SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Character Sheet

Goto down 
AutorSpráva
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla

Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Character Sheet Left_bar_bleue0/1000000Character Sheet Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Character Sheet Empty
OdoslaťPredmet: Character Sheet   Character Sheet EmptySo október 04, 2014 1:59 pm

Takže po novom by mohol fungovať istý systém zvaný "Character sheet". Charakter Sheet sú vlastne základné informácie o charaktere a momentálne tam patria tri položky. (Viz obrázok) Čo tieto informácie udávajú  ? V tomto topicu vám to všetko vysvetlím.

Pozn: Character Sheet si musíte vygenerovať v profile svojho účtu (malo by to byť nakonci možností-na pravo)Meno postavy: -Toto je vlastne jediná nastaviteľná položka. Je to text-bar do ktorého napíšete meno svojej postavy. (Kaźdý hráč môže mať len jednu, no aspoň nebudete musieť písať zakaždým meno svojej postavy pred príspevkom.
Rank postavy: -Táto hodnota začína na ranku “Greenhorn”, čo vlastne znamená zelenáč alebo začiatočník. Je to rank vašej postavy, keďže v tomto svete padli hodnosti ako genin, chuunin a jounin či podobne..
Atai: -Atai znamená v preklade “Hodnota” .. a je to doslova hodnota sily vašej postavy, ktorá sa dá navýšiť hneď niekoľkými postami. Ak dosiahnete určitú hranicu “Atai”, tak sa vám posunie Rank postavy o jeden stupeň vyššie. Na obrázku vydíte 0/500, čím by mala byť 500 horná hranica určije len to, na akej úrovni doposiaľ ste.


_________________________________________________________

Rank a ich význam:

Greenhorn(0-200) - ste v podstate úplným nováčikom. Na tomto ranku sa nachádza každý zozačiatku, žiadne výnimky, žiadne umelé zvyšovanie hodností. Ako Greenhorn vaša postava nemá v podstate žiadny rešpekt či “váhu” v sile.. Greenhorni pracujú v skupinách, pretože sami od seba nezmôžu nič. Zo začiatku neovládajú žiadne ninjutsu techniky.

Thief(201-500) - Thief by tiež malo znamenať “zlodej” či “lapka”.. Ľudia tohto ranku už majú nejaké základné schopnosti na prežitie v tomto svete no stále to nie je bohvie čo. Stále pracujú v skupinách a ich prácou zväčša býva okrádanie mŕtvol.. stále ste v podstate nuly.

Rogue(500-800) - Rogue, v preklade niečo na štýl “problémista”.. Toto je vlastne klasický a minimálny rank každého obyčajného “NPC”, ktorý nepatrí do klanu. Ovládajú už nejaké techniky typu E či D ranku ale stále by ich každý “normálny” shinobi z nejakého klanu či skupiny bez problémov sundal. Hráč na úrovni Rogue stále pracuje v skupinách, aj keď v podstate menśích

Disciple(801-1500) - Tiež by sa dalo hovoriť o “učnovi”.. na tejto hodnosti ste vlastne konečne aspoň základná a úplne nahraditeľná zložka skupiny. Ste obyčajný radový týpek, ktorého si možno niekto všimne a začne ho učiť niečo zo svojho umenia. Na tomto ranku máte povolené C rankové techniky, a keď nijaké veľké množstvo. Disciple sú však uź chránený od svojej vlastnej skupiny, pretože sú to predsa len učni, budúca sila celého klanu.

Man-at-Arm (1501-3000) – Muži v zbrani, alebo tiež základná vojenská zložka ktorej klan zväčša zaobstará nejakú reálnu zbraň či ochranu. Týto ľudia sú radový vojaci ktorý v bežných bitkách zaznamenávajú najväčšie straty. Dostať sa cez túto hodnosť je ťažké a zdĺhavé no prináša to svoje ovocie. Tý ktorý sa z tohto ranku dostanú, už sú predsa len “niekto”.

Shinobi (3001 – 6500) – Muži a Ženy ktoré sa dostanú do tohto ranku, bývajú schopnejší v bojoch pomocou ninja zložiek typu ninjutus, genjutsu a taijutsu.  Ovládajú už nejaký arzenál techník ktoré stále nie sú extrémne silného ranku, no jeden shinobi sa cení viac než dvadsiatka –Man-at-Arm-

Assassin (6501-10 000) – Vrahovia, elitný zabijaci ktorý svoje schopnosti vytiahli na excelentnú úroveň. Na svete ich nie je veľa. Ani tucet shinobi by pravdpodobne nedokázalo poraziť jedného Assassina. Ich techniky sú uspôsobené na priame boje, či uź so skupinami, alebo s jednotlivcami.. sú však dosť silné na to, aby zabili.

Senior Disciple (10 001 + ) – Narozdiel od “Disciple”, sú to najsilnejší členovia v skupine či klane. Nemajú hornú hranicu Atai a postúpiť ďalej sa dá uź len rôznymi podmienkami a podobne. Týto ľudia sú stroje na boj, sú silný, obávaný a aj vo väčších klanoch zastúpený len vo veľmi malom množstve.

Leader of pack (?)  - Vodca nejakej zložky, svorky či skupiny nemusí mať konkrétnu minimálnu hodnosť. Sú vyberaný podľa ich taktického rozmýšľania a sami nemusia vedieť zrovna dobre bojovať, na druhú stranu môžu byť až na úrovni Senior Disciple, tak si radšej dávajte pozor.

Left Hand (?) –ľavá ruka vodcu, sám si určuje kto to je no zväčša to býva jeden z najsilnejších ľudí schopný sám zlikvidovať podpriemerné skupiny.

Right Hand (?) –v podstate to isté ako ľavá ruka, tieto dve hodnosti a ich podmienky už záležia na vodcovi

Leader of Clan (?) – zväčša býva najsilnejší člen klanu či skupiny. Rozhoduje o veciach v klane, v podstate ho má úplne pod kontrolou a nikto sa mu nemôže postaviť či protirečiť, len mu radiť .. to už však záleží od osobnosti daných vodcov..

_______________________________________________________

Spôsob navyšovania hodnoty “Atai”

Spôsobov je vlastne niekoľko. Presný počet bodov za presnú danú vec zatiaľ nevieme no táto hodnota sa da navyšovať hocijakou činnosťou, ktorú vo svete spravíte. Či už trénujete, učíte sa techniku či bojujete. Nemusíte vyhrávať či prehrávať. Predsa len niekedy dá človeku prehra viac, než výhra.

Napríklad za techniku ranku E, dostanete 20 bodov hodnoty Takai, (nie je to presna´hodnota, to sa pravdepodobne ešte bude dohadovať a meniť)
Za istý súboj s istým rankom, dostanete v závislosti od priebehu súboja a ukončenia taktiež niekoľko bodov.. 
Návrat hore Goto down
 
Character Sheet
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Pravidlá, oznamy... :: Informácie o hre-
Prejdi na: