomrieme... Nie, to sa nestane dokým budeš so mnou. Zrazu som len uvidel svojho brata kráčať ku mne. Boli to halucinácie, no poriadne som si to neuvedomoval. Ukáž mi čo dokážeš, braček. Povedal a vzápätí vystrel ruku, ktorou mi chcel pomôcť vstať. Ja som sa len dotkol jeho dlane a zrazu som cítil ako mi do tela prúdi chakra a moje svaly sa opäť dávajú do pohybu. Konečne som bol pri zmysloch a len videl ako sa všade odohráva ťažký boj. Vstal som, urobil znova tie isté pečate, vykríkol opäť moje jediné jutsu a oboma rukami som tresol do zeme. Nebolo poriadne vidieť čo sa deje, no pod nepriateľom sa začali zo zeme vynárať dve skupiny silných lán. Začali sa točiť okolo nepriateľa, aby ho spútali. Toto Jutsu sa dá naozaj použiť každý krát inak. Povedal som si popod nos zatial čo Menma útočil.
Návrat hore Goto down
Yumi

Yumi


Počet príspevkov : 12
Join date : 04.11.2012
Vek : 24
Bydlisko : Bratislava

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyPi december 28, 2012 11:42 pm

Yumi Hikari

Kým som čakala na odpoveď Asaki zatiaľ som sa na rýchlo pozrela na Senseia a tú ženskú Asuku. Vravela o Senseiovy nejaké sračky že má nedostatočnú silu. Sensei povedal že má unikátnu rýchlosť. Ale veril si a vie že ju porazí. Jeho telo sa premenilo na čiernu hmotu ktorá sa rozpustila. O chvíľu sa znova s hmotnil. Zo stromu som sa pozerala aj na nich aj na tým. Už by konečne mal zaútočiť na Saibo. Vyhol sa všetkým útokom čo naňho poslali. Vytiahol katanu a sekol s ňou do vzduchu a pričom vytvoril obrovský nápor čierneho blesku ktorý prešiel cez Kentara a Menmu. To muselo bolieť. A potom povedal niečo čo ma fakt nasralo. Že sme detičky a máme utiecť. Tak to je moc ten zasratý Saibo to nejak preháňa! Sensei hodil po Saibovy kunai a druhý kunai aby sa zrazili a nilon obviazal Saiba. Rýchlo som sa obzrela na Senseia a ten hodil po Asuke pár shurikenov. Zrazu len niekto prichádzal. Že by pomoc? Niečo začal vravieť. Moc som ho nevnímala. Videla som ako tam stál v hmle a v plášti. Trochu sa mi zaostroval zrak a zrazu som uvidela len plášť s Akatsuki. Čo tu ten robí? Opýtal sa Asuki čo to robí v Konohe a priamo sa jej pozrel do očí. Znova som sa otočila na tým. Nevedela som koho mám skôr sledovať či senseia alebo môj tým. S Asaki sme tam len stáli a stále mi nič nehovorila. Od senseia som len počula že má ten Akatsuki človek odísť že ho Hokage vyhodil. Dobre už sa budem naplno venovať môjmu týmu budem ich sledovať. Chcem vydieť ako im nakope prdel. Zatiaľ kým som čakala som mi to nedalo a pozrela som sa na nich. Ona je jeho sesternica. čo veď sa nepodobajú. Ale mne to môže byť aj tak jedno. Keď sa pozabíjajú je to ich chyba. Zrazu niekto hodil svitok senseiovy. Bolo mi to jedno a tak som sa otočila na Menmu a Kentara. Menma bol trocha zmätený po tom zásahu ale rýchlo sa s toho spämetal ale Kentaro ležal na zemi ako buchta ktorá sa nechce odlepiť od pekáča. Tak teda Asaki vyhrala si! Sensei urobil veľkú dieru do zeme a tlaková vlna sa na nás rútila našťastie som sa udržala na strome a nič sa mi nestalo. Manma sa rozhodol ísť na neho priamo s katanou. To by stačilo ti slaboši ho dole nedajú. Rýchlo som chytila do ruky svoju katanu obviazala ju lankom a dala si lano do ruky. Hodila som katanu priamo pred seba na druhý strom a chytila sa pevne lanka a išla som dole. Rútila som sa takou rýchlosťou že ma Saibo uvidel no neviem či by na to stihol zareagovať. A ani nestihol Menma zaútočiť. Bola to rana ako z dela, mierila mu na krčnú tepnu, teoreticky by sa mal po tomto útoku skosiť ako vajco. A ja som len stála za ním. Potiahla som silno lanko a vytrhla sa mi katana zo stromu a vletela mi priamo do ruky. Tak chlapci som tu. Otočila som sa a usmiala sa. Mali sme menšiu sázku s Asaki a ja som prehrala. Pozrela som sa Saibovy na ksicht a povedala Tak čo ty omáčka teraz dostaneš na prdel. Dala som si do ruky katanu aby bola priamo jemu pred očami. A zkrikla som Kami no shomei a zrazu len svetelná žiara oslepila všetkých. Ako som použila moju techniku nikto nič nevidel a moja žiara bola tak prenikavá že ani mój tým nič nevidel. Teraz len hra začína. Katana zažiarila a bola obklopená niečim ako je čakra. Ale toto bolo niečo úplne iné. Katanu obklopovala žltá až priesvitnožltá čakra. Tak poď. V tej žiare bolo vidno akurát len moju katanu a moju žltú čakru na ňej.
Návrat hore Goto down
Liretey

Liretey


Počet príspevkov : 7
Join date : 31.10.2012

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyUt január 01, 2013 6:10 am

Asaki Hyuuga

Ako sme tak s Yumi boli na strome ponorila som sa do včerajšieho sna a premietala si každý okamžik z toho sna ...Pod nami sa odohrávali zvláštne situácie ...
Sensei a Asuka bojovali o niečo vážnejšie ale stale sa hrali ako dvaja priatelia ...
V tom sa ten čurinko Saibo vyhol všetkým útokom a podnikol protiútok:Vytiahol katanu a sekol s ňou do vzduchu a pričom vytvoril obrovský nápor čierneho blesku ktorý prešiel cez Kentara a Menmu.Hneď potom nás nazval detičkami čo ma naštvalo väčšmi ako ranná ignorácia Menmu...V tom sa v dialke objavil niekto v divnom plášti...BYAKUGAN! Bol to člen Akatsuki z ktorého vyžarovala čierna chakra...Geniálne...zahundrala som si popod nos...Prišiel až k Asuke a Kaguyovy.Niečo im povedal a hneď nato aj odišiel.Bolo to moc daleko a vzhľadom na ich nízky tón som nevytušila ani či sa bavia o pečení koláčov o švédskej trojke alebo niečomu čomu by porozumeli len oni traja...Hneď nato sa neznámi Akatsuki vyparil takou istou rýchlosťou ako sa tam aj zjavil.Niekoľko chvíľ nato sa tam zjavil nejaký týpek ktorý niečo hovoril senseiovy a niekoľko hrdých ninjov.Potom mu hodil zvytok ktorý rozprestrel a všetci ninjovia doňho naskákali.Čo sa stalo Kentarovy a Menmovy...?preglgla som.Obrátila sa aby som zistila škody.Menma bol s chakrou tak isto ako pred vlnou.Zato Kentaro...Pri pohlade na jeho bezvládne telo sta zastrelený vrabec mi prešla po tváry horúca slza a chakra dvojnásobnej hodnoty akú som mohla využiť.Už nestrpím ako toho dobráka mláti niaky trtko z Ambu ktorý tu nemal ani čo robiť...Idem dole Yumi neznesiem pohľad na neprítomnú tvár Kentara ktorý ktorý je teraz v šoku.Hneď nato som uvidela v Kentarovy obrovský nával chakry ktorý sa bral z ničoho nič.Tak teda Asaki vyhrala si!povedala Yumi a zoskočila za nimi.Zatial sensei urobil veľkú dieru do zeme a hneď nato na nás mierila tlaková vlna.Uhla som ladním skokom nahor.Neviem čo to spravilo s ostatnými ale keď som sa dostala na nohy Yumi už išla po lanku za tým bastardom Saibom.Zoskočila som zo stromu na zem.Bežala som k Yumi ktorá sa už chystala napadnúť Saiba.Zasiahla ho!!Vtom Yumi silno potiahla lanko a katane sa jej ladne dostala do ruky akoby na ňu zapískala.Hneď nato sa Yumi začala pokladať za hlavnú nádej nášho výpadu.Niečo na tom bolo.Po chvíľke začala chŕliť priebežne niekoľko viet ktorým som nevenovala pozornosť a sústredila sa.Jukken!zakričala som bežiac pred Saibom.Začala som doňho dávaď čo najviac úterov mäkkej päste.Zasiahla som ho minimálne 6 krát ak nie viac.Hneď nato Yumi povedala tri slová ktoré som nepoznala.Zrazu sa mi pred očami zahmlelo a ja som videla iba cmar... Teraz len hra začína. vykríkla priam svetsky. Katana zažiarila a bola obklopená niečim ako je čakra.. Ale toto bolo niečo úplne iné. Katanu obklopovala žltá až priesvitnožltá čakra. Tak poď.vyzvala Saiba.V tej žiare bolo vidno akurát Yuminu katanu a jej žltú čakru na ňej.Počítala som len sekundy a dúfala , že Menma a Kentaro zakombinujú svoje schopnosti na zmrzačenie tohto bastarda.
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptySo január 05, 2013 8:56 pm

Saibo

Keď Asaki dokončila svoju techniku tak si konečne mohla všimnúť, že celí čas vrážala len do kusu vypchatého panáka. Čo bolo však zarážajúce, že keď uvideli Saiba poďalej musel sa držať za rameno z ktorého mu tiekla krv. Menmova katana však bola potriesnená krvou. Behom zablisnutia Yuminej katany sa stihol vymeniť s panákom no musel prebehnúť okolo Menmuho pri čom sa však nechcene porezal o jeho katanu. "To bolo vskutku tesné. ďalší ich útok by som nechcel zažiť ... hlavne od tej Hyuugy." V zápätí začal Saibo skladať pečate na nejakú techniku. "Ranton: Jimen !" Hneď nato zarazil Saibo obe ruky do zeme a začal do nej vpúšťať silný Rantonový prúd. Dostával však taktiež menšie rany pretože lanku ktoré po ňom hodil Kaguya sa nestihol tak úplne vyhnúť a tak mu lanko obmotalo jednu nohu. "Stačí sa tomu vyhnúť alebo nejak obrániť ... to bude zrejme všetko potom."

Asuka Koaru

"Vau ... myslím, že keď máš takúto moc tak môžme trocha pritvrdiť, čo ty nato ?" Asukine telo začala obaľovať fialovo-čierna chakra. Katanu pohodila bokom a len sa pousmiala. "Teraz začína tá pravá zábava ... Kaguya !" Asuka zakričala pričom vytvorila menšiu tlakovú vlnu ktorá rozvírila prach naokolo.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyNe január 06, 2013 12:07 am

Menma Hatake

Už ked som bo, blízko pri ňom videl som ako sa pod ním vynárajú Kentarove konáre. No zrazu tam skočila Yumi a všetkých tam oslepila nejakým otravným jutsu. A začala tam doňho bezhlavo sekať ale nevšimla si že sa premiestnil a sekala do vypchatého panáka. Ale neboli všetky jeho pohyby bezchybné. Pri jeho premiestnovaní sa asi črchol o moju katanu lebo bola zakrvavená. Chvílu si držal rameno ale hneď nato začal skladať pečate. Už som cítil že použije zasa nejakú drsnú techniku. Len vykríkol Ranton: Jimen , takže Ranton Uhm pomyslel som si. Potom strčil obidve ruky tak som už hned vyskočil do vzuchu. Hodil som katanu tak aby sa zastrčila do zeme a rýchlo som na ňu skočil . Medzitým keď som bol vo vzduchu som sa nachvílu pozrel na Asuku a Kaguyu ale nič zaujímave sa tam nedialo tak som sa otočil a sústredil som sa už len na náš boj. Rozmýšlal som aj o taktike keď naňho pôjdeme všetci naraz tak máme dosť velkú šancu ho ešte zasiahnuť čo dokazuje aj to že sa črchol o moju katanu. Začal som skladať pečate , Raiton: Kaminari senbon zamrmlal som. A hodil som potom zas moje Raitonové senbony pričom som miril rovno do rúk.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tým 6 - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Tým 6 - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyNe január 06, 2013 8:52 pm

Kaguya Yudas

"Ďakujem ti Asuka za pochvalu, a myslím si že by sme aj mohli." Dopovedal som a v tom okamihu sa okolo mňa začala otáčať temnú chakra. Nepustil som jej moc ale stačilo to na zabitie jedného genina. Pozeral som sa na Asuku a tak isto aj na jej fialovo-čiernu chakru. "Prekrásny tok chakry, a tá farba, krása." Prach ktorý sa rozvíril vďaka jej mocnej chakry mi vletel do očí. No zachoval som chladnú hlavu a nenechal som sa takouto hlúposťou rozhodiť. Rozbehol som sa oproti Asuke a v okamihu som už stál za ňou s katanou cez jej rameno. "Robím si srandu, takým ľahkým útokom by som ťa nikdy neporazil." Zasmial som sa a opäť som sa rozbehol nabok. Ako som sa vrátil späť, vyťiahol som si z púzdra dva shurikeny. Hodil som ich po Asuke a do zeme som hodil dýmovú bombu. Keď sa dym rozpŕchol tak som bol preč. Bol to len zlomok sekundy takže si nemohla Asuka všimnúť kam som zmizol. Objavil som sa nad Asukou a z hora som do nej hodil ďaľšie dva shurikeny. Zo zeme sa odrazu len začali vytrhávať kusy zeme. Spod kusov zeme ktoré leteli vzduchom sa ťiahlo nilónové vlákno, ktoré bolo spojené s čímsi pod Asukou. V tom vyskočil zo zeme môj klon ktorý obmotal vlákno okolo Asukiných nôh. Pevne sme za neho obidvaja zatiahli, takže to bolo vážne pevne zaviazané okolo jej chodidiel. Ako som dopadol za Asuku (Takže som jej stál za chrbtom) hodil som po nej ďaľšie dva shurikeny. V tejto cvíli bola chytená do pasce a priamo na ňu z každej strany leteli dva shurikeny.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2013 5:00 pm

Satoshi Kokoro
Slnko zahalili husté čierne mraky ktoré sa tam zjavili z ničho nič vyzerali ao obrovské búrkove mraky zrazu v nich nastal výboj a bolo vidieť ako sa vnich blýska . Ozval sa poriadny hrom a potom sa v Mrakoch vytvorila obrovská guľa guľový blesk o priemere zhruba dvoch metrov sa zrazu rútil dole narazil do zeme a nastal elektrovýbuch a všetko akoby ostalo stáť vo vzduchu každý padajúci list každý vlas dokonca aj pohyb vášho oblečenia ustal . Prach po náraze ustál a ja som tam stál a pozoroval som všetkých postupne som prešiel všetkých pohľadom potom som sa rozplynul a zjavil som sa pri Asuke mojou katanou som presekol vlákno ktoré mala asuka na nohách a špičkou katany som ťukol do Kunaia ktorý tam vo vzduchu len tak stál , keď som sa ho dotkol čepeľou mojej katany zmenil sa na žiariacú energiu a začal stúpať k oblohe a pritom zrýchlovať. Keď bol už dosť vysoko tak vystrelil neuveriteľnou rýchlosťou a ostal na oblohe a zablysol sa ako hviezda . Potom som chytil asuku za rameno a zmizli sme obaja zjavili sme sa pár metrov ďalej . Pozrel som na ňu a povedal som Asuka ? Saibo ? Postarajte sa o tie deti mám tu prácu . Zrazu sa Zem začala triasť a nastala absolútna tma nikto nič nevidel keď sa zem dotriasla nastal silný výbuch svetla ktorý vás oslepil no vtedy ste sa už nenachádzali na tréningovom mieste ale na zvláštnom mieste plnom podivných stvorení ktoré krúžili okolo ako Supy krúžiace nad zdochlinov
Spoiler:
na neby sa aiskrilo viac ako keď Raikage používa najsilnejšie techniky Kirinu . všade boli výpari a miestamy aj elektrická energia či láva na zemi . Vitajte v Pekle vážený. Teraz si zapamätajte jedno nikto sa nikdy nepostaví medzi mňa a môj cieľ a nikomu nedovolím aby čoo i len myšlienkov spochybnil moc môjho klanu Otočil som sa na Kaguyu a pozrel som mu priamo do očí . Jedno čo neznesiem je zrada milý priateľ . A ty teraz zaplatíš za svoje činy. Zaplatíš za ne a to cenu najvyššiu . Toto sú tvoje posledné chvíľe medzi živými tak sa zhlboka nadýchni a príjmy svoj osud zo cťou. Zo zeme začali vychádzať stovky rúk dlhých chladných ako ruky mŕtvol . Toto sú všetci tý ktorý zomreli mojou či tvojou rukou idú si po teba chú ťa , cítia tvoju prítomnosť . Oni ťa volajú a ty sa k ním pridáš , tvoja ruka tam bude trčať tiež a ver my nikto si nespomenie ako ten Slávny Kaguya yudas žil pretože všetci sa budú báť toho ako zomrel. Ruky zaačali útočiť snažili sa ťa chytiť bolo ich na tom malom mieste asi sto zrazu sa okraje tesne okolo nás všetkých prepadli stáli sme na ostrovčeku a navôkol nebolo nič len zvláštna hmota v ktorej bolo vidieť duše neznámych ľudí . Každý kto padne ddo Styx do rieky mŕtvych tam ostane takže vám všetkým radím dávajte si pozor kam šliapete . dokončil som a pozrel som znova postupne na všetkých geninov ktorý po zahliadnutí mojich očí zmeraveli pretože videli ako ich ruky bez tiel trhajú na kusy a oni zomierajú pomaly trhaný . Na vaších telách sa objavili aj škrabance a cítili ste všetko čo ste videli. Podcenil si ma Kaguya ty aj s tvojím Yukimonom . Ja môžem vyhladiť celé dediny no rozdiel medzi mnou a tebou je že ja nepotrebujem svoju silu ukazovať a používaam ju len v nevyhnutnom prípade . To že si ma takto podcenil ťa bude stáť tvoj biedny prehnitý život Kaguya Yudas .
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2013 9:32 pm

Eito Kokoro

Eito sa náhle zjavil v Mizukiho kancelárií. Jednoducho ho schmatol pod krkom a zazrel mu priamo do očí. "To čo teraz uvidíš nesmieš nikdy nikomu prezradiť Hokage !" Zahučal hlasne až sa skoro začali otriasať steny. V momente sa všetko okolo Mizukiho i Eita začalo točiť a meniť ako keby sa vracali do minulosti. Náhle si Mizuki uvedomil, že letí samotným priestorom. Pred Odoma sa zrazu zjavila bariéra ktorú však prerazili celkom ľahko. Keď sa Mizuki konečne spamätal stál v samotnom pekle. Mohol si všimnúť ako sa všetko začalo pohybovať a stredobodom záujmu bol hlavne Kaguya. "To by stačilo Satoshi ..." Eito zmizol a znova sa zložil tesne pred Satoshim. "Konoha uzavrela mier z Kumo. Nemôžem ti dovoliť aby si zabil Shinobiho z Konohy ... prepáč mi to braček." Eito letmo položil ruku na Satoshiho rameno. "Odvolaj všetky svoje techniky prosím ... nerád by som bojoval proti vlastnej krvi pokiaľ to nieje Shun. A myslím, že on je väčší problém než Kaguya." Pre istotu však vytvoril istú bariéru okolo Kaguyu. "Keď sa Satoshi rozhodne, že zabije Kaguyu tak to bude problém. No dúfam, že Asuka ho zvládne ochrániť keby náhodou." Celí čas však hľadel Satoshimu priamo do očí. "Takže Satoshi ... ako sa rozhodneš ? Necháš tohto človeka v rukách Hokageho alebo sa ho pokúsiš zabiť a budeš riskovať boj medzi nami ktorý by skončil smrťou ?" Eito však stále dúfal prečo si Shun vybral Eita ako vodu klanu Kokoro a nie Satoshiho.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2013 9:57 pm

Mizuki Yudas

Čakal som že sa niečo stane, no nečakal som že to bude až také zlé. Objavil som sa v pekle a to ma zarazilo. Čo tu robím? Ešte nenadišiel môj čas.
Keď som si však všimol Kaguyu spozornel som. Zasa problémy... Povzdychol som si. Pristúpil som ku Satoshimu a pozrel sa na oboch svojim pohľadom.
Mal som zatienené myslenie. Niečo v hlave mi nehralo dobre. Čo sa tu teda deje? Mám kopec inej práce než riešiť vaše spory.. Prečo si naňho zaútočil Satoshi? Nebodaj zradil Konohu? povedal som ironicky a priložil si ruku ku tvári.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tým 6 - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Tým 6 - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyPi január 11, 2013 10:33 pm

Kaguya Yudas

Bol som uprostred súboju s Asukou, keď v tom sa opäť ukázal Satoshi. Bol očividne dosť nahnevaný, a ako som predpokladal, malo to čo dočinenia so mnou. "Čo tu zase robíš ?! Aký máš zase problém?! Budem hádať...nedostatok sexu ?" Zasmial som sa. "Vždy musíš byť tam kde ťa nikto nechce že." povedal som no on na mňa odrazu použil akési určite silné genjutsu. Obzeral som sa okolo seba a pritom som sa mierne usmieval. "Je tu vážne krásne, nie nadarmo mi hovoria "Démon Konohagakure no Sato." Milujem všetko, čo sa týka temnoty. A keď už sme pritom, o akej zrade hovoríš ?" Zasmial som sa. Už mi dosť ten Satoshi prekáža, mal by sa ho niekto zbaviť. No v tejto mojej predpotoplnej forme sa mu nemôžem postaviť sám. A tretiu formu použiť nemôžem. Je tam až veľká šanca že zomriem. A tomu sa práve snažím vyhnúť. Poobzeral som sa okolo seba a potom mi padol pohľad na Satoshiho. "Ešte pred tým než sa naplní tvoj decký sen by som ti chcel povedať, že som zo smrťou zmierený už od kedy sme s Mizukim obsadili a ovládli Konohu. Vždy som bol pripravený, len som čakal na ten správny okamžik a ver, že ten ešte dnes není." Usmial som sa. V tom sa Genjutsu opäť začalo meniť, teraz sme stály na akomsi ostrovčeku a okolo nás tiekla podľa Satoshiho slov nejaká rieka smrti. Potom na mňa zaútočili ruky mojich, a tak isto aj Satoshiho obetí, ktoré vyskakovali zo zeme. Uhýbal som sa pomaličky a s kľudom každej nich a nakoniec som sa pozrel s Yukimon na Satoshiho. Ešte ho nemám naplno vyvinutý, nemal šancu. Vyzerá to tak že sa nezaobídem vez tretej formy. Dal som ruky k sebe a začal som sústrediť charku do svojej pečate na oku, keď v tom sa niekto dostal do Satoshiho Genjutsu a začal na neho hovoriť. Nachvíľu som prestal a pozrel som sa kto to je. Bol to Eito Kokoro a tak isto aj môj milý braček. "Eito, rád ťa zase vidím. Ako sa máš ?" Opýtal som sa ironicky. "Povedz, čo to zase tvojmu bračekovi preplo v hlave ?" Zasmial som sa. Trošku som pootočil hlavu a všimol som si Mizukiho. "Ááá, Mizuki...aj ty si sa prišiel pozrieť na moju takzvanú smrť?" Opýtal som sa a naďalej som sa sústredil na Satoshiho. Nad Mizukiho ironickým slovným spojením "Zrada Konohy" som sa len zasmial. "Ja si myslím, že Satoshi je jeden zakomplexovaný Shinobi, ktorý si ma vybral ako obeť a myslí si, že mu to prejde. Pre vašu informáciu. Konohu som nikdy nezradil a ani nezradím." Provokačným úsmevom som sa pozeral na Satoshiho.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptySo január 12, 2013 4:04 pm

Satoshi Kokoro
Len som sa usmieval pri jeho rečiach Je dobré že sa to snažíš brať s humorom každopádne mŕtvoly ktoré sa usmievajú vyzerajú lepšie ako tie ktoré sa neusmievajú . zrazu sa tam zjavil Eito aj z Mizukim a ja som len zvráštil čelo Eito ty ................ ty tu nemáš čo robiť odíd nenúť ma aby som sa postavil proti tebe. Potomm som sa rozplynul a zjavil som sa pred Hokagem pozrel soom mu do očí Pamätáš sa na Gokuho ??? ten typ z akatsuki ktorému som ukázal smrť z minulosti . v momente sa Mizukimu začali v hlave premietať obrazy . Tá technika neklame nieje to nič ako veštba len je to momentálny beh naších osudov ale nikto netvrdí že svoj osud nemôžeš zmeniť každý ho máme vo vlastných rukách . potom som sa otočil smerom na Eita a povedal Bratranček to áno Shun je problém. No toto je môj boj a ani ty ani Asuka dokonca ani možnosť toho že budem musieť bojovať proti tebe ma nezastaví. Vieš časy sa menia a ja som sa zmenil. Začal som skladať pečate a zavrel som oči Pamätáš sa na môj sen z detstva ? otvoril som oči Jishin no sekai: Shinjitsu to kyogi no kyōkai zrazu zmizlo peklo a všetky moje techniky boli sme na tom istom mieste ktoré vyzeralo ako pred mojím príchodom . Jediný rozdiel bol že na oblohe vzadu bolo miesto snka či mesiaca niekoľko planét ktoré vyzerali akoby bolii nadosah ruky. Boli tam všetci Asuka , Saibo , geníni Mizuki Eito a KAguya . Ja som tam nestál a to preto že ste po chvíli zistili že klesáte na kuse zemi keď ste klesli a dotkol sa ostrovček zeme zmenila sa farba trávy a získala odtieň ako všetky rastliny či okolie tam kde ste sa nachádzali. Už vám mohlo byť jasné že niečo tu nesedí ja som stál asi 10 metrov od vás na niečom ako skala ktorá sa v momente začala akoby zasúvať pod zem a ja som bol pri vás Vitajte . povedal som a potom som sa pozre na Eita a na Asuku Eito nechcel som to použiť no nedal si my na výber . Vieš sny si treba plniť a ja si ich plním rád Kým ty si sa staral o problémy spojené z klanom a o problémy v Kumo ja som stále pracoval na tom kvôli čomu som prišiel vtedy o oko. Tu už Asukine umenie nič neznamená. Zasmial som sa a potom som sa zjavil pri Kaguyovi no Jeden Satoshi ostal aj pri Eitovi Vitaj v tvojom novom domove ty bastard dúfam že sa ti tu bude páčiť. V diaľke ste mohli uvidieť niečo čo vyzeralo ako budovy z Konohy a dokonca sa tam pohybovali akýsi ľudia .

Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptySo január 12, 2013 4:51 pm

Mizuki

Po vízii ktorú som uvidel som len zamrzol. Sklonil som hlavu a nahodil naštvaný pohľad. Všetka premena prostredia ma vôbec netrápila. Moje oči zasvietili v tme. Otvoril som oči a mal som ich celé čierne. Zornička zožltla a následne sa v nej opäť vytvoril pentagram. Tento boj.. všetky tieto boje.. Pentagram sa rozštvrtil a z neho sa vytvoril šesťuholník. Pomaly som začal kráčať ku Kaguyovi. Zastavil som a pozrel sa na neho. Celá zem ktorá stála vedľa mňa sa začala vznášať. Krčovito som zodvihol ruku a pomaly ju zmačkol. Kamene ktoré vznikly z tej zeme sa začali lámať až z nich boli "omrvinky." Jeho tvár vymazala všetky známky súcitu alebo emócii. Šesťuholník sa roztočil a za mnou sa objavilo asi dvadsať postáv ktoré boli zahalené v tme. Otec.. Matka.. Musím to spraviť! Napriahol som sa a nohou som sa odstrelil od zeme. V mojich očiach bola vidieť zloba, nenávisť. Žilky obklopovali celé oko. Postavy sa pohli so mnou. Predbehli ma a povrážali do Kaguyovho tela. To ho odtlačilo a ja som mu vrazil hlavou do brucha. Vytlačil som ho do vzduchu a dlaň som mu pritlačil do brucha. Po tomto všetkom odletel pár metrov odomňa. Postavy sa opäť objavili za ním a zmenili sa na chakru. Tá ho vydvihla do vzduchu a končatiny mu držala od seba. Je to pravda Satoshi?! Otočil som sa na neho a rázne som sa ho pýtal.
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2013 4:23 am

Eito Kokoro

Sledoval čo všetko sa stalo a ako sa dostali do Satoshiho techniky. "Presne toto som nechcel aby sa stalo Satoshi ..." Eito jednoducho došiel za Satoshim a chytil ho za rameno. Spoločne s ním sledoval ako Mizuki mláti do Kaguyu. "Povedz braček ... myslíš, že ho to bude ráno bolieť ?" Spýtal sa celkom pobavene. Nemalo žiaden význam držať ochrannú bariéru nad Kaguyom vzhľadom na to, že všetci boli prenesený do Satoshiho techniky. "Pri najmenšom nechcem riskovať ďalšiu preliatu krv členov nášho klanu." Bolo vidieť, že sa Eito začal sústrediť. V okolí sa začala zhromažďovať ohromná chakra ktorá stlačila genínov, Saiba i Asuku do gule ktorá náhle zmizla. "Nemysli si ale, že tvoja technika nemá isté slabiny ... to čo platí v tvojej hlave môžem ja stále prenášať mimo sveta vďaka ohýbaniu." Oznámil mu trocha zadýchane. "Stlačiť chakru Nekomaty je čím ďalej tým ťažšie." Odvetil si jednoducho v mysli. "Keby som vedel skôr, že chcel Shun zneužiť moju unikátnu schopnosť ktorú on nikdy neovládol zabil by som sa už ako genin." Naposledy sa zhlboka nadýchol. "Preniesol som ich do normálneho sveta ďaleko od tohto pekla ktoré onedlho nastane." Náhle však Eito začal vykašlávať krv čo ho doslova zložilo na kolená.

//Vaša misia skončila. Vráťte sa do dediny alebo do kancelárie Kageho ... no pre teraz máte voľno v rozvíjaní vlastného RPG.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2013 5:13 am

Satoshi Kokoro
Sledoval som Mizukiho trocha ma zarazila jeho reakcia no potom do toho vstúpil Eito Zamračil som sa trocha Rána sa nedožije .... teda vieš tu ráno nemusí byť veeeľmi dlho zasmial som sa . Keď som videl čo Eito urobil a všetci odtiaľ zmizli To .... to nieje možné Eito ........ Keď padol na kolená a zase začal vykašliavať krv okamžite som k nemu pristúpil a chytil som ho za ramená Dan si v poriadku ???? Tá technika ťa ničí , prečo to robíš bol by som ich odtiaľto pustil stačilo povedať. Stále riešiš to aby bol niekto iný v ezpečí a pritom zraňuješ sám seba . To nieje dobré. A okrem toho tak nehovor si Raikage a Shunovy sa nikdy nepodarí tvoju moc zneužiť tomu ver . Ja ti s tým pomôžem . Pozri sa na tých dvoch takto by to nemalo končievať sú to bratia. Hmm ale pamätám sa na časy keď som chcel zabiť ja teba . Dúfam že sa za to na mňa už nehneváš . vieš mladosť pochabosť. No teraz je čas toto divadlo ukončiť. Vstal som od Eita v ruke sa my zjavil pohár s vodou ktorú som mu podal a potom som vykročil k tým dvom zrazu skončila Mizukiho technika ktorá držala KAguyu vo vzduchu a ja som pozrel na Mizukiho Tu nieje miesto na tvoje techniky neplýtvaj chakrou. A vôbec mal by si ísť . Otočil som sa na KAguyu A ty , kvôli tebe musel môj Brat nova urobiť niečo čo ho zabíja to ti neodpustím nikdy . A to Nikdy myslím nikdy . Zabiť ťa by bolo pre teba vykúpením, urobím niečo iné . Vtedy Kaguya začal cítiť ako slabne a ako sa od neho niečo oddeľuje až nakoniec videl ako stála postava ktorá vyzerala ako on no bola priesvitná ako nejaký duch vedľa neho Toto je tvoje Ego , tvoje ja , tvoja podstata a tvoja sila bez toho si len schránka pocitov mäsa a kostí ez tohto nemáš svoju moc , svoju chakru , svoju rýchlosť ani silu nemáš bez toho nič čo si mal a ostaneš praobyčajnou existenciou. Vtedy sa priesvitná bytosť zčala zmenšovať až z nej ostal krýštál čiernej farby . Čiernej preto aká osoba ktorej patrila bola. Kryštál som si odložil a pozrel som na Mizukiho Tu sme skončili . Vtedy Mizuki zmizol a ocitol sa späť vo svojej kancelárii . Ja som pristúpil k Eitovy a obzrel som sa za KAguyom Zbohom priateľ neboj sa prídem ťa niekedy navštíviť. chytil som Eita za rameno a Všetko zmizlo a MY sme stáli v Mizukiho kancelárii všetci odtiaľ boli preč okrem jedinej osoby ktorá ostala teraz uväznená v mojom svete Dan , prečo si vlastne prišiel ??? opýtal som sa a pozeral som mu priamo do očí Potom som sa rozplynul a zmizol som .


Naposledy upravil Sadatake Arakida dňa Po január 14, 2013 11:15 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tým 6 - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Tým 6 - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2013 6:19 pm

Kaguya Yudas

Stál som v Satoshiho genjutsu a počúval tie jeho keci. No odrazu na mňa zaútočil Mizuki. "Mizuki, šibe ti ?!" Ako na mňa Mizuki zaútočil a použil akúsi zvláštnu techniku, zostal som zarazený a pravdu povediac dosť prekvapený. Dvadsať postáv ktoré na mňa poslal sa premenili na nejakú chakru ktorá mi držala končatiny od seba. "Už ma to prestáva baviť ?!" Zatmelo sa mi pred očami a Yukimon sa roztočil ako zbesnený, na krku mi navrela žila a tlak ktorý okolo mňa začal víriť temnú chakru bol taký silný, že chakra ktorá mi držala končatiny sa odrazu rozplynula. Dopadol som na nohy a moje telo sa začalo obaľovať temnou chakrou. Ako sa mi telo obaľovalo chakrou, vytvorila sa nejaká guľa ktorá nás všetkých vcucla do tmy. Všade nastala tma, jediné čo bolo vidieť boli moje oči svietiace na žlto. Onedlho tma zmizla a moje telo bolo kompletne premenené. Temná chakra mi kompletne obalila telo a vytvorila akýsi štít.
Spoiler:
Rozprestrel som krídla, a tlaková vlna mohla všetkých posadiť na zem. Stál som tam a vražedným pohľadom som sa pozeral na ostatných. Hnev ma kompletne ovládol, a ja som sa stal obyčajnou vraždiacou príšerou, ktorá nevidela žiadneho priateľa iba nepriaťeľov ktorý sa ma snažili zabiť. Chytil som Mizukiho za krk a vrazil som ho do zeme.. Potom som sa otočil a neuveriteľnou rýchlosťou som letel na opačnú stranu od všetkých. Ako som sa odrazil aby som odletel, zem podomnou popraskala. Letel som obrovskou rýchlosťou, takže jediný kto mal šancu ma dohnať bol Mizuki tak isto v premene ako ja. Keď už som bol ďaľej, opustil som Satoshiho plošné genjutsu, a namieril som si to do Akatsuki. (presun)
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2013 8:10 pm



Po jeho úderu som sa len usmial. Keďže sme boli v genjutsu tak sa mi určite nič nestalo.
Ako letel preč tak som sa len usmial a stiekla mi slza. Zavrel som oči a mierne som si posalutoval.
Pred očami sa mi premietol celý môj život s ním. Od toho momentu keď vyrástol a spolu sme trénovali v lese. Moment keď nás otec učil techniky a moment keď nám zničili klan. Keď sme sa po rokoch stretli. Teraz to bolo preč. Odišiel a s ním aj spomienky. Predposledný člen nášho klanu akurát opustil dediny. Buď silný braček.. od dnes z nás sú rivali.
Keď mi dal úder Kaguya tak som mu v tom strčil do vačku jeden svitok. Mal tam 100 000 Ryo
a tú techniku ktorú som ho nestihol naučiť.
Genjutsu pominulo a my sme opäť stáli na pevnej pôde. Zbohom..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tým 6 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 6   Tým 6 - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tým 6
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: