Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Zničenie osady banditov. Úroveň A

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptySo január 26, 2013 10:06 pm

First topic message reminder :

Všetci ste boli povolaný na ulicu odboja. Bolo to miesto kde sa zdržovali prepadové jednotky Konohagakure no sato. Pred vami už bolo postavených kopec menších stanov. Potom tam bol taký jeden veľký. Uvideli ste tam pár mužov ako sa zhovárali. Jeden z vás si vás všimol a kývol na vás aby ste prišli. Cestou k nemu ste mohli vidieť kopec jednotiek Anbu a ešte iných ninjov. Keď vás zbadali len sa udivene pozerali. V tejto oblasti sa nezdržuje veľa genínov. Pripravovali sa na niečo. Brúsili si svoje meče a zasúvali si svoje náčinie.
Po chvíľke cesty ste prišli až ku kapitánovi. Vítam vás, vy ste tí pomocníci ktorý mi boli zverený je to tak?
Dobre teda.
Kapitán sa poškrabal na brade a pristúpil ku veľkej mape na stole. Začal vám ukazovať isté miesta. Tu sa práve nachádzame. Jeden náš zdroj uviedol informácie o osád zločincov a banditoch ktorý tu robia neplechy. Mal by sa tam dokonca nachádzať jeden z veliteľov hnutia Mando. Je to uživateľ špeciálneho kekei genkai. Ovláda gravitáciu. Dajte si na neho prosím pozor. Zakrúžkoval miesto pobytu nepriateľov a potom zasa pokračoval. Nemusíte sa báť, nepustíme vás na samovražednú misiu, títo páni za mnou budú robiť hlavnú silu útoku. Vaša misia bude spočívať v tom že sa postaráte o kočiar ktorý dopravuje pravidelne banditom potraviny a zásobu zbraní. To bude tá najľahšia práca. Zbavte sa ich a oblečte sa do ich oblečenia. Dostaňte sa až do ich osady a potom mi bude stačiť keď otvoríte bránu a touto svetlicou dáte znamenie. Podal vám svetlicu. Tak teda, máte ešte nejaké otázky? Ak nie môžeme sa dať do práce. Počkal ak sa niečo spýtate a po chvíľke k vám došiel muž s piatimi ďalšími chlapmi. Bola to vaša jednotka ktorá vám pri tejto práci pomôže. Vašim kapitánom bude Yumito no Hikari. Ukázal prstom na Yumi pričom sa usmial. Hokage-donno mi ťa stále vychvaluje, sám mi ťa doporučil na túto misiu. Po tejto misii sa máte všetci staviť za našim vládcom. Tak to je všetko, za tri hodiny vyrážame.


Naposledy upravil Sydorain dňa Št február 07, 2013 11:21 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptyŠt apríl 04, 2013 5:28 am

Asuka Kazama

,,Ksakru!" sykla jsem jakmile mě zasáhli ony elektrické senbony.Věděla jsem že tohle byla ona velká chyba.Následovala rána za ránou já se jen modlila aby můj konec přišel rychle.Žádná pomalá smrt jen rychle. Zemřít bylo něco čeho jsem se bála.Ale skutečně bála. Když jsem potom tak ležela na zemi a snažila se popadnout dech ucítila jsem jak mě někdo táhne za vlasy směrem vzhůru.Rozhodně to bylo nepříjemné a bolestivé.Uviděla jsem kunai a zamračila se.Snažila jsem se vzdporovat ale nedovedla jsem udělat vůbec nic. Už jsem se viděla na onom světě když se to stalo. Znovu jsem spadla na zem.Zmateně jsem se koukala kolem sebe až jsem si všimla postavy před sebou. ,,R....Ryo-san" vyšlo ze mě tlumeně a já se jen trochu pousmála.Z toho jak jsem dostala několik ran mi tekl proužek krve z ůst.Měla jsem pocit že pár kostí v mém těle se zlomilo.Bolel mě celý můj člověk což jsem ani nemluvila o tom jak unavená jsem byla.Nebylo se čemu divit.Otevřela jsem bránu kterou mě Ryo naučil.Za dnešní den celkem třikrát. Lítala jsem tady jako splašená a snažila se z tohohle zmatku nějak dostat.Ryův příchod mě více než potěšil. Cítila jsem jak mě zvedl ze země a uskočil i se mnou někam pryč. Nevnímala jsem pořádně co se kolem děje.V uších mi pištělo a já myslela že se mi rozskočí hlava.Konečně jsem se mohla i Ryovi podívat do tváře.Usmál se což mělo takový efekt že se mi začal vracet cit do končetin a já začalapořádně vnímat co se kolem děje. ,,A...arigato,Ryo-san." vypadlo ze mě trochu přerušovaně.,,Ne-neměl by jsi tu být....ještě...ještě se ti něco stane" protestovala jsem.I když jsem byla vděčná za jeho přítomnost bála jsem se že zase příjde k úrazu. Bylo mi jedno co bude se mnou ale nemohla bych žít s tím kdyby se něco stalo jemu.Raději bych zemřela dobrovolně a bez mučení než se dívat znovu na to jak leží v nemocnici. ,,Tentokrát zachraňuješ ty mě?" prohodila jsem nakonec a malinko se pousmála. Bolelo to ale já prostě musela. ,,Teď,jsme si nejspíše kvit" dodala jsem a na malou chvíli zavřela oči.Potřebovala jsem si odpočinout. Byla jsem zvyklá na pohyb,na hodně pohybu ale tohle bylo moc i na mě.Po tom kolik jsem toho shchytala jsem věděla že v tomhle boji už nějak nepomohu.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptyPi máj 17, 2013 2:38 pm

Yamamoto ---> Spasiteľ sa prudko otočil pričom tvoj útok chcel zmariť no nepodarilo sa. Ako sa točil tak ho v polke chytilo väzenie. Vedel že keby si ho chytil bol by to pre neho koniec. Prudko uskočil pričom kríž aj s jeho ľavou rukou ostali v tom vzdušnom väzení. Vzdal sa ľavej končatiny a jeho zbrane aby žil. Dopadol na zem a šúchal sa po zemi. Kľakol a začal sprudka dýchať. Krv mu začala vytekať z pravej časti pery. Podcenil som ťa.. Po pár sekundách k nemu skočili ďalší banditi ktorý ho plánovali brániť. Natiahol na teba pravú ruku pričom sa len pousmial. Tak poď chlapče.. dokonči čo si započal. Jeden z nás dnes pôjde do neba! Zareval pričom sa banditi postavili do nejakej základnej formácie. Mali pripravené zbrane, jeden z nich na teba namieril automatickú kušu. Ozval sa prví a potom aj ďalší výstrel.

Asuka ---> Ako som čakal od generála špeciálnych jednotiek Kazou Mitarashi! Povedal muž ktorého zacláňal dym. Clona zmizla a ty si uvidela jeho tvár. Generál banditov Mando. To meno som už nepočul dobrých desať rokov.. Kazou je moja minulosť, teraz som Ryo. A ty Mando pocítiš silu Konohagakure no sato!
Nepodceňuj ma, už dávno som si takto nezabojoval.. Mimochodom už niesme banditi.. Sme Hōfuku! (V preklade odplata.) Ako to dopovedal tak sa za ním objavila skupina mužov v nejakej špeciálnej uniforme. Rýchlo poskladal pečate a rozbehol sa smerom k nám aj s jeho mužmi. Teraz to bude trošku hádzať, nechaj to na mne. Usmial sa a privrel oči. Potom sa otočil na protivníkov a zamračil sa. Odrazil sa od zeme a už mieril na nich. Preletel presne cez nich pričom jednému udelil kolenom do brucha. Dopadol na zem aj s ním a ihneď sa otočil. To už na neho letelo pár kunaiov. Ľahko sa im vyhol pričom si jeden z nich vyhodil do vzduchu a zahryzol doň. Opäť sa odrazil a vrazil do iného z nich pričom sa zrazili kunaimi. Po chvíľke pretláčania sa len pretočil a kopom z pravačky sa ho pokúsil odoslať preč. To však nefungovalo keďže protivník mal stále používateľné ruky. Hladko sa ubránil pričom chytil Rya za nohu a odhodil ho preč. Ryo dopadol na zem a začal skladať pečate pričom ťa mal stále v náruči. Päť katan sa blížilo k jeho hlave. Katon Housenka no jutsu! Ozvalo sa zo zadu. Ohňové strely zneškodnili protivníkov ktorý dopadli na zem ako holuby. Pred Ryom sa objavilo asi po dvadsať jednotiek Washi. Jeden z nich si dal dole masky pričom mal v pláne ich všetkých poslať do genjutsu. Bitku si možno vyhral no vojnu nevyhraješ! Zakričal pričom sa premenil na popol aj s jeho kumpánmi. Idete neskoro.. odneste ju k zdravotníkom, vyzerá to že si pretrhla všetky svalné väzivá na nohách.. Shinobi pristúpil k tebe s znakom aby si naňho naskočila.

Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptySo máj 18, 2013 10:20 pm

Asuka Kazama - Naomi Hitsuzuka

Chtěla jsem něco udělat. Nějak Ryovi pomoci ale nemohla jsem.Bylo k tomu několik důvodů.Jeden z nich byl v tom že mě odmítal pustit i když jsem projevila nějaký ten odpor ve znamení že chci stát na vlastních nohou. Dalším faktem bylo to že jsem se cítila dost unavená. Nikdo by se nemohl divit ¨z čeho asi tak ale já osobně byla zvyklá na to, neukazovat žádnou slabost.Ani vyčerpání.
Měla by se suklidnit. Hlásila mi Naomi po nějaké době ale já se s tím nehodlala smířit. Nešlo přeci aby zbytek práce za mě oddřel někdo jiný! I když jsem na tom nebyla kdo ví jak dobře přeci jen jsem nemohla spoléhat že se ryo bude stále oběvovat kdo ví odkud, aby mi sem tam pomohl a zachránil kůži.
Nemůžu přeci dovolit aby mě neustále zachraňoval. Zkonstotavala jsem ve svém nitru a to mě právě Ryo upozornil že se bude cosi dít.Začínala jsem mu věřit natolik že jsem sotva vnímala co se kolem mě děje. Nebo za to také mohla moje únava která nebyla nejmenší. Chce se starat, tak ať se stará. Je to pro tvoje dobro a když chce tak proč mu v tom bránit ne? Odpověděla mi moje druhá polovička pohrdavě. V tomhletom smyslu jsem jí nedovedla pochopit. Lidé kolem nás potřebovali pomoc. Bylo tu více lidí než mi abychom se starali jeden o druhého tak jako ve vesnici nebo na té předchozí misi. A přes to jsme se zaobírali sami sebou navzájem.
Všechno zase bylo za námi a já si všimla mediků kteří se přiblížili. Měla jsem se vydat s ostatními do vesnice.Lehnout si do nemocncice a snad jen doufat jak tohle všechno dopadne.Zamračila jsem se. Nehodlala jsem se zachovat tak sobecky.Tohle bylo něco co jsem nemohla udělat.Ať se na mě Ryo zlobí jak chce ale ne. Postavila jsem se na vlastní nohy a odklopítala se kus od nich. ,,Najděte ty co potřebují nutě nemocnici nebo ošetření.Ty odveďte.Já tu ještě zůstanu" odpověděla jsem jim.Rozhodně jsem nemínila tohle místo ani zdaleka opustit.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptySo máj 18, 2013 10:50 pm

Yamamoto Kazuzo

Pomaly mu dochádzali posledné zvyšky chakry, no mal v pláne ešte chvíľu zotrvať. Koniec koncov, zajtra mal narodeniny a za každú cenu sa ich chcel dožiť. Pozrel sa na skupinku banditov a počítal: "1...2...3...4...5... a jeden neschopný boja. A jeden má kušu. Skúsim to risknúť." Vytiahol posledný kunai, ktorý mu zostal, pripevnil naň dymovnicu. Sústredil kúsok svojej chakry do chodidiel a rozvíril prach z pôdy okolo seba. Následne hodil kunai do jedného banditu a z jeho všetkých otvorov začal stúpať dym. Posledný krok jeho taktiky započal hneď, ako dym pokryl všetkých ostatných banditov. Hebigan mal zapnutý a videl každého banditu, ktorý bol v dyme. Ten s kušou bol presne uprostred. Prebehol na stranu jedného z banditov a prehodil cez neho kamienok, ktorý zodvihol po ceste, a trafil toho s kušou. Teraz bolo nutné čakať len na jeho reakciu.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptyŠt máj 23, 2013 10:59 pm

Yamamoto --> kameň trefil protivníka ktorý ako padal začal páliť z kuše ktorá trefila toho pred tebou. Ten padol v bolestiach na zem pričom ťa ucítil keďže bol senzibil. Tu je! Zakričal a už na teba letelo asi desať lístkov s výbušnými papierikmi. Ozvali sa výbuchy, banditi uskočil z dymovej clony aj s spasiteľom. Ten si len klakol a rukou si zaclienil pohľad na teba. Buď spasený! Povedal a zo zeme kde bol dym začali vyrážať opäť kríže. Na diaľku ich asi neporazíš.

Asuka --> Ryo sa len usmial pričom ukázal shinobimu aby spravil čo povedala. Ten poslúchol a bežal za inými ľuďmi. To je Asuka-chan ktorú poznám. Jeden kunai si to mieril presne na jej chrbát ale Ryo pohodovo zareagoval a a schmatol ho ešte pred tým než ju trefil. Postavil sa pred tebou a kunai v ruke rozdrvil. Nikto ti už neublíži! Poď Asuka, ideme to ukončiť! Hodil si ťa na chrbát a rozbehol sa smerom k hlavnej veži. Naproti nemu letelo veľa železných predmetov. On len ztvrdol ako železo a všetky veci sa od neho odrazili. Bežali ste a ignorovali všetkých protivníkov. Dobehol až k veži pričom ťa posadil pred jej vchod. Usmial sa a spýtal sa ťa. Chceš ísť so mnou alebo počkáš?
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptySo máj 25, 2013 12:08 pm

Yamamoto Karuzo

Výbuch ho odrazil do diaľky. Cestou ho to riadne poudierala aj zem. "Damane!!!" skríkol starú klanovú formulku označujúcu slušnejší výraz "do riti". Posledné zvyšky chakry mu pomaly odchádzali. Ešte k tomu mu výbuch poranil ľavú ruku, takže mu odtrhlo rukáv trička. "Poďme, hýbte sa!!" rozkazoval svojim prstom, keď sa nimi snažil pohnúť. Po pár sekundách márneho snaženia a povšimnutia si, že práve teraz by bol mŕtvy, keby zostal v tom dyme, začal plánovať taktiku. Prvú vec, ktorú spravil bolo, že sa posledným zvyškom chakry premenil na náhodného mŕtveho banditu a ľahol si na zem. Dym pomaly upadal, no Yamamoto stále pracoval na pláne. Vytiahol z najbližšieho banditu kunai a hodil ho do čela tomu senzibilovi. Kunai letel priamo na hlavu ležiaceho banditu a Yamamoto počul len mľaskavý zvuk prichádzajúci odtiaľ. Dym úplne opadol. V diaľke bolo vidno len 5 postáv. Diaľkový boj nepripadal v úvahu, takže musel vymyslieť ako sa dostať nenápadne za ich chrbát. Vtedy si spomenul. Zapískal na Yukidoriho a ten sa automaticky pustil kolmo dole. Jeho manéver bol dosť prepracovaný. Síce netrafil ani jedného banditu, no to bol zámer. Yukidori totiž hodil pred banditov dymovnice a vytvoril hustý mrak s paprikovým výťažkom. Yamamoto neváhal využiť situáciu a použil jeden zo svojich talentov: našlapávanie. Takto sa jednoducho dostal za ich chrbty. Švohol katanou, ktorú držal v pravej ruke a pocítil kvapky krvi na svojej tvári. Štyri postavy padli na kolená. Yamamotovi sa začalo zahmlievať pred očami, čo nebol dobrý signál. Upustil svoju katanu a pozeral sa na posledného banditu, ktorý pred nim zostal, no predpokladal, že tohoto asi nezabije. A vlastne ani nemusel. Nemal ani svoju zbraň, ani jednu ruku. Zahmlievanie pred očami bolo čoraz intenzívnejšie. Padol na zem od vyčerpania a posledná vec, ktorú videl bol Spasiteľ kráčajúci smerom od neho.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptyNe máj 26, 2013 4:01 pm

Dym prešiel a spasiteľ si ťa všimol. Jeho protivník ležal na zemi plný vyčerpania. Sledoval ťa a usmieval sa. Vzdal si to? Shineee! Zakričal spasiteľ pričom na teba namieril pravú ruku. Z nej vyletel reťaz s ostrým koncom. Letela tak rýchlo že si nemal šancu sa jej vyhnúť. Už bola tesne u teba keď v tom..



Uvidel si žltú žiaru ktorá preletela ako blesk popri tebe. Zobralo to reťaz a obtočilo sa okolo spasiteľa čím ho spútalo. Bolo tak strašne rychlé, podobala sa rýchlosti Naruta v Kyuubi mode. Blesk spomalil a zastavil presne pred tebou.

Spoiler:

Uvidel si telo zaplnené v žltej žiare, presne ako na obrázku nadomnou. Ladné dlhé žlté vlasy oslnili tvoj tvár. Osoba sa otočila a ty si spoznal o koho ide. Prepáč, trvalo mi to dlhšie než som čakala.. Bola to kapitánka Yumi! Vtedy si si spomenul ako povedala že si musí načerpať chakru na novú techniku. Spasiteľ bol ale pritihanutý mužom zo svojho tímu. Ten mu sňal reťaz a vrátil veľký krucifix do ruky. Obaja sa na vás pozreli, kývli si na seba a už proti vám bežali. Zavri oči, ukončím to. Hikaton : Kami no shomei! povedala pričom všetkých protivníkov oslepil veľký lúč svetla. Keď si otvoril oči uvidel si Yumi ktorá bola asi desať metrov od teba, V jednej ruke držala za krk muža s priťahovacími schopnosťami. Kde je Mando? povedala chladne a ticho. Už je preč, máš smolu. povedal a začal sa smiať. Započul si len švih zlatej katany a potom jeho výraz ktorý hovoril za všetko. Pustila jeho telo ktoré dopadlo na zem. Sklonil hlavu a z jeho úst začal vytekať pramienok krvi. Podišla ku spasiteľovy ktorý stál pár metrov od nej a dychčal. Nabudúce! Nebojte deti, nabudúce vás spasím.. hodil na zem bombu a zmizol v oblaku dymu. Yumi sa otočila a podišla k tebe. Sklonila sa a podala ti tvoju katanu. Ako sa cítiš? Si schopný boja či ťa odvediem k lekárovy? Naša misia skončila, Mando utiekol. Chytila ťa za pleco a podoprela ti ho. Stále z nej žiaril ten svetelný plášť ktorý vyžaroval teplo a chakru.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptyNe máj 26, 2013 7:29 pm

Asuka Kazama - Naomi Hitsuzuka

Když mě Ryo nesl kupodivu jsem necítila žádný strach.Byl to zvláštní pocit.Ne že bych bývala nějaký strašpitel ale v jeho blízkosti jsem si připadala v naprostém bezpečí. Jako kdybych stále byla uprostřed vesnice.Přes obličej mi přeletěl úsměv. Jste sebevrazi,oba dva. A pak že já jsem šílená! Hudrovala Naomi která z Rya moc nadšená nebyla. Ale více se k tomu nevyjadřovala což jsem i ocenila.
,,Jistě že půjdu s tebou.CO kdyby jsi potřeboval pomoc?" Oznámila jsem mu dost tvrdohlavě. Nejspíš bych toho už moc neudělala ale aspoň jsem mohla mít lepší pocit že jej mám na očích.Pamatovala jsem si totiž že tenhle člověk,který mi bezpochyby zachránil život, se také umí dostávat do svým problémů. A proto jsem chtěla jít s ním.Aby to nebylo ještě horší.Stoupla jsem si na svoje nohy a trochu zavrávorala. Nemůžu tu techniku takhle používat. Projelo mi instinktivně hlavou. Otevírání bran mě skutečně unavilo.
,,Tak jdeme?" optala jsem se jej nakonec a jen čekala až vyrazí abych jej mohla následovat.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptyUt máj 28, 2013 3:47 pm

Ako tak vidím už nemusím robiť nič. Usmial sa a pozrel sa na vež ktorá sa zapálila a po chvíľke spadla. Monument, tomuto veria naši protivníci. ukázal na banditov ktorý utekali alebo sa pokúsili zmiznúť. Ryo zastavil všetky jednotky rukou. Utekajúci banditi pomizli v lesoch. Dobrá práca páni. Povedal pričom ťa zobral za ruku aby si nespadla a prešiel cez celé vojsko až na koniec armády. Zoberte všetkých ranených a ošetrite ich, zajatcov vypočujte. Asuka uvidela muža ktorý ju napadol pred pár mesiacmi. Muža čo ovládal pohybovanie končatín. Bol spoluvrahom jej bývalého člena z tímu. Mal na sebe reťaz a viedli ho do Konohy.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptyUt máj 28, 2013 10:33 pm

Asuka Kazama - Naomi Hitsuzuka

Jak se zdálo byl konečně konec. Všichni začali prchat a nemělo cenu jednoho po druhém chytat jako nějaké myši. Oddychla jsem si.Konečně jsem si mohla odpočnout a pořádně se vyspat. Měla jsem radost ale spánek a odpočinek bylo něco na co jsem myslela nejvíce.
,,Arigato,Ryo-san" poděkovala jsem mu jednoduše za všechno co pro mě udělal.Blo mi ovšem jasné že tohle děkuji zní poněkud dětinsky.Copak se dalo jenom poděkovat za záchranu života? Pak moje oči uviděli známou tvář.Zamračila jsem se a na chvíli zavřela svoje oči abych se na něj nemusela dívat. Ale,známej xicht. Měli by ho sejmout rovnou na místě! Hudrovala Naomi trochu potěšeně když toho chlapa vyděla v řetězech. Po vzdychla jsem si poněkud ztrápeně. Výjmečně bych s tebou souhlasila.Nezaslouží si žít ani minutu.Ale třeba bude vesnici něčím prospěšný.Napadlo mě a moje polovička se začala šíleně smát. Fakt si to myslíš? Tahle špína? Jen počkej až jim zdrhne.Budou toho litovat. Procedila Naomi a to mi nahnalo husí kůži. Ta představa že by utekl a já se s ním musela ještě někdy utkat mě trochu děsila.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 EmptySt máj 29, 2013 3:37 pm

Yamamoto Karuzo

Jeho chakra sa skoro úplne minula. Zostalo mu len toľko, aby prežil. Vlastne to nebolo až tak hrozné, keďže ho ešte stále podopierala kapitánka Yumi a z jej tela ešte stále sálalo to teplo. Akoby mu to vracalo chakru stratenú v boji. Ten úžasný pocit ho napĺňal celý čas, čo kráčali k ostatným. Momentálne nemohol rozmýšľať nad ničím iným ako nad tým, že mu zachránila život. Ona. Spoluobyvateľka Konohy, ktorú si nikdy predtým nevšimol. Bol jej ak vďačný, že sa nezmohol na slovo. Len kráčal ďalej. Prišli až k lekárskej jednotke a Yamamoto si ľahol medzi dvoch ANBU, ktorí sa zotavovali po náročnom boji. Yukidori krúžil nad nim ako sup nad zdochlinou: "Až tak zle na tom nie som, Yukidori!!" zakričal smerom hore. Usmial sa a už si nevedel ani sadnúť. Zaspal tam, kde ešte pred chvíľou bojoval o vlastný život. Muža v reťaziach si nestihol ani všimnúť. Len spal ďakujúc v mysli svojej záchrankyni. "Yumi... Arigato........"
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Zničenie osady banditov. Úroveň A
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hyoga Chikei Úroveň C-A
» Diplomatická misia Úroveň D-C
» Priateľstvo až za hrob? Úroveň B-A
» Evakuácia západu Konohy. Úroveň C

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: