SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Kumori Toorima

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
AnonymnýKumori Toorima Empty
OdoslaťPredmet: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyNe jún 24, 2012 11:48 pmKumori Tsume Toorima

Kumori Toorima Kumori10

Jméno:曇り 通り魔 Kumori Tsume Toorima
Přezdívka:颶風 曇り Gufuu Kumori - Tornado Kumori
Pohlaví: Mužské

Věk: 16
Krevní Skupina: AB
Dátum narození: 7. januára

Hodnosť: Genin
Klan & Rodina: 通り魔 Tsume-Toorima

Kontinent:Mizu no Kuni
Současný pobyt: Sídlo v lese v okolí Kirigakure no Sato
Místo narození: Súkromná ordinácia v sídle rodiny

Krátká charakteristika: Kumori vyzerá ako typický bežný shinobi ako každý iný, teda aspoň podľa jeho chôdze. Nosí na chrbte v jednom kuse ruksak s dôležitými vecami okrem VPN a medzi ruksakom a vonkajším oblečením má pripevnené tri svoje katany. Má relatívne dobre letné oblečenie: Dlhé biele nohavice s vreckami na zadnej časti nohavíc, dlhé dvojfarebné tričko ktoré len na oko vypadá ako keby mal na sebe dve vrstvy a biela šatka na hlave na ktorej má čelenku ktorá znamená že je súčasťou shinobi mesta (Kirigaku no Sato).

Přesvědčení: Moje presvedčenie patrí do kategórie Neverím v žiadne božstvo. Verím len v samého seba a moje rozhodnutia sú na tomto základe. Ale to neznamená že nechám kvoli tomu niekoho umrieť. Aj keď by si to niektorí zaslúžili a právom. Som spoľahlivý teda aspoň si to myslím a snažím sa zlepšovať vo svojich schopnostiach na ochranu ostatných. Som proste ateista a nehambím sa za to

Sen: Keď som sa dostal z dlhodobého spánku po tom incidente čo sa stalo mojej rodine a ja ako jediný som prežil ten masaker čo sa tam vtedy stal som sa rozhodol, že svoju zostávajúcu rodinu ktorá podľa jednoho pútnika ešte niekde existuje musím nájsť niekde v (Kirigakure no Sato). Vzhľadom na to že som prišiel aj o vačšinu svojich spomienok na minulosť a na rodinu od momentu toho masakru, som sa taktiež rozhodol prisť na to ako sa k svojím spomienkám vrátiť.

Fobie & Slabiny: V mojich ranných rokoch svojeho života asi od 9. roku života som pociťoval panický strach z pavúkov. Zo začiatku to bolo až tak nezvladatelné že som sa nemohol doslova pohnúť z miesta. Čím častejšie som mal tieto "stretnutia" tým viac som musel s touto fóbiou bojovať až nakoniec pri blízkosti pavúka/ov ma len škubne ako keby som mal len na malú chvíľu svalový krč na pravej ruke. Kedysi to malo síce katastrofálne následky, resp. svalové následky - krče ktoré sa prejavovali po celom tele. Ale od prítomného času je to zanedbatelné. Teda samozrejme je to niečo iné pokiaľ si toho nepriateľ všimne a využije tú inokedy zanedbateľnú slabinu na využitie situácie v jeho prospech.

Povaha & Vlastnosti: Napriek tomu že odjakživa som žil a žijem v (Mizu no Kuni) to samozrejme neznamená že musím byť rovnako odporný ako celý tento kraj a ľudia ktorí mimochodom podaktorí sú. Takých ľudí samozrejme nemám zrovna v obľube ale tým dôležitým sa v živote nevyhnem. Pokiaľ ide o pomoc samozrejme pokial je to v mojej moci tak pomôžem i napriek tomu že ma to bude stáť život. Nenechávam nikoho nikdy (pokiaľ to nie je nepriateľ) v problémoch nech sú akékoľvek. Pokiaľ ma niekto podrazí tak som nekompromisný a málokedy odpúšťam. Som opatrný a dávam si pozor na nebezpečné situácie. Keď sa niekto osvedčí a stoja za dôveru ktorú zrovna nedarujem každému, čo sa v tomto svete pomálo stáva tak tí ľudia sú u mňa na prvom mieste. Dôvera je drahá a nie každy je taký ako ho za seba človek vidí.

Koníčky & Obľúbené: Trénovanie nových techník obľúbeného druhu veľmi rád precvičuje i keď tie techniky už dávno vie a v tom prípade sa tým i zabáva pri nudnych chvíľach. Okrem iného si rád zabeha okolo (Kirigakure no Sato) Na precvičenie výdrže a schopnosti zvládať tažko zvládaťelné misie. Keď príde rad na jedlo a varenie tak je docela dobrý kuchár. No vzhľadom na to že niektoré vzácne prísady sú ťažko zohnatelné je problém uvariť jedlo ktoré vyžaduje dosť vzácne prísady. Pokiaľ narazí na nejakú dobrú knihu tak niekedy si proste sadne na bezpečné miesto a ponorí sa do čítania. V každom prípade má to i pozitívnu stránku veci. Pri čítaní kníh dostane niekedy dobrý nápad na vyriešenie problému alebo ako sa naučiť novú techniku vo vačšinou dost kritických situáciach. Sú chvíle keď ho fascinuje niekedy bezpredmetné živé a nežive predmety alebo prostredie v ktorom v danej chvíli sa nachádza. Samozrejme vie kedy to musí ignorovať, ale pokiaľ mu v tom nič alebo nikto nebráni tak je to ideálna vlastnosť na relax. Keď príde na boj a je nasmerovaný na nepriateľa či nepriateľov tak je ako nezastaviteľná strela pokiaľ vie že jeho ciele nemajú sebemenšiu šancu prežiť. V pripade vyrovnaného alebo nevyrovnaného boja zo strany protívnika tak Kumori začína premýšlať pred prvým útokom. Keď príde na spánok tak v tom je Kumori neprekonaťelný niekedy dokáže prespať aj celý deň pokial je totálne unavený.

Neoblíbené: V (Mizu no Kuni) je veľa ľudí ktorí využívajú iných vo svoj prospech a ja takým ľudom pohrdám. Falošní ľudia sa tažko dajú rozoznať od ostatných ale majú jednu slabinu v pravom momente sa nechcene dokážu prezradiť a to je ta chvíla kedy zistíte čo je to za človeka. Viem že byť opatrný sa vyplatí ale byť podozrivý voči všetkým len preto že ma nepoznajú to je už príliž. ohľadom bojovania neznášam jedinú vec a to je útok bez varovania a zo zadu to je proste dačo odporné a falošné. Najviac mi asi pokazí náladu keď sa mne alebo niekomu inému v mojej blízkosti nepodarí niečo uvariť. V tej chvíli mám tendenciu toho daného človeka opravovať aj keď mu tie nie je zrovna po chuti. Psychopati resp. magori bez rozumu čo nevedia so sebou a sú agresívni bez varovania. Takých magorov zrovna nemusím. Hlavne keď ich len nevinne podpichnem alebo len niečo naznačím a už ma chcú zamordovať. Extrémne vážni ľudia ktorí su jednou nohou katanou v mojom hrudníku nie je zdrave tržať blizko mňa.

Vztahy: Láska moc nepatrí do sveta shinobi ale pokiaľ sa tak stane tak len po tom ako sa mi vráti pamäť. Manželské problémý sú to najhoršie čo môže existovať. Okrem skázy sveta.

Vzhled: "Rozšírená stručná charakteristika"
Mám relatívne štíhlu postavu vzhľadom na to že potrebujem mať rýchly a svižný pohyb nemôžem so dovoliť len tak z nudy pribrať na váhe. Svaly mám po celom tele vzhľadom na skúsenosti a povinný tréning doma keď ešte nejaký domov bol. Mám svetlo-modré oči s náznakom mora a kľudnej oblohy. Vlasy som mal kedysi v cope ale pri jednom duševne dôležitom momente som sa copu proste zbavil a zmenil proste štýl. Tvár je navzdory môjmu telu relatívne chudšia než by bolo zdravé ale nie je to nič čo by ma mohlo dlho trápiť. Uši. No už začinam mať pocit že som na sutaži krásy. Uši su proste uši menšie ale dlhšie. Mám malý nos nie je čo dodať. Podľa úsmevu poznáš chovanie človeka takže podľa mojeho názoru ho mám úprimný a priateľský. I keď niekto by povedal niečo iné. Mám primeranú váhu ktorú musím dodržovať. Ohľadom výšky. Mohol by som byť vyšši keby že je to možné ale čo horšie to už asi nebude. Ehm. Miery? no ja neviem... ale určite nie 150 na troch miestach.


Životopis/Příběh: Netušil čo sa stalo predtým a hlavne ako som sa ocitol na posteli v neznámej miestnosti, ale po určitej dobe som zistil aspoň niečo o sebe od ľudí v tábore. Časom stráveným v tábore som zistil skoro všetko o sebe okrem jedinej veci a to je rodina. Viem že som mal rodinu ale si nepamätám kto boli moji rodičia a príbuzní. Neskôr mi povedali z tábora, že som mal samurajský meč a na požiadanie mi ho doniesli až ku mne. Spomenul som si v tej chvili ako som ho pomenoval. Jeho meno sa nazývalo 大紅蓮もう一つの氷輪丸 - Dai Guren Hyourin Maru - Obrovský Karmínový Ledový Květ. V tejto osade ma naučili všetko čo by shinobi mal vediet a v mojom prípade zabudol a hlavne aj narábanie s mečom. Po dvoch rokoch som sa rozhodol opustit tábor z dôvodu hľadania mojej stratenej minulosti. Poradili mi ľudia z tábora, že by som mal skúsiť nechvalne preslávené mesto (Kirigakure no Sato). Pred odchodom mi dali mapu, podľa ktorej sa tam správne dostanem. Tiež mi dali základnu výbavu a pravdaže jedlo a pitie. Obdržal som potrebné veci a vyrazil som. Na polceste ma oslovil neznámy pútnik so slovami "Začiatok cesty k tvojej rodine začína v tom (Kirigakure no Sato)" chviľu som zaváhal ale nakoniec i keď mi to bolo divné som predsta do toho mesta po pár dňoch nakoniec prišiel. V momente ako som sa objavil pred Kirigakure no Sato na mna čakal člen klanu o ktorom mi otec kedysi vravel. Nemal som dôvod mu neveriť pretože som ho poznal z videnia ešte keď som žil s rodičmi. Po chvíli sme dorazili do sídla klanu a tam mi všetko vysvetlil čo bolo nutné. Po tom všetku mi nechal voľnú ruku a mohol som pokračovať vo svojom príbehu života sám.

Rodina: "Charakteristika"
Na rodinu si nepamätám ale niečo mi vraví že mám matku, otca a troch príbuzných. Síce si nepämetám všetko ale niečo mi vraví že v takomto počte by som mal mať rodinu.

Otec: O otcovi neviem nič okrem toho že predtým než ma chcel zasiahnúť netvor tak sa pravdepodobne za mňa postavil a nechal sa zabodnúť od jednoho z nich. *Tvár otca si nepamätám ale viem teda aspoň si to myslím že mal tmavé vlasy a samurajskú zbroj.

Matka: Ah. matka nespomínam si na ňu toho veľa ale pamätám si jej krutú smrť. Kiež by som to nevidel. Matku zožrali tie príšery. Neskor som si uvedomil že sa mi stále zjavuje jej matná podoba vo snoch, ale nikdy som si nedokázal spomenúť ako mohla vypadať.

Príbuzní: Na ostatných si nespomínam ako keby tam neboli alebo stihli utiecť. moja teória je taká že zhodou náhod sa presťahovali do druhého domu na druhej strane Mizu no Kuni. No a pokiaľ je o nich nejaká zmienka tak viem že ich nájdem. Podľa pútnika ktorý ma poslal do (Kirigakure no Sato) so slovami "Začiatok cesty k tvojej rodine začína v tom (Kirigakure no Sato)" som neváhal a smeroval som priamo do zdroja mojich informácií.


Kekkei Genkai: San-Burēdo : KG klanu Tsume

Schopnost Kekkei Genkai:Kekkei Genkai klanu,
San-Burēdo,jsou tři drápy v rukách uživatele,které může libovolně vysouvat a
zasouvat v jakém množství chce.Čím zkušenější shinobi je,tím jsou jeho drápy
delší.Členové klanu mají velmi tvrdou kostru a obrovskou výdrž.Jsou schopni
ovládat jen Fuuton a Raiton.


Podstata: Raiton (Blesk)
Zaměření: Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80% Genjutsu: 0% Kenjutsu: 0%

Schopnosti: Zvládam relatívne dosť rýchlo vytvárať pečate a s nimi vytvorené techniky. Zvládam kontaktný boj relatívne rýchlo. rýchly pohyb mi nerobí problémy a pokiaľ ide o prekvapivé útoky. mám dosť dobré reflexy. Ohľadom situácii ktoré vyžadujú inteligenciu, nie som zrovna mudrc ale v prípade keď niekto je na konci so silami je tu možnosť že na riešenie prídem i keď malá. Síce pri boji si nevšimnem tie dôležité veci ale malá pravdepodobnosť ktorá i v tej veľkej rýchlosti že by som si nevšimol dôležitého momentu na vykrytie útoku. Pokiaľ sa stane že som dlho nejedol tak sa nič nedeje moje telo sa vie prispôsobiť drastickým podmienkám. I keby sa také nedialo moje telo je zvyknuté vyžadovať malé množstvo živín a dokáže i to malé množstvo pomaly vstrebávať. Ale samozrejme to netrvá večne, no samozrejme nikdy to tak dlho netrvá aby som moje telo nútil do extrémov. Ohľadom techník zvládal relatívne zo 4-5 klonov naraz vytvoriť,techniky ktoré slúžia nablízko su mi výhodou ale to neznamená že nemám k dispozícii i techniky sústredenie na dosah z diaľky. Nedávno som si osvojil moju bleskovú podstatu do istej miery ktorá mi po zasiahnutí mojimi zbraňami dosť uľahčí boj.

Schopnosti Meče: "Charakteristika
Behom krátkeho obdobia som objavil zatiaľ dne schopnosti mojeho meča
大紅蓮もう一つの氷輪丸 - Dai Guren Hyourinmaru - Obrovský Karmínový Ľadový Kvet):
Dokázal som pomocou meča zvýšiť vyšku skoku do výšky a doskoku na priateľa. Vzhľadom na to akou rýchlosťom som s mečom pred sebou doskočil na nepriateľa podľa toho je pravdepodobnosť poškodenia. Okrem iného môj meč slúži i aj ako obranný mechanizmus. Pri aktivácii druhej schopnosti môj meč vytvorí iluzórne čepele čo za účel okrem iného spósobi zníženie sústredenia nepriateľa a rozptýli ho do tej miery že si nevšimne pravú čepeľ medzi tými falošnými. Ten iný efekt slúži ako relativne slabá ale účinná obrana voči genjutsu.


Styl boje: Jednoručný štýl boja: Od momentu ako Kumori získal svoj samurajský meč, začal trénovať v boji a po dobe čo strávil trénovaním túto techniku boja dokonale ovládol

TECHNIKY:
- S -


- A -


- B -- C -
Fuubaku Hojin

- D -SCHOPNOSTI MEČE

Tei-Gyorai
Kabādoragon KyūjoVýbava: Kumori vlastní PVN - Povinnú výbavu ninji. Od začiatku vlastní samurajský meč
大紅蓮もう一つの氷輪丸 - Dai Guren Hyourinmaru - Obrovský Karmínový Ľadový Kvet:

大紅蓮もう一つの氷輪丸 - Dai Guren Hyourinmaru - Obrovský Karmínový Ľadový Kvet:
 

Dostal som ho od momentu ked som dovršil 10 rokov a neskôr po tom masakri. Hneď ako som nabral vedomie v neznámej osade začal som cvičiť s mečom na cvičných figurínach dokiaľ to bolo len možné.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki

Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Kumori Toorima Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyUt jún 26, 2012 7:10 pm

teda mohol si to dať trošku farebnejšie ;D takto sa mi to ani čítať nechce.. no dobre keď si to ty Kumo tak zelená Razz
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Kumori Toorima Left_bar_bleue0/1000000Kumori Toorima Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Kumori Toorima Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyUt jún 26, 2012 7:13 pm

Jop, povoleno i od mně ~ ^^
Hlas se u Mizukage Smile
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Kumori Toorima Left_bar_bleue0/1000000Kumori Toorima Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Kumori Toorima Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kumori Toorima   Kumori Toorima EmptyPo august 06, 2012 2:04 pm

Statistiky:

1.Mise :

D - 0
C - 2
B - 0
A - 0
S - 0

2.Techniky:

D:
Chození po vodě
Chození po stromech

C:
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Kumori Toorima Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kumori Toorima   Kumori Toorima Empty

Návrat hore Goto down
 
Kumori Toorima
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: