Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tak je tomu rok...

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tak je tomu rok... Left_bar_bleue0/1000000Tak je tomu rok... Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tak je tomu rok... Empty
OdoslaťPredmet: Tak je tomu rok...   Tak je tomu rok... EmptyŠt jún 27, 2013 11:02 am

Tak je tomu rok a pár dní (ano, trochu jsem zapomněla), co jsme já, Remorko, Krupka, Mizuki, Mokuto, Tsuki a Kumo seděli u zmrzlinového stánku před Manga Festem, ládovali jsme se zmrzlinou a bavili se. O čem si nepamatuju přesně, ale muselo to být pravděpodobně o hraní na fórku, protože nějak jsme se k tomu nápadu založit fórko dostat museli. Přiznávám, že si taky nepamatuji, kdo byl první s návrhem založit nové fórum. Pokud si to někdo z vás pamatuje, doplňte mě prosím, ale já zrovna pamětí neoplývám. 
Stalo se tu spoustu dobrého a ještě více zlého. Hráči až do dnešního dne přicházejí a odcházejí. Proto bych ráda vyzdvihla těch pár, co jsou tu s námi už od skorého začátku (Riko, Dark a Sade). Nedokážu odhadnout, jestli příští rok budu mít zase možnost si tu vylívat srdce, ale jestli ano a jestli nás vy tři opustíte, nemám ponětí o kom budu psát. A když už mluvím o něčem takovém, přiznám se, že jsem se těšila že jednou budu moc napsat tuhle "řeč" a udělat si radost, takže kdo mi chce udělat radost, přečte si to i když je to kravina. Ale tak nějak mi teď dochází, že vlastně nevím co by se tu dalo ještě napsat.
Dovoluji si prohlásit, že naše fórum je rozhodně jedno z nejdestruktivnějších Naruto RPG fór vůbec, během posledního měsíce jsme zničili celé dvě vesnice a to už je opravdu výkon. Zabili jsme tu tolik postav, že už to asi těžko někdo spočítá. Pravidla prošla tolika změnami, že jediné co tam je jako na začátku je snad ten úvod o tom, co to vlastně textové RPG je. A myslím, že tam jsem něco opravovala. 
A abych to zbytečně nenatahovala a vy mohli prohlásit, že jste přežili mojí tzv. slavnostní řeč, ráda bych tady udělala nějaký závěr. Na závěr bych se totiž chtěla potupně veřejně omluvit Riko (doufám, že máte po ruce nějaký starý rajčata), protože co člověk řekne z rozhořčenosti bez klidné hlavy z místa je mnohdy to nejhorší co může být, tak snad mi to jednou odpustíš. A já klidnou hlavu moc často nemám, mám sklon všechno dramatizovat, takže to berte i jako omluvu všem ostatním do budoucna, hold se mnou musíte mít trpělivost. A nebo raději jděte za někým jiným než za mnou, bude to jednoduší.
Takže skoro-dnešnímu ročnímu výročí zdar, pokud všechno půjde dobře, příští rok vymyslím ještě něco epičtějšího a delšího, aby jste přitom přímo pošli nudou.

S pozdravem snad i za celý Kage tým, který na výročí taky zapomněl,
Usagi-chan
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tak je tomu rok... Left_bar_bleue0/200Tak je tomu rok... Empty_bar_bleue  (0/200)

Tak je tomu rok... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tak je tomu rok...   Tak je tomu rok... EmptyŠt august 29, 2013 8:13 pm

Ehm, trošku som sa o 2 mesiace oneskoril...pretože som si tento topic nevšimol. Razz... Takže chcel by som odpovedať na Usagin slávnostný prejav a to si myslím že mi bude stačiť pár viet. "Som veľmi rád že som spoznal celí Kage-tím, ostatných hráčov s ktorými som mal to potešenie hrať a s tými čo som nehral tak neviem čo xD... Ten rok ubehol neskutočne rýchlo a myslím že sa tu za ten rok toho aj dosť udialo. Niekoľko dosť nepríjemných hádok, ale aj veľmi dobrých chvíľ a súbojov... (Že Sade Very Happy) .... Tak isto veľa zábavy a všetkého iného Smile.. Takže to uzavrem tým, že Tenshi je jedno z naj foriek na ktorom som kedy hral a som rád že som stále tu medzi vami Smile... Pripíjam na ďaľší rok SmileVery Happy"

S Pozdravom Dark RazzVery Happy
Návrat hore Goto down
 
Tak je tomu rok...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Offtopic-
Prejdi na: