SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Hingkoku Tashiro

Goto down 
AutorSpráva
Juto

Juto

Počet príspevkov : 15
Join date : 05.02.2013
Vek : 25

Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro EmptySt február 27, 2013 7:38 pm


Hingkoku Tashiro Hingtash

Vek
13

Miesto pôvodu
Klan Hingkoku pôvodne pochádza z Iwagakure no Sato, no nieje to zrovna najkratšia doba kedy sa jedna časť rodiny odsťahovala do Konohy, kde sa vyvíjali ich schopnosti nezávisle na hlavnej vetve. Tashiro je potomok už šiestej generácie narodenej v konohe.

Fóbia
Tashiro necíti strach z nejakej veci, či prírodného javu, no skľučuje ho myšlienka že jeho rodina a tým aj on sám stratí postavenie, ktoré berie tak vážne. Veď bez postavenia a majetkov by bol predsa len obyčajné dieťa a to ho desí väčšmi ako napríklad smrť vlastných rodičov.

Hodnosť
Genin

Pohlavie
Muž

Sen
Sem Tashira nieje ničím zvláštnym, no zároveň je neobyčajný. Človek by si nemyslel že ešte „dieťa“ by mohlo mať takýto sen. Jeho sen je ešte väčšmi zhanobiť a rozmnožiť bohatstvo svojej rodiny a tým sa stať prakticky pánom celej krajiny, lebo nie vladár vydáva rozkazy, ale ten kto má peniaze. Tým sa dostáva na povrch aj skrytý sen Tashira, byť slávny, mať nesmiernu moc, nejlepšie cestou bohatstva.

Klan
Hingkoku
Pôvodne Kladn z Iwagakure no Sato. No jedna vetva rodiny sa odtrhla a odmietala žiť spolu zo zvyškom klanu. Preto odišli a teraz nemajú žiadne informácie o tom ako je to z pôvodným klanom. Či ich príbuzný ešte žijú, alebo už dávno upadli do prachu zabudnutia.
Cesta netrvala dlho a naša rodina sa dostala do Konohy, kde sa stali jednou z najbohatších rodín. Ich ninja schopnosti boli výnimočné a taktiež výroba zbraní, keďže kov bol ich sluha a oni boli jeho pánom. Všetky kovové veci ich poslúchali a akoby z hrudy kovu vznikla zbraň sama od seba, no za všetko mohli schopnosti rodiny Hingkoku. To viedlo k ich bohatstvu. Ako sa peniaze množili, naši Hingkoku začali fušovať do bankového sektoru. Čo viedlo k ďalšiemu nárastu peňazí v rodine, lebo priznajme si úroky mali ako starý žid. Tak sa rodina dostala k svojim majetkom a v Konohe sa usadili vo štvrti bohatých.

Kekkei Genkai
Užívanie magnetizmu

Schopnosť Kekkei Genkai
Popis: Každý člen sa vo svojich 10 rokoch rozhodne či chce jednu z týchto špecializácií:
1. Buki
-
Člen dostane dva zvitky, do ktorých dokáže uložiť kovové zbrane, je na ňom, aké zbrane do nich uloží, ale každý zvitok má limit 15 kilogramov (takže do nich môžete zapečatiť len treba 15 zbraní po 1kg) Tie sa potom člen učí ovládať, levitovať s nimi, rýchlo ich hádzať, alebo z nich vytvoriť navádzanú strelu, ďalej dokáže postupom času dokonca aj sústrediť podstatu do týchto zbraní a tým ich učiniť ešte ničivejšími. Zvitky môže časom užívateľ vylepšiť. Členovia tohto klanu sú dobrý ako na blízku (so zbraňami) tak na stredné vzdialenosti, postupom času môže člen robiť rôzne skúšky, ktoré mu umožnia používať nové a lepšie zbrane.
---

2. Satetsu
-
Keď si člen zvolí túto špecializáciu dostane rovnako dva zvitky, zvitky sú v podstate rovnaké, ako u prvej špecializácie. Do týchto zvitkov, ale užívateľ ukladá čisto len železný piesok (čiže kovové piliny). Tie sa potom užívateľ učí ovládať. Vytvárať z nich rôzne tvary atd. Pokiaľ člen s touto špecializáciou absolvuje akúsi skúšku, dostane jeden väčší zvitok, ktorý pojme až 50 kilo piesku, ten je dobrý v tom, že jeho vylepšovanie je celkom jednoduché a nestojí toľko času.

Štýl boja
Tai – 30% nijako extra nevyniká, no základy ovláda, taký priemer, využíva zväčša pri obrane na blízko
Nin – 70% používa veľmi často, zvlášť pri útokoch
Gen – Tento štýl boja je pre Tashira jedna veľká neznáma. Hlava rodiny zakazuje bojovať pomocou ilúzií, je to proti cti (pýche) rodiny.

Zbraň, Vybavenie
Základné vybavenie Ninju (Kunaie ,výbušné lístky, shurikeny, lanko...)
Nožík zo znakom klanu
Špeciálne bomby obsahujúce Tashirov železný piesok (výhoda v moji, keďže tento piesok je schopný ovládať)
Klanové zvitky

schopnosti
Tashiro má pomerne veľkú zásobu chakry, ktorú vie aj dobre ovládať, avšak jeho rýchlosť je priemerná. Tak to bolo vždy, to už má v génoch ktoré zdedil po predkoch. Preto je aj typ na Ninjutsu, lebo chakra sú jeho prednosti , nie rýchlosť ani sila.

Podstata
Neznáma

Výzor
Tashiro sa výzorom v tvári ponáša skorej na dievča ako na chlapca. To vedie o občasným omylom, ktoré sa Tashiro snaží ignorovať. Má polodlhé čierne vlasy (tak jak na obrázku) a modré oči, ktoré sú hlavným znakom jeho klanu. (na obrázku sú šedé, ale majú byť modré). Tashiro väčšinou nosí niečo medzi uniformou a akýmsi brnením, toto je oficiálny odev jeho rodiny. Spolu z čiapkou, kde všetky kusy oblečenia doprevádza zlaté lemovanie, ktoré má ukázať každému kto vlastne je.

Vlastnosti
Človek by ani neveril, ako už dieťa môže byť také pyšné. Áno Tashiro je plný pýchy, myslí si že je niečo viac ako ostatný a v tom ho podporuje aj vlastná rodina. Touto skutočnosťou je aj to že mu chýba prirodzený strach pred silnejším. Bez problému by sa postavil proti vyššie postavenému ninjovi a dokonca aj Kagovi, keby nejakým spôsobom urazili jeho, alebo jeho rodinu. Jeho pýcha prechádza aj do hrdosti a to absolútnej. Nepozná nič čoho by si mal človek vážiť ako jeho rodu. No s tohto pramení aj jeho dobrá vlastnosť. Je poslušný voči svojim rodičom, tak ako aj hlave klanu. Má ich v úcte a tým sa stáva aj verným a vždy drží svoje slovo. No avšak je aj veľmi náladový ako každé rozmaznané decko na svete. Pokora mu chýba a keď si niečo zaumanie vždy to dostane. Teda aspoň na to je zvyknutý. Avšak keby získa skutočného priateľa je zaňho schopný položiť aj život, lebo by bol niečo drahé čo musí chrániť. Rád vyhľadáva rôzne bitky, alebo skorej bitky vyhľadávajú neho. Stačí len jediné slovo a už je v hlúčiku mlátiacich sa deciek a domov príde z došramotenou tvárou a odratými hánkami.

Životopis postavy

Noc plná svetiel
Traja mužovia stáli pred zlatými dvermi, ktoré sa skorej ponášali na bránu. Čakali. Všetci traja sa na seba nápadne podobali. Čierne polodlhé vlasy a jasne modré oči, tak modré že človek mal zvláštny pocit keď boli na ňom upriamené. Toto boli znaky klanu Hingkoku. No túto trojicu spájalo ešte niečo. Boli to bratia, a čakali na dieťa. Práve manželka najstaršieho brata sa namáhala za zlatými dvermi a snažila sa priviesť na svetlo sveta Tashira. Dvere sa otvorili a v nich stála babica. Najlepšia pôrodná baba v celej zemi ohňa ktorá pracovala práve a len pre klan Hingkoku. Uklonila sa a povedala: Tanaki-sama máte syna. Znova sa uklonila a z pokorou odišla naspäť k vyčerpanej no usmiatej Yoshiko. Bratia sa hneď vrhli na svojho najstaršieho objímali ho a potľapkávali po pleciach zo slovami: Braček, máš syna. Počuješ? Je to chlapec. Na Tanakiho tvári sa zjavil úprimný krásny úsmev a prichádzal k svojej žene ktorá držala v náručí modrooké dieťa už zavinuté v plienkach. Tanaki sa na ňu usmial a pobozkal ju. Zobral Tashira do náručia a zamieril k ťažkým železom obíjaným dverám ktoré ústili na hlavom balkóne. Dvere sa sami z ľahkosťou otvorili, akoby k tomu stačil len jemný vánok. Tanakiho bratia ho nasledovali v úzadí vyškierajúci sa od ucha k uchu. Pomaly vystúpil z Tashirom až na kraj balkóna. Pozrel sa vdiaľ. Dolu čakali ľudia všetky pohľady sa upierali na to malé stvorenie chúliace sa v perinke v náručí svojho otca. Obaja bratia sa postavili vedľa Tanakiho, každý z jednej strany. Prehovoril najmladší brat: Dnes, sa narodil nášmu bratovi Syn. Od dnešného dňa ponesie meno Tashiro. Tieto slová zazneli z radosťou v hrdle, ktorá naplnila všetkých ľudí čakajúcich na túto správu. Zrazu začali stúpať k oblohe lampióny šťastia. Najskôr jeden, ten najväčší od samotnej hlavy rodiny a potom tisícky ďalších až kým nezaplnili celú oblohu.

Ako išlo detstvo
Dážď bubnoval do sklených tabúl okien a na námestí sídla rodiny sa hromadilo čoraz viac vody. Dážď neutíchal a všetko pohlcovala šedá. Tashiro, teraz osemročný ležal na zemi vo svojej izbe. Nudil sa, pršalo už niekoľko dní a v dome bolo toľko miest na ktoré ešte nemal dovolené vojsť. Bol smutný, v dome nebolo ďalších detí ktoré by sa s ním mohli hrať. Síce jeho otec mal dvoch bratov no žena stredného bola chorá a nemohla mať deti a najmladší bol ešte pobláznený a nestály. Hodiny sa vliekli akoby nemali konca a vtedy to Tashira napadlo. Tá nuda čo napĺňala v posledných dňoch tento dom ho k tomu prinútila. Ujde. Bol o tom presvedčený, ale musel to spraviť tak aby sa o tom nikto nedozvedel . Otvoril skriňu a vytiahol z nej dlhý čierny kabát ktorý na seba z eleganciou obliekol. Pomaly otvoril dvere a nazrel von či sa dá prejsť. Vzduch bol čistý, nič mu nebránilo. Potichu sa zakrádal tmavými chodbami naproti svojmu malému dobrodružstvu. To však ešte vôbec netušil čo sa vlastne stane. Bol blízko, ako malá myška prekĺzavala cez dvere. Na chodbách nikoho nestretol, všetci boli pri hlave rodiny, lebo toho starého dedka zasa chytila nejaká choroba ktoré už nikto nepočítal a chystal sa zomrieť, už znova, no nikdy sa tak nestalo. Tashiro nebol hlúpi a vedel že hlavný vchod budú strážiť stráže tak ako vždy aj v tomto počasí. No vedel o tajnej chodbe ktorú mu ukázal jeho strýko. Najmladší brat jeho otca. Bola to chodba ktorú on sám veľmi často využíval pri návšteve svojich milých dám, ako ich on často nazýval.

Chuť železa
Tashiro stál uprostred dediny, vlasy mal už celé premočené, jaksik zabudol na to že ten kabát nemá kapucňu ani nič podobného, no nevadilo mu to. Cítil dážď, prvý raz vo svojom živote. Bol šťastný, no ľudia čo okolo neho prechádzali si neobzerali chlapča, ale ten parádny kabát čo mal na sebe. Veľmi rýchlo im došlo že ten kabát nestál pár medených mincí. Netrvalo dlho a medzi ľuďmi sa roznieslo že dieťa z rodiny Hingkoku je v uliciach, no nevedeli či samo. Predsa len by taká vážená rodina nenechala svojho dediča behať samého po dedine. Preto sa s tým nikto nezapodieval´, ba nikto nič nevravel. No Tashiro upútal pozornosť pár deciek, ktorý mali zjav pouličných bitkárov. Hneď im do oka padli gombíky vykladané drahými kameňmi na kabáte. Jedno decko zvolalo: Hej, ty!? Krpec! Daj sem ten kabát a mi ti nič nespravíme! Tashiro ostal zarazený. Ešte nikto s ním takto v živote nejednal, dokonca sa to ani nepatrilo. Použiť takýto tón na váženú rodinu Hingkoku. Tashiro upriamil svoje modré oči na onu skupinku ziskuchtivých deciek zo slovami: Viete kto ja som? Ja som Hingkoku Tashiro. Vôbec neviem prečo by som mal dávať môj kabát je môj. Vôbec nerozmýšľal čo by mohli jeho slová spôsobiť. Ako by mohlo meno Hingkoku zarezonovať ulicami konohy. Na tvári zjavne najstaršieho z chalanov sa zjavil úškrn. Vytiahol môž a pretočil ho vo vzduchu a rovnakou rukou chytil. Podišiel k Tashirovi, ktorý v sebe nemal ani náznak strachu a odpľuvol si rovno na anjelskú tvár mladého hingkoku so slovami: Ak nám nedáš ten svoj parádny kabátik mi si ho bez problémov vezme sami. Ako vyšli posledné slová z jeho úst, Tashiro nestihol nič povedať. Jeho Zreničky sa rozšírili. Ucítil bolesť. Pozrel sa nižšie a uvidel ako mu z brucha trčí rukoväť jeho noža. Nebolo počuť výkrik. Prítomnosť železa v Tashirovom tele, bolela, no bola príjemná. Jeho krv sa prvý raz dotkla kovu. A to prebudilo jeho Kekkei Genkai. Všetci členovia rodiny to cítili. Aj ľudia na uliciach ako kovové predmety čo majú u seba dostávali vlastnú vôľu, akoby chceli ísť za Tashirom. Možno náhoda, alebo osud to tak chcel. No najmladší s bratov bol práve nablízku. Ledva stihol na svoje nahé telo hodiť košeľu a vybehol do ulíc. Bol blízko no než sa dostal k Tashirovi dážď mu košeľu celkom premočil takže bolo úplne jedno či ju mal, alebo nie. Bolo vidieť všetko. Hneď ako sa zjavil pri námestí a uvidel krv ktorá sa mieša z vodou zakričal. Tashiro! A pokračoval v behu ku svojmu synovcovi. Útočník stihol odrezať už len posledný gombík z kabátca premočeného dažďom a krvou a všetci utekali. Najmladší brat bol pri Tashirovi, chytil ho do náručia, no netrvalo dlho a všetci traja bratia boli pri sebe a Tashiro sa už nachádzal v náručí svojho otca.

Život Ninji
Od Incidentu na ulici ubehlo už päť rokov. Medzi tým sa tashiro učil ovládať techniky svojho klanu a vypestoval si svoju osobnosť, ktorá je taká aká je. Každý vhodnú chvíľu sa snaží nájsť svojich útočníkov. No ešte sa mu to nepodarilo. Zažil už mnoha bitiek z ktorých nie vždy vyšiel ako víťaz, ale to len pre to že proti obyčajným chudákom nikdy nepoužil svoje schopnosti. Medzitým sa zapísal aj na akadémiu kde sa naučil základné ninja techniky. No dnes konečne nastal ten čas. Čas kedy sa Tashiro strene s hlavou rodiny ktorá ešte stále neprestala zomierať, no ešte stále nezomrel. Dedek mal tuhý korienok a chcel byť na svete ešte mnoho rokov. No Teraz Tashiro stál pred zlatými dvermi, podobnými tým za ktorými prišiel aj on na svet, ale tieto boli väčšie, viac bohato zdobené. Za týmito dverami sa skrývali osobné komnaty hlavy Rodiny, komnaty ktoré jedného dňa budú patriť jeho otcovi a neskôr nemu samotnému. Stráže otvorili dvere. Tashiro bol pripravený vojsť a Hlava ho bola pripravená prijať. Po toľkých rokoch je tá chvíľa tu. Chvíľa kedy sa náš mladý Tashiro stáva dospelým v očiach celej rodiny. Vstúpil. Prešiel zlatými dverami ktoré sa za ním zatvorili. Miestnosť lemovali významný členovia rodiny. No najbližšie k starému dedovi bol jeho otec z bratmi. Veď predsa len boli to jeho synovia. Modré oči hlavy rodiny ktorého nikto nemohol oslovovať ako Hingkoku-sama sa upreli na Tashira. Predstúp, mladý Hingkoku. Zazneli slová a Tashiro predstúpil a pokľakol si ako pred kráľom, veď predsa toto bol jeho kráľ. Nadyšiel čas, Tashiro, kedy si dospel. Celá rada starších sa zhodla na tom že si pripravený hájiť česť a potreby rodiny Hingkoku. Preto sa zapíšeš na do služieb Konohy a budeš pôsobiť ako Ninja. Hlas ktorý hovoril tieto slová nebol zastretý starobou, bol rázny a nedalo sa mu odporovať. Tashiro len ostal pokorne kľačať pred svojím kráľom. Najmladší z bratov pristúpil k Tashirovi a z úsmevom na perách mu povedal. Synak tu máš klanové zvitky, uživaj ich dobre a prepáč že som na teba nedal pozor. Tashiro prijal zvitky a Najmladší z bratov ho pevne objal.

Obrázok
Spoiler:
 

Vzťahy
Hingkoku Tanaki – Otec. Syn hlavy rodiny
Hingkoku Yoshiko – Tashirova matka
Tanakiho bratia

Techniky
Ovládanie železného piesku (Satetsu) C-rank
užívateľ ovláda piesok mení jeho tvar, keď niečo vytvorí môže to nechať znova rozpadnúť na jednotlivé piliny. Platí pre okruh 7 metrov okolo Tashira, pri tejto úrovni môže naraz ovládať maximálne 15 kilo svojho piesku, t.j. obsah jedného zvitku. (všetko pekne podla úrovne, žiadne piesky typu Gaara) Úroveň techniky počas tréningov a používania v boji rastie (Väčší dosah, rýchlosť, spojitosť,...)
Naposledy upravil Juto dňa Št február 28, 2013 10:11 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 22
Bydlisko : Bratislava

Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro EmptySt február 27, 2013 8:17 pm

Keďže viem kto si a ako hráš tak Povoleno!
Nejsi žáden Ópečkár jak niektorý takže fajn. Vitaj späť sensei ^_^
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Hingkoku Tashiro Left_bar_bleue0/1000000Hingkoku Tashiro Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro EmptySt február 27, 2013 10:08 pm

Sotva se na to podívám; klan není sepsaný. Za druhé pokud máš ještě neznámou, měl by jsi aspoň napsat do závorku, jakou časem budeš mít. Za druhé, povolené techniky jsou JEDNA C nebo DVĚ D. Díky za pochopení, prozatím ne xD
Návrat hore Goto down
Juto

Juto

Počet príspevkov : 15
Join date : 05.02.2013
Vek : 25

Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro EmptySt február 27, 2013 10:27 pm

1. Klan je prakticky spísaný v charaktery, ale budiš
2. u KG tohto typu sa predpokladá a je to aj logické že podstata je zablokovaná, mne je jedno či je neznáma. Je to len termín, no dôležité je že tú podstatu nikdy nedosiahne.
3. tie techniky no ehm. je to len iný tvar, takže keď zvládne tú C-čkovú logicky pred tým musí zvládnuť D Wink rozdiel v tom je len pevnosť, rýchlosť
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 536
Join date : 16.10.2010
Vek : 25
Bydlisko : Karviná

Charaktery
Meno postavy:: Sasan Tomisura
Atai:
Hingkoku Tashiro Left_bar_bleue0/1000000Hingkoku Tashiro Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro EmptySt február 27, 2013 10:45 pm

Ale pořád tam máš dvě techniky...2 D...nebo 1 C...tak je to v pravidlech....
Návrat hore Goto down
http://tenshi.slovakforum.net
Juto

Juto

Počet príspevkov : 15
Join date : 05.02.2013
Vek : 25

Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro EmptyŠt február 28, 2013 10:12 am

jedno C-čko, spokojnosť? či ani nie Wink
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Hingkoku Tashiro Left_bar_bleue0/1000000Hingkoku Tashiro Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro EmptyŠt február 28, 2013 4:38 pm

Please, mám se ohánět pravidly? Já proti tobě osobně nic nemám, ale pravidla platí pro všechny, jinak to dopadne jako na forku Matsuri.

"- 2.3: Založení charakteru: V každé vesnici najdete rubriku "Charaktery" ve které najdete charaktery jiných hráčů a kostru, podle které jsou udělané. Kostru si zkopírujte (jiné nebudou brány, graficky si je klidně upravte, např. barvu, nadpisy,.. ale držte se bodů) a vyplňte. Potom to celé vložte jako nový topic. Pokud máte zájem o Kekkei Genkai, podívejte se do informací dané vesnice, kde by jste měli najít všechny klany. Pokud se budete chtít k nějakému přidat, kontaktujte jeho vlastníka. Klany které nejsou nikde sepsané nebudou povoleny! (To se týká i klanů z původního Naruta, klan Uchiha je zakázaný)."

S podstatou budiž.
Návrat hore Goto down
Juto

Juto

Počet príspevkov : 15
Join date : 05.02.2013
Vek : 25

Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro EmptyŠt február 28, 2013 5:45 pm

Klan je postnutý, takže pochopil som že teraz je šecko cajkič? Very Happy
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Hingkoku Tashiro Left_bar_bleue0/1000000Hingkoku Tashiro Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro EmptyŠt február 28, 2013 6:25 pm

Okey, povoleno ^^
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 22
Bydlisko : Bratislava

Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro EmptyPi marec 01, 2013 11:29 pm

1.Mise :

D - 0
C - 0
B - 0
A - 0
S - 0

2.Techniky:

D:


C:
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Hingkoku Tashiro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hingkoku Tashiro   Hingkoku Tashiro Empty

Návrat hore Goto down
 
Hingkoku Tashiro
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Charaktery-
Prejdi na: