SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Kumori Toorima

Goto down 
AutorSpráva
Kumori
Hráči
Hráči
Kumori

Počet príspevkov : 7
Join date : 03.07.2013

Kumori Toorima Empty
OdoslaťPredmet: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyNe júl 07, 2013 1:07 am

[Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image]

Jméno:曇り 通り魔 Kumori Toorima
Přezdívka:颶風 曇り Gufuu Kumori - Tornado Kumori
Pohlaví: Mužské

Věk: 16
Krevní Skupina: AB
Dátum narození: 7. januára

Hodnosť: Genin
Klan & Rodina: 通り魔 Toorima

Kontinent:火の国, Hi no Kuni
Současný pobyt: 月隠れの里 Tsukigakure no Sato
Místo narození: Kiatai - 起亜太極拳

Krátka charakteristika: Kumori vyzerá ako typický bežný shinobi ako každý iný, teda aspoň podľa jeho chôdze. Nosí na chrbte v jednom kuse ruksak s dôležitými vecami okrem VPN a medzi ruksakom a vonkajším oblečením má pripevnený svoj samurajský meč. Má relatívne dobre letné oblečenie. Dlhé biele nohavice s vreckami na zadnej časti nohavíc, dlhé dvojfarebné tričko ktoré len na oko vypadá ako keby mal na sebe dve vrstvy a biela šatka na hlave na ktorej má čelenku ktorá znamená že je súčasťou shinobi mesta Tsukigakure.

Přesvědčení:
Moje Presvedčenie patrí do kategórie neverím v žiadne božstvo. Verím len v samého seba a moje rozhodnutia sú na tomto základe. Ale to neznamená že nechám kvôli tomu niekoho umrieť. Aj keď by si to niektorí zaslúžili a právom. Som spoľahlivý teda aspoň si to myslím a snažím sa zlepšovať vo svojich schopnostiach na ochranu ostatných. Som proste ateista a nehambím sa za to. Do mojich očí a uší sa dostala skutočnosť že okrem zvláštneho náboženstva založených na obetiach ktoré sú u neskúseného a neinformovaného človeka dosť nepochopiteľná záležitosť tak o inom náboženstve sa mi do rúk  v podobe kníh ani nedostalo. Ja osobne neverím ani zrejme nebudem veriť v žiadne náboženstvo, ale čo nie je môže byť teda pokiaľ za moju cestu sa objaví niečo iné než náboženstvo u ktorého budem musieť niekoho zabiť už len z tejto povinnosti.


Sen: 
Keď som sa dostal z dlhodobého spánku po tom incidente čo sa stalo mojej rodine a ja ako jediný som prežil ten masaker čo sa tam vtedy stal som sa rozhodol, že svoju zostávajúcu rodinu ktorá podľa jednoho pútnika ešte niekde existuje musím nájsť niekde v 火の国, Hi no Kuni. Vzhľadom na to že som prišiel aj o väčšinu svojich spomienok na minulosť a na rodinu od momentu toho masakru, som sa taktiež rozhodol prisť na to ako sa k svojím spomienkam vrátiť. Po pár mesiacoch v Tsukigakure sa mi v snoch a víziách počas nevnímania okolia objavovala moja pôvodná rodina i keď len rozmazane. Poznal som Matkin hlas a otec sa mi snažil niečo povedať ale tým slovám som nechápal. Časom som sa snažil k spomienkam vrátiť ale nedarilo sa mi spracovať a ani len pochopiť čo to má všetko znamenať. Preto chcem pokračovať v tom aby sa mi vrátili všetky spomienky ktoré som v tom masakri stratil. Zrejme budem potrebovať špecialistu ktorý by mi s týmto problémom pomohol. Nesmiem na to zabudnúť keď budem hľadať nejakú zábavu v tomto komplikovanom meste. Okrem iného by som sa rád zlepšil vo svojom umení a naučil sa dosť dobrých techník aby som pomohol v tých rizikových a situáciach vyžadujúcich rýchle a presné reakcie na záchranu ostatných keď to situácia vyžaduje.


Fóbie & Slabiny:

 V mojich ranných rokoch svôjho života asi od 9. roku života som pociťoval panický strach z pavúkov. Zo začiatku to bolo až tak nezvladatelné že som sa nemohol doslova pohnúť z miesta. Čím častejšie som mal tieto "stretnutia" tým viac som musel s touto fóbiou bojovať až som nakoniec pri blízkosti pavúka/ov ma len škubne ako keby som mal len na malú chvíľu svalový krč na pravej ruke. Kedysi to malo síce katastrofálne následky, resp. svalové následky - kŕče ktoré sa prejavovali po celom tele. Ale od prítomného času je to zanedbateľné. Teda samozrejme je to niečo iné pokiaľ si toho nepriateľ všimne a využije tú inokedy zanedbateľnú slabinu na využitie situácie v jeho prospech. Takže moja fóbia je zároveň aj slabina ale bohužiaľ pre mňa nie je jediná. Mám aj iné slabiny ale tie sú skôr kamarádského charakteru. Poznám pár ľudí u ktorých by som vsadil aj svoj život, ale tých shinobi je málo. Pretože veriť shinobi je dosť tažké na skutočnosť situácie že nikdy nevieš kedy ťa podrazia. Ohľadom tých iných fóbii si viem spomenúť fakt len na strach z pavúkov.


[Only admins are allowed to see this image]

Povaha & Vlastnosti:
 Napriek tomu že odjakživa som žil a žijem v Hi no Kuni to samozrejme neznamená že musím byť rovnako odporný ako celý tento kraj a ľudia ktorí mimochodom podaktorí sú. Takých ľudí samozrejme nemám zrovna v obľube ale tým dôležitým sa v živote nevyhnem. Pokiaľ ide o pomoc samozrejme pokiaľ je to v mojej moci tak pomôžem i napriek tomu že ma to bude stáť život. Nenechávam nikoho nikdy (pokiaľ to nie je nepriateľ) v problémoch nech sú akékoľvek. Pokiaľ ma niekto podrazí tak som nekompromisný a málokedy odpúšťam. Som opatrný a dávam si pozor na nebezpečné situácie. Keď sa niekto osvedčí a stoja za dôveru ktorú zrovna nedarujem každému, čo sa v tomto svete pomálo stáva tak tí ľudia sú u mňa na prvom mieste. Dôvera je drahá a nie každý je taký ako ho za seba človek vidí. Som priateľský typ človeka ale zistil som že táto moja povaha nie každým je pochuti. Som povahovo kľudný málo veci ma dokáže vyprovokovať, skôr sa mi svojou extrémne kľudnou povahou podarilo vyprovokovať ostatných. Sú samozrejme situácie ktoré ma neudržia v kľudnom stave ale to sa stáva len v momentoch ktoré sa vyskytujú hlavne v nebezpečných bojoch. So dosť neutrálny pokiaľ ide o správanie a u niektorých Shinobi je to priam nebezpečné tak si treba vždy dávať pozor ako sa ku komu správne chovať. Snažím sa byť priateľsky ku všetkým ale dosť často sa mi stáva že dosť často som radšej sám v prírode než aby som nadväzoval nové kamarádske vzťahy. Ale to neznamená že nemám ubľúbených Shinobi a ľudí, len nie vždy sa mi chce chodiť dakam len kvôli pokecu s ostatnými. Som velice náladová osoba takže nie vždy sa mi chce čo by sa odo mňa patrilo, ale pokiaľ ide o boj tak to je jedna z mála vecí ktoré by som robil i v spánku pokiaľ by mi to moje možnosti dovoľovali.


Koníčky & Obľúbené:
Trénovanie nových techník obľúbeného druhu veľmi rád precvičuje i keď tie techniky už dávno vie a v tom prípade sa tým i zabáva pri nudných chvíľach. Trénovanie s jeho samurajským mečom zaberie strašne veľa sústredenia oprotí iných zbraní pretože má dosť väčšiu váhu než bežné zbrane Shinobi. Zo začiatku to bolo ťažké ale s kombináciu trénovania výdrže sa tento handicap zmenil na výhodu. Chvíľami sa zdá že ten meč je dokonca ľahčí než je normálne. Okrem iného si rád zabehá okolo Tsukigakure. Tsukigakure je docela veľké mesto takže je to dosť výzva ho celý obehnúť v dosť krátkej dobe. Trvalo to síce dosť dlho ale výsledok sa prejavil hneď po pár dňoch. Na precvičenie výdrže a schopnosti zvládať ťažko zvladateľné misie sa každodenný beh docela hodí. Na misiách mu to nie raz pomohlo uhnúť sa smrteľným útokom. Keď príde na rad jedlo a varenie tak je docela dobrý kuchár. No vzhľadom na to že niektoré vzácne prísady sú ťažko zohnatelné je problém uvariť jedlo ktoré vyžaduje dosť vzácne prísady. V kuchárskej schopnosti po pár rokoch postúpil o pár úrovní vzhľadom na to že väčšinu času strávil doma a nebavilo ho chodiť stále do univerzálneho Ramen shopu. Tak pokiaľ príde na varenie tak by dokázal dobré jedlo vytvoriť zo surovín ktoré našiel doma. Pokiaľ narazí na nejakú dobrú knihu tak niekedy si proste sadne na bezpečné miesto a ponorí sa do čítania. Pri čítaní kníh dostane niekedy dobrý nápad na vyriešenie problému alebo ako sa naučiť novú techniku vo väčšinou dosť kritických situáciach. Sú chvíle keď ho fascinuje niekedy bezpredmetné živé a nežive predmety alebo prostredie v ktorom v danej chvíli sa nachádza. V tých chvíľach si Kumori zapíše určíté podnety ktoré neskôr prehodností a preskúma v knižnici Tsukigakure. Samozrejme vie kedy to musí ignorovať, ale pokiaľ mu v tom nič alebo nikto nebráni tak je to ideálna vlastnosť na relax. Keď príde na boj a je nasmerovaný na nepriateľa či nepriateľov tak je ako nezastaviteľná strela pokiaľ vie že jeho ciele nemajú sebemenšiu šancu prežiť. V pripade vyrovnaného alebo nevyrovnaného boja zo strany protívnika tak Kumori začína premýšlať pred prvým útokom. Boj  sám o sebe je v jeho rukách dosť zábavný ohľadom na to že si ho dosť často užíva. Takže veľakrát sa mu stáva že ten boj i vyhľadáva u niektorých nepriateľov. Keď príde na spánok tak v tom je Kumori neprekonaťelný niekedy dokáže prespať aj celý deň pokial je totálne unavený. Spánok ho dokáže zamestnať niekedy aj na celý deň hlavne keď je doma a nie je fakt čo robiť.


Neoblíbené:
 V Hi no Kuni je veľa ľudí ktorí využívajú iných vo svoj prospech a Kumori takým ľudom pohŕda. Docela často sa mu stáva že takých ľudi a Shinobi si mýli s nepriateľmi a má nutkanie s ním začať bojovať.  Falošní ľudia sa ťažko dajú rozoznať od ostatných ale majú jednu slabinu v pravom momente sa nechcene dokážu prezradiť a to je ta chvíľa kedy zistíte čo je to za človeka. Kumori vie že byť opatrný sa vyplatí ale byť podozrivý voči všetkým len preto že ho nepoznajú to je už príliž. Ohľadom bojovania neznáša jedinú vec a to je útok bez varovania a zo zadu to je proste dačo odporné a falošné. Také boje sú pre Kumoriho až tak primitívne že keď si to včas všimne tak sa s takými Shinobi viac menej hraje a necháva ich útočiť pokiaľ ich to ešte baví. Ale s tým rozdielom že samozrejme sa nenechá zasiahnuť. Najviac mu asi pokazí náladu keď sa jemu alebo niekomu inému v jeho blízkosti nepodarí niečo uvariť. V tej chvíli má tendenciu toho daného človeka opravovať aj keď mu to nie je zrovna po chuti. Kedže Kumori sám seba považuje ako docela dobrého priam skoro profesionálneho kuchára tak docela naštve keď ten daný človek ho má chuť v tej chvíli už len v myšlienkach zabiť. Najviac neznáša Shinobi ktorým postráda dostatočne duševná vyrovnanosť. Psychopati resp. magori bez rozumu čo nevedia so sebou a sú agresívni bez varovania. Takých magorov zrovna nemusí. Hlavne keď ich len nevinne podpichne alebo len niečo naznačí a už ho chcú zamordovať. Extrémne vážni ľudia ktorí sú jednou nohou katanou v Kumoriho hrudníku nie je zdrave držať vo svojej blízkosti. Prekvapenia. Tie priam neznáša nikto. Hlavne tie ktoré majú nekalý a nebezpečný úmysel. Nebezpečenstvo skončil každú chvíľu niekde mŕtvy je fakt desivý pocit.


Vztahy:
 Láska moc nepatrí do sveta shinobi ale pokiaľ sa tak stane tak len po tom ako sa mi vráti pamäť. Manželské problémy sú to najhoršie čo môže existovať. Okrem skázy sveta. Po pár rokoch v Tsukigakure si Kumori našiel pár priateľov a zrejme i nepriateľov ktorých nie je možné len tak jednoducho poraziť. Je jedna možno dvaja Shinobi ktoré by Kumori nechcel nikdy naštvať. Dokonca sú Shinobi ktorých mal za priateľov ktorých po pár stretnutiach už nikdy v živote nevidel. Zrejme zmizli, ale Kumori skôr verí že sa ešte objavia i keď je to viac zbožné prianie než skutočnosť ktorá by sa stala realitou.


Vzhled:
 "Rozšírená stručná charakteristika"
Kumori má relatívne štíhlu postavu vzhľadom na to že potrebuje mať rýchly a svižný pohyb nemôže si dovoliť len tak z nudy pribrať na váhe. Váha a svižnosť je pre Kumoriho rovnako dôležitá ako tréning pred dôležitou misiou. Svaly má po celom tele vzhľadom na skúsenosti a povinný tréning doma keď ešte nejaký domov bol. Má svetlo-modré oči s náznakom mora a kľudnej oblohy. Zrejme tie oči zdedil po otcovi ale vzhľadom že otec mu zomrel v tamtom incidente s dávnym nepriateľom, tak sa to nedá geneticky dokázať. Vlasy mal kedysi v cope ale pri jednom duševne dôležitom momente sa Kumori copu proste zbavil a zmenil proste štýl. Krátke vlasy sú omnoho lepšia  varianta v boji vzhľadom na to že večne riešiť cop je časom otravná záležitosť. Tvár je navzdory Kumorimu telu relatívne chudšia než by bolo zdravé ale nie je to nič čo by ho mohlo dlho trápiť. Trénovaním by sa to mohlo zmeniť k lepšiemu. Uši sú proste uši. Tie sa relatívne nikdy nemenia takže nie je čo dodať. Uši sú proste uši menšie ale dlhšie. Nos má relatívne ako každý iný Shinobi či človek. Nič zvláštne na nose nie je. Je len docela malý. Úsmev je taký prirodzene priateľský ale nie až moc aby si človek nemyslel že to s tým úsmevom Kumori preháňa. Proste podľa situácie.  Podľa úsmevu každý pozná chovanie človeka takže podľa Kumoriho názoru ho má úprimný a priateľský. I keď niekto by povedal niečo iné. Ohľadom Hmotnosti to je docela malé číslo ale nie príliž malé. Kumori nie je žiadny vychrtlý anorektik. Má primeranú váhu ktorú musí dodržovať. Ohľadom výšky to je primerané ale u väčšine rozmerov to bude ten menší. Výškovo má okolo 180 cm Mohol by byť vyšší keby že je to možné ale to by prekonalo hodnoty. Pretože už teraz je dosť vysoký. Ehm. Miery? Výška: cca 180 cm Váha: cca 75 kg


[Only admins are allowed to see this image]

Životopis/Příběh:
 Netušil čo sa stalo predtým a hlavne ako som sa ocitol na posteli v neznámej miestnosti, ale po určitej dobe som zistil aspoň niečo o sebe od ľudí v tábore. Časom stráveným v tábore som zistil skoro všetko o sebe okrem jedinej veci a to je rodina. Viem že som mal rodinu ale si nepamätám kto boli moji rodičia a príbuzní. Neskôr mi povedali z tábora, že som mal samurajský meč a na požiadanie mi ho doniesli až ku mne. Spomenul som si v tej chvíli ako som ho pomenoval. Jeho meno sa nazývalo 大紅蓮もう一つの氷輪丸 - Dai Guren Hyourin Maru - Obrovský Karmínový Ledový Květ. V tejto osade ma naučili všetko čo by shinobi mal vedieť a v mojom prípade zabudol a hlavne aj narábanie s mečom. Po dvoch rokoch som sa rozhodol opustiť tábor z dôvodu hľadania mojej stratenej minulosti. Poradili mi ľudia z tábora, že by som mal skúsiť preslávené mesto Tsukigakure. Pred odchodom mi dali mapu, podľa ktorej sa tam správne dostanem. Tiež mi dali základnú výbavu a pravdaže jedlo a pitie. Obdržal som potrebné veci a vyrazil som. Na polceste ma oslovil neznámy pútnik so slovami "Začiatok cesty k tvojej rodine začína v tom známom meste menom Tsukigakure" chviľu som zaváhal ale nakoniec i keď mi to bolo divné som predsa do toho mesta po pár dňoch nakoniec prišiel.


Rodina:
 "Charakteristika"
Spomienky na rodinu som mal tak rozmazané že som si horko ťažko spomenul na rodinu ako celok. Pamätám si len otcove meno Hideo a že mal niečo spoločné s tým incidentom u ktorého podľa mojich spomienok zomrel. Na všetky detaily som si nedokázal spomenúť. Nie preto že by som nechcel ale počas toho incidentu som stratil väčšinu spomienok pravdepodobne vzhľadom na to desivé čo sa tam stalo. Pamätám si len matkine meno "Sango" a že bola v kuchyni keď sa stal ten incident. Netuším čo sa s ňou stalo ale dúfam že ju neskôr stretnem. Na sestru si matne spomínam, mám pocit že som ju chránil pred nepriateľmi počas toho incidentu. Zrejme pri boji s nimi som prišiel o väčšinu spomienok. Volala sa Asuka.

Kekkei Genkai: Žiadne
Schopnost Kekkei Genkai: Žiadne

[Only admins are allowed to see this image]

Schopnosti:
Kumori zvláda relatívne dosť rýchlo vytvárať pečate a s nimi vytvorené techniky. Vytvorenie pečatí teda trvá ani nie pár sekúnd. Zvláda kontaktný boj relatívne rýchlo. Rýchly pohyb mu nerobí problémy a pokiaľ ide o prekvapivé útoky má dosť dobré reflexy.  V boji to znamená že aby niekto chcel dobehnúť Kumoriho tak potrebuje vysokú pohyblivosť. Ohľadom situácii ktoré vyžadujú inteligenciu, nie je zrovna génius ale v prípade keď niekto je na konci so silami je tu možnosť že na riešenie príde i keď malá. Pri rizikových situáciach je táto možnosť vysoká. Pri boji je flexibilný a dokáže spozorovať ba len sebemenšiu chybu nepriateľa a okamžite ju dokáže využiť vo svoj prospech. Pokiaľ sa stane že Kumori dlho nejedol tak sa nič nedeje jeho telo sa vie prispôsobiť drastickým podmienkám. I keby sa také nedialo jeho telo je zvyknuté vyžadovať malé množstvo živín a dokáže i to malé množstvo pomaly vstrebávať. Ale samozrejme to netrvá večne, no samozrejme nikdy to tak dlho netrvá aby svoje telo nútil do extrémov.Techniky ktoré slúžia nablízko sú mu výhodou ale to neznamená že nemá k dispozícii i techniky sústredenie na dosah z diaľky. Nedávno si osvojil svoju bleskovú podstatu do istej miery ktorá mu po zasiahnutí jeho zbraňami dosť uľahčí boj. Zbrane ako Katany a meče sú prispôsobené na využívanie podstaty užívateľa.


Styl boje:
Kumori bojoval s jednoručným štýlom boja.

Jednoručný boj:
Kumori drží meč v oboch rukách aby mohol manipulovať s každou časťou meča. Tréning na Jednoručný štýl boja mu pomohol zvládať váhu svojho meča ktorý mu v jeho mladom veku zapríčinil že nemohol pri boji využívať svoj potenciál. No po pár mesiacoch tréningu sa mu táto nevýhoda stala výhodou a nemal problém sa pohybovať zároveň s mečom. Kombinovanie jutsu a útoký mečom už neboli tak problematické ako v minulosti.

Výbava:
 Kumori vlastní PVN - Povinnú výbavu ninji. Od začiatku vlastní samurajský meč
 
大紅蓮もう一つの氷輪丸 - Dai Guren Hyourinmaru - Obrovský Karmínový Ľadový Kvet:
 
Dostal som ho od momentu ked som dovršil 10 rokov a neskôr po tom masakri. Hneď ako som nabral vedomie v neznámej osade začal som cvičiť s mečom na cvičných figurínach dokiaľ to bolo len možné.

Podstata:


TECHNIKY:
- S -


- A -


- B -


- C -
[Only admins are allowed to see this link]

- D -

Naposledy upravil Kumori dňa Ut november 12, 2013 3:36 pm, celkom upravené 8 krát.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 26
Bydlisko : Brno

Kumori Toorima Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyPi október 04, 2013 12:55 pm

Pozn.: Po upravení charakteru bude vše povoleno .


Statistiky:

1.Mise :

D - 0
C - 2
B - 0
A - 0
S - 0

2.Techniky:

D:
Chození po vodě
Chození po stromech

C:
-
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 26
Bydlisko : Brno

Kumori Toorima Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyŠt október 31, 2013 9:07 am

POVOLENO

Jen ještě jedna malá poznámka. Budeš muset vypustit tu D techniku. Časem se jí můžeš naučit ale musíme být spravedlivý ke všem ostatním. Takže buď 2D nebo 1C.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar

Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Kumori Toorima Left_bar_bleue0/200Kumori Toorima Empty_bar_bleue  (0/200)

Kumori Toorima Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyNe marec 23, 2014 4:25 pm

Keďže je charakter už dlhšiu dobu neaktívny, poprosil by som jedného z Adminov aby charakter presunul do koša. Keď sa majiteľ tohoto charakteru znov príhlási a bude chcieť hrať, charakter mu bude vrátený späť ...

+ Mokuto prosím ťa daj preč aj Sadeho char čo je tu...Smile

S pozdravom Dark.
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Kumori Toorima Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kumori Toorima   Kumori Toorima Empty

Návrat hore Goto down
 
Kumori Toorima
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: