SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Kaori Matsumoto

Goto down 
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 26
Bydlisko : Brno

Kaori Matsumoto Empty
OdoslaťPredmet: Kaori Matsumoto   Kaori Matsumoto EmptyUt október 29, 2013 6:45 pm

Jméno: 
Kaori Matsumoto
Věk:  
15 let
Výška:
168 cm
Váha:
55 kg
Krevní Skupina:
AB
Místo Narození:
Takigakure no Sato
Místo Pobytu: 
Takigakure no Sato
Hodnost: 
Gennin
Jinchuiriki:
Nibi

Fóbie:
Kaori má hned několik fóbií. Jedna z nich je, že bude na vždy sama. Jedná se spíše o fóbii že jí nikdo nepochopí a nikdy nebude mít přátele. Což je samo o sobě podivné protože má trochu strach mluvit s ostatními. Další fóbie je strach z neschopnosti. Bojí se toho že nedovede udělat nic užitečného pro svoje okolí. Že bude jen přítěží pro ostatní.
Sen:
Jejím velkým snem je stát se jednou z nejlepších shinobi. Být užitečná pro okolní svět a učinit něco, co by donutilo ostatní lidi na ní vzpomínat v dobrém. Dalším snem je mít nějaké přátele které by mohla ochraňovat ve chvíli kdy to bude potřeba.
Klan: Žádný
Kekkei Genkai: Žádné
Styl boje:

  Taijutsu: 
  Není nijak neschopná ale potřebuje více trénovat aby stačila ostatním. Avšak její pohyby jsou dotažené k dokonalosti. Na dívku rozhodně není slabá. Avšak není ani žádný rambo a tak je její síla spíše jen lehký nadprůměr někoho v jejím věku. Co se rychlosti týce, není nejpomalejší. Ale osobně se nikam moc nežene. Ale když k tomu má důvod dovede být vcelku rychlá.

  Ninjutsu: 
  Už na Akademii jí dělali některé techniky problémy. Na rodzdíl od ostatních ale dovede trénovat jisté techniky delší dobu, aniž by se cítila nějak unavená. Dovede si efektivně zapamatovat techniky ostatních. Je spíše takový samouk. Při tréninku ninjutsu technik spíše preferuje samotu. Nemá moc ráda když jí při tréninku někdo kouká přes rameno. Jinak by se dalo říct že není žádné Béčko.


  Genjutsu:
  V tomto směru zná jen různé poučky a návody na to, jak se z genjutsu dostat. Ale nikdy sama osobně žádné nepoužila nebo se o to ani nepokoušela. Nezdá se ani že by v tomto směru měla nějaký větší talent který by jí posouval do jiné lidi mladých shinobi.
Zbraně a vybavení: ZVN, jedna katana a prázdný svitek.
Podstata: Raiton
Vzhled: 
Na první pohled je Kaori dost pobledlá dívka. Ten kdo měl kdy možnost vidět podobiznu muže který si říkal Orochimaru, by s klidem mohl říct že je jako jeho kopie. Její obličej jí rámují černé,dlouhé vlasy. Je docela štíhlá a na první pohled ani nevypadá že by něco mohla umět. Na sobě vždy nosí světlé kimmono které je různě vyšívané.
Viz. Obr.
OBRÁZEK:
 
Životopis:

Kaori se narodila do vesnice která nesla název Takigakure no Sato. Byla to malebná vesnice v které byly všichni šťastní a měli se v zájemné úctě.Její matka byl člověk, který pracoval v malém obchodě a prodávala potraviny. Její otec byl dobrým shinobim který vesnici dělal jen čest. Také se spekulovalo o tom že je to člen jednotek ANBU.
Dívka dostala svoje jméno po svojí babičce která byla dosti váženou osobou. Kdo ví kde s evzala podobnost s jistýmmužem který v minulosti spáchal mnoho ohavných a nelidských činů. Kaori vykazovala od úplého dětství jistou, vlastní inteligenci kterou strašně ráda ukazovala světu. Její otec jednoho dne padl, při plnění mise. Tato skutečnost jí velice zasáhla a dívka se stáhla více do sebe. Už se tolik neusmívala jako kdysy a už vůbec nehledala děti aby si s nimi hrála.
Její matka si začínala už zoufat. Netušila co má udělat aby se navrátil ten charakter který si u své dcery pamatovala. Snažila se ze všech sil ale bylo to naprosto marné. Kaori se uzavřela a téměř nikoho k sobě nepustila. Kdo by ale tušil že je to teprve předvoj toho všeho co se stane.

Byl krásný, slunečný den. Dívenka si hrála na odlehlém místě vesnice, naprosto sama, ostatně jako vždycky. Najednou se kolem ní něco prohnalo. Netušila o co jde ale když se kolem ní prohnalo i několik vysoce postavených shinobi, cítila že je něco špatně.
Dost dobře si nepamatuje jak k tomu došlo. Probudila se na jednom potemnělém místě. Kolem ní chodilo mnoho lidí avšak nikdo jí nedovedl odpovědět co se vlastně stalo. Nakonec byla přesunuta do nemocnice kde jí neustále někdo hlídal. Měla strašně moc otázek ale odpovědi jí nikdo nechtěl dát. Dokonce ani její vlastní matka.
Když se vrátila do domácího prostředí, nemohla si nevšimnout jistých faktů. Její matka kolem ní chodila se starostmi v očích. Občas, když se Kaori naštvala, viděla jako kdyby ta žena, která byla její matkou, z ní měla doslova strach. Zase žádné odpovědi. Když konečně nastoupila na Akademii v rodné vesnici, stalo se to, že se uzavřela úplně. Ostatní v jejím věku se jí začali vyhýbat. Dokonce i viděla jak jim jejich rodiče zakazují na ní mluvit. Senseiové na ní hleděli jako na něco nebezpečného a naprosto nelidského. Nikdo jí nedával žádné úlevy a tak musela dřít kolikrát více než ostatní. Když přišel první termín zkoušek, kdy měla opustit Akademii, neuspěla. Nedovedla provést techniku která byla součástí této zkoušky. A tak musela celou Akademii znovu opakovat.
Zvykla si velice rychle na chování ostatních. Po nějaké době dokonce i upadla snaha senějak zviditelnit. Prostě si jen vytrpěla to, že am musí být a pak zmizela doma. Ale ani tam moc dlouho nebyla. Často utíkala z domu aby se mohla sama potulovat po okolí vesnice. Aby se utápěla jen ve vlastních myšlenkách a vyhnala ze své hlavy všechny ty podivné tváře a pohledy.
Když nastal termín druhé zkoušky, konečně se jí to podařilo a z ní se stal právoplatný gennin. Ale co se bude dít dál netušila ani náhodou. Měla tolik snů, avšak kdo ví jestli se jí někdy splní.

Techniky:

- A -

- B -
- C -
Raiton: Hiraishin
- D -
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Rinkataki Toka
Takikage
Takikage
Rinkataki Toka

Počet príspevkov : 256
Join date : 02.10.2012
Vek : 23
Bydlisko : Vsetín

Kaori Matsumoto Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kaori Matsumoto   Kaori Matsumoto EmptyUt október 29, 2013 8:01 pm

Moc pěkný ^^ :3 Povoleno Smile
Návrat hore Goto down
 
Kaori Matsumoto
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: