SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Zangetsu

Goto down 
AutorSpráva
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla

Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Zangetsu Left_bar_bleue0/1000000Zangetsu Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Zangetsu Empty
OdoslaťPredmet: Zangetsu   Zangetsu EmptyŠt október 31, 2013 10:40 pm

Jméno
Zangetsu

Věk:
16
Výška:
170
Váha:
70

Iné zaujímavosti:
Zangetsu nemá tieň. Dokonca aj keď na neho priamo svieti slnko, nevytvára absolútne žiadny tieň. Podľa jeho vlastných slov mu ho ukradli.
Spolu s jeho tieňom zmizla aj istá časť Zangetsuho. Nejedná sa však o jeho telo, schopnosti či dokonca ani povahu, ale skôr o.. "vlastnosť" druhých zapamätať si ho. Pre každého je hrozne ťažké udržať si Zangetsuho v pamäti, jeho štýl boja, schopnosti či čo i len tvár alebo tón hlasu. Je to skoro ako keby s nejakou svojou časťou v tomto svete ani len nebol. Za všetko však vyditeľne môźe práve absencia jeho "tieňa".
Místo pobytu:
Takigakure no sato

Hodnost:
Genin

Fóbie:
Volajú ho "bez strachu".. nemá žiadnu fóbiu, v podstate je jedným z mála ľudí ktorý sa ničoho nebojí. Maximálne sú mu niektoré veci nechutné no neznamená to že by sa ich bál.

Sen:
Obnoviť svoj tieň, nájsť a zabiť toho kto mu tento stav spôsobil.

Styl boje:
Jeho štýl boja je viac než prazvláštny. Využíva celé svoje telo, alebo to tak aspoň vyzerá. Rovnako sa dokáže prispôsobiť na všetky vzdialenosti, v podstate je rovnako dobrý na blízko, ako aj na veľkú vzdialenosť. Pri boji skôr využíva svoje inštinkty a skúsenosti nejakú taktiku ktorú by hneď musel vymýšľať a zároveň ju využiť. Čo je asi najzvláštnejšie je to, že aj keď na prvý pohľad bojuje s holými rukami, nikdy mu žiadne čepeľe, zbrane či podobne nespôsobili žiadne zranenie. Na prvý pohľad to vyzerá tak, ako keby mal proste nepreniknuteľnú pokožku, no pravda je niekde inde- jedná sa práve o jeho kekkei genkai, ktoré má formu "neviditeľných" reťazí ktoré vždy nastaví do útoku napríklad meča, a tak to vyzerá ako keby len meče či podobne odrážal holými rukami.

Kekkei Genkai:
Noroi no Kusari ( Prekliata reťaz)
Synonymicky sa vlastne jedna´o reťaz ktorá je sformovaná z jeho duše, je jeho sučasťou a rovnako ako aj svoje telo, môže túto reťaz ľubovoľne ovládať. Prakticky sa jedná o istú neviditeľnú reťaz ktorá nepodlieha ako korózií, tak ani magnetizmu či fyzickej devastácií. Nie je možné zničiť ju. Zároveň sa ani nejedná o jednu reťaz, ako o viaceru, pri čom už aj počet záleží le nna ňom a na využitý kekkei genkai. Najsilnejšou zbraňou reťaze je ale pra´ve neviditeľnosť. Nevidia ju ani senzibili, či užívateľia Doujutsu. Stále tam však je, pretína vzduch takže vydáva "zvuk" ako keď katana či kunai sviští vzduchom.
-Reťaze je vidieť pod silným a stálym náporom chakry. Aj to len ich obraz "poblikáva". Vtedy majú podobu čiernych reťazí.


Schopnosti:
Zangetsu je rodený bojovník. Aj keď sa dokáže priam dokonale zakrádať či špehovať, jeho najsilenjšia stránka je práve tá fyzická, čo sa týče výbušnej sily, tak aj odolnosti. Má veľmi vypracované reflexy a mnoho skúseností. Aj keď sú to často skúsenosti ktoré boli proti silnejším súperom, ktorých neporazil. Nie je to taktik, taktika ho nezaujíma. On sa riadi inštinktami ktoré sú jeho najsilnejśou zbraňou. Často ani neptorebuje zrak na to, aby sa v boji nechával viesť len svojim pocitom. Preto ani nie je príliś bezpečné pred ním robiť nejaké prudké pohyby ktoré by mohol považovať za hrozbu. Jeho zásoba chakry je priemerná, rovnako ako priemerná je aj jeho kontrola nad ňou.

Zbraně a vybavení:
Bez  vybavenia
Podstata:
YinYang, Yin, Yang


Vzhled:
Je na chalana stredne vysokého vzrastu. Má dlhšie čierne vlasy ktoré mu často padajú do očí a na tvári večne nenútený, až trocha ľahostajný.. a pre niekoho povýšený.. výraz. Jeho oći sú svetlej farby, jemne modrej, až takmer bielej. Niekedy naberajú odtieň šedej. Nosieva na sebe večne jedno a to isté oblečenie. Dlhý čierny plášť a pod ním len trojštvrťové nohavice. Má vypracované telo, na prvý pohľad síce nevyzerá ako rambo ale jemu nikdy nešlo o výzor. Jeho sila spočíva vo výbušnosti a v celkovej sile, nie tlaku. Dokáže zodvihnúť jednou rukou aj celú svoju váhu bez väčšieho problému, pri čom má však skôr šlachovité svaly. Teda je trocha tenší.

Príbeh a Charakter:
Bez mena
Bez mena, kto by dokázal žiť bez jediného mena, bez jedinej prezývky či bez toho, aby ho dlhé roky niekto oslovil ? Konkrétne Zangetsu.. nemal meno, nemal nić. Nikto o ňom nevedel nić, nikto o ňom nić vedieť nechcel. Zrazu sa len "objavil".. objavil sa vo svete ako malý chlapec, ktorý nemal meno, nemal domov.. nemal žiadny majetok, žiadnu povesť.. žiadnu reputáciu, nič. Nemal dokonca ani len cieľ. S nikým nehovoril, nikde sa dlho nezdržoval. Pripomínal skôr prízrak než chlapca ktorýb y v jeho veku mal byť veselý a hlavne by mal mať aspoň nejakú chuť, hrať sa.. no to by najprv musel mať detstvo.. jemu však chýbalo aj to.  Proste tu raz bol, objavil sa.. a odmietol sa straťiť. Ľudia sa o to pokúšali no neúspešne. Pokúśali sa o to aj shinobi no.. s rovnakou úspešnosťou ako normálny ľudia. Kto by ho tu tiež chcel ? Doslova sa objavil len kvôli tomu, aby ho druhý znova mohli odstrániť.
To ale nebolo také ľahké.. nikto nevedel prečo, ako.. za čo. Nikto nepoznal jeho dôvodi a ani to, o čo sa vlastne pokúša. Okolo neho ako postavy bol vždy úplný chaos. Mohol pomôcť no rovnako mohol aj zabiť. Vďaka jeho činom však získal niečo, čo na začiatku tohto rozprávania nemal.. získal meno. Zangetsu..  meno prízraku ktorý sa za rúškom noci a polmesiaca objavil rovnako, ako sa nad ránom vyparil. Či už pri vražde, vlúpačke.. alebo zapletení sa do shinobi záležitos´ti.  V podstate sa stal známym, no zároveň stále nikto nevedel, kto a čo je zač.

Bez nádeje
Akú nádej má mať niekto, kto nevie kvôli čomu na tomto svete je. Zangetsu mal meno, no nikto stále nedokázal povedať komu presne to meno patrí. Nevedeli v dave ukázať na neho a povedať, že to všetko spôsobil on, to všetko, čo to meno obnášalo. Takýto človek nemal budúcnosť.. nemal na  ňu nádej.. proste tu bol, ale zároveň bol úplne nepodstatný. Aj keď nemal nádej, nepodliehal zúfalstvu. Nemal k tomu dôvod, rovnako ako nemal dôvod nejakú nádej získať. S nádejou prichádzaú len problémy a tie on nikdy nehľadal. Akú mal však nádej že sa mu jeho nádej nepodarí nájsť ? Mohol len dúfať, ako vždy.. Stále však bol len tieňom, tieňom ktorého si ľudia ani len nedokázali zapamätať. Tieňom ktorý dlhých desať rokov prechádzal po dedinách a neprinášal za sebou nić viac, než skazu a prekliatie. Nemal nádej, že ho niekde uchýlia.. nemal ani tú najmenšiu šancu.

Bez strachu
Bez nádeje, niet strachu.. celý jeho život nemal meno, nemal nádej.. a nemal strach. Deti sa báli tieňov.. banditov.. či vymyslených strašidiel. On však tieto tiene a strašidlá v srdci nenosil. Vždy rozmýšľal aké to je, cítiť strach.. no nikdy si nebol istý, či má nejakú nádej tento pocit pocítiť.. vlastne si ani nie nebol istý, vedel to. Bez strachu však neznamenalo nič pozitívne, pre nikoho. Bez strachu človek nedokázal určiť svoje hranice.. a on to nedokáže do dnes. Práve preto mal aj celý život problémy, problémy kvôli tomu že sa nebál. Problémy hlavne v súboji zo silnejšími súpermi. Jeho nezaujímala smrť, nemal predsa len žiadnu nádej že by zomrel.. nezaujímala ho vśak ani jeho budúcnosť, nemal strach že by sa v nej niečo pokazilo.. a ani jeho minulosť, pretože aj keď ho ľudia pomenovali, stále jeho meno nevedeli pripojiť k nemu. A tak sa jedného krásneho dňa, bez nádeje, bez mena a bez strachu vydal.. vydal sa za mužom, ktorý ho pripravil o tú jedinú vec, ktorú mal.. o jeho tieň.

Bez tieňa
Bolo to pred dvoma rokmi na okraji dediny Takigakure no sato. Bola noc no svietil mesiac, takže bolo všetko zaplavené hrôzostrašnými tieňami. Ale jeho to nezajímalo, necítil strach, ani keď vedel, že tie tiene hrajú do karát jeho súperovi. Nepamätá si prečo proti nemu bojoval.. z tej noci si nepamätá takmer nič. Pamätá si len to, ako ho človek s vytetovaným znakom klanu Nara pripravil o jedinú vec, na ktorej mu v živote záležalo.. o tieň. Nemal však strach, vedel že ho získa späť.. len to bude trvať, no nemal nádje že sa mu to podarí. Bez mena, bez nádeje, bez strachu a bez tieňa sa teda vydal hladať človeka, ktorý o o tieň pripravil.. a spolu s tým získal aj nádej, že získa strach a meno, a že si ho ľudia konečne budú pamätať, pri čom sa bude báť aby na neho už nikto nikdy nezabudol.
Obrázek:
Spoiler:
 

Techniky:
Chodenie po stromoch a vode

Naposledy upravil Krumla dňa Ut marec 04, 2014 9:58 pm, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Rinkataki Toka
Takikage
Takikage
Rinkataki Toka

Počet príspevkov : 256
Join date : 02.10.2012
Vek : 23
Bydlisko : Vsetín

Zangetsu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zangetsu   Zangetsu EmptyPi november 01, 2013 12:59 am

Tak tedy Povoleno :3 Až dnes... ^^ jak jsem slíbila Very Happy
Návrat hore Goto down
Rinkataki Toka
Takikage
Takikage
Rinkataki Toka

Počet príspevkov : 256
Join date : 02.10.2012
Vek : 23
Bydlisko : Vsetín

Zangetsu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zangetsu   Zangetsu EmptyNe december 01, 2013 12:10 am

Statistiky: 

Mise:
        D-0
        C-0
        B-0
        A-0
        S-0

Techniky:

        D:
           Chození po stromech
           Chození po vodě
Návrat hore Goto down
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla

Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Zangetsu Left_bar_bleue0/1000000Zangetsu Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Zangetsu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zangetsu   Zangetsu EmptyUt marec 04, 2014 9:32 pm

taak prerobeno
Návrat hore Goto down
Rinkataki Toka
Takikage
Takikage
Rinkataki Toka

Počet príspevkov : 256
Join date : 02.10.2012
Vek : 23
Bydlisko : Vsetín

Zangetsu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zangetsu   Zangetsu EmptyUt marec 04, 2014 10:27 pm

taak povoleno podruhý :33 ^^
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Zangetsu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zangetsu   Zangetsu Empty

Návrat hore Goto down
 
Zangetsu
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: