SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Tréninkové prostory

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
avatar

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 25
Bydlisko : Brno

OdoslaťPredmet: Tréninkové prostory   Ut október 01, 2013 8:56 pm

First topic message reminder :

Tohle místo se dělí hned na několik dalších míst.Prakticky je odlišuje jen jiné prostředí a celkový vzhled. Najdou se tu skvělé podmínky pro trénování různých elementárních technik,nebo jen těžký trénink ve skutečně obtížném terénu.
 
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz

AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 21
Bydlisko : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Po február 10, 2014 12:58 pm

Takuya Chikori
Raitovej guli sa jednoducho vyhol a potom pred seba nastavil ruky. Z oboch začala vychádzať ílová dračia hlava. Mala otvorené ústa. Z nej vyletel veľký biely netopier letiaci veľkou rýchlosťou. Mal na sebe viacej vrstiev ílu takže vydržal pár sekúnd bleskových výbojov čo presne stačilo na dosiahnutie jeho blízkosti. Potom zarazil dračiu hlavu do zeme, na jeho tvári sa objavilo menšie vyčerpanie. Zašepkal si niečo a potom vytiahol ruky z dračej hlavy ktorá zmizla v strome. Takuya pred seba nastavil ruky v ktorých mal veľa malinkých výbušných guličiek.
Návrat hore Goto down
Weppo
Hráči
Hráči
avatar

Počet príspevkov : 29
Join date : 31.12.2013
Vek : 21
Bydlisko : Michalovce

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Po február 10, 2014 3:48 pm

Kyoshi

Tomu netopierovi som sa vyhol, nech si už s ním robí čo chce, aj tak ho neodbachne, vybral som si posledný výbušný papierik a nalepil som ho na chrbát meča. Spojil som 6 elektrických gúľ na ruke a rozbehol som sa oproti nemu. Vybral som aj posledné kunaie z môjho vrecúška a hodil som ich nad neho tak aby nemohol vyskočiť hore do hociakého uhla. Elektrickú guľu som hodil od napravo od neho aby to buchlo a on by nemohol ísť doľava. Meč som hodil trošku naľavo od neho čepeľou smerom ku nemu. A sám som sa rozbehol 45 stupňov doprava. Keď by sa snažil vyskočiť, sejmú ho kunaie, keby šiel doľava dostal by to rovno elektrickou guľou do tela. O chvíľu bude meč vedľa neho a ja môžem papierik odpáliť. Tým pádom meč bude letieť čepeľou rovno na neho. A keď pôjde dopredu, naberiem ho reťazou, meč preletí okolo nás a ja ho reťazou obviažem. A do rezervy mám ešte jednu elektrickú guľu keby to náhodou prežil alebo sa z toho vyvliekol. Blesky zo mňa už nešľahali ale elektrinu som stále udržiaval v reťazi a meči. Bolo to iba málo voltov, keď ho chytím do reťazí tak to zväčším. Meč už bol vedľa neho a guľa takmer dorazila na zem. V tej chvíli som sa usmial a odpálil papierik. "Ako sa vyvlečieš z tohto ha?"
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 21
Bydlisko : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Po február 10, 2014 5:16 pm

Takuya ChikoriTakuya sa rozbehol priamo a bol chytení do Kyoshiho plánu, nevenoval však pozornosť okoliu. Keď doň Kyoshi vpustil elektrický výboj tak len Takuya padol na kolená. Kľačal, bol paralyzovaný. Vtedy však Kyoshi ucítil niečo bolestivé, ucítil v svojom bruchu kunai. Keď sa otočil tak si všimol Takuyu ktorý bol pár centimetrov nad ním vo vzduchu. Pravou rukou mu prilepil na chrbát veľkého výbušného jaštera a ruku hneď oddialil. Jeho telo sa zmenilo v íl. Toto všetko mohlo trvať tak tri sekundy. Katsu! Zreval, jašter aj klon začali svietiť až nakoniec vybuchli. Výbuch otriasol celým stromom. Pod stromom sa ozvalo ešte menší výbuch a ten zničil koreň stromu kvôli ktorému celý strom padol. Strom ešte padol na míny ktoré začali vybuchovať. Až vtedy zo zeme vyliezla dračia hlava z ktorej vyšiel originálny Takuya. Na tvári mal veľký úsmev. Takto.
Návrat hore Goto down
Weppo
Hráči
Hráči
avatar

Počet príspevkov : 29
Join date : 31.12.2013
Vek : 21
Bydlisko : Michalovce

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Po február 10, 2014 10:28 pm

Kyoshi

Namiesto Kyoshiho tela tam opäť ostalo iba zhorené poleno. Ten kunai zozadu som fakt nečakal, a tak som ho tam stále mal. Vytiahol som ho z môjho chrbtu a cítil som ako mi po chrbte tečie teplá krv. Stál som na strome za Takuyou. Tie míny ešte stále vybuchovali a tie mi dávali šancu priblížiť sa ku nemu nenápadne. Vyrútil som sa na Takuyu zozadu, hodil po ňom poslednú elektrickú guľu, ktorá by ho mala iba na pár sekúnd paralyzovať a pripravil som si kunai a meč. Keď sa mi to podarí tak ho kunaiom zapichnem do chrbta, chytím ho, naďalej ho budem paralyzovať elektrinou, hodím ho na zem a priložím meč k jeho krku. (Tou časťou kde je vyrezaný polkruh.)
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 21
Bydlisko : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Po február 10, 2014 10:51 pm

Takuya Chikori


Fajn, dostal som ho.. Teda nie.. prečo som ho zabil? Ja som ho nechcel zabiť.. Ako to vysvetlím Tsukikage? Premýšľal pričom zmačkol pečať ktorá zastavila vybuchnutie mín. Dve míny však vybuchli niekde za ním. Keď sa otočil aby sa ospravedlnil senseiovy za smrť a zničenie parku tak sa nemilo prekvapil. A-ako?! Mal byť predsa mŕtvy! Rýchlo chcel vytiahnuť íl no elektrická guľa ho trefila do ramena. Paralýza mu podlomila nohy a on spadol na zem. Jedna bomba vybuchla tesne pri Kyoshiovy čo mu mohlo spôsobiť jemné stratenie koordinacie na pár sekúnd alebo aspoň spomalenie. Takuya sa pokúsil vytiahnuť íl, no jeho telo bolo až moc zelektrizované. Aj tak naňho tento typ útoku nebude platiť.. Pomyslel si a stihol pred seba hodiť dýmovnicu ktorá začala zadymovať celé okolie. Potom si vytiahol jeho vyfukovaciu železnú paličku a natiahol ju pred seba pričom s ňou ešte vedel trochu hýbať. Jedna mína bola tesne pod ním. Bola to ale vyskakovacia mína ktorá by odpálila všetko nablízko, spôsobilo by to rovnaké škody jemu aj protivníkovy. Tak poď.. zakončíme to! Zakričal a čakal.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
avatar

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 25
Bydlisko : Brno

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Po február 10, 2014 11:25 pm
Jinpachi Kira

Díky tomu, jak byli oba dva mladíci zapálení do boje mezi sebou, ať už v rámci jakéhosi tréninku nebo si snad šli skutečně po krku, nemohli si všimnout tak dobře jedné věci. Už dávno je někdo pozoroval a dalo by se s jistotou říct, že tenhle člověk tu byl od samého počátku. Nebylo však jisté, kde se to přesně schovával, no po celou dobu je skutečně dobře sledoval. Jednu chvíli se zdálo, že nijak nezasáhne, než se n ajeho mladé tváři objevil malý úsklebek. Naomi-chan by mi asi nepoděkovala, kdybych je nechal aby se zabili mezi sebou. Na druhou stranu, by byl klid. Jsou až moc hluční a kdo ví, jestli jsou schopni spolupráce. Zatím mi tu jen ukazují, jaká je jejich nesnášenlivost. Projelo mu hlavou.

No v jednu jedinou chvíli se mohlo pro oba mladíky stát něco nečekaného. U každého z nich, přesně za jejich zády a prakticky nečekaně, se objevila silueta muže. Mužská ruka je popadla za krk a v tu jedinou chvíli jim tato postava i podkopla nohy. Hned na to byli zase vytaženi na nohy a mrštěni stejným směrem. Jakmile dopadli a zvedli hlavy, mohli si všimnout muže, jenž tam stál a kdo ví, kdy se tam objevil. Límec jeho pláště byl vysoko a jeho oči měli jistý nádech zloby. Přes to se však nezdálo, že by byl nějaqk více ozbrojen. Na jeho tváři se zjevil malý úšklebek a on si jen pro sebe nesouhlasně mlaskl. "Takže, to máte být vy? Ti dva nový cizinci, jenž navšítili tuto vesnici?" Pronesl dost vážným hlasem a ani trochu se více nepohnul. "Snažíte se tu zabít, nebo co?!" Dodal a jednu chvíli klidně mohl připomínat nějakou zvláštní sochu. "Nejsem si vědom toho, že by Vám Kage dovolila, nebo komukoliv jinému, aby tohle místo srovnával se zemí. Jestli se ale chcete zabít, prosím. Avšak trvá vám to moc dlouho a děláte u toho moc hluku!" Jeho slova byla chladná a nezdálo se, že by jakkoliv žertoval. No nakonec se mu na obličeji objevil malý druh úsměvu. Jako kdyby spíš připomínal nějakýho pubertálního kluka. "Na druhou stranu, víte kolik papírování bych měl, kdyby jste se tu ráčili zabít? Takže už dost. Moje jméno je Jinpachi Kira, vítejte v týmu číslo tři." Svoje ruce jen lehce pozvedl v jakémsi přátelském gestu  a nakonec se jen z hluboka nadechl. "Předpokládám že jeden o druhém toho víte už dost. Třeba záliby, sny, cíle...hmm? Co se o to podělit se mnou...ani jeden se tomu nevyhne takže se domluvte, který z vás začne..." Pobídl je a už byl jen tiše.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Weppo
Hráči
Hráči
avatar

Počet príspevkov : 29
Join date : 31.12.2013
Vek : 21
Bydlisko : Michalovce

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Po február 10, 2014 11:47 pm

Kyoshi 

Toho muža som vôbec nečakal a tak som sa ani nenazdal a skončil na zemi. Pozrel som sa hore na toho muža a chvíľu som si ho obzeral. Nakoniec som sa postavil, zapichol meč do zeme oprel sa o neho a počúval som ho, hoci som na karhanie vôbec nemal náladu. "A čo keby ste sa nám predstavili trošku viac, čo vy na to Sensei? Jediné čo o vás vieme je meno. Aspoň nám dáte príklad čo by sme vám mali hovoriť. Týmto sa môžete aj opýtať čo chcete, lebo pochopiteľne budeme opakovať tú istú osnovu, akú použijete vy." povedal som a pozrel som sa mu do očí pohľadom, ktorý naznačoval, že ja rozhodne prvý ísť nebudem.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 21
Bydlisko : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Ut február 11, 2014 4:20 pm

Takuya Chikori
Ja som si sám povolil ničenie tohto priestoru. Povedal drzo a sarkasticky. Nepotreboval od nikoho povolenie aby mohol bojovať. Pomaly sa postavil na nohy a oprášil sa. Pravú ruku si vložil do kapsy a pomaly sa pobral na miesto kde mal svoje zlomené tanto. Zodvihol ho a trošku smutne sa naň pozrel. Vložil ho do brachne a vrátil sa na miesto. Po ceste ešte zahodil už neužitočný íl ktorý bol zelektrizovaný. Nemali by sme byť traja? Opýtal sa a potom mlčal.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
avatar

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 25
Bydlisko : Brno

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Št február 13, 2014 5:48 pm

Jinpachi Kira

Sensei se jen trochu pousmál a hned na to si tiše povzdychl. "No tak dobře. Mám rád dobré jídlo, mise při kterých jde všechno hladce a pořádek. Naopak nemám rád namyšlenost jiných lidí, nekázeň a přílišnou hlučnost. Taky bych mohl přidat zbytečné zmatkování..." Shrnul to a kouknul se na oba dva mladíky. Nejspíš ani netoužil vědět, co dovedou protože to celé viděl. Nebo spíše jejich boj a z toho se dalo kde co odvodit. " Mám pár snů a cílů ale to není nic pro vaše uši." pronesl s vtipem a potom jim pokynul, nechť se ujnou toho samého. "Ano, měli. A také budete, o to se neboj." pronesl směrem k Chikorimu trochu optimisticky.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
avatar

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
0/1000000  (0/1000000)

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Št február 13, 2014 6:02 pm

Sekai Mizuki Maitsuki

Cesta od kanceláře jí trvala neuvěřitelně dlouho, plazila se jak šnek. Také bylo odpoledne a i když se schovávala pod své paraple jak nejvíce mohla, slunce ji všude pronásledovalo. Díky své alergii propšíkala skoro celou cestu na cvičiště, nos měla narudlý a vypadala, jako kdyby právě vstala z postele s horečkou. "Sakra... Musím se dát trochu do kupy." Povzdechla si a kousek před cvičištěm se zastavila. Otřela si obličej do kapesníku, pečlivě si upravila bílé prameny vlasů a zhluboka se nadechla... A znovu pšíkla. "Nesnáším slunce." Procedila skrz zuby a nasadila takový nepříjemný ukřivděný výraz. Došla takhle na cvičiště a zvědavě vykoukla z pod paraple na přítomné lidi. Aspoň seinsei tu stále byl, ten jí chápe. "Ah jo... Lidi a trénování přes den, vražedná kombinace." povzdechla si a ujistila se, že má stále v kapse svitek "od" Kage. "Stačí to dnes překousnout a pak můžu strávit hodiny a hodiny nad tím svitkem. To za to stojí ne?" Povzbudila se. Všichni se zdáli zaneprázdnění, tím co dělali, ať už dělali cokoliv. Nechtěla na sebe nijak moc upozorňovat a tak si jen zdvořile odkašlala. "Ehm..." A schovala se zase víc zpátky pod paraple. Všichni nemusí hned vidět ten znak na čele.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 21
Bydlisko : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Št február 13, 2014 6:17 pm

Takuya Chikori

Vypočul si svojho senseia a potom sa znudene pozrel na partnera. Pochopil že asi pôjde na rad ako prví pretože bol starší. Pokrčil ramenami a potom sa pozrel na senseia. Volám sa Takuya Chikori, vo vojne som dostal prezývku Nebari z dôvodu že som prežil takmer akúkoľvek podmienku. Povedal a vystrel ruku. Na dlani bolo vidieť veľké ústa z ktorých vyšla malá biela guľka. Lietala mu okolo ruky až vyletela pomerne do vzduchu a vybuchla. Výbuch bol malý, niečo ako slabý pirát. Nedá sa presne špecifikovať čo mám rád, obľubujem silných spoločníkov a samostatnosť, tento svet ma naučil veľa dôležitým veciam, jedna z nich napríklad bola nikomu neveriť. V špeciálnych jednotkách ma využívali na detonácie a prieskumné misie, Tsukikage som zanechal svoju zložku misií. Nemám rád slabých ľudí a optimistov ktorý chcú zachraňovať svet a dokazovať všetkým svoju silu. Mám jeden cieľ, ten ale nikoho nemusí zaujímať. Keď si všimol dievča hneď vedel kto to je. Tretí člen tímu. Vyzerá silno.. Pomyslel si a opäť sa pozrel na senseia. Nemal rád keď sa naňho toľko ľudí pozeralo, radšej bol vo vzduchu s jeho anbu oblečením. 
Návrat hore Goto down
Weppo
Hráči
Hráči
avatar

Počet príspevkov : 29
Join date : 31.12.2013
Vek : 21
Bydlisko : Michalovce

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Št február 13, 2014 6:42 pm

Kyoshi

Keď začal sensei hovoriť, vytiahol som si obväz, vyhrnul som si vrchnú časť oblečenia a začal si obväzovať chrbát. Tá krv ma už proste štvala. Popritom som počúval každé jedno senseiove slovo. Pfff, ako si to uľahčil, že vraj nie pre naše uši. Keď začal hovoriť Takuya, takmer všetka moja pozornosť prešla na ošetrovanie môjho chrbta. Počul som to čo som si myslel že bude hovoriť. Proste: Volám sa Takuya blá blá blá *BUM* (Tss, pekne sa predvádzaš) mám rád silných spoločníkov blá blá blá nikomu neveriť blá blá blá špeciálne jednotky blá blá blá detonácie blá blá blá nemám rád slabých ľudí, atď. Na toto som fakt nemal náladu. Prišiel rad na mňa a tak som spustil. "Volám sa Kyoshi. Moje druhé meno sa nedozviete, lebo ho ani sám neviem. Ani sám neviem čo mám rád a čo nie, keďže si takmer nič nepamätám ale jedno už viem iste." Skončil som s ošetrovaním a pozrel som sa na Takuyu. "Nemám rád keď mi niekto zapichne kunai do chrbta. A mojím aktuálnym cieľom je zistiť kto vlastne som." Započul som zakašľanie a okamžite som vytiahol meč zo zeme otočil sa a ostal som stáť v bojovom postoji. Len dievča. Otočil som sa k senseiovi a spýtal sa. "Kto je to?"
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
avatar

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 25
Bydlisko : Brno

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Pi február 14, 2014 5:30 pm

Jinpachi Kira

Sensei naslouchal oboum mladíkům. Ve tváři měl vcelku zaujatý výraz takže bylo více než jasné, že mu neuniklo nic z toho co řekli. Nakonec si pro sebe jen dlouze kývnul hlavou a zadíval se na nebe nad sebou. Když v tom zaslechl tiché odkašlání a podíval se vedle sebe. Nebyl to nikdo jiný než Sekai, která se schovávala za svoje paraple. Ostatně on dost dobře chápal proč tomu tak je. A ten kdo to netušil, si mohl myslet vlastně cokoliv. "Sekai, je odpoledne. Nečekal bych tě tu." Oznámil vcelku klidně a trochu se pousmál. Hned na to zase zaměřil pohled na chlapce, jako kdyby si je přeměřil pohledem. "Tohle je Sekai, třetí členka Vašeho týmu." Odpověděl Kyoshimu. "Sekai, seznam se se zbytkem svého týmu." Pronesl k dívce a založil si svoje ruce na hrudníku. "Jen skutečně doufám, že se z Vás stane skutečný tým. Bez toho aby jste si šli po krku nebo mezi sebou měli nějaké problémy." S těmito slovy se podíval na všechny bez výjimky.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
avatar

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
0/1000000  (0/1000000)

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Pi február 14, 2014 5:45 pm

Sekai Mizuki Maitsuki

"To už je jedno. Každopádně díky za radu, mám ten svitek." Poklepala si lehce na pouzdro u pasu a poukazovala na situaci pár dní zpátky, kdy byl právě on, kdo ji poradil, jak ho získat. "Ještě jsem neměla čas se na to podívat... Ale počkalo to celej život, jeden den se už nic nestane." Ušklíbla se. Postavila se blíže k němu a ještě jednou si ty dva prohlédla. Nerada soudila lidi podle vzhledu, tak si prostě jen řekla, že vypadají v pohodě. Rozhodně lépe než ona teď. Když je sensei představil, lehce se k nim uklonila v pozdrav a zamumlala něco nesrozumitelného. Mohlo se zdát, že prostě jen mluvila tiše, ale on to ani nebyl jazyk, kterému by mohli rozumět. Ne, že by ona sama jemu rozuměla. Věděla jen tak, že je to pozdrav z odkazem matky, jisté požehnání. "Já osobně nevidím důvod jít někomu po krku." Pokrčila nad tím rameny. Proč by to asi dělala? Vždyť je sotva zná. A na úplné pitomce nevypadali.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 21
Bydlisko : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Po február 17, 2014 3:53 pm

Takuya Chikori
Pozorne sledoval Sekai a počúval jej slová. Robil si akúsi analýzu, bol v tom dobrý, vďaka dlhoročným skúsenostiam psychológie vedel zistiť povahu a schopnosti. Volám sa Takuya Chikori, teší ma. Povedal s menším úsmevom a uklonil sa. Možno sa choval protivne k chalanom no k dievčatám toto nevedel. Na senseiove slová sa len pousmial. Menšie štengrovanie a testovanie svojich síl nič nezničí nie? Vtedy sa otočil a pozrel sa na zničený park na ktorom ešte boli nejaké míny. Alebo aj.. zničí? Povedal mrzuto a chytil sa za hlavu. Chcel poznať silu Sekai, no nechcel na ňu útočiť, duplom nie keď videl čo spravil teraz s Kyoshim.
Návrat hore Goto down
Weppo
Hráči
Hráči
avatar

Počet príspevkov : 29
Join date : 31.12.2013
Vek : 21
Bydlisko : Michalovce

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   St február 19, 2014 12:33 am

Kyoshi

Meč som si pripol na chrbát vyrovnal sa a pozrel na senseia. "Áno, chápem." Odvetil som mu. Keď som sa pozrel za seba, všimol som si tú spúšť čo Takuya za sebou zanechaj, nedalo mi to ho trošku podpichnúť.  "Nič v zlom, ale ty so svojimi výbuchmi zničíš azda všetko Takuya." Potom som sa otočil  k Sekai a prezrel si ju. Vyzerá byť celkom v pohode, až na to že si takmer celý xicht zakrýva tým dáždnikom. Podišiel som ku nej a pozdravil ju. "Ahoj, volám sa Kyoshi, rád ťa spoznávam." Hneď na to som zľahka chytil jej dáždnik a trošku som ho nadvihol aby som jej videl do tváre. "Prečo sa vlastne pod týmto schovávaš?"
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
avatar

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 25
Bydlisko : Brno

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   St február 19, 2014 3:39 pm

Jinpachi Kira

Muž se na chvíli koukal na svoje studenty a pak opět stočil avojí hlavu k Sekai. "No, rád jsem pomohl. Ostatně, k čemu jinému bych tu měl být." prohodil vcelku vlídně a následně zaměřil svoje oči na oblohu.  Bylo fajn, alespoň pro některé, že slunce pomalu mizelo za obzorem a tak přicházela na řadu tma a noc. Jinpachi si byl nejspíše vědom, že některým to příjde vhod. "No, myslím že by jsi se neměl zaobírat tím, co jste už provedli. Ale, kdyby se vám přeci jen zachtělo něco podobného zopakovat, ocenil bych kdyby to bylo mimo vesnici." Pronesla docela vážně. Nebylo se ani čemu divit. Pro někoho, kdo Jinpachiho neznal, mohli být jeho změny v chování poměrně zvláštní ba dokonce až podivné. 
"Některé věci se budete muset nejspíš naučit za pochodu. V některých případech budete muset zkousnout, v jaké hodině budou tréninky probíhat. Ale, aby jste neřekli, že jsem necita, tréninky budou pokaždé jinak, tak jak zvolím já." Kdo ví na co tím narážel no nepochyboval o tom, že to brzy pochopí.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
avatar

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
0/1000000  (0/1000000)

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   St február 19, 2014 4:04 pm

Sekai Mizuki Maitsuki

Rozhlédla se okolo. "No dobře, možná jsou to přeci jen trochu... pitomci." povzdechla si. Jelikož si prohlížela okolí, nevšimla si hned, že se k ní Kyoshi přiblížil. Když její paraple nadzvedl a jí se dostalo sluneční světlo do obličeje, vylekaně vykřikla a vlepila mu jednu paraplem po obličeji... samozřejmě reflexivně. "Teda... Eh, pardon. Jen jsem se lekla. Řekněme, že špatně snáším sluníčko." Omluvně se na něj usmála a raději se podívala na senseie. Asi v komunikaci s lidmi zklamala na celé čáře. Ale neměla to štěstí jich moc za život poznat. "Snad se na to zapomene." Povzdechla si znovu. Slunce začínalo pomalu zapadat a ona cítila, jak jí začíná být přeci jen o něco příjemněji. Dovolila si pomalu paraple odložit a s jistým poděkováním v očích kývla senseieovi. Bude muset zvládnout slunce stejně jako její  týmoví parťáci noc. Třeba časem i ti dva pochopí... jak to je.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
avatar

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 25
Bydlisko : Brno

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   St február 19, 2014 8:10 pm

Tamiko


Jen se na to celkově pokusmála. Ani trochu se jí to nezdálo jako špatný výběr, což bylo samo sebou hned poznat na jejím obličeji. "Proč vlastně ne. Zvlášdneš to sám, nebo s tím chceš pomoci? " Optala se a bylo jasné, že to myslí tak nějak výžně i když se na malý moment tvářila poněkud otráveně. Pravdou bylo, což na ní muselo být poznat, že učit někoho není zrovna její parketa. Člověk  by si jí dovedl vybavit jako cokoliv ale jako senseiku asi těžko. Snad za to mohl její přístup nebo v tom mohlo být i něco naprosto jiného.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 21
Bydlisko : Bratislava

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Št február 20, 2014 10:21 pm
Takuya Chikori
Takuya ucítil mierny závoj vzduchu ktorý preletel jeho telom. Keď sa pozrel na nebesia tak si všimol že sa blížila noc. Mraky vychádzali a slnka sa odobralo na svoj spánok. Na senseiove slová nereagoval, bolo mu prakticky jedno kedy budú tréningy. Keď si Sekai odložila svoj dáždniček tak sa pousmial. Veľký mesiac na jej čele mu prezradil viacej než potreboval. Toto ešte bude zaujímavé. Ešte raz sa pozrel na mesiac, niečo sa mu ale nezdalo v pohode. Jeho motorika začala slabnúť, keď sa opäť pozrel na svoj tím tak sa zdesil. Videl ich všetkých mŕtvych. Začal dychčať a chytil si tvár tak aby si to nikto nevšimol. Rýchlo sa otočil oproti nim a potom sa cez prsty pozrel na svoju ruku. Videl na nej krv svojich bývalých spoločníkov. Tí stáli asi o desať metrov a sledovali ho.Toto nieje možné.. zomreli ste..! Zakričal si v svojej mysli. Vo veľkej rýchlosti vytasil svoje rozseknuté tanto a zabodol si ho do ruky. Krv vystrekla a začala pomaličky stekať po jeho dlani smerom na zem. Padol na kolená a pozrel sa na zem, z nej sa vynorilo dievča. Keď ju Takuya videl tak sa tváril ešte vydesenejšie, ešte silnejšie zatlačil do tanta ktoré sa mu prerazilo cez dlaň. Dievča zmizlo a sním aj celé toto šialenstvo ktoré prebiehalo v jeho mozgu. Bol si predurčený aby si zabíjal, tak na to nezabúdaj Takuya, nie si nič iného ako ochranca svojho brata ktorý musí prežiť pre dobro celej Kumogakure no sato, rozumieš tomu chlapče? V hlave sa mu premietala spomienka s Raikagem. Z jeho plášťa mu na zem padla maska a znak jeho bývalej jednotky. Pomaličky si vytiahol tanto z ruky a vrátil ho do pochvy. Znak chytil pričom sa mu roztriasla ruka. Malá slza mu vypadla a roztiekla sa na znaku. Schoval si ho do plášťu, masku si nasadil polovične na tvár. Až potom sa otočil a pristúpil opäť k tímu. Neprehovoril ani slovo, jeho ruka stále krvácala preto si ju schoval do plášťa kde si ju obviazal bandážou. Oči bola ducha prázdne, pozeral sa len na zem.
Návrat hore Goto down
Weppo
Hráči
Hráči
avatar

Počet príspevkov : 29
Join date : 31.12.2013
Vek : 21
Bydlisko : Michalovce

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   So február 22, 2014 1:09 am

Kyoshi

Rýchlo letiaci dáždnik ma udrel do xichtu, trochu som sa zatackal a dal si trošku odstup od Sekai. "Nie... Mne prepáč, je to moja vina." Pošúchal som sa po líci a v duchu som sa zasmial. Tá moja zvedavosť ma raz zabije. Dáždnik po xichte nebude asi posledná vec čo sa mi pre moju zvedavosť stane. Otočil som sa k Takuyovi a chcel som sa ho niečo opýtať no všimol som si ako si zapichol tanto do ruky a tak mi otázka vypadla z pamäti. Veľmi ma ten jeho akt neprekvapoval. "Ak sa ešte raz aspoň len pokúsiš si to svoje maličké tanto zapichnúť do ruky, tak ti tú ruku osobne odseknem. Masochistu v tíme nepotrebujem." Otočil som sa k senseiovi a pozrel som sa naň pohľadom, ktorý za mňa hovoril, že to myslím zo srandy. "Mimochodom, kedy bude prvý tréning?"
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
avatar

Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 22
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
0/200  (0/200)

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Ne február 23, 2014 11:27 am

Yachiru Kayoko

Pousmial sa a prikročil trošku bližšie ku Tamiko. "Zvládnem to sám." Znovu sa usmial a žmurkol jedným okom. Nemalo to byť nič spojené z flirtovaním, bolo to len priateľské gesto na znak jeho sebavedomosti. Odstúpil od nej trošku ďalej a poriadne sa ponaťahoval. Vyčerpal som až moc chakry nato, aby som sa teraz učil novú techniku.. Prebehlo mu hlavou a vtedy ho napadla jedna možnosť ako získať trošku viac energie. Položil svoj batoh, sadol si na zem do tureckého sedu a ruky si položil na kolená. Zavrel oči a začal meditovať. Bol to najjednoduchší a najrýchlejší spôsob ako nabrať sily. Meditovať ho učil Daisuke ešte v dobách keď bol Yachiru ešte malý chlapec. Daisuke bol veľmi nadaný a skúsený ninja, a Yachiru sa od neho naučil veľmi veľa užitočných vecí. Ako napríklad, meditáciu. Yachiru bol teraz úplne kľudný, nevnímal nič navôkol seba. Čerpal energiu a ukľudňoval tlkot svojho srdca. Po niekoľkých minútach sa postavil, oprášil si nohavice a bol pripravený na prípravu k chuuninským skúškam. Ešte raz sa pozrel na Tamiko. "Keď o tom tak premýšľam, na niečo by si sa mi hodila." Šibalsky sa usmial a Tamiko hneď mohla vedieť, že má niečo zalubom. "Ovládaš techniku Kage Bunshin? Alebo nejakú inú techniku ktorá by mi umožnila trénovať si svoju techniku na protivníkovi?" Opýtal sa jej a čakal na odpoveď.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
avatar

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 25
Bydlisko : Brno

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Ut február 25, 2014 7:33 am

Jinpachi Kira

Sensei chtěl evidentně něco říct ale trochu se zarazil, když viděl počínání jednoho ze svých studentů. Kdo ví, co se mu v tu chvíli prohnalo hlavou no neřekl ani jedno slovo. Když viděl jak si jeden z jeho studentů doslova a do písmene probodnul ruku. Zajímavé. Skutečně. Nemůže mi do týmu dám jednou někoho naprosto normálního? Optal se v duchu sám sebe ale jinak to nahlas nijak nekomentoval. Jen mu trochu cukly koutky. Jakmile padla otázka na to, kdy se bude konat první trénink, ještě chvíli naprosto mlčel. Snad se na chvíli kouknul na Sekai. "První trénink...." Zopakoval jako kdyby byl duchem nepřítomen a následně na to svojí tvář natočil k obloze. "Řekněme, že zítra večer. Dám Vám nějaký čas, aby jste se mezi sebou lépe poznali. Zítra tedy očekávám, že spolu budete alespoň trochu spolupracovat." Pronesl docela vážně a následně si vložil svoje ruce do kapec.


Tamiko

Tamiko tam jen tak stála a občas jenom kývla hlavou. Když jí oznámil, že celý trénink zvládne sám, zatvářila se skoro až spokojeně. Jako kdyby jí na téhle skutečnosti něco neuvěřitelně těšilo. Snad proto se přesunula k nejbližšímu stromu o jehož kmen se opřela zády a poněkud přivřela svoje oči. POzorovala jej. Možná to byla jenom její vlastní zvědavost. I když tenhle kluk, měl svého senseie jen krátkou dobu, stejně jako jeho parťák, museli tihle dva na svého senseie udělat nějaký dojem. Ještě se jí nestalo aby viděla ten výraz v obličeji, který viděla u muže, jenž je měl na starosti. Ano, jak se zdálo, zmizení jednoho z nich se jej skutečně dotklo. Jakmile mladík požádal přeci jenom o pomoc, musela se doširoka pousmát. Netrvalo to dlouho a vedle ní postávali tři klony, které byly odhodlané poslechnout její rozkazy. Ona však už neuhnula ani prstem. Jen její zvědavost byla ještě stále na místě, jako připomínka toho, že je ještě stále normálním člověkem.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
avatar

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
0/1000000  (0/1000000)

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Ut február 25, 2014 10:35 pm

Sekai Mizuki Maitsuki

Raději mlčela. Ještě pořád si o těch dvou nechtěla udělat špatný názor, ale aspoň jeden z nich tomu byl blízko. Když padla otázka na trénink, všimla si, že se sensei na malou chvíli podíval jejím směrem. "Zítra večer, fajn. Tak to budu aspoň v pohodě na "seznamování"." povzdechla si a otřásla se. Neměla moc dobrý pocit z myšlenky, že se má s někým seznámit a spolupracovat s ním. Ne tedy, že by nechtěla, ale předchozí zkušenosti ji našeptávaly, že to určitě nedopadne dobře a jako vždy se něco zvrtne. "No, musím se snažit... Snad to nějak půjde."
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
avatar

Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 22
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
0/200  (0/200)

OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Št február 27, 2014 4:35 pm

//: Ospravedlňujem sa za neaktivitu, nevedel som sa donútiť k postu Very Happy.

Yachiru Kayoko

Usmial sa hneď ako uvidel tie klony. Bol pripravený Nerobil to len pre seba, robil to aj pre ochranu svojich blízkych a hlavne pre záchranu Yamamota. Záchrana je teraz pre neho hlavný cieľ. Aj keď vôbec nevie čo sa s Yamamotom stalo, bude po ňom pátrať. No najprv musí získať viac síl nato, aby ho dokázal zachrániť keď ho náhodou nájde. Plus sa blížia Chuuninské skúšky a na tie taktiež musí byť pripravený najviac ako to pôjde. Postup na hodnosť Chuunina je pre neho obrovské víťazstvo a on je rozhodnutý ho dosiahnuť. Odskočil nabok a počkal kým klony pristúpia ku nemu. Všetky tri si poriadne prezrel a nakoniec ku ním prikročil. "Takže, keďže ste boli vytvorený na pomoc pri mojom tréningu, musím si najprv vyskúšať či somnou vôbec dokážete držať krok." Popukal si krk a usmial sa. V tom sa rozbehol najrýchlejšie ako len vedel. Jeho pohyby boli bleskurýchle a veľmi ťažko sa dali stíhať očami. Yachiru bežal okolo nich a zo všetkých strán začal hádzať kunaie a shurikeny. "Toto je len zahrievacie kolo...Menší tréning pred novou technikou."  Povedal a v tom sa odrazil vo vzduchu. Keďže rozvíril prach a následne veľmi rýchlo vyskočil, nemali si ako všimnúť že už v tom prachu nieje.
Návrat hore Goto down
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   

Návrat hore Goto down
 
Tréninkové prostory
Návrat hore 
Strana 6 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť-
Prejdi na: