SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Kaori Matsumoto NPC

Goto down 
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 25
Bydlisko : Brno

Kaori Matsumoto NPC Empty
OdoslaťPredmet: Kaori Matsumoto NPC   Kaori Matsumoto NPC EmptyNe december 30, 2012 5:34 pm


Základní Informace:


Jméno:Kaori
Příjmení:Matsumoto
Přezdívka: Migite no kage / 右手の影 / Pravá ruka Kageho
Věk:22let
Pohlaví: Žena
Krevní skupina: A
Hodnost:Jounin

Místo narození: Neznámé
Místo pobytu: Konohagakure no Sato
Postata: Přísně tajnéObecné Informace:
Na Kaori jsou zvláštní už na první pohled její sněhově bílé vlasy které se táhnou až do poloviny jejích zad.Nikdy
nejsou sepnuuté v gumičce a jen tak spadají přes ramena a mnohdy zastiňují obličej.Není nijak vysoká.Její postava by se dala nazvat spíše průměrná jelikož je vysoká zhruba 160 cm dá se snadno přehlédnout.Snad díky tomu jaké drobné postavy je, se o ní dá mluvit i jako o duchu který se objeví v místnosti aniž by si někdo všiml jejího příhodu. Nutno připomenout že je Pravou rukou samotného Kage Mizukiho Yudase. Proč tomu tak je ovšem neví nikdo ve vesnici.Jen Kaori a Yudas. Kolují jen řeči o tomodkud tato dívka pochází nebo co je vlastně zač ale ani ona sama o tom pořádně moc neví.
Charakter:
Jedná se o dost tichého člověka kterého dokáží ostatní rychle přehlédnout.Avšak tohle jí nikdy nevadilo.Je zvyklá stát spíše v pozadí a jen sledovat situaci.I když se zdá že se tváří neustále moc vážně dokonce až smutně je to ve skutečnosti dosti milý člověk se smyslem pro humor a citem pro jakoukoliv situaci. Ovšem její milé chování se náhle mění pokud se jedná o Kageho.Pokud mu chce někdo ublížit nebo ho byť jen urážet je tato dívka schopná zabíjet na místě.V tomto je její povaha velice promněnlivá. Snad z tohohle a i jiných důvodů se stala pravou rukou Kageho na což je samo sebou náležitě hrdá.Avška nikdy to nevzala tak že by se musela povyšovat nad ostatní. Jednoduše to bere tak že jen pomáhá s čím je zrovna potřeba v zájmu vesnice a hlavně v zájmu Hokageho.

Sny a cíle:

Prakticky jejím největším snema cílem je vždy pomáhat a ochraňovat hokageho.Ačkoliv se to některým může jevit jako fanatismus ona si za
svým snem plně stojí.Dalo by se říci že počítá s tím že za toho člověka jednou položí svůj vlastní život a nikdo by jí to ani ve snu nerozmluvil.Ve svém přesvědčení je natolik pevná že to udivuje mnoho
lidí. Dále by se dalo říci že její cíle se shodují s cíli hokageho který má vlastní plány.


Fóbie:
Jejím snad největším strachem je strach z totálního selhání ve své práci.Jednoduše řečeno má přímo panickou hrůzu z toho že jednoho dne nedovede ochránit Kageho a on zemře kvůli její totální neschopnosti.Snad kvůli tomu v dřívějších dobát natolik trénovala.Ačkoliv má podporu Kageho který jí již několikát opakoval že se není čeho bát jistá nejistota v ní stále je.Nejspíše by zešílela kdyby se její fóbie stala skutečností.Občasně mívá sny s podobným scénářem a často se budí spocená a naprosto v šoku z kterého se vzpamatovává při nejmenším hodinu.


Schopnosti:
O jejích bojových schopnostech nikdo nic přesnějšího neví tedy kromě samotného Kage který zakázal pořizovat jakékoliv spisy o této osobě.Co však brzy pochopili všichni je fakt že má nepředstavitelnou inteligenci a dovede tak řešit jakýkoliv problém jako kdyby to byla nějaká malichernost.Snad také proto jí málo co rozhodí a všechno řeší až s ledovím klidem který mnoho jouninů děsí.
Další její schopností je velká síla kterou má.Dala by se přirovnat k trénovaným mužům kteří neustále posilují.Avšak její postava tomu neodpovídá a tak se stává že jí mnoho lidí rapidně podceňuje.Mnoho shinobi tvrdí že to je právě ten důvod proč si ji Kage drží ve své blízkosti.ALe na druhou stranu mnozí věří že všechny doměnky jsou jens pekulace které odvracejí pozornost od něčeho naprosto jiného.
Momntálně teď projevuje schopnosti které ukazují že se dokonale vyzná v kanceláři samotného Kage a dovede zastávat jeho funkci.Tedy jen co se papírování týče.Je taktéž jeho zástupcem v jeho nepřítomnosti a tudíž má i právno dávat mise genninům a prakticky velet vesnici.
Sama však nikdy není nadšena z naprosté kontrolo vesnice a bohatě jí stačí mít Kageho na očích a dělat svojí papírovací práci.

Taijutsu:
Jak již bylo zmíněno veškeré informace o Kaori jsou přísně tajné a nenajde se žádný spis který by obsahoval na jaké úrovni dovede bojovat.Někteří však mohou z jejích pohybů poznat pár maličkostí jako například některé známky toho že využívá Taijutsu. Ve skutečnosti co se týče tohoto boje využívá jen jediný styl a to styl Wing Chun o kterém nemá téměř nikdo ani ponětí.Jedná se o pohyby těla které jsou určeny jak na obranu ale tak i na efektivní útok zároveň.Z tohoto stylu Taijutsu se dají nadále tvořit techniky jako například Konoha Senpuu nebo Omote Renge a podobně.
Ninjutsu:
Díky její rychlosti lze předpokládat že i její tvorba pečetí bude na jisté profesionální úrovni.Nic jiného snad on Jounina také nelze čekat.Lidé kteří dovedou pozorovat chakru člověka si mohou povšimnout velké zásoby chakry kterou Kaori vlastní,Tato zásoba chakry by se dala přirovnat ke klanům jako je například Senjuu nebo Uchiha.Avšak prozatím nikdo neměl tu čest vidět Kaori použít byť jen nejjednoduší techniku kterou by používali například studenti Akademie.Spíše ukazuje diplomatické řešení.
Genjutus:
Genjutsu je jediný bojový obor ze kterého o ní nikdo nemůže nic soudit.Jelikož není z klanu Uchiha a tak nemůže ani vlastnit bájné oči Sharingan zůstává otázkou jak na tom v tomto směru je.Naneštěstí se to ještě nikdo nesnažil zjišťovat aby tak zbytečně nevyprovokoval nějakou nepříjemnost které by následně litoval.

Životopis:
O tom co se s ní dělo řed tím než se dostala do Konohy koluje spousta historek.No nutno podotkout že do vesnice přišla v ten samí den jako nynější Kage Mizuki Yudas.O svojí minulosti nikdy nemluví stejně tak jako její minulost nerozebírá ani vůdce vesnice.Je to prostě něco jako naprosté tabu.
Od chvíle co se objevila ve vesnici se prakticky nikdy nehnula od Kageho.Jedině v případě že bylo jeho výslovným přáním aby ohlídala jeho kancelář nebo zařídila nějaké neodkladné záležitosti na které mu nezbýval čas. Občasně děsila svojí přítomností některé Jouniny nebo také svými velice tichými příchody do místnosti.
Občas také nastali nějaké problémy které musel řešit přímo Kage.Bylo to ve chvílích kdy někdo přímo urazil nebo se chystal napadnout jeho maličkost přímo před ní.Jelikož se Kaori zapřísáhala oplatit mu laskavost kterou pro ní udělal málem dotyčného vždy zabila .Od té doby se však poněkud zklidnila ale nikdy se nedoporučuje urážet Kageho v přítomnosti jí.

( Zbytek informací je tajných)
Zajímavosti:
Kaori Miluje Dango a dobrý čaj.Není žádnou novinkou že se často zdržuje tam kde je samotný Kage avšak nikdo neví co se stalo tak ohromného že se mu stále drží u těla.
Na svém břiše má zvláštní tetování.Kde komu připomíná pečeť no jsou to zatím jen pouhé spekulace.Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 22
Bydlisko : Bratislava

Kaori Matsumoto NPC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kaori Matsumoto NPC   Kaori Matsumoto NPC EmptyNe december 30, 2012 6:31 pm

Povoleno :3
Návrat hore Goto down
 
Kaori Matsumoto NPC
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Charaktery-
Prejdi na: