SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Raiden Murasame

Goto down 
AutorSpráva
Raiden
Hráči
Hráči
Raiden

Počet príspevkov : 57
Join date : 28.10.2013

Raiden Murasame Empty
OdoslaťPredmet: Raiden Murasame   Raiden Murasame EmptyŠt október 31, 2013 2:55 am

"You should avoid me, because I'm crazy!"[Only admins are allowed to see this image]
.:Meno:.
Raiden
.:Priezvisko:.
Murasame
.:Prezývky:.
Rai~; otrava, blázon, magor.. a rôzne ďalšie (podobné)..
.:Vek:.
17
.:Pohlavie:.
Muž
.:Hodnosť:.
Genin
.:Dedina:.
Tsukigakure no Sato
.:Váha:.
56,5 kg
.:Výška:.
169 cm
.:Krvná skupina:.
AB


.:Fóbie:.
- Arachnofóbia (strach z pavúkov — slabšia)
- Hypsofóbia (strach z výšky)
- Akrofóbia (strach z hĺbky)
- Klaustrofóbia (strach z uzavretého priestoru — slabšia)
- Coulrofóbia (strach z klaunov)

.:Zvláštnosti:.
1) Zbožňuje krv. Ak sa poreže, je to pre neho priam úžasný pocit, keď si môže ranu namiesto vyčistenia jednoducho cucať. Preto má tiež aj večne dohrýzené pery, ďasná i prsty.
2) Občas je Raiden schopný rozprávať sa sám so sebou. Nemá žiadnu rozdvojenú osobnosť ani nič podobné ale jednoducho keď je sám a nemá sa komu ozvať, začne si rozprávať sám pre seba. Je to len taký zvyk, ktorým aspoň neudržiava pri sebe ticho.

.:Charakter:.
Charakter chalana ako je Raiden je pomerne dosť zložitý. Jeho povaha je totiž zmes viacerých typov pováh, čiže to nieje ozaj jednoduché na krátky opis. Je možné u neho vidieť každý druh emócie a nálady od depresívnej až po hyperaktívnu. To sa dokonca u neho môže zmeniť behom jedného momentu a nikto ani nemusí tušiť, čo to zapríčinilo. Často krát od toho ale závisí spoločnosť v akej sa nachádza, miesto kde sa nachádza či to proste môže ovplyvniť aj to, či sa vyspal dobre alebo zle. To sa jednoducho vždy mení, ťažko určuje a občas ani nieje potrebné to riešiť, pretože on nejaké otázky druhých môže zmeniť iba tým, že mu zrazu naskočí lepšia nálada. Preto ho aj volajú divný, no ale on sa s tým naučil žiť. Skôr by bolo ale lepšie povedať si o jednotlivých a najčastejších črtoch jeho povahy. V prvom rade je to veselosť. K nej spadajú veci ako otravnosť, hyperaktivita, "vtipkovanie", urečnenosť a iné podobné vlastnosti. Tie sú u neho najčastejšie vidieť a ľudia ho ani pre to nemajú veľmi v láske, keď ich len tak zrazu začne otravovať nejaký chalan na ulici a nedá im pokoj. Ale možno sú aj takí, ktorým by to nevadilo, veď možné je všetko. Druhý bod jeho možnej nálady je depresívnosť. Opäť k tomu typické vlastnosti; tichosť, smútok, bez-nálada, chuť maximálne tak len niekde sedieť a zúfať. Takýto typ nálady sa u neho môže prejaviť v situácii ako napr.: hádka s niekým známym, vynadanie na jeho adresu alebo aj nejaká nešťastná nehoda ako pád zmrzliny na zem. To sa opäť nedá nejako ovplyvniť, môže sa mu nálada zmeniť ale aj nemusí, záleží to ozaj od okolností. Ale jasné je, že môže byť aj depresívny! Nuž a tretí a najjednoduchší typ nálady - flegmatický typ. Čiže môže mať stav, kedy mu je všetko jedno, je lenivý, len sa váľa po zemi a nieje ochotný ani len dvihnúť ruky. Síce to nieje všetko čo sa dá povedať o jeho pestrej povahe, ale toto musí stačiť až až!
[Only admins are allowed to see this image]
.:Čo má/nemá rád?:.
Len tak v skratke: Raiden má strašne rád sladké, naopak nemusí veľmi slané. Má rád spoločnosť ľudí,je rád stredobodom pozornosti, nezaobíde sa bez provokovania a nakoniec má rád chuť krvi. Nie v nejakom veľkom množstve, asi nejaký kýbeľ krvi by ťažko niekto dokázal vypiť len tak, ale z nejakej ranky keď vyteká nejaký pramienok krvi... je to to najlepšie čo dokáže zazrieť!
Na druhej strane nemá rád silnejší vietor, nevadí mu akurát taký vánok. Tiež nemá rád zimu a ako bolo spomenuté vyššie, má strach z pavúkov, ale celkovo aj z nejakého veľkého hmyzu, ako aj ale nemá rád hlboké miesta, taktiež aj vysoké a zakončiť sa to môže strachom z klaunov. Niektorým ľuďom to príde smiešne, veď klaun nieje strašný a má predsa baviť ľudí nie? Ale on ich vidí inak. Stačí akurát nejaká predstava klauna v tme s nožom v ruke a už musí nútene prejsť na iné myšlienky. A takmer by sa na to aj zabudlo... za spomenutie stojí aj klaustrofóbia, ktorá u neho zatiaľ nieje až taká intenzívna. Avšak dlho by v nejakej zavretej malej miestnosti nevydržal...

.:Vzhľad a štýl:.
Tak ako aj povahu, tak isto má aj svoj štýl obliekania taký "svojský". Namiesto toho aby chodil v normálnych veciach a v ničom nijak špeciálnom, robí pravý opak. Snáď to dokonca robí aj naschvál, aby si ho niekto všimol. Raidena si totiž nejde predstaviť v obyčajných nohaviciach a tričku. Alebo to aspoň minimálne nejde zahliadnuť, obyčajné veci zrejme ani nie sú obsahom jeho skrine. Takým najtypickejším "oblekom" u neho je: Biela voľná košeľa, ktorej spodné kraje mu zvyčajne trčia spod vrchnejšieho oblečenia, ktorým je obvykle tmavé sako. Je to nezvyčajné, áno, ale to je proste on! A aby toho nebolo ešte málo, okolo krku máva dokonca aj kravatu. Nie vzorne upravenú a rovnú, ale práve že iba uviazanú a natočenú krivo na krku. Skôr to občas pripomína len takú stužku na krku, ale veď čo narobí! Nasledujú potom ešte nohavice. Tie z prvého dojmu nie sú ničím špeciálne, ide len o obyčajné tmavé nohavice. Akurát je tu taká zmena, že môže mať nohavice stiahnuté na oboch nohách rozlične. Nejde o nejakú veľkú zmenu, proste si jednu stranu na nohe vyhrnie vyššie a je to zas "on". A potom už len tenisky, snáď jediné sa môžu nazvať "ničím divným". Hoc, tiež to nieje obuv akú má zvyčajne iný obyvateľ.
Toľko z oblečenia, už stačí len spomenúť zvyšné veci, ako napr. vlasy. Má ich trochu dlhé, husté a do červeno-hneda zafarbené. Zvykne ich mať väčšinou strapaté s prameňmi vlasov na každú stranu, ale občas zas nie. Záleží to samozrejme len na ňom. Večne mu ale padajú do tváre, to sa nemení ani pri učesaní a ani pri neučesaní. Oči má svetlo zelenej farby, zvyčajne máva zrenicu zvláštne zúženú ale možno sa to len zdá, že ich má také. A možno nie, jeho oči sú proste zvláštne. Ak sa ale klesne po tvári ešte nižšie, k zubom, oplatí sa spomenúť jeho dva výnimočné kusy. Hryzáky má totiž pomerne dlhšie než to býva normálne. Preto občas pripomína aj nejakého upíra ale tým rozhodne nieje. Maximálne zuby môže využiť pre kostým upíra ale inak je to len jeho skvelý doplnok na hryzanie. Samotná jeho postava nieje nejaká silná a mocnejšia. Ide o chudšieho chalana, ktorého svaly zatiaľ nie sú až tak vidieť, ale časom, ak sa chalan posnaží, sa čoskoro aj poriadne ukážu. Otázne je už iba to či sa aj bude venovať trénovaniu tak, aby na sebe dal spoznať nejakú zmenu alebo to podnikne len tak, že to nejak vidno nebude. To ale ukáže len čas...

.:Sen:.
Čo sa týka Raidenovych snov, zatiaľ si žiadne nevytvoril. Možno na nejaké časom príde a vymyslí niečo, za čím sa hnať po celý zvyšok života ale zatiaľ žije takto bez sna.

.:Štýl boja:. ~Ninjutsu: Často; Taijutsu: Často; Genjutsu: Vôbec~
.:Elementy:. Raiton
.:Klan:. ×
.:Kekkei Genkai:. ×

.:Výbava:.
Raiden vlastní v podstate taký elfský meč. Ten je pomerne ľahký no zároveň dostatočne ostrý, možno i viac než nejaké iné obyčajnejšie meče. Obvykle ho nosieva na chrbte...
Okrem toho má ale aj základnú výbavu, čiže nejaké tie kunai-e, shurikeny či dokonca aj senbony atď.

Meč:
 


.:Techniky:.
D — Suimen Hokō no Gyō /chôdza po vode/
D — Ki Nobori no Shugyō /chôdza po stenách, stromoch, atď./
+ E — Oiroke no Jutsu


.:Životopis:.
Príbeh sa začína od jednej chladnej zimy. V nočnú hodinu kedy na oblohe svietili už len hviezdy a mesiac, práve ulicou Tsukigakure upaľoval jeden muž. Šprintoval hlava-nehlava a nezastavoval sa. Vo svojom náručí niesol ženu. Pochopiteľne boli práve tieto dve osoby spolu a v tú noc sa mali rozrásť o jedného člena. Pomerne mladý a budúci otec onedlho rozrazil dvere nemocnice, kedy na neho uprel zrak celý prítomný personál.
"Doktora! Moja žena bude rodiť!" Zvolal ešte v tom návale napätia aj po behu cez ulice načo už len stihol postrehnúť ako sestričky doniesli vozík, ktorým mali rodiacu mamičku odniesť do operačky. Mladý otec samozrejme šiel s ňou aby bol jej oporou cez pôrod. Nuž a trvalo to nejaký čas, než sa chodbami rozoznel detský plač. Žena počala dieťa bez problémov, zdravého chlapca plného života, ktorý by svojim plačom zrejme bol schopný aj prebudiť pacienta v kóme, keďže hučal asi najviac zo všetkých, ktoré tam za posledný čas mali. Ale aspoň sa vedelo, že hlasivky má poriadne! Kratší čas sa ešte už teraz trojčlenná rodinka zdržala v nemocnici a o pár dní už ju mohli pokojne opustiť a začať žiť zas niečo nové, s ich malým zázrakom. Ten im však hodlal do budúcna dosť zavariť, keďže to dieťa nebolo nikdy veľmi pokojné. Vždy malo chuť niekde sa vypariť a spoznávať nové veci. Samozrejme, keď už sa malý naučil chodiť po štyroch. Od toho momentu museli byť obaja rodičia na veľkom pozore.


A začalo sa to. Malý chlapec rástol zo dňa na deň, začínal sa učiť nové veci, začínal sa viac zaujímať o svoje okolie. Nuž a o to viac mali rodičia starostí, keď im len tak znenazdajky niekam zmizol. Raz dokonca rozmýšľali o tom, že mu na oblečenie prišijú zvonček aby ho počuli pri každom pohybe. Ale nakoniec sa zhodli na tom, že by Raiden mohol niečo s tým lesklým a zvonivým zvončekom niečo vyparatiť, takže niečo také ani nevyskúšali. Museli ho teda stále strážiť ako oko v hlave a veru že to nebolo vôbec ľahké! Stačilo malé poľavenie na pozornosti a Raiden sa mohol zas niekam stratiť. Síce to mali potom ako zábavku ho zháňať po izbe, neskôr už aj po celom dome, ale tiež tu bolo šťastie že sa Raidenovi nikdy nič nestalo. Mal asi šťastie na lozenie keď sa mu nikde nepodarilo nejako spadnúť či podobne. Čas však plynul ďalej a Raiden začínal mať spoznané všetko v dome. Už vedel chodiť, rozprávať či už lepšie myslieť. [Only admins are allowed to see this image]
Bolo aj na čase, veď dospieval! Aj keď rodičia si ani neuvedomili, že ten čas až tak letel a že ich syn tak rýchlo rástol. A prišiel nakoniec aj ten deň, kedy malý Raiden nastúpil do akadémie. Jeho otec bol predsa Shinobi a syn chce byť vždy ako svoj otec! Aspoň vo väčšine prípadov. Tu to platilo tiež. Kto by predsa nechcel byť mocný a silný Shinobi, ktorý bojuje za svoju dedinu? Raiden to teda chcel a zo začiatku sa aj vzorne učil a v akadémii celkom vynikal. Lenže nič nemôže byť dokonalé a on tak isto nezostal tým skvelým a vzorným žiakom. Raiden sa totiž pozmenil, prestal byť taký pozorný a dobrý a viac sa začal sústrediť na všetko ostatné len nie na to študovanie. Nič iné ako puberta toto nemohlo spraviť. Mladý sa pripojil k parte v triede, začal vtipkovať, vyvádzať a všetko to ostatné. Bezchybné známky sa začali meniť a nebolo ťažké si všimnúť túto radikálnu zmenu. Ani jeho rodičom to neuniklo. Doma ho čakal trest, bitka za to, že sa prestal učiť a radšej robí blbosti, lenže bolo to zbytočné. Čas zmazal jeho slzy po bitke, vymazal z hlavy všetky slová a príkazy o učení a zas sa jeho hlava naplnila nápadmi ako niečo vyviesť. Zopakovalo sa to niekoľko krát, až nakoniec rodičia už nemali ani čo s ním robiť, a tak ho proste nechali. Vždy mu hovorievali "Je to tvoj život. Neučíš sa pre nás, ani pre učiteľov, ale pre seba.." Lenže mladý fagan tieto slová nebral nejako vážne, zas ich vzal jedným uchom dnu a druhým von a vrátil sa k svojim myšlienkam. Kto by predsa bral vážne v takom veku tie reči rodičov? Možno nejaké výnimočné prípady ale väčšina detí určite nie. A tak sa aj stalo, že sa zhoršil až príliš nato, aby bol schopný to ešte v čas napraviť. Prichádzal už totiž posledný týždeň, skúšky základných techník a nakoniec aj posledná skúška, ktorá mala rozhodnúť o tom, či sa študenti stanú Geninmi. Ich jedinou úlohou bolo previesť techniku Henge no Jutsu. Jednoduchá, premeniť svoj vzhľad na niekoho iného. Ale aj tak jednoduchá technika bola v tej chvíli na Raidena až príliš. Premenil sa asi 3-krát, z toho ani raz nevyzeral tak, ako mal. Boli to vlastne skôr mutanti než ľudia, to v čo sa menil. Takže čelenka dediny mu bola v tej chvíli zas oddialená a jemu ostávalo prechádzať všetko, čo sa (ne)učil odznova. Nahnevane vybehol z akadémie a vytratil sa niekde preč, hľadať si opustené miesto kde by mohol začať ľutovať všetko, čo pokazil. A veru také miesto aj našiel a strávil na ňom pomerne dlhšiu chvíľu.

Raidena čakali teda časy opakovania. Teraz už nebol samozrejme so svojou partou. Tá totiž, aj napriek blbostiam, ktoré večne robili, celá prešla. Dôvodom bolo, že to dostali akoby príkazom od rodičov pod podmienkou nejakého zákazu a podobne, keď to pokazia. Ale Raiden to zobral na ľahkú váhu a tak to aj dopadlo. U učiteľov bol považovaný už za lajdáka. Prv šlo o šikovného chalana, ktorý mohol mať bezproblémový prechod akadémiou, ale nakoniec sa z neho stalo toto. Každý sa mení no. A on sa teraz musel zmeniť znova, zmeniť sa na to, čo už bol alebo sa k tomu aspoň trošku priblížiť. Rodičia mu nasadili trošku prísnejší režim, bolo jeho povinnosťou sa pripravovať a trénovať a že sa mu to veľakrát teda nechcelo! Ale vždy to nejak podstúpil a všetko spravil hoc bez záujmu do onej činnosti. Ale mal hotové, to bolo podstatné. Nakoniec sa týmto režimom aj niečomu priučil. Síce ostal tým, kým sa aj stal, ale už mal aj čo-to v hlave a bol to aj dostatok nato, aby skúsil znova prejsť akadémiu. Tentoraz skúška nebola o technike Henge no Jutsu ale Bunshin no Jutsu. Pre niektorých to bolo horšie a pre druhých lepšie než prechádzajúca skúška. Pre Raidena osobne to bolo ale lepšie, keďže klona vedel vytvoriť bez väčších problémov a chýb. Našťastie... A tak sa teda, na druhý pokus, konečne Raiden dočkal vytúženej a možno aj zaslúženej čelenky dediny. Aj keď sa potom zas vrátil k svojskému ja, čiže sa zas nejak prestal až tak venovať tréningu a štúdiu, ale bol aspoň Genin a to bol už krok vpred, čiže rátať sa to musí! A tak či tak, dobrodružstiev a zmien ho čaká ešte určite až-až, je teda len otázne, čo ho kedy a ako zas donútiť zmeniť sa... 


[Only admins are allowed to see this image]


Naposledy upravil Raiden dňa Št december 19, 2013 12:15 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko

Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 26
Bydlisko : Brno

Raiden Murasame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Raiden Murasame   Raiden Murasame EmptyŠt október 31, 2013 9:03 am

Osobně nemám nic proti. Pěkný charakter a životopis Smile POVOLENO
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar

Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Raiden Murasame Left_bar_bleue0/200Raiden Murasame Empty_bar_bleue  (0/200)

Raiden Murasame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Raiden Murasame   Raiden Murasame EmptyNe marec 23, 2014 4:24 pm

Keďže je charakter už dlhšiu dobu neaktívny, poprosil by som jedného z Adminov aby charakter presunul do koša. Keď sa majiteľ tohoto charakteru znov príhlási a bude chcieť hrať, charakter mu bude vrátený späť ...

S pozdravom Dark.
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Raiden Murasame Empty
OdoslaťPredmet: Re: Raiden Murasame   Raiden Murasame Empty

Návrat hore Goto down
 
Raiden Murasame
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: