Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Nemocnice

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Nemocnice   Nemocnice EmptyUt október 01, 2013 8:42 pm

Nemocnice Hakusenkan
Pokud se jedná o velká nebo malá zranění,místní doktoři se považují za jasnou elitu.Mnohdy jsou právě místní lékaři povoláváni do jiných vesnic na pomoc. Jejich znalosti jsou skutečně na precizní úrovni a každý člověk který se sem dostane je v těch nejlepších rukou. Při vstupu dovnitř Vás  hned uvítá rozlehlá recepce kde si Vás jistě všimne nějaká sestra,nebo doktor. 
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyNe november 03, 2013 12:18 pm

Yamamoto Karuzo/Yukidori


 Prechádzal som sa po uliciach Tsukigakure a sledoval okolitý rozruch. Nie každý môže pochopiť, čo mi vtedy behalo hlavou. Ďalšia dedina, ktorú som nazýval domovom bola zničená. Cítil som sa akoby som bol ja tou príčinou zániku oboch dedín aj smrti všetkých tých ľudí. Ale čo teraz? Utiecť? Zabiť sa? ... "Na to ani nepomysli!" z ničoho nič sa ozval Yukidori. "Nie je to tvoja vina, nič čo sa stalo. Ani jej smrť."  To, čo povedal mi vtislo slzy do očí. Radšej som sa otočil smerom k nemocnici. Bol tam rozruch ako vždy. Išiel som sa tam pozrieť. Všetci lekári boli zaneprázdnení. Pred bránou nemocnice stáli dvaja shinobi. Jeden podopieral druhého, ktorý silno krvácal zo stehna. "Položte ho na zem!" zavelil som tomu druhému a rozprestrel som na zemi svoj plášť. Keď už ležal v stabilnej polohe na zemi, mohol som začať so Sousenom. Rana nebola až taká hrozná, ako sa mi na prvý pohľad zdalo. Tepna bola len mierne natrhnutá a hojila sa naozaj rýchlo. Sledoval som ako sa mu rana pomaly zacelila až nakoniec po nej zostala len jazva. "Skúste sa dva dni nepresilovať." oznámil som mu, vzal si svoj plášť a sadol som si na najbližšiu lavičku. Tam som vytiahol katanu, ktorú som mal na chrbte. Katanu so zlatou rukoväťou. Pozrel som sa na jej čepeľ, potom na svoj plášť a v duchu som si povedal: "Yumi... Matka... Obe budete na mňa hrdé."
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyUt november 05, 2013 5:39 pm

Nějakou dobu se skutečně nic nedělo. Všechno bylo tak jako každý den, jen dnes tu snad bylo trochu více lidí než obvykle ale nebylo to něco, na co by tato vesnice už nebyla zvyklá.
"Slyšeli jste to? Kage prý šla k bráně!" Pronesl kdosi dosti vážně. Byli to doktoři kteří se mezi sebou horlivě bavili mezi tím, co se snažili ošetřovat ty, kteří to skutečně potřebovali nejvíce.
Kdesi v tom hloučku lidí, vystoupil i muž vysoké postavy. Dlouhé, tmavé vlasy měl sepnuté v dlouhém, upraveném culíku. Na jeho těle byla tmavá košile,černé kalhoty. Pásek který na sobě měl hned několik malých batůžků. Na rukou sídlily rukavice jako kdyby poukazovali na to, že není radno si s ním zahrávat. Ve tváři měl docela milý výraz ale když se podíval za sebe, bylo v tom něco zvláštního. Něco co se moc nedalo popsat. Pomalu došel až k tobě a zastavil se těsn ěu lavičky, stále však hleděl na doktory.
"To nebylo špatné. takový zákrok, na tak mladého muže." Podotkl poklidným ale za to stále dosti zamyšleným hlasem.
"Konoha,zdá se měla i své světlé stránky.."dodal vkusně a pak se podíval přímo na tebe. Hned na to sjel očima i katanu ale na tu se nedíval nějak přehnaně dlouho. Jako kdyby jej ten kus kovu naprosto nezajímal. Což na druhou stranu byla i pravda.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyUt november 05, 2013 9:23 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori

Pozeral som na čepeľ svojej najvzácnejšej katany. Stále som videl v jej odraze tie prenikavé oči. V tom mi zatienil svetlo nejaký chlap v čiernom. Keby som nepoznal každého z nášho klanu, prisahal by som, že je Karuzo. Ale ja som vlastne každého z klanu nepoznal. Prihovoril sa ku mne tak, že som si nebol istý, či to patrilo mne. Ale nikto iný okolo nebol, takže to pravdepodobne patrilo mne. Pozeral na mňa a moju katanu, čo nebolo veľmi príjemné, keďže ten pohľad vyzeral akoby sa pozeral na nejaký šrot. Radšej som ju schoval späť do obalu na chrbte. Po chvíli mi docvaklo, čo povedal. "Čo myslíte tým, že mala aj svetlé stránky?"  samozrejme, že som od takého človeka nečakal priamu odpoveď, no potešila by ma viac ako nejaká hádanka alebo história Konohy. No vtedy ma zaujímala ešte jedna vec: "A Kto vlastne ste, pane?" Vyzeral ako keby patril k nejakej elitnej jednotke ako bolo Washi, no ešte som nikoho z elity z Tsuki nevidel. Medzitým lekári ešte stále ošetrovali ranených a hovorili o Kage. Vraj šla ku bráne. A čo? Akosi ma to veľmi netrápilo. Viac ma trápilo, že kde lieta Yukidori.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptySt november 06, 2013 8:56 pm

Muž se tiše zasmál a pak se na tebe mladíka povídal, jako kdyby na něm něco i zkoumal. Kdo ví jak to ve skutečnosti bylo. Avšak nějakou chvíli neříkal nic, jako kdyby si svá slova pečlivě rozmýšlel.
" Neříkej mi že jsi o ničem nevěděl? Konoha na první pohled vždy vypadala jako mírumilovná vesnice ale uměla se chovat také nepřítelsky. A poslední Kage tomu jen dosadil korunku. Heh, ti Yudasové, jsou jako mor pro tuhle zemi..." Odsykl si pro sebe muž a zadíval se na oblohu. Zdálo se ale, že si trochu ulevil tímhle proslovem. Jako kdyby to v sobě držel už moc dlouho ale kdo ví proč. Co vlastně všechno mohl vědět o vesnici která už byla minulostí. Co mohl vůbec vědět o posledním Kage? Nebylo zase tak jasné kam tím vším míří ale jeho postoj byl jednoznačný.
"Hmmm, Jinpachi Kira." Představil se nakonec a udělal něco jako malou úklonu, kdo ví proč. Když se narovnal trochu se uchechtnul.
" Nejsi jediný z Konohy co se uchýlil právě sem." upozornil jej a čekal na jeho reakci.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyŠt november 07, 2013 7:55 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori


Po jeho prvých slovách som mal chuť vytiahnuť katanu a jednu mu s ňou vylepiť. No mal som ešte celkom dobrú náladu na to, aby som sa nechal tak ľahko vyprovokovať. Prišiel mi ako nejaký elegán, asi taký ako bol ten chalan, ktorého k nám prevelili na misií v osade banditov. Jinpachi Kira. To meno som počul prvýkrát. Samozrejme, že som z jeho posledných slov pochopil, že je, vlastne bol z Konohy, no nikdy som ho tam nevidel. Vôbec sa mi nepáčil. Vôbec som mu neveril, hlavne tomu jeho diabolskému smiechu. Ale zaútočiť som taktiež nemohol, keďže to bol spoluobčan. Z toho, ako urážal mŕtveho Hokageho mi bolo až zle. Viem, že nebol žiadny anjelik, ale stále to bol Hokage, ktorý ma prijal do Konohy, keď mi dedinu zničila Kiri. A ja som mu za to bol vďačný, aj keď ma posielal na tie sebevražebné misie. Akoby vedel, že to vždy prežijeme. Postavil som sa z lavičky, opätoval som mu poklonu, odišiel dva metre za neho a povedal som: "Viem, že to nebol taký dobrý Hokage, ale pre mňa to bol ako otec a neznesiem na jeho osobu žiadne urážky!" A kto to vlastne je, aby sa takýmto spôsobom povyšoval nad Kageho?" Čo je vám vlastne stále také smiešne?" ten smiech mi už naozaj liezol na nervy.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyPo november 11, 2013 11:40 am

Jinpachi Kira


Muž si ještě poupravil svoje oblečení než se nadechl k nějaké té odpovědi. "Já si ho pamatuju jako malýho, vylekanýho a namyšlenýho hocha." Podotkl a ještě více se nad tím pousmál. Chápal proč ten kluk takhle šílí. Říct někdo, něco takového o Tsuki-kage, asi by ho zabil na místě ale měl k tomu svoje vlastní důvody. Ne že by s ní něco měl nebo tak, ale svoje důvody měl. Mladík by si mohl uvědomit jaké příjmení vlastně nese kage. Nakonec se muž jen posadil na druhý konec lavičky a zadíval se na oblohu.
"Při troše štěstí, nebudu tvým senseiem." Pronesl zamyšleně i když jemu se ta myšlenka evidentně zamlouvala. Ne proto aby se nějak mstil nebo tak. Ale proto, že z toho hocha cítil jistý druh temperamentu. Takový, který se jen tak nevidí. Takový podobný, jako mívala jejich Kage když byla ještě dítě. "Ale kdo ví, Co si Naomi-chan zase vymyslí." zasmál se znovu. Zjevně šlo o člověka který měl rád humor. A zjevně si nedělal ani starosti s tím jak Kage na veřejnosti jmenuje.
"Já nevím co je tu k smíchu. Někteří lidé, jako já, se prostě rádi smějí. To zatím ještě není trestné nebo ano?" Najednou se zatvářil dosti zamyšleně.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyPo november 11, 2013 12:09 pm

Yamamoto Karuzo/Yukidori

 Myslím, že som pochopil, čo mi tým chcel povedať. Mohol som sa síce pozrieť do jeho hlavy, no len doslova. Videl by som len jeho mozog, ale ne myšlienky. Ale predsa len ho poznal dlhšie ako ja. Ale mal som dilemu, či to, čo mi povedal mám brať ako urážku alebo ako zúfalé želanie. Táto dilema mi prišla celkom vtipná. Konečne som mal po dlhej dobe chuť sa pousmiať. Po dlhej dobe som sa necítil ako nejaký Emák. Už mi chýbalo len vyžehliť si vlasy. Predstavil som si, ako by to vyzeralo. Trocha som sa pousmial. Jinpachi si sadol na lavičku vedľa mňa. Vlastne trocha ďalej odo mňa. "Čo tým všetkým vlastne myslel? Prečo sa smeje bez príčiny na ničom? A prečo sa začínam smiať aj ja? " Je pravda, že mi najviac smiešne prišlo to, ako sa tváril, keď sa zamyslel. Začal som sa rehotať ako nejaký divý kôň, alebo čo. "Snáď nie je." chvíľu som sa znova na neho zahľadel a po troch sekundách som znova spustil novú dávku smiechu. Z ničoho nič mi došlo, že nazval Tsukikage Naomi-chan. So smiechom som sa ho preto spýtal: "Vy asi Kage poznáte dobre, nemám pravdu?" Yukidori sa len z lavičky vedľa pozeral na prapodivnú scénu a otáčal hlavou. O chvíľu ho len trhlo, priletel mi na rameno a zašepkal mi: "Cítim Karuza". Veľmi som nepochopil, čo tým chcel povedať, keďže bolo jasné, že cíti Karuza. Bol som predsa tam. No potom mi došlo, že on nemyslí mňa. Úsmev sa mi znova vytratil z tváre.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyPo november 11, 2013 1:28 pm

Jinpachi Kira


Ještě nějakou chvilku se jounin jen tam smál jako kdyby šlo o nějaký dobře podaný vtip. Ale nakonec i on skončil a začal se tvářit trochu vážněji.
" Ano, znám jí dobře. Mohu si dovolit říct že velmi dobře." Kývnul na souhlas. "Ne vždycky to měla snadné. Pamatuji si že jako dítě, byla strašně pomalá a dá se říct že to bylo i nemehlo" jen se nad tou myšlenkou pousmál.
"A dneska, je z ní Kage, heh, kdyby mi to někdo říkal tenkrát, asi bych se zblázdnil smíchy." Upozornil mile a kouknul se na oblohu.
"Jedno ti ale poradím. Když s ní budeš mluvit, koukej se jí do očí a neboj se projevit svůj názor. Avšak nikdy se s ní nezkoušej přít." nad tímhle si jen zakroutil hlavou a jemně si promnul svojí pravou ruku.
"Děje se něco? Mladíku?" Optá se když uvidí znovu ten vážný výraz.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptySo november 23, 2013 5:12 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori

 Vedel som presne dve veci: Čo mi chcel o Tsukikage povedať a kto bol ten Karuzo, ktorý tu bol. Áno, určite to bola ona. A určite mala na sebe to, čo som si myslel. V tom som ju nechcel vidieť. To oblečenie, čo jej dala teta... to som naozaj nechcel. Neznášal som tú farbu. Ešte teraz mám z nej strach. Prudko som sa postavil a otočil som sa smerom na cvičáky. Prišlo mi to ako lepší nápad, ako keby som mal čakať, kedy sa objaví. "Ďakujem za radu, Jinpachi-san. Myslím, že by sm mal už ísť trénovať. Chvíľu pred tým, ako bola Konoha napadnutá ma napadol jeden nápad na nové jutsu. Tak zatiaľ..." zakričal som na neho za behu. Yukidori bol taký lenivý, že zostal na lavičke. "Ten chlapec sa stále niekam ponáhľa. Ja za ním už bežať nebudem." no po chvíli ho to prešlo a doletel za mnou.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptyPo december 16, 2013 8:37 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori


Tréning techniky:
(Presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nemocnice Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nemocnice   Nemocnice Empty

Návrat hore Goto down
 
Nemocnice
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť-
Prejdi na: