SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Nikki と Nikko Fukku

Goto down 
AutorSpráva
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida

Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Nikki と Nikko Fukku   Empty
OdoslaťPredmet: Nikki と Nikko Fukku    Nikki と Nikko Fukku   EmptyŠt máj 23, 2013 5:21 am


Meno:
Nikki a Nikko Fuku

Vek :
20 - 20 (a 5 sekúnd)

Miesto pôvodu:
Kumogakakure no Sato

Fóbie :
Nikki:
Androfóbia - strach z mužov
Hamartofóbia - strach z omylov a hriechov
Achluofóbia - strach zo tmy
Nikko:
Dysmorfofobia - strach z vlastnej škaredosti
Iofofóbia - strach že vás niekto otrávi
Siderofobia - strach z búrky a bleskov
Vermifóbia - strach z červov
Hodnosť :
S - Rank

Pohlavie :
Muž alebo Žena ???
No ta vyber si .
Sen :
Stať sa najlepším vo svojom obore. Naučiť sa manipulovať s Bunkamy na takej úrovni že dokážu meniť Dna nepriateľov.
(Majú vlastný sen ale ten nenapíšem Razz niekto ale pochopí možno . )

Klan :
Fuku
Kekkei Genkai :
Souma no Kou

Schopnosť Kekkei Genkai :
Spoiler:
 
Štýl boja:

-Taijutsu: Je základom v spojení s Ninjutsu
-Ninjutsu: Tvorí základ ich boja v spojení s Taijutsu v ktorom vynikajú taktiež
-Genjutsu: Nepoužívajú ho no napriek tomu poznajú genjutsu a majú základné skúsenosti.
Nikko: Zameriava sa na elementárne techniky a elementárnu chakru ovláda 3 elementy
Nikki: Zameriava sa na tajné a zakázané techniky.
Spolu bojujú za pomoci Souma no Kou které využívajú na veľmi vysokej úrovni.
- Zbraň, vybavenie :
Zvn, Luk, Katana

Schopnosti :
Vynikajú v sile , rýchlosti a reflexoch Taktiež myslia za dvoch. Ich najväčším esom je však ich synchronizácia

Podstata
Doton
Raiton
Suiton

Vlastnosti :
Nikki - Miluje informácie Akéhohoľvek typu (pripravovaná vojna , tajné techniky klanov atď) . A v ich získavani je dosť úspešná. Zameriava sa na techniky klanu. Skúma čo všetko dokáže zo svojimi bunkami . Btw Je brutálne sexy

Nikko: Je to milý typ ktorý rád riskuje . Vie že mu niekto stále kryje chrbát . Rieši problémy kľude. Ak to neejde tak po tom mieste neostane nič ak. Zameriavá sa na naučené techniky . Pracuje s klonmi a skúša kam až dokáže za pomoci svojho KG dojsť
Životopis postavy :
Na prelome roku Hada a roku Draka sa narodili Nikki a Nikko.
Zozačiatku sa zdalo že to budú normálne dvojičky klanu Fuku. V klane fuku sa čast stávalo že sa rodily dvojičky, no nestávalo sa často že to bol chlapec a dievča väčšinov to bolidvaja chlapci či dve dievčatá . A keď sa narodili nie často sa staly partnermi kvôli inej bunkovej sústave. Ale týto dvaja sa k sebe hodili natoľko že už veľmi skoro začali chápať pravú podstatu ich KG od tej doby sa snažili zistiť čo najviac dokžu a v tom pokračujú dodnes. Vyrastali v Kumogakure no sato kde absolvovali aj akadémiu a na gennínskych skúškach nemali žiaden problém prejsť skúškou. Na akadémii a ani ako geníni to nemali ľahké tým ich obmädzoval a doslova brzdil Nikki chcela získavať toľko informácii že by to zaplnilo aj dve hlavy . Nikko zase chcel bojovať proti čoraz silnejším a rozličnejším bojovníkom aby mohol zbierať skúsenosti o chakre a elementoch . Popritom sa obaja venovali výskumu ich Kekkei Genkai a manipulácii s bunkami popri čom sa snažili zlepšovať a experimentovať s určitými technikamy . Po jednej nie veľmi úspešnej misii pri ktorej bolo za úlohu Eliminovať skupinu špiónov počas ktorej padol celý ich tým . Vlastne jediný kto to prežil boli Nikki a Nikko ktorý šli vlastne späť spokojný pretože obaja dostali čo chceli no na určitý čas sa stiahli do sídla Klanu a tam len trénovali svoju spoluprácu a vylepšovali svoje techniky. Hovorí sa že niekedy po tvrdom tréningu prespali aj tri dni ale pravda je taká že raz začas sa stratiliy a šli získavať nové skúsenosti. Našli vraj aj pár opustených laboratórii s ktorých si prepísali poznámky.
Zhruba rok pred chuninskymi skúškami sa necha prideliť k 3 člennému týmu. Ich schopnosti boli už ďaleko za schopnosťami genína. Dá sa povedať že tomto období predstavovali smrteľné nebezpečenstvo aj pre skúseného Jounína . Dostávali rôzne misie po celej zemi Tým v ktorom boli zaradený napodiv stíhal držať krok . Do Chuninskych skúšok sa nič zváštne neudialo . Skúšky celý tým spravil bezproblémov. Krátko po tom však odišli na dlhú Misiu. Na tejto misii sa naučili mnoho dôležitých vecí bola to skôr misia na ktorej mali zistiť situáciu v Ninja svete čo naplno obaja využili. Keď sa vrátili okamžite chceli požiadať o Jouninsku skúšku ale toho sa nedočkali. Práve v tom čase totiž Raikageho šľahlo a totálne mu preplo. Po Boji ktorý dostal Kumogakure na kolená tu už Nikko a Nikki nevideli ďalšiu možnosť svojho rozvoja tak sa rozhodli vyhľadať organizáciu o ktorej kedysi počuli.

Vydali sa do krajiny Nami no kuni v ktorej sa nachádzala rodina Hatashi o ktorých lekárskom umení sa dopočuli tak chceli vyskúšať či sa im tam nepodarí prísť na nejaké nové nápady . Pred odchodom navštívily knižnicu klanu a požičaly si zvitky s tajnými technikami klanu nakoľko nebol nikto schopný tie techniky po zničení Kumogakure zabezpečiť. Pri čom mali istý problém pri odchode z dediny ale netrvao dlho a Nikko sa o to postaral . Po čase našli rodinu Hatashi a tý ich prijali na svojej farme kde sa chodilo mnoho ľudí liečiť pri čom získavali rôzne informácie dokonca sa naučili pár lekárskych techník. Často chodievali na nákup do mesta ale stále zahalený v plášťoch v kapucniach . Ľudia o nich hovorili ako o lekárskych dvojčatách . Pravda bola taká že boli stále pripravený k boju a nechceli ostať prekvapený. Tiež ich často videli chodievať do Sekai no Jiin meditovať s inými osobami v plášťoch. Za tú dobu sa v Tejto oblasti vyskytlo pár problémov ktoré mohli viesť k boju ale tie vždy záhadne zmizly akoby ani neboli vznikly. Keď dosiahli čo potrebovali a vypracovali svoje Kekkei Genkai na takú úroveň ako chceli tak vďaka informáciam ktoré získali nikto nevie kde dostali k jednému mužovi. K tajomnej osobe ktorá im dodávala rôzne informácie o tomto svete . Nakoniec sa vydali cestou ktorú im táto osoba pripravila. Za pomoci inštrukciíí získavali informácie a rôzne odpovede taktiež sa prepracovali k momentálnej situácii vo svete Shinobi. Tento muž im nechával možnosti výberu a takto sa prepracovali do štádia kedy uznal že sú pripravený pre istú Organizáciu. Rozohral s nimy poslendnú hru . Posldnú partiu Shogi . Rozhodol sa predať im všetko čo vedel všetky svoje informácie. Jeho postupným sledovaním sa dostali aj ku zvitku Hadov vďaka ktorému sa môžu dstať do Ryūchidō. Vďaka tejto osobe sa dostali do rôznych častí sveta a pri získavani informcii sa staly hľadanými. Cestovali až nedošli takmer do miest sídla Organizácie. Keď však dorazili na miesto stretnutia našli tam len opustený dom prázdny a v ňom kreslo a stolík s obálkou a divný predmet.
Spoiler:
 

V obálke bol popis miesta kam musia ísť no bol napísaný kódom v ktorom boli zapojené informácie z predošlých ciest. A táto šifra viedla na miesto sídla Organizácie. Ďalej tam bol lístoček pri predmete , presnejšie to bol divný prsteň . Doručiť prosím K. Y. Pokračujeme. Toto bola posledná výzva na Shogi od tajomného Shinobi . A tak sa naposledy vrátili uistiť že rodina Hatashi aj Sekai no Jinn nehrozí žiaden konflikt a vydali sa na Miesto ku ktorému viedla mapa.
Obrázok :.
Nikki と Nikko Fukku   The_twins_of_suna_by_blazenwolfdemon-d30644x
Nikki と Nikko Fukku   B6c71df0103e2d97e561f79a63b5a5f9-d5kggib


Vzťahy:
Akeno - Otec (nezvestný)
Akemi - Matka (nezvestná)


Techniky :

Kinjutsu: Shufuku o Shiyo Saibo - Zakázaná Technika: Oprava Pomocí Buněk
Spoiler:
 
Kinjutsu: Fukusu no Saibo no Unmei - Zakázaná Technika: Technika Mnohonásobného Buněčného Rozpadu
Spoiler:
 
Bodi Kanwa-Ho - Nestále Tělo
Spoiler:
 

Saanju Rashoumon

Saibo Saisei - Buněčná Regenerace
Spoiler:
 
Midara na Kokoro - Zatemnění Mysli
Spoiler:
 
Ninpo : Mogura Tataki no jutsu

Daburu Rariato

Doku kiri
Doton: Chidōkaku
Doton: Doryuuheki
Doton Yomi Numa
Doton: Uitenpen
Kisei Kikai no jutsu
Raiton: Kaminari Shibari
Sen'ei Jashu
Suiton: Mizuame Nabara
Suiton: Suishouha
Suirou no Jutsu


Hijutsu: Kansen
Spoiler:
 
Hijutsu: Seikaku na Kopiseru - Tajná Technika: Přesná Buněčná Kopie
Spoiler:
 
Hijutsu: Jibun Bunshin no Jutsu - Tajná Technika: Technika Lidského Klonu
Spoiler:
 
Kyodopasseji - Buněčný Průchod
Spoiler:
 
Meiso-ho o Hiringu - Meditace za Pomocí Nitra
Spoiler:
 
Theme song

Spoiler:
 Naposledy upravil Sadatake Arakida dňa Št jún 06, 2013 3:06 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko

Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Nikki と Nikko Fukku   Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nikki と Nikko Fukku    Nikki と Nikko Fukku   EmptySt jún 05, 2013 10:12 pm

Prijaté Very Happy len to Hijutstu:Kansen prosím ťa spíš Very Happy
Návrat hore Goto down
 
Nikki と Nikko Fukku
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Charaktery-
Prejdi na: