SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Klan Hingkoku

Goto down 
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Klan Hingkoku Empty
OdoslaťPredmet: Klan Hingkoku   Klan Hingkoku EmptyŠt február 28, 2013 5:43 pm

Názov
Hingkoku
Pôvodne Kladn z Iwagakure no Sato. No jedna vetva rodiny sa odtrhla a odmietala žiť spolu zo zvyškom klanu. Preto odišli a teraz nemajú žiadne informácie o tom ako je to z pôvodným klanom. Či ich príbuzný ešte žijú, alebo už dávno upadli do prachu zabudnutia.
Cesta netrvala dlho a naša rodina sa dostala do Konohy, kde sa stali jednou z najbohatších rodín. Ich ninja schopnosti boli výnimočné a taktiež výroba zbraní, keďže kov bol ich sluha a oni boli jeho pánom. Všetky kovové veci ich poslúchali a akoby z hrudy kovu vznikla zbraň sama od seba, no za všetko mohli schopnosti rodiny Hingkoku. To viedlo k ich bohatstvu. Ako sa peniaze množili, naši Hingkoku začali fušovať do bankového sektoru. Čo viedlo k ďalšiemu nárastu peňazí v rodine, lebo priznajme si úroky mali ako starý žid. Tak sa rodina dostala k svojim majetkom a v Konohe sa usadili vo štvrti bohatých.

Kekkei Genkai
Užívanie magnetizmu

Schopnosť Kekkei Genkai
Popis: Každý člen sa vo svojich 10 rokoch rozhodne či chce jednu z týchto špecializácií:
1. Buki
-
Člen dostane dva zvitky, do ktorých dokáže uložiť kovové zbrane, je na ňom, aké zbrane do nich uloží, ale každý zvitok má limit 15 kilogramov (takže do nich môžete zapečatiť len treba 15 zbraní po 1kg) Tie sa potom člen učí ovládať, levitovať s nimi, rýchlo ich hádzať, alebo z nich vytvoriť navádzanú strelu, ďalej dokáže postupom času dokonca aj sústrediť podstatu do týchto zbraní a tým ich učiniť ešte ničivejšími. Zvitky môže časom užívateľ vylepšiť. Členovia tohto klanu sú dobrý ako na blízku (so zbraňami) tak na stredné vzdialenosti, postupom času môže člen robiť rôzne skúšky, ktoré mu umožnia používať nové a lepšie zbrane.
---

2. Satetsu
-
Keď si člen zvolí túto špecializáciu dostane rovnako dva zvitky, zvitky sú v podstate rovnaké, ako u prvej špecializácie. Do týchto zvitkov, ale užívateľ ukladá čisto len železný piesok (čiže kovové piliny). Tie sa potom užívateľ učí ovládať. Vytvárať z nich rôzne tvary atd. Pokiaľ člen s touto špecializáciou absolvuje akúsi skúšku, dostane jeden väčší zvitok, ktorý pojme až 50 kilo piesku, ten je dobrý v tom, že jeho vylepšovanie je celkom jednoduché a nestojí toľko času.

Čím skúsenejší je užívateľ tým mu jeho KG dovoluje viac možností. Postupom času si podvolí kov vo svojom okolí, pri vysokej úrovni dokonca aj kovy vo vnútri živých bytostí (zvierat, ľudí). Skúsený Ninja na veľmi vysokej úrovni má takmer neobmedzené možnosti. No od presťahovania sa rodiny do Konohy ešte nikto neovládol schopnosti na takejto vysokej úrovni.
Sídlo klanu:
Spoiler:
 
Návrat hore Goto down
 
Klan Hingkoku
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Informácie o Dedine :: Klany-
Prejdi na: