SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Kazuya

Goto down 
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 536
Join date : 16.10.2010
Vek : 25
Bydlisko : Karviná

Charaktery
Meno postavy:: Sasan Tomisura
Atai:
Kazuya Left_bar_bleue0/1000000Kazuya Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Kazuya Empty
OdoslaťPredmet: Kazuya   Kazuya EmptyŠt október 31, 2013 11:02 pm

Jméno:
Kazuya

Věk :
18

Místo původu :
Konohagakure no Sato

Hodnost :
genin

Styl boje:
Bojuje jen a jen za použití taijutsu. Ninjutsu a genjutsu se ani nesnažil se učit, proto je velmi lehké ho do iluze dostat. Jeho údery jdou většinou do míst jako je například krk. Díky svému sluchu uslyší jakkýkoliv pohyb soupeře a tím zareaguje. Používá více ruce než nohy, ale ani na ty nezapomíná. Spoléhá se spíše na svou rychlost než na sílu a každý pohyb si promyslí několik momentů dopředu. Při boji útočí sprvu údery do jednoho místa, samozřejmně že udeří i jinam, tím oslabí nepřítele a pak ho jen dorazí. V každém souboji se snaží být co nejvíce v klidu, a tím se více soustředit na to co dělá, což mu někdy přijde vhod, jelikož někteří lidé nemají moc rádi, když se jeho protivník tváří zcela klidně, tím je to naštve a dělají věci bez rozmyslu. Jeho prioritou v soubojích je hlavně to, že nepřítel na první pohled nepozná zdokonalený sluch.

Schopnosti:
Už od mala byla u něj vidět velká mrštnost a rychlost. Čím byl starší, tím více se tyto schopnosti u něj vyvinuly. Tvrdým cvičením se jeho síla zvětšovala zcela nepochopitelně. Má velmi dobrý sluch. Vždy když započne boj, sundá si obvaz z očí, aby mohl bojovat naplno. Začal se vice zajimat o taijutsu a ted ho ovlada perfektně. Jak už jsem zmiňoval, má velmi dobrý sluch a to tak, že uslyší prasknutí větve 20 metrů od něj, což mu v boji dělá velkou výhodu. Uslyší vše co se k němu přiblíží. I přes zrakovou vadu má velmi dobrý orientační smysl. Dnes je velmi rychlý a stále své nohy posiluje. Se silou je na tom taky velmi dobře a i jeho ostatní smysly se zlepšily. Tedy kromě zraku. Je celkem inteligentní, dokáže přemýšlet dva tahy dopředu, ale i přesto se může zmýlit a tím spadnout do pasti. Má velmi dobrou kondici a vydrží velkou bolest. Jak jsem už psal, je velmi mrštný a proto ho zasáhnout není zcela jednoduché, ale není to nemožné. Dále celkem slušně ovládá boj s meči, ale žádný nevlastní.


- Zbraň, vybavení :

nic


Vzhled :
Není moc vysoký, nosí sluneční brýle a obličej má zakrytý látkou (něco jako to ma Kakashi). Má černé vlasy a na zádech vytetovaného zeleného hada. Nosí černé triko, na kterém má vestu. Obvykle nosí šedé kalhoty, ale někdy je vymění za černé. Čelenku se znakem vesnice má vždy schovanou v kapse, nerad ji nosí.

Charakter :
Z vnějšku to vypadá, že nemá rád společnost a je tedy velkým samotářem, ale tak nějak přitom chce, aby se sním někdo bavil a kamarádil se. Vypadá jako nemilosrdný a chladnokrevný muž, který nemá rád překvapení, ale v hloubi duše je to dobrý člověk.

Životopis postavy :
Narodil se bohaté rodině vlastnící hodně pozemků daleko na okraji země Ohně. Už jak byl malé mimino, bylo jasné, že má zrakovou vadu, ale velmi dobrý sluch, protože reagoval na zvuky, které mimo něj skoro nikdo neslyšel. Se svými dvěma o par let staršími sourozenci si každý den hrál od rána do večera, dokud mu nebylo 6 let. V té době za jeho rodinou přišel mistr ninjutsu a říkal, že jejich syn Kazuya má nadání se stát ninjou. Byl by to vůbec první ninja z rodiny. Sourozenci na něj začali žárlit a přestali se sním bavit. Proto se Kazuya začal raději věnovat tréninku s mistrem. Postupem času se naučil orientovat se podle sluchu a proto zrak mohl vynechat a příliš ho nenamáhat, protože mu každý den tekla z očí krev a nikdo nevěděl z čeho to je. Ze všech mistrových studentů byl Kazuya jeden z nejlepších a proto jej posílal na různé úkoly.

Akihirova schránka
Jeho první úkolem bylo dojet na ostrov, kde sídlí pán Akihiro a v jeho pevnosti je schránka obsahující svitky tajných technik. Popravdě tam bylo zlato, ale to jim jejich mistr zatajil. Kazuya tam vyjel se svou kamarádkou Shinou. Velmi dobře si rozuměli a byli celkem sehraní. Při doplutí na ostrov se ihned rozeběhli k pevnosti. Shina velmi dobře ovládala Genjutsu a tím zneškodnila stráž. Velkou rychlostí se dostali do Akihirova sídla, kde narazily na odpor. Nájemní ninjové se jim postavily do cesty a vypukl boj. Kazuya, ikdyž zcela slepý se lehce vyhýbal všem kunaiům a shurikenům a všem úderům a své protivníky porazil. Nadruhou stranu jeho společnice takové štěstí neměla. I když své protivníky stačila zneškodnit, obdržela spoustu zranění. Kazuya popadl celkem těžkou schránku, Shinu si dal přes rameno a utíkal co nejrychleji to šlo. Nakonec se musel dívat jak jeho nejlepší přítel mu umírá v náručí.

Požár
Když jednu noc trávil doma, jeho rodina slavila na zahradě narozeniny jeho sestry. Bohužel, jeho tam nechtěla a proto raději seděl na posteli a koukal z okna jak se jeho rodina baví. Když bylo kolem půlnoci, rozhodl se, že půjde spát. Přemýšlel o své kamarádce a litoval se, že ji nemohl pomoct a že teď nemá nikoho. Vtom ho probudil výbuch, trhl sebou a vyskočil z postele. Koukl z okna a uviděl krásný ohňostroj. Vtom jedna z rachejtlí vletěla do jednoho z pokojů a dům začal hořet. Kazuya si toho nevšiml, protože byl zažraný do ohňostroje, který ještě nikdy neviděl. Všichni na něj volali ať uteče, ale až když si jich všiml, dům byl už celý v plamenech a podlaha pod ním se propadla. Dopadl na zem a v hustém dýmu se nemohl orientovat. Nevěděl co dělat a proto se rozběhl kupředu. No skončilo to tím že vrazil do zdi a znova spadl. Když už si myslel že to nemůže být horší, přišlo k tomu, co doufal že nepřijde. Dům explodoval, ale zatímco čekal že ho plameny sežehnou. Naštěstí se pod ním dřevěná podlaha znova propadla a skončil ve sklepení. Nakonec skončil jen se dvěma velkými ranami na hrudi, po kterých mu zůstali dvě jizvy.

Zrada
Kazuya po té začal tvrději trénovat a učil se různé chvaty, což mu nedělalo problém. Po té, když si jeho mistr myslel, že je jeho výcvik u konce, nařídil mu ať zabije svou rodinu. To se Kazuya zcela nelíbilo a proto se svému mistrovi postavil. I když už byl Kazuya dost silný, přesto na svého mistra neměl. Když už byl skoro mrtvý, mistr na něj použil nějakou techniku, kterou ho změnil. Přesněji ho uvrhl do silné iluze. Kazuya se uzavřel do sebe a přestal komunikovat se světem. Po té, až nabral síly šel vykonat rozkaz, který mu jeho mistr nařídil. Když stál před svým domem obklíčila ho skupinka ninjů, které si najala jeho rodina před zlodějem, který okrádá bohaté. Ten zloděj byl jeho mistr, to ale on a nikdo jiný nevěděl. Když ho chtěli zajmout, jediné co po nich zbylo, byla krev stékající po stěnách domu a roztrhaná těla ležící bezvládně na zemi. Byli to jen pouzí mladí geninové, kteří sotva uměli chodit po vodě. Když se dveře domu rozrazily a jeho otec vyběhl před dům a spatřil svého syna stojící vedle těl, padl na kolena a nevěřícně sledoval svého syna, jak se k němu přibližuje. Po té i on padl k zemi a jeho hlava odletěla pár metrů od jeho těla a na obličeji stejný, nevěřícný výraz s nádechem strachu. Kazuya pomalým krokem vešel do domu a za sebou zanechával krvavé stopy. Otevřeli se dveře a v nich se objevila jeho matka, ale dřív než něco stačila říct, i ona padla k zemi se zabodnutými kunaii v těle. Kazuya vyšel po schodech nahoru a pak do pokoje jeho sourozenců. Těm jen řekl ať utečou a ať si užiji zbytek jejich zkažených životů.To byla jeho poslední slova, než se uzavřel úplně. Došel až do svého pokoje a tam se posadil na postel. Seděl na ni a zíral do zdi. Mezi tím do domu přišel jeho mistr, sebral všechny cennosti, peníze atd. Pak zrušil genjutsu na Kazuyovi a utekl neznámo kam. Když se Kazuya probral z genjutsu, nemohl uvěřit vlastním očím, co se v domě jeho rodičů stalo. Nic si nepamatoval. Zamkl se ve svém pokoji a zíral do zdi. Nemohl tomu stále uvěřit. Nakonec se mu po částech vzpomínky vrátily. To on zabil své rodiče, a mohl za to jeho mistr. Kazuya sevřel ruce v pěst a slíbil si, že dokud nepomstí své rodiče, tak nezemře. Bude pilně trénovat, dokud ve svých rukou nesevře mistrovu hlavu. Utekl z domu a zamířil do znovupostavené Takigakure s nadějí, že tam začne jeho pouť za pomstou.Obrázek :
[Only admins are allowed to see this image]

Techniky :
žádné
 


Naposledy upravil Mokuto dňa Ut december 03, 2013 5:01 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://tenshi.slovakforum.net
Rinkataki Toka
Takikage
Takikage
Rinkataki Toka

Počet príspevkov : 256
Join date : 02.10.2012
Vek : 23
Bydlisko : Vsetín

Kazuya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kazuya   Kazuya EmptyPi november 01, 2013 5:52 pm

ok :3 ^^ Povoleno Smile ale na ten obrázek nezapomeň! Evil or Very Mad Very Happy
Návrat hore Goto down
Rinkataki Toka
Takikage
Takikage
Rinkataki Toka

Počet príspevkov : 256
Join date : 02.10.2012
Vek : 23
Bydlisko : Vsetín

Kazuya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kazuya   Kazuya EmptyNe december 01, 2013 12:11 am

Statistiky: 

Mise:
        D-0
        C-0
        B-0
        A-0
        S-0

Techniky:

        D:
           Chození po stromech
           Chození po vodě
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Kazuya Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kazuya   Kazuya Empty

Návrat hore Goto down
 
Kazuya
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: