SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Makamoto Katsuo

Goto down 
AutorSpráva
DonMitchel
Sakukage
Sakukage
DonMitchel

Počet príspevkov : 284
Join date : 30.10.2013

Makamoto Katsuo Empty
OdoslaťPredmet: Makamoto Katsuo   Makamoto Katsuo EmptySo november 02, 2013 11:38 pm

Varování!:
 
Makamoto Katsuo 
jmeno:
 

Jinchuuriki


Biju:

Ichibi - jednoocasý
 
Věk: 14
  
Výška: 166cm
 
Místo pobytu: Takigakure no Sato
 
Hodnost: genin
 
Fóbie: úplněk, ztráta svobodné vůle
 
Sen: 
Původně snad ani sen neměl, nicméně od doby co se stal Jinchuurikim, se logicky změnilo vše. Nyní sní pořád, jeho sny se mění podle denní doby a nálady, vždy chce něco jiného. Jediné sny, které se prozatím nemění, jsou: být uznán všemi okolo, hlavně svým otcem a najít smysl existence.
 
Klan: žádný
 
Kekkei Genkai:  -
 
Schopnost KG:  -
 
Styl boje:
Taijutsu – Ne že by mu nějak nešlo, od doby co do něj byl ale zapečetěn písečný démon mu písek, jenž ho doprovází, neumožní téměř žádný fyzický kontakt.
Ninjutsu: Díky velké zásobě chakry a neschopnosti používat taijutsu, jeho hlavní zbraň.
Genjutsu: Podobné jako s ninjutsu, musel se mu začít věnovat, když přišel o možnost využívat taijutsu.
 
 
Zbraně a vybavení:   
ZVN (kunaie, shurikeny, výbušné lístky, různé bomby, aj.)
Podivný objekt na zádech, obsahující písek. Po bližším pohledu lze poznat přesýpací hodiny, obsahující kvanta písku.
 
Podstata:  Katon
 
Životopis: 
Katsuo se narodil před více než 14lety. Ačkoliv se narodil jako normální dítě, nebyl ve vesnici příliš oblíben. Nýbrž proto, že jeho matka zemřela ve třech letech jeho věku na misi. Odstranili ji jednotky tajné organizace, poté co došli k závěru, že pracuje ve vesnici jako špion. Až několik měsíců poté se objevily důkazy, usvědčující její nevinu. Ač byla veřejně očištěna, na Katsua koukali vesničané stále skrz prsty. Poté co se jeho otec, Seiji Makamoto dozvěděl pravdu, žádal po tehdejším kagovi spravedlnost. Katsuo neví, jak to tehdy dopadlo, otec mu zakázal o tom mluvit a sám se o tom nezmiňuje. 
Makamoto Seiji
Otec Katsua. Je silným jouninem v Takagikure no sato. Většina vesničanů jeho jméno zná, ač si pod ním třeba nevybaví tvář. Pracuje v tajných jednotkách pod falešným jménem, proto bývá ve vesnici jen minimálně a po matčině smrti vyrůstá Katsuo prakticky sám.
 
Prvních 11 let:
Katsuo rostl, projevilo se u něj velké množství chakry. Na odmítání lidí si již zvykl, zvykl si i na to, že po tom všem stále považují jeho matku a tudíž i jeho za zrádce, zvykl si na odmítání a odstrkování. Kde si na to ale nezvykl, byla akademie, a proto měl stále problémy s kázní. Jakmile se nějaký z jeho spolužáků zmínil o jeho matce, nedopadl příliš dobře. Akademii dokončil, navzdory chování i s dobrými výsledky. Učitele o něm často říkali, že to co má udělat udělá na výbornou, nicméně nehne prstem ani o píď aby udělal něco navíc. Tento jeho přístup se projevil ve všem. Udělal, co musel a to bez komentáře, ovšem nic víc.
 
 
Osudný 12. Rok:
Bylo to pár dní po dokončení akademie, tehdy potřeboval kage něco zařídit. Jeho přání bylo velmi neobvyklé, ovšem Katsuo přijal. Bylo potřeba doručit zprávu, jednomu člověku z nedalekého města. No, nebylo to neobvyklé ve smyslu tajná mise, spíše nebyl ve vesnici zrovna žádný volný tým, ani ninja, který by mohl být nyní postrádán. Zprávu ale bylo nutné doručit rychle a nebylo tudíž možné počkat. Jednalo se totiž pouze o přání k narozeninám, jehož nutné doručení si objednal obyvatel vesnice. Katsuo tedy přijal a vyrazil se vzkazem. Cesta nebyla náročná, došel do města, předal vzkaz a vydal se na zpáteční cestu. Bohužel se již stmívalo a tak se rozhodl utábořit se na noc. V noci ho ovšem probudili zvuky, zvuky mohutného boje. Výbuchy, řev, lámání stromů. Katsuo, kterého ovládla zvědavost se vydal za zvuky. Kousek od místa kde spal, nalezl na zemi ohromné, ležící, písečné monstrum. Příliš brzy si všiml ninji, jenž ho skolil a stejně tak pozdě si uvědomil jak špatně je schovaný. Poslední, co si pamatoval, byl letící kunai jeho směrem.  K jeho štěstí, nebo smůle, se ke stejnému místu přiblížila jednotka ANBU z Takigakure no sato. Neznámý ninja, vysílen bojem s démonem věděl, že s nimi nebude moci bojovat. Kořisti se ale vzdát nemohl. Než se jednotka přiblížila, podařilo se mu zapečetit Ichibiho do Katsua. Když ho ovšem chtěl zvednout, byl napaden ANBU. Nakonec byl nucen ustoupit a chlapce nechat ležet. V ten moment ANBU nepoznali  co se stalo a přenesli chlapce zpět do vesnice. 
 
12 let až současnost:
Katsuo byl mnoho dní v bezvědomí, mezitím již lékařští ninjové poznali, co se stalo. Byli absolutně zaskočeni a nevěděli co dělat. Nakonec se rozhodlo, že prozatím nic. Katsuo se probral a následující dva roky byl uvolněn z povinností ninji. Mezitím Ichibi užíral jeho mysl. Nyní, po dvou letech již je ale načase, aby se Katsuo přidal k týmu a začal pracovat pro vesnici. Oproti jiným Jinchuurikim má tu výhodu, že o tom co se stalo, vědělo jenom pár lékařských ninjů a vedení vesnice, kteří se to snažili zatajit, proto většina obyvatel o Ichibim a především mladší generace vůbec neví. Což samozřejmě nebude trvat věčně.
 
Zajímavosti:
- ke 14. narozeninám dostal od Takikageho přesýpací hodiny s pískem, jenž nosí pořád na zádech, proto ho má více v oblibě než zbytek vesnice
- poté co jeho otec zjistil, co se mu stalo, řekl mu že mu ta síla měla být dána a že ji zvládne, více se o to nestaral
 
 
Vzhled:  Vyšší, mírně svalnatá postava. Modro černé vlasy, nepříliš výrazné kruhy pod očima. Pohled, z kterého jde strach a jeho věčná duševní nepřítomnost z něj nedělá zrovna ideálního kamaráda na konverzace.
 
Charakter: Díky přítomnosti démona Ichibibo, záleží spíše na okolnostech než na jeho skutečné povaze. Může být, klidný, nenápadný, může se i usmát a někdy kolem sebe šíří strach a paniku od pouhého pohledu a jediné jeho myšlenky směřují k potlačení touhy zabíjet. Jeho chování je tedy absolutně nevypočitatelné.
 
 
Obrázek:
 
spoiler:
 
 
 
 
 
Techniky:  
Sabaku Kyū


PS: text upraven => změněno jméno (to jste mi dali...)


Naposledy upravil DonMitchel dňa Ut november 05, 2013 10:11 am, celkom upravené 9 krát.
Návrat hore Goto down
Rinkataki Toka
Takikage
Takikage
Rinkataki Toka

Počet príspevkov : 256
Join date : 02.10.2012
Vek : 23
Bydlisko : Vsetín

Makamoto Katsuo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Makamoto Katsuo   Makamoto Katsuo EmptySo november 02, 2013 11:40 pm

Tak juu :3 Povoleno :3 Doufám, že už si tam nic nezměnil... Razz Smile
Návrat hore Goto down
 
Makamoto Katsuo
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: