SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Klan Yudas

Goto down 
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Klan Yudas Empty
OdoslaťPredmet: Klan Yudas   Klan Yudas EmptySo február 16, 2013 12:26 pm

Klan Yudas Yudas

Jméno klanu: • Yudas
Kekkei Genkai : • Fukushū no Yami
Schopnost/i Kekkei Genkai : • ---

Yukimon
• Názov dostalo po klanu. Je to aktivovaná očná technika. Má tri fáze. Prvá je začiatočná a má ju každý kto sa narodí. Dokáže s ňou manipulovať s chakrou a tak sa pomaly učí techniky klanu.
Spoiler:
 
• Druhá fáza je po ťažkom tréningu, väčšinou ju mali ninjovia na úrovni chunnina. Mal tvar pentagramu. Akonáhle člen klanu začal využívať túto fázu v boji jeho vnútorný démon sa prebudil a tak s ním mohol aj komunikovať. Túto časť ovláda aj Mizuki. Má tvar žltého pentagramu ktorý sa môže aj točiť.  Uživateľ nielen že môže komunikovať s démonom no môže ho aj vyvolať.
Spoiler:
 
• Posledný tretí neoficiálny ešte nikto neovládol okrem tvorcu klanu. Má tvár šesťuholníka a dokáže poraziť smrť. Jeho schopnosti niesu jasné vie sa len že sa dá získať pri smrti.
Spoiler:
 

Historie Klanu : Klan Yudas žil už od éry klanu Uchiha a Senju. Držal sa v ústraní a žil si pokojne v svojej dedinke. Členovia klanu boli využívaní na atentátne misie alebo nájomné vraždy kvôli svojej skvelej infiltrácii a sile boli takmer neporaziteľný. Nikdy nikto nenašiel dôkazy ani svedkov. Yudas mali veľmi dobrý vzťah s klanom Uchiha, Kaguya. Posledný vládca klanu Yudas dokonca pomenoval svojho syna na znak priateľstva po klanu Kaguya. Netrvalo ale dlho a klan Uchiha bol vyvraždený, tak isto aj klan Kaguya. Ako posledný z trojky mocných sa držal dlho. Bohužiaľ prišiel koniec aj pre nich. Jedného dňa bola dedina napadnutá. Nikto nevie ako sa podarilo nepriateľom preniknúť za brány tejto dobre stráženej dediny. Zrada? To sa nikdy nikto nedozvie. Po útoku nezostali žiadny svedkovia ktorý by dosvedčili čo sa v ten deň stalo. Zostalo len pár ľudí čo prežili.
Sídlo Klanu : Nachádza sa na juhozápade od Konohy. Zostali z neho len ruiny. Toto miesto je už mŕtve, no občas sa tu nájde nejaký človek ktorý sa prechádza po uliciach dávno zabudnutého klanu. Toto miesto ukrýva veľa záhad. Ako každé sídlo aj tu sa ešte nachádzajú zvitky s technikami a všetko tajnosti tohoto klanu ktoré sú ale dobre strážené. Sú schované niekde kde ich vystopuje len človek ktorý ovláda "večný Yukimon".
Trénink Klanu : ---
Techniky Klanu : Je ich vážne veľa, každý člen klanu Yudas si dokáže vytvoriť vlastné a tak isto ich aj upraviť.

Yamiton : Kyōka Dengen - Podstata temnoty : Posílenie
Pomocou temnej chakry sa uživateľovi zaplnia svaly alebo iné časti tela chakrou.
- Táto špeciálne upravená chakra naboostuje (svaly,krvinky,zrazenie krvi, hocičo potrebuje uživateľ) a tým mu to zväčší silu, rýchlosť alebo čokoľvek iné.
Yamiton : Setsuzoku - Podstata temnoty : Spojenie
Táto technika má dve možnosti použitia.

- Prvá a asi najviac používaná funkcia je že sa démon prepojí s uživateľom len psychicky. Takže sa s ním môže rozprávať a tak má dobrého pomocníka v boji. Dokáže použiť víziu démona, pomocou nej dokáže na niekoľko metrov rozoznať chakru a temnotu v srdci. Démon dokáže tiež rozprávať cez osobu.

- Táto funkcia funguje len za pomoci svojho vnútorného démona ktorý musí spolupracovať.
Vďaka jeho pomoci sa prepojí telo so svojim démonom fyzicky. Dôjde do jemnej premeny a tím uživateľ môže získať naspäť svoju stratenú chakru alebo si ju navýšiť. Pokiaľ to ale uživateľ prehná démon začína dostávať pod kontrolu telo uživateľa. Je veľmi nebezpečná pre genína a pri jeho použití mu vyčerpá celú jeho chakru a spôsobí oslabenie až problémy s pohybovaním tela.

+ kopec ďalších techník ktoré spíšem keď sa objavia v hre..
Návrat hore Goto down
 
Klan Yudas
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Informácie o Dedine :: Klany-
Prejdi na: