SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Hikari Shinoyami

Goto down 
AutorSpráva
Mety
Nukenin
Nukenin
avatar

Počet príspevkov : 26
Join date : 25.11.2013
Bydlisko : In the hell brother, come with me.

OdoslaťPredmet: Hikari Shinoyami   Po november 25, 2013 6:38 pm

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]

Věk:
16
Výška:
180 cm
Místo pobytu:
Takigakure no sato
Hodnost:
Genin


Fóbie:
Měsíc, Tma, Válka
 
Sen: 
Chce nastolit věčné slunce a získat neomezenou sílu z jeho Kekkei Genkai.
Ukázat lidem, že jeho klan byl velmi silný a "stále v něm přebývá".
 

Klan:

Taisuta no Shinoyami

[Only admins are allowed to see this image]


Klan dvou vrstev. První, šlechetná vrstva, která ovládá sluneční Kekkei Genkai a druhá vrstva, která slouží k pomáhání té druhé. Ta zase ovládá Kekkei Genkai Měsíční Hvězdy. Bohužel, žádný Shinoyami krom Hikariho v tomto klanu není. Po brutální potyčce mezi první a druhou vrstvou. Nikdo nepřežil. Sídlil v Takigakure no sato, kde jsou momentálně jeho ruiny.

Kekkei Genkai: 
Taiton je v překladu sluneční element. Je velice příbuzný ohnivému stylu.
Taiton je velice silný proti větru nebo zemi, protože ji dokáže lehce propálit, ale slabší proti vodě nebo blesku. Né že by se s tím nedalo něco udělat. Toto Kekei Genkai je o 50% účinnější ve dne. Hikari vlastní ofensivní styl Taitonu.
Schopnost KG: 
Taiton používá ke svým útokum vliv slunce. Čím více jasné je, tím více škody může napáchat. Existují tři skupiny Taitonu. Ofensivní(Specializované na ninjutsu), Defensivní(genjutsu) a Léčící. Pokud zrovna svítí slunce, může být uživatel Taitonu velice nebezpečný, na druhou stranu pokud je tma = musí se spokojit se slabou sílou, nebo s taijutsu. Taiton má spoustu zakázaných technik, jako například Taikat, což umožňuje z noci udělat na nějakou dobu den. To je jeden z Hikariho snů, ovládnou tuto techniku.
Po nějaké době se začnou schopnosti více projevovat.
1. stádium - Kagayaki = Uživatel dokáže sbírat energii ze slunce a vydávat ji do svých jutsu. Má menší strach z měsíce.
2. stádium - Sukui Kagayaki = Uživatel se stává samotným prorokem slunce. Jeho ninjutsu jsou velmi silná. Veliký strach z měsíce.
3. stádium - Eternal Sukui Kagayaki = Uživatel se nadále nebojí měsíce a jeho jutsu fungují stejně dobře i v noci.

Styl boje:
Ninjutsu: 70%

Taijutsu: 30%

Genjutsu: 0%
  

Zbraně a vybavení: 
Kunaie
2 malé dýky
Výbušný lístek


Podstata: 
[Only admins are allowed to see this image]
Taiton
Vzhled:
Má jako jediný z uživatelů Taitonu jinou barvu vlasů než blonďatou (viz. příběh). Nosí dlouhý plášť, na kterém je v popředí znak jeho klanu. Má klasické bojové kalhoty, na kterých má všechny své zbraně a vybavení. Více toho nemá, spoléhá na rychlost. V noci nosí kápi přes hlavu.
 
Životopis:
Hikari se narodil v období války. Dvě skupiny jeho klanu se pustošili navzájem, protože jedna strana byla povrchní a ta druhá si to nenechala líbit. V tu dobu to samozřejmě netušil a nečekal co ho v budoucnu čeká... Nebo spíše nečeká. Největším problémem jeho narození byly samotní rodiče. Matka byla z šlechetné Sluneční části a jeho otec z Měsíčních hvězd. Oba jeho rodiče umřeli zhruba po 4 letech jeho narození, kdy se válka vyvršila natolik, že došlo na tvrdý souboj. Nikdo nepřežil. O mladého Hikariho se staral velmi dobrý přítel jeho otce, rovněž Hikariho. Samotný opečovávatel byl z jeho vlasů velice překvapený, zdědil totiž vlasy po otci a sílu po matce. Stejně jako loajální povahu a starost o druhé. Bohužel po otci, který se sice snažil zabránit ve válce, zdědil touhu po síle. Pravdu se dověděl poté, co jeho život přesáhl deseti let. Řekl mu to samotný přítel jeho otce (Shisiku). Shisiku mu to řekl otevřeně, bude ho to sice bolet, ale lepší, než aby s tím žil nadále a litoval toho. Hikari žil ve smutku 3 roky, nevycházel ven, nechtělo se mu moc jíst a nehledal si přátele. Jediné co doma dělal, byl trénink. Trénoval tvrdě. Za každý neúspěch vycházel v noci ven a snažil se tam vydržet bez kápě. Nikdy nevydržel déle než minutu. Dával si sám tresty po každém neúspěšném tréninku. Jeho život dosáhl 16 let. Je připravený najít si přátele a podstoupit cestu ninji. A proslavit jeho klan...
 

Obrázek:

[Only admins are allowed to see this image]

Techniky:
Taiton: Kōsen [C]
Uživatel toho ninjutsu ukáže před sebe obouma rukama a ze slunce vzejde malý meč, který se i hned vloží do uživatelovo rukou. Toto jutsu se dá podle jej znalosti stupňovat. S každým seknutím do vzduchu se vytvoří malý světelný bumerang, který letí na jeho cíl. 
Stupně: C - Kōsen
                  B - Tai Kōsen 
                     S - Taiton Kōsen


Naposledy upravil Mety dňa Po február 03, 2014 9:43 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Rinkataki Toka
Takikage
Takikage
avatar

Počet príspevkov : 256
Join date : 02.10.2012
Vek : 21
Bydlisko : Vsetín

OdoslaťPredmet: Re: Hikari Shinoyami   Ut november 26, 2013 1:48 pm

Povoleno ^^ :3
Teda ještě po tobě budu chtít sepsaný klan... ^^ Do klanů Wink :3 Co nejdříve prosíím ^^
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
avatar

Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 22
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
0/200  (0/200)

OdoslaťPredmet: Re: Hikari Shinoyami   Ne marec 23, 2014 4:54 pm

Keďže je charakter už dlhšiu dobu neaktívny, poprosil by som jedného z Adminov aby charakter presunul do koša. Keď sa majiteľ tohoto charakteru znov príhlási a bude chcieť hrať, charakter mu bude vrátený späť ...

S pozdravom Dark.
Návrat hore Goto down
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Hikari Shinoyami   

Návrat hore Goto down
 
Hikari Shinoyami
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: