Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Nanadaime Hokage

Goto down 
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Nanadaime Hokage Empty
OdoslaťPredmet: Nanadaime Hokage   Nanadaime Hokage EmptyPo jún 25, 2012 12:07 am

Spoiler:

Nanadaime Hokage Hokage_hat

Nanadaime Hokage Bez_nazvu-10rOWw
Mizuki Yudas
Nanadaime Hokage AaX2qGP
Démon Konohy alebo aj ako posledný čo prežil
Nanadaime Hokage QqIFNgG
Hokage, Bývalý Nukenin S a Akatsuki člen
• • • • • • • •
Nanadaime Hokage Asdayvzt
29
Nanadaime Hokage Asq
Muž
• • • • • • • •
Nanadaime Hokage Qqq
Konohagakure no sato

Nanadaime Hokage 100px_Leaf_Village_Logo_svg


Nanadaime Hokage Faf
• Mizuki má charakteristické začiernené bielka a žlté zreničky vďaka klanu Yudas. Má čierne stredne dlhšie vlasy. Počas jeho života sa jeho povaha neustále menila. Po smrti svojej rodiny sa z neho stal egoistický muž ktorý si išiel za svojím snom. Až keď obsadil Konohu si uvedomil čo sa s ním stalo. Postupne sa z neho stal milý muž ktorý chcel chrániť svoju dedinu a svojich priateľov.

Nanadaime Hokage FfVBKfw
• Klan Yudas žil už od éry klanu Uchiha a Senju. Držal sa v ústraní a žil si pokojne v svojej dedinke. Členovia klanu boli využívaní na atentátne misie alebo nájomné vraždy kvôli svojej skvelej infiltrácii a sile boli takmer neporaziteľný. Nikdy nikto nenašiel dôkazy ani svedkov. Yudas mali veľmi dobrý vzťah s klanom Uchiha, Kaguya. Posledný vládca klanu Yudas dokonca pomenoval svojho syna na znak priateľstva po klanu Kaguya. Bohužial sa vzťah medzi klanom Uchiha a Yudas zhoršil a to dosť výrazne. Neskôr sa zistilo že sa Konohagakure no sato a klan Uchiha s ďalšími spojili. Jedného dňa bola dedina napadnutá. Celý klan v ten deň zahynul. Prežilo len zopár jedincov. Po útoku nezostali žiadny svedkovia ktorý by dosvedčili čo sa v ten deň stalo.

Nanadaime Hokage Asdasda
• Fukushū no Yami



Mizuki a Nikumi:
Nanadaime Hokage Yukominaa
• Názov dostalo po klanu. Je to aktivovaná očná technika. Má tri fáze. Prvá je začiatočná a má ju každý kto sa narodí. Dokáže manipulovať s chakrou a tak sa pomaly učí techniky klanu.
Spoiler:
• Druhá fáza je po ťažkom tréningu, väčšinou ju mali ninjovia na úrovni chunnina. Mal tvar pentagramu. Akonáhle člen klanu začal využívať túto fázu v boji jeho vnútorný démon sa prebudil a tak s ním mohol aj komunikovať. Túto časť ovláda aj Mizuki. Má tvar žltého pentagramu ktorý sa môže aj točiť.  Uživateľ nielen že môže komunikovať s démonom no môže ho aj vyvolať.
Spoiler:
• Posledný tretí neoficiálny ešte nikto neovládol okrem tvorcu klanu. Má tvár šesťuholníka a dokáže poraziť smrť. Jeho schopnosti niesu jasné vie sa len že sa dá získať pri smrti.
Spoiler:

Nanadaime Hokage Asadq
• Yamiton




Nanadaime Hokage Qqqqqqq

Nanadaime Hokage Prolog
Klan Yudas, jedno obdobie veľmi silný a veľký klan. Dnes? Chýry a Mýty o klane ktorý vedel ovládať a krotiť démonov a samú temnotu. Toto je príbeh o mužovi ktorý zmenil svet. Mizuki Yudas.

Teritórium klanu Yudas sa nachádzalo asi pár kilometrov od Konohy. Vzťahy medzi Konohou a Yudasmi boli už dosť pretrhané. Konohagakure neverila klanu Yudas, dokonca aj ich spojenec klan Uchiha sa im obrátil chrbtom. Po sérií nevysvetlených vrážd členov Uchiha sa začalo chýriť že by vrahom mohol byť člen Yudas. Nakoniec rozhodnutie padlo, klan Yudas mal byť napadnutý za úplnku keď bol najzranitelnejší. Bitka započala, vďaka silným obrancom dokázal klan Yudas vydržať brániť svoju menšiu dedinku celých 7 hodín. Pri tomto čine zomrelo viac päť tisíc shinobi.

Nemohol som zaspať.. niečo ma trápilo, cítil som utrpenie vo vetre. To som ešte nečakal že to bude moje utrpenie.. Po niekoľkých hodinách ticha som započul sériu výbuchov pri južnej bráne. Následne na severnej a západnej. Než som sa nazdal tak sa dedina premenila v kužeľ naplnený krvou. Zo všetkých strán vnikali ninjovia, boli to ninjovia Konohagakure no sato. Zoskočil som dole a bežal som k najbližšej bráne aby som zistil čo sa deje. Predo mnou som zazrel dvoch shinobi  z klanu Yudas. Mizuki-san utečte do bezpečia! Je to tu nebezpečné! Než to však stihli dopovedať boli zabití piatimi mužmi z klanu Uchiha. To je on.. Razu postaraj sa oňho. Tvoja smrť privedie mier chlapče.. Pamätám si tú bolesť, keď som sa mu zahľadel do očí.. Niečo ma donútilo k nemu ísť, kráčal som k nabrúsenej katane. Ešte predtým ako ma prebodol som bol zachránený mojím otcom. Temné ostne prebodli ich hlavy a ich telá dopadli na zem. Synak! Uteč odtiaľto! Viem že to znie bolestivo.. ale musíš ísť! Ochraň svojho brata a.. nezabudni na nás. My tu s tebou vždy budeme, ja aj mama, budeme ťa chrániť vo dve v noci! Tak bež! Nechcel som.. no niečo vo mne ma donútilo pohnúť sa. Posledný pohľad na otca bol ako naňho zaútočilo dvadsať shinobi.

Bežal som ďalej a ďalej, všade naokolo mňa zomierali ľudia. Deti, ženy aj starí. Každý bojoval, počul som výkriky odhodlania, strachu a aj smrti. Videl som malé dievčatko ležiace na zemi ktoré bolo prebodnuté Shinobim z klanu Uchiha. URAAAH! Nevydržal som to, nenávisť a zloba ma pohltila. Chcel som ho zabiť.. moja túžba ma ešte posilňovala. Niečo mi dalo silu, pečať na mojej ruke mi dala silu. Katon Gokakyo no jutsu! Poznal som to, technika ohnivej gule. Moja päsť plná sila a rýchlosti vyletela a prerazila ohnivú guľu. Priamy úder, zasiahol som protivníka priamo do tváre. V zúfalom kriku a nenávisti som ho udieral do tváre ako najsilnejšie to išlo. Viacej.. musím ich zabiť viacej! Zakričal som a bežal som ďalej. Strácal som kontrolu.. niečo nado mnou získavalo kontrolu. Bol to môj démon. Poháňaný túžbou krvi som bežal ďalej hľadajúc svojho brata. Tentokrát som ale šťastie nemal. Narazil som na skupinku klanu Senju ktorý ma veľmi jednoducho porazili. Posledná vec ktorú si pamätám bola katana ktorá sa preborila mojim žalúdkom. Prepáč otec.. zlyhal som.. Dopovedal som a s pocitom konečného pokoja som padol na zem. To som ešte vtedy netušil že to je len začiatok..


Nanadaime Hokage Aaa6OSOm
Keď som sa prebudil bol som na akomsi voze. Drkotalo to sem a tam. "Už si hore ako vidím." povedal muž asi v strednom veku s bielymi vlasmi a vyrezaním oblúkom na oku. "Kde..Kde to som?.. Čo sa deje?" zareagoval som. "Zachránil som ťa, mal si veľké šťastie že si narazil na amatérov.. keby boli skúsenejší tak by ťa dorazili... Išiel som akurát okolo keď som videl to peklo. Som Rayzuki, rodinný priateľ. Ja a tvoj otec sme spolu bojovali vo vojne. Vtedy mi zachránil život a ja som mu sľúbil že mu to vrátim. Budeš žiť u mňa, naučím ťa technikám tvojho otca a zasvetím ťa do tajomstva vášho rodu. Ale na toto všetko príde čas prv ťa musím dostať odtiaľto. Pôjdeme do môjho útočiska za Konohou. Určite lačníš po krvi nie je tak?. Neboj sa, príde tvoj čas a pomstíš sa za to" A tak začal môj tréning. Hneď na druhý deň som začal trénovať. [/i]

Nanadaime Hokage Bez_nazvu-1cEPIP
Ubehli roky a môj tréning pod senseiom Rayzukim padali na úrodnú pôdu. Učil ma presne to čo som potreboval. Pilne som trénoval a pripravoval sa na svoju prvú neoficiálnu misiu. Zobral som si starý anbu oblek môjho otca, bol už dosť starý takže bolo vidieť zárezy na brnení, na brnenie som si prehodil červený plášť. Na tvár som si dal masku na ktorom bol vyobrazený vlk a vyrazil som na cestu. V našej dedine bol nejaký diplomat ktorý bol podujatý na masakre môjho klanu. Dlho som ho hladal no nakoniec sami to podarilo. Žil v miestnej chatrči, no väčšinu času trávil v krčme v spoločnosti dvoch bodyguardov. Sledoval som ho asi dve hodiny, nastala moja chvíľa. Ulička do ktorej stále chodil bola už pripravená, keď boli asi v strede tak sa jeden z nich skácal na zem. Druhému prišlo zasa zle a začal vracať. Diplomat to nechápal a myslel že sú iba ožratý, tak im iba vynadal a išiel ďalej sám. To však ale nevedel že jeho ochránci boli otrávený. V krčme dostali zdarma dve pivá ktoré boli napustené otrávenou látkou. Keď sa ale diplomat otočil uvidel osobu ktorú chránil tieň. Keď jej uvidel do tváre tak sa zlakol. Mizuki si dal dole masku a vtedy diplomat zakričal. Bolo mu to ale málo platné. Mesiac bol v práve vtedy v splne. Krásne svietil nad jeho tvárou. Plašť sa mu nadvihol a jedna ruka šiahla po ostrom predmete. Katana namierila diplomatovy na hlavu. Po jednom pohybe sa mu zaborila do tela. Diplomat začal pluť krv. "Toto je za môjho otca!" povedal pričom ho následne opäť bodol do srdca. Jeho telo aj s katanou nechal zabodnutého v stene nejakého domu v tej uličke. Vrátil som sa späť do našeho domu. Posledné čo som uvidel bolo ako náš príbytok horí. Vyrazil som dvere a vbehol do domu. Na zemi boli len krvavé stopy. Nasledoval som ich a tie ma priviedli až na istú opustenú uličku. Schoval som sa za komín a sledoval som čo sa deje. Rayzukiho držali dvaja anbuovia, bolo tam ďalších desať ninjov a potom jeden čo ho vypočúval. Pýtali sa ho na moju pozíciu. Keď ho opľul s tým že mu nepovie ani hovno ho iba bodol do brucha. Rayuzuki sa iba smutne pozrel na Mizukiho ktorý toto všetko bezmocne sledoval. "Prepáč.. nebol som schopný umrieť čestne ako tvoj otec.." Ako som toto uvidel zmocnila sa ma opäť beznádej, no tentokrát som ju ovládol a zmenil na silu. Postavil som sa a zatvoril som oči. Otvoril som ich a v nich som mal žlté pentagrami. Po všetkom tomto utrpení som získal očnú techniku nášho klanu Yukimon. Konečne.. som voľná! zakričala osoba v ženskom hlase. Bol to môj démon. Postavil som sa na komín a celé miesto som si obzrel. Potom som zreval, celé moje telo sa obalilo temnou chakrou. Stratil som kontrolu nad svojim konaním a celé moje telo ovládol démon. Nasledoval krutý súboj ktorý som prežil len ja a vypočúvateľ. Podišiel som k jeho slabému zničenému telu. Ležal tam a prosil o život. Pozrel som sa mu do očí pričom mi z nich začali tiecť slzy. Chytil som ho a zdvihol ho do vzduchu. "Milosť?! Preukázal si milosť môjmu strýkovi?!" Zakričal som pričom som sa rozplakal. Vytiahol som kunai z kapsy a pomaly som mu ho zabodol do krku. "Takto sa cítil aj on!" Opäť som zakričal a rozrezal som mu celý krk. On padol na zem a asi ešte minútu kašľal a snažil sa zastaviť veľké krvácanie z krka. Kričal od bolesti. Podišiel som k telu môjho strýka ktorý ma kedysi zachránil. Nedokázal som zachrániť otca a ani teba.. slzy stekali po tvári a padali na tvár Rayuzukiho. No vtedy jeho ruka pohladila moju tvár. "Mizuki.. tvoj otec ťa tak nazval preto lebo keď si sa narodil uvidel tvoj otec mesiac, nie ale hocijaký mesiac, bol to ten najkrajší mesiac kedy videl. Daj si na seba pozor.." povedal a dokonal. Zobral som jeho telo a zmizol. Pochoval som ho pred jeho vilou a potom si zobral všetko čo mal v jeho zbrojovni. Plánoval mi to dať. Bolo tam kopec tajných zvitkov, zbraní a iných vecí. Všetko som zobral a vyparil som sa z dediny. Okrádal som a zbieral som informácie. Po dlhých rokoch sa zo mňa stal perfektný zabijak. Nazývali ma aj ako démon z Konohy. Dôvod bol že všade kade som prešiel ostal teror a tí čo prežili moju spúšť hovorili že stretli samého diabla. Môj cieľ bol zničiť Konohagakure no sato.

Nanadaime Hokage OsudStretNgcRc

Ubehlo veľa času a ja som pomaly zabudol že môj brat ešte stále môže byť na žive. Túto maličkosť som hodil za hlavu ako ostatné veci a sústredil som sa na svoj cieľ. Jeden z mojich objednávateľov mi prikázal aby som sa postaral o jednu hliadku. Boli to muži človeka ktorý ma vtedy napadol. Zamestnávateľ na mňa pripravil pascu pretože sa ma bál a dal ma zabiť. Bohužiaľ sa mu to nepodarilo, celú jednotku čo na mňa poslal som zabil. Odišiel som na úskalie a čakal až sa vráti. Začalo pršať a ja som si všimol že prišla ďalšia osoba. Aj tento padne pod mojimi rukami?.. Pomyslel som si a vytiahol som katanu. Netušil som kto to je. Môj útok bol prekvapivo odvrátený a ďalší opäť. Dlho som nezažil súpera ktorý by vedel prečítať moju rýchlosť. Po chvíľke boja som zistil kto bol mojim súperom. Bol to môj brat.
Mizuki vs Kaguya:
Nanadaime Hokage PripPomstyNTGwZ

Plynul čas a Mizuki silnel. Vďaka stretnutiu sa mu zmenil život. Získal verného a silného spoločníka. Ako plynul čas Mizuki sa pripravoval na osudný deň ktorý mu zmení život. Po jeho ceste začal zbierať vzácne exempláre. Lovil nukeninov, no nie preto aby získal odmenu, ale preto aby mal lepších spojencov. Po dlhej dobe už mal peknú armádu rôznych ninjov. Od utečencov, po vrahov. Vždy tam bolo niečo extra. No on sám by nezvládol ovládať tak veľkú armádu. Preto začal hľadať oddaných ninjov ktorý mu ju budú môcť ovládať. Jedného dňa keď prechádzal okolo dedinky v Ohnivej zemi započul historku o mužovi ktorý vraj vyvraždil celú akadémiu. V deň jeho popravy ho Mizuki našiel. Nebol o moc starší ako on. Bolo to vlastne skoro ešte dieťa. Keď uvidel jeho strach v očiach nenechal ho len tak zahynúť. V momente keď sa sekera pohla na to aby mu sťala hlavu tak ho Mizuki zachránil. Tento ninja sa volal Ryo, od toho momentu mu verne slúžil pretože podľa neho mu Mizuki daroval život. Preto je tento život jeho. Veľa ninjom takto zachránil život. Po Konohe sa začali šíriť povesti o mužovi v temnote ktorý sa vracia pre svoju pomstu. Vydali na jeho hlavu veľkú odmenu no to už nijak nepomohlo. Vtedy už Mizuki mal veľkú armádu. Blížil sa deň D.. deň kedy mala Konoha padnúť..
Návrat hore Goto down
 
Nanadaime Hokage
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Informácie o Dedine-
Prejdi na: