SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Shizomaru Takahiro

Goto down 
AutorSpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto

Počet príspevkov : 536
Join date : 16.10.2010
Vek : 25
Bydlisko : Karviná

Charaktery
Meno postavy:: Sasan Tomisura
Atai:
Shizomaru Takahiro Left_bar_bleue0/1000000Shizomaru Takahiro Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Shizomaru Takahiro Empty
OdoslaťPredmet: Shizomaru Takahiro   Shizomaru Takahiro EmptyPi september 26, 2014 7:54 pm

Meno a priezvisko:
Shizomaru Takahiro
 
Pohlavie:
Muž  

Vek:
15

Výška:
178

Váha:
85

Vnútorná charakteristika:
Shizo je docela zamlklý a samotářský. S ostatními většinou vychází dobře a není nijak zvláště nepřátelský. Do všeho se hrne bez přemýšlení. Příliš často se neusmívá a tváří se nepřátelsky, avšak uvnitř je to hodný člověk, plný lásky na rozdávání.

Vonkajšia charakteristika:
Je to naprostá kopie svého otce. Pevné svalnaté tělo, dlouhé fialové vlasy i styl oblékání (Pevná černá obuv, černé kalhoty se stříbrným opaskem, bílé triko s nerozluštitelnými znaky a na to dlouhý bílý plášť s rukávy. Na zadní straně se znakem jeho klanu a pod krkem vyšitý znak Iwagakure) Oči má však jiné. Levé má světle modré a druhé tmavě hnědé.

Zvláštnosti:
Po absorbování všech znalostí z knihy moudrých klanu Takahiro se na jeho zádech objevilo něco jako tetování ve tvaru mřížkované kostky v černých plamenech.

Obľúbené:
Pomáhat druhým. Běh v silném větru

Neobľúbené:
Ubližování neviiných obyvatel světa, zvláště žen (hezkých žen)

Kekkei Genkai:
Ryuujiken

Není to ani tak Kekkei genkai, spíše schopnost. Avšak začalo se to předávat v genech s generace na generaci a tím se začalo pojmenovávat jako KG.

Vznik: Před více než 100 lety na ostrově daleko od Světa Shinobi sídlila populace lidí, kteří už od útlého věku se začali zajímat o vědu. Častokrát slýchávaly o světě, kde lidé dokážou pomocí jakési tělesné síly (chakry) ohromné věci a proto vyslali skupinu, aby tento svět prozkoumal. Po 10 letech se vratily zpět a předvedli všem co se ve Shinobi světě naučily. Tímto začala nová éra jejich vyzkumu, který rozdělil onu populaci na dva tábory. Jedni využívaly chakru a schopnosti spojené sní k věděckým účelům sloužící k pomáhání lidem, zlepšovaní života apod. Říkaly si Kenshin a charakterizovaly se modrými oky a bílými vlasy.
Druhý tábor měl s chakrou jiné úmysly a začali se rozvíjet ve vojenském směru. Říkaly si Takahiro a charakterizovaly se fialovými vlasy. Vytvořily spoustu mocných technik a různých chvatů a zrychlení pohybů pomocí předávání chakry do určitých svalů v těle. Avšak jejich touha po síle je zavedla k jistému docela nereálnému ukolu. Chtěli se zmocnit světa Shinobi a podmanit si jej lid pro vědecké účely. To pro ně znamenalo vytvořit supervojáka, který jim to umožní. Tak vznikl projekt Hirotaka, jenž se jim nevyvedl (Informace o tom budou dostupné v příběhu, který bude brzy sepsán). Tento projekt však donesl jednu dobrou věc a to zminované KG. Když vědci odhalovaly tajemství jejich ostrova, narazily na jeskyni s divnými písmy na stěnách a napadlo je do nich vpustit chakru. Tím otevřeli průchod do dimenze, kde byla naprostá tma a jen hustý černý dým. Odebrali z něj vzorky a začal výzkum, který změnil jejich životy. Onen černý dým byl nasáklý ohromnou silou, ze kterého za 20 let dokázali vytvořit gen…který vpíchly Hirotakovi.

Popis KG:
Uživatel se mění vzhledově. Jeho kůže se mnohonásobně zpevní a nabírá tmavě červenou až černou barvu. Na hlavě vyrostou černé rohy a u mnoha případů se fialové vlasy mění na černé. Oči se krvavě zabarví a z těla vychází ohromné teplo. Čím větší úroveň tim větší teplo vychází a mění se i vzhled či schopnosti. Uživatel je imunní vůči ohni a snese větší zátěž na tělo. Na Katon techniky nepotřebuje dělat ruční pečetě.

Démoni v těle
O mnoho let později, kdy se Takahiro usídlil v Iwagakure no sato se KG dále zkoumalo a získávalo se čím dál tím více informací. Po neúspěchu projetku Hirotaka se začal s výzkumem úplně novým…Projekt Mokuto. (Tak jako u Hirotaky bude vše obsaženo v příběhu). U tohoto projektu se poprvé projevily problémy s jejich geneticky vytvořenou silou, se kterými si nevěděli rady. KG samo od sebe se aktivovalo, ale 400x silnější než u normálního a nevěděli to kontrolovat. Při dalších výzkumech se zjistilo, že onen černý dým z dimenze jsou jakýsi démoní tvorové a díki jejich síle vzniklo jejich KG (todle se nikdo nedozvěděl až do doby příchodu trojky) . Pomocí pečetí museli tuto sílu kontrolovat, dokud nebude Mokuto hotový. Projekt byl úspěšný a Mokuto zvládl uzemnit onoho démona. Později se ukázalo, že celkem byli tři uživatelé KG společně s démony.

Démoní KG je odlišná od té normální. Dokáže využívat sílu černého dýmu, což je síla rovnající se černým plamenům, avšak se zdaleka většími možnostmi utoku či obrany apod. Nikdo s těch třech tuto sílu nedokázal plně ovládnout.
Plné ovládnutí by znamenalo postup na božskou (ďábelskou) úroveň.

Schopnosti:
Shizova prioritní schopnost je pozorovací a vnímající. To znamená, že mu nic neunikne. Další jeho schopnost je přizpůsobení se situaci. Dokáže se lehce přizpůsobit podmínkám boje, počasí apod.
 
Techniky: -
Hatsujō-dama
Třída: A (později S)
V ruce se vytvoří duhová koule vytvořená ze síly démoní KG. Neokopírovatelná technika a těžká na ovládání. Při špatné kontrole zničí toho kdo ji použije. Nesmírná destrukční síla, odráží světlo a tmu.
Při neplné kontrole a častém užívání tělo uživatele se pomalu začne rozpadat.


Príbeh:
Narodil se hodinu před zničením Iwagakure no Sato. Jeho matka Kayoko Tenshin byla pobočnicí a zástupcem Tsuchikageho Mokuto Takahiro, jenž byl nevědomky i otec. Po útoku Akatsuki byl Mokuto oslaben a démon v jeho těle se dostal k moci. Matka ho odvedla do skryté, nepoužívané laboratoře, kde se kdysi dávno testovali děti. Z nalezených dokumentů spustila inkubační přístroj, kam své dítě uložila. Tím pádem se jeho tělo začalo vyvíjet o něco pomaleji než normálně. Tudíž 10 let pro něj bylo 20 let normálně. Stroj se měl vypnout, až jeho tělo získá informace, naučího potřebné znalosti a bude mu 12 let. Pak odešla zastavit Mokuta. Při vzniklé explozi zemřela a Iwagakure byla zničena.

Jak dosáhl 12 let tak se probudil v jakémsi táboře, obklopený lidmi, dětmi v jeho věku. Netušil co se to děje, neví odkud přišel. Jediné co ho přístroj naučil jsou základy shinobi schopností a jeho jméno. Lidé se na něj zaujatě dívaly a někteří mu i pomáhaly, jelikož většina znala příběh Takahiro klanu. A ovšem znaly i Kenshin, ze kterého pocházela jeho matka. Shizomaru byl spojením klanu Takahiro a Kenshin, což potvrzovaly jeho oči. Z přístroje pak vypadl jakýsi svitek s instrukcemi, které tu zanechala jeho matka. Jedním z bodů bylo, že měl odejít na určité posvátné místo a tak se i stalo.

Posvátná jeskyně
Cesta mu trvala dva roky. Za tu dobu se mu stala jedna velká věc a to jeho první boj s nepřítelem. Byla to parta o něco starších kluků a jedné dívky. Vypadali dost chudě a Shizomaru toho měl u sebe celkem dost cenného. Vrhli se na něj a zpočátku měli i navrch. Shizomaru dostával jednu ránu za druhou a sem tam udeřil i on je. Byl to jeho první boj a teprve získával zkušenosti. Někde v polovině boje najednou přišla velmi silná ráda a cítil že byla posílena chakrou. Zničeno nic se jeho dlaň posunula k protivníkovi a silně ho udeřila do míst kde je srdce. Cítil jak z jeho dlaně vystoupila chakra, ale i něco více. Něco tak temné a zlé. Nepřítele to odhodilo a už nevstal. Z úst mu vytkl proud krve. Bylo jasné že jeho srce bylo rozdrcené. Ostatní pochopily, že proti nim stojí někdo kdo dokáže používat chakru a tudíž udělali to samé. Shizomaru byl najednou v ještě větších nesnázích než předtím. Nakonec to byl on, kdo padl k zemi. Ačkoliv ne na dlouho. Nebe se zatemnělo a kolem Shizomarua začal vířit černý dým. Netrvalo ani 5 vteřin a ostatní padli k zemi až na dívku. Ta seděla na zemi a třásla se strachy. V jejich očích vypadal Shizomaru jako stvůra ze síň pekelných. Čekala, že zemře i ona, ale před ní se postavila další osoba. Viděla ho jen zezadu, ale poznala ty stejné fialové vlasy, jako měl i Shizomaru. Pak upadla do bezvědomí.

Shuízomaru si nic z toho nepamatoval. Myslel si, že zemřel. Probudil se v jakési jeskyni. Na zdech hořeli louče s modrým plamenem a vzduchem se nesl zvuk tekoucí vody. „Tak už jsi se probudil ?“ Ozval se hrubý hlas a uslyšel i kroky bližící se kněmu. Spatřil osobu v bílém plášti, tváří zahalenou do špinavých obvazů a dlouhými fialovými vlasy. „Kdo jste ?“ Zeptal se Shizo, ale ten druhý neodpověděl, jen si ho prohlédl a zmizel. Shizomaru v jeskyni podstoupil těžký trénink.
Když už tam byl rok a bylo mu 15 let, osoba se mu představila jako Mokuto z klanu Takahiro. Pověděl mu vše o kekkei genkai a démonech. A také že jeho otcem. Mokuto netušil, že má syna, ale podle stejné podstaty démona v Shizomarovi, zjistil že část toho jeho vstoupila do Kayoko a umístil se na vznikající plod. Následovalo složité zapečetění démona v Shizomaruovi. Pečeť se uvolní jen pokud zemře, nebo získá schopnosti na jeho vlastní podmanění.

Kniha moudrých
Poslední týden v jeskyni mu Mokuto chtěl ještě něco předat. Z pod pláště vytáhl malou kostku, ze které vyzařovalo jasné modré světlo. Vysvětlil mu, že v tomhle jsou všechny znalosti obou klanů ze starého ostrova. Vysvětlil mu, že nikdy nesmí kostku otevřít a proto ji zapečetil do Shizomaruova těla a naučil ho techniku, díky které bude moct kostku chránit do doby než se objeví další nástupce. Další den se probudil a jeho otec byl pryč. Zanechal mu jen jeho meč a bílý plášť, ze kterého vypadl dopis, ve kterém stálo, že věří ve svého syna a ať se ho nesnaží vyhledat. Následně se vrátil do tábora a nikomu o tomto setkání nepověděl.
Návrat hore Goto down
http://tenshi.slovakforum.net
 
Shizomaru Takahiro
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Pravidlá, oznamy... :: Databáza :: Databáza postáv :: Na schválenie-
Prejdi na: