SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Hikari Todoshite

Goto down 
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 26
Bydlisko : Brno

Hikari Todoshite Empty
OdoslaťPredmet: Hikari Todoshite   Hikari Todoshite EmptyŠt máj 23, 2013 11:16 pm

Základní Informace:

-Jméno: Hikari Todoshite
-Věk: 24 let
-Datum Narození: 28.července
-Krevní skupina: A+ (Fenotyp - CcEe K- )
-Podstata: Fuuton

-Hodnost: S Rank Nukenin
-Místo původu: Sunagakure no Sato
-Nynější místo pobytu: Akatsuki
-Zaměření / Specializace: Kuchiyose no Jutsu (Techniky přivolání)


Charakteristické Rysy:
Hikari je dost veselý typ člověka.Neustále se směje nebo pronáší nějaké vtipné poznámky.Je známá tím že se bojem dost baví a nejvíce se u něj zasměje.Proto jí mnoho lidí označuje za blázna.Ona však takové tvrzení popírá.Je ten typ člověka co si rád s každým popovídá i kdyby to měl být nepřítel kterého během chvíle stejně zabije. Další věc která je pro ní typycká je fakt, že nikdy necítí výčitky svědomí za to co udělá nebo někomu způsobí. A dalo by se říct že v boji rozhodně neoplývá soucitem,většinou jí tohle slovo skutečně rozesměje.


Sny:
Snad jediným velkým snem téhle ,neustále se smějící osoby, je spatřil Sunagakure no Sato v troskách. Ne že se přesune nebo se jen zboří některé její doby. Chce skutečně vidět celou vesnici trpět.Včetně Kazekageho. Tuhle věc si nechává čistě pro sebe a těší se na den kdy se její sen vyplní v reálnou skutečnost. Má k tomu všemu svoje důvody které rozhodně nikomu neuvádí. A pokud se jí někdo na tohle téma zeptá, nejspíše zalže nebo to uhraje někam do kouta aby se o tohle nemusela s nikým dělit.

Fóbie:
Snad každý člověk má nějakou fóbii.Ať už o ní ví vědomě, nebo je ukrytá někde hluboko uvnitř lidského charakteru. To samé platí i pro Hikari. Její fóbií je strach z toho že jednou ztratí  svoje schopnosti. Jednoduše řečeno že nebude moci používat dál své milované techniky a pod. A jelikož se ona specializuje hlavně na jeden typ technik není se čemu moc divit. Ale ten kdo jí skutečně nezná, o téhle fóbii nemůže vědět ani slovo. nedává to nijak najevo a tak se zdá že žádným strachem netrpí.

Povaha:
- Na první pohled se může zdát že jde o mírumilovnou osobu. A často se tak i chová i když má svoje občasné vtípky které mohou pár lidí urazit nebo dovést k nepříčetnosti.
- Snad jako každý člověk který je dost výřečný,dovede člověka i dost naštvat když chce ale nedělá to tak moc často jelikož tvrdí že se jí nelíbí zamračení lidé.
- Pokud si někoho oblíbí,dovede na něj dohlédnout aby se mu nic nestalo a zastat se ho při každičké příležitosti i kdyby to znamenalo nesmyslný boj,který by rozhodně nemínila jen tak prohrát.
- I když je ukecaná a ráda se směje neznamená to že si k tělu pustí kde koho.Dává si pozor na to komu nebo čemu věří a často hledá skryté významy ve všem co lidé řeknou. Lhát téhle holce se skutečně nevyplácí protože lež je jedním ze způsobů jak si jí skutečně znepřátelit.
- Je velký fanoušek přivolávacích technik a tak některé dovede i náležitě ocenit ale jen pokud se jí na tom něco zalíbí.Rodina:
Její celou rodinu tvořila jenom matka a otec. Oba dva do teď nesnáší a to hned z několika důvodů.Jeden z nich bude nejpíše ten, že si na ní nikdy neudělali čas když se jim chtěla v dětství s něčím pochlubit. Dalším z důvodů je to,že její otec byl vždy alkoholik a ve svém opileckém stavu jí často byl a nesmyslně trestal všemi možnými způsoby.Tím se u ní vytvořila silná nenávist k jeho osobě která nakonec vyústila k jeho smrti.Kupodivu jeho smrt byla jen nešťastnou náhodou. Důvodem proč nesnáší svojí matku,která stále žije, je to že nikdy v jejím týrání nezasáhla.Často jen hloupě přihlížela a nedovedla se jí nikdy zastat. Dá se tedy s jistotou říci že Hikari skutečně necítí rodičovskou náklonost nebo lásku a rozhodně jí nikdy nepocítila.Snad proto nemá slitování se svými nepřáteli nebo obětmi které jí nějakým způsobem vyprovokují k boji.
Jediného člověka kterého si kdy oblíbila ztratila při misi. Byl to chlapec jménem Haji. Ten jediný totiž v jejím dětství dovedl pochopit co se v jejím životě dělo a dovedl jí nějak rozptýlit a tak rozehnat i její zlobu jak k rodičům tak později k celé vesnici.Styl Boje:
Styl Boje Hikaru je skutečně zvláštní.I když ovládá několik technik spojené s její elementární podstatou,není to právě to co je jejím hlavním zaměřením a tím co v boji skutečně využívá. Umí sice několik technik jak k obraně tak i k možnému, silnému útoku ale raději se zaměřuje na boj se summony. Tzn. že se specializuje na Techniky přivolání.Ať už se jedná o zvířata a stvoření se kterými má podepsanou smlouvu nebo o různé věci které jí pomáhají v boji. Mnohdy i přivolává věci které se můžou hodit jejím kolegům ale to skutečně v krajním případě.

- Taijutsu: I když tohle není její primární bojové postavení rozhodně to neznamená že by se neuměla bránit.Je docela pružná a hbytá.A o její rychlosti nemluvě. Dovede bojovat i na blízko a docela efektivně ale přes to tento způsob boje využívá jen když je to nezbytně nutné a situace si to žádá.
- Ninjutsu: Tento styl boje využívá poměrně často. Ať už se jedná o její techniky spojené s její elementární podstatou, které nevyužívá zase tak často, nebo především techniky přivolání. Všechny svoje techniky ovládá na skvělé úrovni a předem uvažije jakou techniku,v dané situaci, použít nebo jak jí načasovat. Ale jak již bylo několikrát řečeno především využívá techniky k přivolání nějakého zvířete nebo přivolání jisté věci.
-Genjutsu: Tento směr jako jediný nevyužívá. Ale co by to byla za Nukenina kdyby nevěděla jak se z genjutsu dostat nebo jak se do něj vůbec nedostat.Sama ovšem Genjutsu vytvořit nedokáže a ani jí to nějak extrémně nevadí.

Vzhled:
Hikari je normální postavy.Takže řečeno jinak je hubená ale ne nějak přehnaně.Spíš má vypracovanou postavu od neustálého cvičení či skákání po větvích či summonech. Neměří zrovna dva metry ale může mít tak kolem 170 -175 centimetry. Má dlouhé černé vlasy s jasně bílím pruhem který začíná od jednoho ucha a táhne se k druhému (Jako Kdyby podbarvené).Má tmavé oči a ve rtu má tři piercingy.Uši má propíchané naušnicemi.Na sobě obvykle nosí čeno-červené,síťované triko a dlouhé černé kalhoty. Na loktech má návleky. Tašky na kunaie a shurikeny,popřípadě další hračky vlastní tři. Na pravém boku, na levém a vzadu.V každém z nich se nachází něco jiného.Většinou nosí Akatsuki plášť buď jen do poloviny zapnutý nebo rozepnutý úplně.

Obrázek:
Spoiler:
 

Životopis

Jak již bylo několikrát zmíněno Hikari se narodila v malebné vesnici jménem Sunagakure no Sato. Byla to vesnice která byla neustále sužována ostrým sluncem a v jejím okolí se nenacházelo nic jiného než tuny písku kam jen lidské oko mohlo dohlédnout.Vyrůstala v obyčejné rodině jako mnoho jiných dětí.Ale bylo tu něco co jejich rodinu naprosto odlišovalo od ostatních rodin v Suně. Nebo si to Hikari začala posléze myslet. Její otec,statný a velice silný muž, si rád občasně popil a když je řečeno občas znamená to že byl na mol téměř neustále. Dříve to býval dobrý shinobi který sloužil svojí vesnici s úctou a vším ostatním ale od chvíle kdy se mu na misi stala nehoda a on ztratil zrak v jednom svém oku,neustále seděl doma a popíjel Saké. Když byla dívka malá nedělo se nic zvláštního.Ale jakmile povyrostla a začala mít rozum,její otec se občasně ve svém opileckém delíriu přestával ovládat.A tak se stávalo že Hikari dostávala výprask za každou blbost nebo jen proto aby se její otec mohl uklidnit. Často tak mívala modřiny které před ostatními ukrývala aby se na ní nedívali s lítostí. Všechno se ovšem jen a jen stupňovalo. Hikari byla silná dívka a brzy si na způsobovanou bolest zvykla.Nesnášela svého otce za to jak se k ní chová a svojí matku za to že nic neudělala.Často jí říkala co se stalo,často to sama viděla ale neudělala naprosto nic. Její matka věřila že to musí mít nějaký důvod a nikdy se o tom nehodlala dál bavit.
Hikari začala chodit na Akademii kde byla pilným studentem.Dávala pozor ve všech hodinách ale i předmětech tak jak se od ní očekávalo.A tak by se dalo říct že byla premiantem třídy.To však nebyla ani tak pravda.To co si zasluhovala ve škole hned kazila venku,jen co z ní vyšla.Měla dost ráda zábavu a tak si začala často z někoho utahovat a nebo pokřikovat na učitele.A ti samozřejmě vzali takové chování v potaz. Akademie jí utekla jako voda a ona se měla stát konečně Genninem. V ten jeden den uviděla mladá dívka něco co změnilo její pohled na svět a snad i určilo jakým směrem se budou ubírat její budoucí schopnosti.Ten den uviděla poprvé ve svém životě techniku Kuchiyose která na ní udělala nepředstavitelný dojem. Společně s ní byl v týmu i mladý chlapec kterého si Hikari velice rychle oblíbila.Snad proto že měl smysl pro humor a dovedl vymýšlet stejné bláznivé věci jako ona. Nebo později díky tomu že jakmile se dověděl co se u nich doma děje, nezačal jí litovat. Neprojevil žádnou lítost jen se jí snažil podpořit a dodávat jí sílu aby to dovedla snášet dál. Její štěstí z nalezení přítele ovšem netrvalo dlouho.Nebo spíše jí to připadalo jako moc krátká doba. Z genninů se stali Chunninové hned v první zkoušce a z jejich týmu se stal jeden z těch nejlepších ve vesnici.Nikdo se nebál jim dávat mnohem obtížnější mise protože oni si s tím vždy poradili. V jejich Chunninském období se nestalo nic moc extra závažného. Kromě jednoho incidentu na který už dívka ani nemyslí. Její otec zemřel a ne zrovna náhodou.Přes to celý incident byl prohlášen za nešťastnou náhodu. Ale Hikari dobře věděla jak zemřel.Náhodou padl na ostrou katanu když se jí pokusil znásilnit ale tenhle malý detail nikomu nepověděla.
Když se z Hikari stal Jounin nastalo to že se musela s týmem rozloučit. Kazekage si všiml jejích schopností a tak jí dál posílala na nejrůznější mise.Často samotnou bez nějakých posil.Začal jí těžce využívat v bojích do přední linie kvůli technikám které se naučila používat.Když měla dostat na starost svůj první tým čekala už že to nebude jen tak.A měla jasnou pravdu. začínala si všimat že Kazekage chtěl pouze aby je naučila techniky které sama umí.Aby Chunninům dala možnost podepsat svitky se summony.To ale ona sama nemínila dopustit a ani jednomu z těch dětí takovou možnost nedala. Když Kazekage zjistil že tohle nemá cenu převelel jí do jeho osobních jednotek. Jako jeho osobní stráž často musela bezcitně zabíjet nebo plnit ty nejšílenější mise které znamenaly sebevraždu. Ale z každé téhle mise se dívka vrátila téměř bez škrábance. Kdyby tenkrtát neuslyšela onen rozhovor možná by tam zůstala do dnešních dnů.Ale Kazekage se jí chtěl zbavit protože pociťoval možnou hrozbu pro vesnici pokud by se jí něco znelíbilo.A tak Hikaru místo toho aby se bránila, utekla neznámo kam. Toulala se divočinou a chodila z místa na místo. Často zabíjela jen tak z potěšení a nebo proto že jí někdo jakýmsi způsobem naštval. Několik skupinek shinobi se jí snažilo zastavit ale tyto skupinky shinobi nikdy nikdo už nenašel.
Až jednoho dne narazila na muže,nebo spíš mladíka který mohl být v jejím věku.To právě on jí dovedl do organizace která jí oslnila. Akatsuki se pro ní stali novou rodinou.Novým domovem. Své schopnosti stále pilovala a učila se novým věcem i když už jich nebylo nějak moc.Stejně tak jako ostatní i ona je celé organizaci zavázána a rozhodně od ní nehrozí že by tuto skupinu někdy zradila.Jejich plány se jí velice zamlouvají a prakticky souhlasí se vším co se má konat.

Zbraně a vybavení:
- ZVN
-Ocelové lanko
-Senbony
-Výbušné lístky
- 2x Prázdný svitek
-  Ampulka s vysoce nebezpečným jedem
- Kouřové bomby
- Paralizující jed
- Pár obvazůTechniky:
Kuchiyose no Jutsu:

-Gyaku Kuchiyose no Jutsu-
Spoiler:
 
-Ōkami Kuchiyose no Jutsu-
Spoiler:
 
-Īguru Kuchiyose no Jutsu-
Spoiler:
 
-Kaeru Kuchiyose no Jutsu-
Spoiler:
 
-Namekuji Kuchiyose no Jutsu-
Spoiler:
 
-Naku ken Kuchiyose no Jutsu-
Spoiler:
 
-Kuchiyose no jutsu Ikyo-


Ostatní techniky:
Fuuton: Atsugai
Fuuton: Juuha Reppuu Shou
Fuuton: Juuha Shou
Fuuton: Kamikaze
Fuuton: Kaze no Yaiba
Fuuton: Reppushou
Fuuton: Shinkyuu Gyaku
Fuubaku Houjin
Hayabusa Otoshi
Omote Renge
Shishi Rendan
Shikei Seppun
Chakra Kyuuin no Jutsu
Kage Bunshin no JutsuNaposledy upravil Riko dňa So december 21, 2013 1:45 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko

Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Hikari Todoshite Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hikari Todoshite   Hikari Todoshite EmptyPi máj 24, 2013 12:38 pm

Odo mňa prijaté ^^ Nieje ani OP a má pekný životopis ^^
Návrat hore Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 536
Join date : 16.10.2010
Vek : 25
Bydlisko : Karviná

Charaktery
Meno postavy:: Sasan Tomisura
Atai:
Hikari Todoshite Left_bar_bleue0/1000000Hikari Todoshite Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Hikari Todoshite Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hikari Todoshite   Hikari Todoshite EmptyPi máj 24, 2013 6:45 pm

Nevidím problem Smile Přijato
Návrat hore Goto down
http://tenshi.slovakforum.net
Sponsored content
Hikari Todoshite Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hikari Todoshite   Hikari Todoshite Empty

Návrat hore Goto down
 
Hikari Todoshite
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Charaktery-
Prejdi na: