SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Chomiko "Aokami" Shinigami

Goto down 
AutorSpráva
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla

Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Chomiko "Aokami" Shinigami Left_bar_bleue0/1000000Chomiko "Aokami" Shinigami Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Chomiko "Aokami" Shinigami Empty
OdoslaťPredmet: Chomiko "Aokami" Shinigami   Chomiko "Aokami" Shinigami EmptyNe december 01, 2013 12:43 pm

[Only admins are allowed to see this image]

Osobná karta:
 
Meno: 
Chomiko 
Priezvisko: 
Shinigami
Prezývka: 

Aokami
Vek: 
10
Hodnosť: 
Genin
Dedina: 
Sakushigakure no sato
Charakteristické črty: 
Modré vlasy, malá postava, takmer biela pleť a jedno oko zakrité páskou. Oblečenie zväčša so znakom klanu, teda čierneho kruhu.


Vnútorná charakteristika:
Chomiko patrí k ľuďom, ktorý sa nesprávajú práve najmilšie a asi sa ani nikdy práve najmilšie správať nebudú. Ona má v hlave prevažne povinnosti a na zábavu vôbec, ale vôbec nemyslí. Ráno vstane, tréning.. príde na tréning, tréning.. večer príde domov, tréning.. tento program jej zocelil aj jej osobnosť ktorá proste nepotrebuje nič na štýl zábavy. Na druhú stranu však kupodivu nie je až tak namyslená, vlastne je to strašne veľký introvert ktorý sa s ostatnými vôbec nevie rozprávať, či sa nad nimi nejakým spôsobom povyšovať. Je sebavedomá no nie pyšná. Ak by ste sa jej aj niečo spýtali a ona by odmietla odpovedať, nesrpavila by to tým spôsobom, pri ktorom by vás stihla poslať do všetkých prdel sveta. Dá sa povedať že dokáže vypnúť tok svojich emócií, proste je nemožné naštvať ju, to ale neznaemná že je nemoźné zraniť jej hrdosť, po čom síce nepríde naštvanie ale.. pomsta, a nikto by nechcel toto dievča vidieť mstiť sa.


Vonkajšia charakteristika: 
Malé dievča ktoré vyzerá, ako keby sa ešte len na akadémiu chystalo. Má veľmi bledú pokožku, za čo však môže aj podzemie a to, že z neho len minimálne vychádza. Zatiaľ čo jedno oko má stále zakryté pod páskou, druhé má svetlo modrej farby. Nejedná sa však o žiadny veselý odtieň, skôr o chlad a až nepríjemné "porozumenie". Práve jej oči sú tým, čo dokáže vystrašiť aj ľudí ktorý majú dvojnásobne toľko rokov, čo ona.. nech uź majú akékoľvek skúsenosti, nech sú to trebárs jounini.. jej pohľad vyzerá tak, ako keby vás mala svojimi skúsenosťami schovať pod malíček. Oblečené nosieva prevažne školskú uniformu matne zelenej farby. Školská uniforma sa skladá z klasickej zelenej sukne, zeleného saka a pod ním červeného trička. Čo sa týka vlasov, má kratší, až mierne chlapčenský zostrih. Končeky vlasov jej siahajú v tých najnižších miestach len po bradu. Má ich tmavšej modrej farby v strapatejšom štýle.

Shinobi karta:
 
Schopnosti:
Nikdo by nemal byť oklamaný vzhľadom, ktorý nosí. Predsa len, ako sa ma často hovorí.. "neberte ma na ľahkú váhu, nie som z klanu Shinigami pre nič za nič".. nie je to vychvalovanie. Pravdepodobne by svojimi taktickými a bojovými schopnosťami nemala problém vyrovnať sa Chuninovi, aj keď techník zatiaľ veľa neovláda. Na jej vek má až pozoruhodnú silu a mrštnosť, vlastne je považovaná za takého malého genina.. predsa len, odmaturovala v akadémií po necelom roku už v deviatich a v desiatich sa jej podarilo prejsť prvou cestou, čím sa stala vlastne najmladšou členkou klanu ktorá túto cestu v tak mladom veku ovládla. Jej štýl boja je pri tom dosť nepríjemný, hlavne keď využíva prvú cestu. Ilúzie sa dajú použiť rôznymi spôsobmi a ona často pod ne schováva reálne predmety, zbrane a podobne. Je zbehlá vo všetkých troch oblastí shinobi pri čom jej nie sú cudzie ani shurikenjutsu či kenjutsu. Je dokonale prispôsobená znášať bolesť a mučenie, takže ak by sa jej niečo takéto prihodilo, tak by len naohdila svoj poker face a nepriateľ by bol pravdepodobne paf z toho, čo to proti sebe za malého démona vlastne má.


Podstata- Yin, Yang, YinYang
Tai-  často
Nin- často
Gen- často

Špecializácia: 
Prispôsobenie, je to hrozne multiunkčný bojovník ktorý sa vie prispôsobiť každej situácií. Navyše je na svoj vek hrozne inteligentná a v boji dokáže predviesť značnú dávku stratégie. Taktiež sa dá považovať za špecializáciu práve "znášanie bolesti", keďže ako člen klanu shinigami už si prešla jednou smrťou, a jej telo je neustále vystavené náporom nie príliś príjemných tréningových, až mučiacich, metód. Rovnako vie tieto metódy aj praktikovať.
Používanie zbraní: 
Dokáže využívať všetky druhy zbraní, aj keď najviac jej vyhovujú démonické fuuma shurikeny, tyčové zbrane a katany.

Klan: 
Shinigami
Kekei genkai: 
The Six Paths of Reincarnation (六道輪廻, Rokudō-rinne) 
Ovládnuté stupne: 
1. cesta,  The Realm of Hell (地獄道, Jigokudō) 
Osobné záznamy/Životopis:
 
Oficiálne záznami / Životopis:
Má vlastne celkom záhadné oficiálne záznami, rovnako ako aj každý iný člen klanu Shinigami. Vie sa, že sa narodila pred desiatimi rokmi v zimnom období za čias, kedy bol v dedine relatívny pokoj. Každopádne relatívny pokojn nikdy neznamenal absolútny pokoj v ich rodine a klane. Tam sa neustále niečo dialo, a nie práve príjemné veci. Niekedy sa taktiež klanové sídlo prezívalo "hrobka rozbesnených duší" práve kvôli až zúfalému kriku, ktorý sa tade niesol dlhé roky. Popravde za to nemohli duchovia a práve v´daka tomuto kriku, Chomiko bola odjakživa zvyknutá na také.. ehm, nie práve najlepšiep odmienky na spanie. Krik spôsobovali členovia, ktorý sa práve podrábali skúškam či učeniu znášania bolesti, aspoň teda kým boli nový. 
Chomiko bola ako dieťa vo veľmi nevýhodnej pozícií, strašne veľa vecí sa od nej očakávalo. Nestávalo sa často, že nejaký členovia klanu žili natoľko dlho, aby mali deti. Preto tých detí ani nebolo veľa. Samotná Chomiko nemá žiadnych súrodencov a mimo ňu sú v klane asi už len tri deti, jej vekovej kategórie. Od všetkých sa vždy očakávalo maximum a preto ju už odmalićka ućili všetkému, čo si členovia rodiny vyžadovali. V podmienkach a očakávaní boli ešte prísnejší než Hyuugovia či Uchihovia z ešte predoślej Konohy. Už v troch rokoch vedela počítať algoritmi, z ktorých sa študentom na shinigami akadémiách točila hlava. Popravde toto dieťa sa nikdy nehralo a nikdy sa nedalo pvoedať, že by malo nejakých kamarátov, proste na to nebol čas. Ona mala byť elita, rovnako ako zvyšok klanu. Na akadémiu ju prihlásil klan v jej ôsmych rokoch, pri čom ani nie rok na to zmaturovala. Bol to celkom šok, hlavne pre ostatné deti. Samozrejme každý vieme čo sa stáva keď sa v triede objaví génius ktore´ho ostatný nemajú radi a najradšej by sa ho zbavili. Prvých pár mesiacov ju ostatné decká dosť šikanovali aj keď, ona to popravde nepochopila. Ani si to nevšimla, všetky tie ich srandičky a podpichovanie .. ona nechápala čo to znamená, preto si to ani nikdy nebrala k srdcu. Teda až na jeden prípad kedy to chalan prehnal a skončil s rozlámanými rebrami, zlomenou rukou a fraktúrou lebky. Vtedy to ale chápala ako priame napadnutie a navyše nebola šanca, že by ju niekto z niečoho obvinil, na to bola až z príliš prestížneho klanu. Tak.. sa stalo že ju decká nechali na pokoji aj keď.. to jej tak či tak bolo jedno. Ešte na akadémií, keď mala deväť rokov, chvíľku pred skúškami sa niečo stalo, popravde nikto nevie čo. Možno sa jej chcel len niekto zbaviť, možno za to mohol klan no.. ona zomrela.. a vrátila sa späť prvou cestou. Nikomu nikdy nepovedala čo na nej videla no jej psychika bola po tejto skúsenosti ešte viac zocelená a zaostrená. Nakoniec ani nemusela spraviť skúšky na to, aby prešla akadémiu, tak či tak mala vždy tie najlepšie výsledky. V desiatich rokoch už za sebou mala približne dva tými a niekoľko úspešných misií. Nikdy však v týme s ostatnými nevydržala dlho. Decká ju proste nenznášali a ona im nato dávala množstvo dôvodov. Preto sama požiadala o to, aby ju začali obťažovať s niečím ako týmom až keď si budú istý, že jej povahu jej rovestníci zvládnu. Momentálne uź približne pol roka nerobí nič iného, než trčí v sídle klanu a pripravuje sa na zvládnutie druhej cesty.


Techniky:
 
Návrat hore Goto down
DonMitchel
Sakukage
Sakukage
DonMitchel

Počet príspevkov : 284
Join date : 30.10.2013

Chomiko "Aokami" Shinigami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chomiko "Aokami" Shinigami   Chomiko "Aokami" Shinigami EmptyNe december 01, 2013 12:59 pm

Elita elitního klanu... dobře no Wink POVOLENO.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar

Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 23
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Chomiko "Aokami" Shinigami Left_bar_bleue0/200Chomiko "Aokami" Shinigami Empty_bar_bleue  (0/200)

Chomiko "Aokami" Shinigami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chomiko "Aokami" Shinigami   Chomiko "Aokami" Shinigami EmptyNe marec 23, 2014 4:19 pm

Keďže je charakter už dlhšiu dobu neaktívny, poprosil by som jedného z Adminov aby charakter presunul do koša. Keď sa majiteľ tohoto charakteru znov príhlási a bude chcieť hrať, charakter mu bude vrátený späť ...

S pozdravom Dark.
Návrat hore Goto down
Sponsored content
Chomiko "Aokami" Shinigami Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chomiko "Aokami" Shinigami   Chomiko "Aokami" Shinigami Empty

Návrat hore Goto down
 
Chomiko "Aokami" Shinigami
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: