SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Tamika Rihiko

Goto down 
AutorSpráva
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan

Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tamika Rihiko Left_bar_bleue0/1000000Tamika Rihiko Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tamika Rihiko Empty
OdoslaťPredmet: Tamika Rihiko   Tamika Rihiko EmptySo január 24, 2015 3:07 pmJméno: Tamika Rihiko
Přezdívka: Tami
Věk: Vypadá na sedmnáct
Datum narození: 28. října (štír)
Pohlaví: Žena
Místo původu: Kirigakure no Sato
Místo pobytu: Sunaarashi
Hodnost: Genin
Klan/Kekkei Genkai: -

Povaha: Tami byla velmi temperamentní a ambiciózní dítě, které nikdy neposedělo v klidu na jednom místě a mělo tendenci působit někde nějakou neplechu. Vždy měla spoustu kamarádů ve svém věku a to hlavně díky tomu, že se zákonitě snažila spřátelit s každým, koho potkala. Ani po jejím nástupu na akademii se tato povaha nezměnila, stala se snad ještě více impulzivní, než byla předtím. Lehko se nechala vyprovokovat, třeba i jen pro zábavu, a dostávala se do dalších a dalších drobných problémů, nikdy však nepřišlo na nic vážného. Dnes je její povaha značně jiná, ale pořád se drží některých základních rysů. Má silný smysl pro přátelství a spravedlnost, vrhá se do věcí bez přemýšlení a když je třeba, snaží se všem bez rozdílu pomoci. Jen už není taková přátelská a upovídaná jako kdysi. Je teď spíše tichá, někdy prostě jen dlouhé hodiny beze slova rozjímá. Má jistý strach z lidí a snaží se s nimi nevytvářet žádné vztahy, i když velice touží zase po nějakém kamarádovi. Sem tam bezdůvodně upadá do depresí a sama sebe staví před nepříjemný psychický nátlak, není to ale tak, že by proti tomu mohla něco udělat. Pevně se ale drží svého cíle a nenechá se jen tak něčím nebo někým odradit.

Fóbie: Asi největší strachem pro Tami je strach ze smrti. Na jednu stranu ji vidí jako jisté vysvobození, ale na tu druhou ji popadá pocit úzkosti, jelikož vůbec netuší, co by pro někoho jako ona mohla smrt znamenat. Už ne tolik, ale přeci jen se bojí toho, že ji její nepříjemný polomrtvý stav popadne nějaký v nějaké nevhodné situaci a ona se nějak prozradí. Je to také jeden z důvodů, proč se tolik straní lidí. To, a fakt, že se lidí za tu dobu naučila tak nějak bát.
Sen: Jejím snem je nějak rozlousknout tajemství magatamy, kterou má umístěnou místo srdce a vysvobodit se ze svého "prokletí", jak tomu ona někdy říká. Mezitím je takovým jejím spíše přáním nějakým způsobem opět zapadnout do normálního života a najít si přátele, tuší však, že to pro ni už nebude nikdy možné. Ale naděje umírá poslední.

Tamika Rihiko 24drln9

Styl boje: Ze základních stylů boje Tami nejčastěji využívá Taijutsu v kombinaci se svými loutkami. Její styl je spíše slabší, ale za to rychlý a dobře kompenzovaný trochu pomalejším, ale velice silným stylem jejích loutek. Ninjutsu využívá velice zřídka, pro svůj boj používá velice málo technik, které má na druhou stranu velmi dobře nakombinované. Genjutsu nepoužívá vůbec, její schopnosti se vztahují maximálně na uvolnění z techniky
Z dalších pak stojí za zmínku určitě bariérové Ninjutsu, které tvoří velkou část jejich schopností. Umí velice dobře ovládat tok chakry, což se převážně projevu na ovládání jejich figurek, její zásoba chakry je však naopak o něco menší. Vzhledem k svému tělu není schopna používat klonovací techniky, může však využívat jejich princip na své loutky. Poslední její specialitou je Fuinjutsu, které by ráda momentálně zdokonalovala, protože se zdá, že na něj má jistý talent. Momentálně ho využívá pouze pro zapečetění loutek.
Podstata: Žádná
Zvláštní schopnost: Shisha no Sekai (死者の世界); pravděpodobně se jedná o techniku nějakou příbuznou s ostatními jutsu pro reinkarnaci. Tami tuto schopnost neovládá a většinou se projevuje jenom když je pod silným psychickým nátlakem, v blízkosti umírajících/nedávno mrtvých lidí nebo když je její vlastní život ve smrtelném nebezpečí. Je to jistá forma napojení na nějakou formu dimenze mezi světem živých a mrtvých. V takovém případě její kůže zbělá, jakoby byla už roky mrtvá a její oči zrudnou. Většinou se z tohoto stavu dokáže do pár minut dostat. Nemusí spát ani jíst.
Vybavení: Jediným jejím vybavením jsou její loutky, kterým říká "Hakai". Nepoužívá ani základní vybavení jako kunaie nebo shurikeny, na druhou stranu její loutky jsou napěchované čepelemi až dost.
Loutky: Pětice loutek, které Tami označuje jako Hakai jsou jediná věc, kterou si s sebou dívka ještě stále nosí ze svého života. Dostala je jako dárek svého učitele, bohužel těsně potom zemřela a nikdy jí nebyly jejich schopnosti plně vysvětleny. Normálně vypadají jako pět malých panenek na provázcích, které nosí Tami v kapse na kunaie a natrénovaným rychlým pohybem jich umí všech pět dostat na ruku. Uvolněním pečetě na jejich hlavičkách se dostanou do své pravé podoby. Každá z loutek je nabita jinou elementární chakrou a má jiné schopnosti. Počet loutek a čas na jak dlouho je možné je ovládat závisí na schopnostech uživatele.
Spoiler:
 
Spoiler:
 

Vzhled: Tami je průměrně vysoké lehce hubené postavy. Má světle zelené oči, rezavé vlasy a její obličej zdobí jednoduché typické kabuki. Většinou nosí zdobený modrý oblek s kapucí, kterou si přetahuje přes hlavu, když musí projít skrze lidi. Oblek drží široký do červena laděný pás s mašlí na zádech. Nosí vysoké černé ninja boty a malou kapsu na kunaie na pravém stehně, místo kunaiů v něm však nosí své loutky.
Výška: 150 cm
Váha: 49 kg

Tamika Rihiko 313g1o6

Oblíbené: Svůj volný čas tráví ráda dlouhými procházky mimo dosah lidí, prozkoumáváním nových míst nebo čtením.
Neoblíbené: Nemá ráda místa, kde se vyskytuje moc lidí, většinou se jim vyhýbá. Dále nemá ráda spánek, protože často má podivné noční můry a raději proto vůbec nespí. 

Životopis: Tami se narodila velmi dávno v Kirigakure no Sato. Je to vlastně už tak dávno, že ani ona sama si nepamatuje, kolik je to dnes let. Její rodina byla zcela obyčejná šťastná průměrná rodina, která se vždy snažila pomáhat ostatním. Její matka vlastnila květinářství. Byla to velmi milá žena, která ji naučila hodně o lásky k lidem a všemu živému na zemi. Na druhou stranu její otec se živil jako vědec, nutno podotknout že spíše neúspěšný. Jeho snem bylo pomoci světu zbavit se válek a mimo jiné i ninjů, kteří podle něj byli nástrojem války.
Vyrůstala šťastně a pohodlně v lásce obou rodičů až do svých šesti let, kdy na ní přišlo takové to typické období odporu a ona se rozhodla i přes výrazný nesouhlas otce nastoupit na akademii. Na jednu stranu se jí na akademii líbilo, seznámila se tam se spoustou nových kamarádů a naučila se nějaké zajímavé věci. Na druhou stranu byla pořád lehce ovlivněna myšlením svého otce a představou o světě bez ninjů a po složení Geninských zkoušek ve svých deseti letech se rozhodla svou cestu ninjy skončit a raději se věnovat něčemu milému jako je třeba práce v matčině obchodě.
Zlomový den přišel krátce po jejich sedmnáctých narozeninách. Vše začalo jako normální hezký den, který se Tami rozhodla využít pro procházku lehce za vesnici, do blízkých lesů. Zdržela se o něco déle než obvykle a kvůli tomu, že byla v lesích, ji stromy zablokovaly výhled na děsivou bouři, která se na vesnici blížila. Všichni obyvatelé byli již dávno evakuování a schování ve svých bezpečných domech, když se Tami teprve rozhodla, že je čas jít domů a opustit lesy. Přesně v tu chvíli ji bouře zastihla. Na to, co se stalo potom si vůbec nepamatuje. Bylo to bolestné a zoufalé, ale nakonec to nějak skončilo a ona ten den umřela. Její tělo bylo nalezeno až den na to.
Netrvalo to dlouho a její nebohá matka se psychicky zhroutila nad ztrátou jediné dcery. Poté už stačilo jen pár dní plných žalu, které ji nakonec dovedly také k úmrtí. Na jejím otci se obě tyto události velice zle podepsaly. Během krátké doby přišel o dceru i manželku a jeho život se zdál tak prázdný a zoufalý. Dlouho se snažil utápět v alkoholu se svými vzpomínkami, až se jednoho dne rozhodl, že se musí pokusit aspoň něco udělat. Není přece vědět jen tak pro nic za nic. Strávil několik neprospaných nocí zkoumáním něčeho nového a šíleného.
Když si byl se svou práci konečně jistý, vydal se na místo, kde byla jeho dcera pohřbena a její tělo vykopal. Odnesl ho z hřbitova k sobě do laboratoře a další dva dny a dvě noci v kuse na něm operoval a prováděl nějaké pokusy, které se ještě nikdy nikdo neodvážil. Výsledkem jeho práce byla drobná, jantarově zelená Magatama, kterou dnes nosí Tami místo srdce. V těchto místech jde hlavně při trochu větší tmě vidět lehce zelené záření zpod její pokožky v místech, kde by mělo být srdce.
K velkému neuvěření se její otec dostal opravdu k úspěchu a vdechnul své dceři nový život. Kdyby jen tušil, co to ale způsobil, snad by se o to ani vůbec nezačal pokoušet. Podepsalo se na to ni různými způsoby, ona sama je všechny začala postupně objevovat, ale nikdy je nedala dát před svým otcem najevo. Nechtěla ho opět zklamat. Všechno přetrpěla v tichosti až do té doby, než její otec zemřel stářím. Což byla jedna z věcí, co ji trápila nejvíce; ona ani nestárla. Její rány se hojily tak rychle, že neměla šanci se zabít. Při několika pokusech o to zabít se přišla na to, že je to to pravděpodobně kvůli tomu, že ji svět mrtvých nějakým způsobem odmítá a vždy ji vyhodí zpátky sem.
Tušila, že v takovém stavu nemůže jen tak zůstat mezi lidmi a proto ze své rodné vesnice odešla. Dlouhá léta bloudila mezi zeměmi, neměla ponětí kde je nebo co se ve světě děje. Vyhýbala se lidem a jen tak nějak přežívala na volné noze. Tou dobou ztratila přehled o tom, jak dlouho už takhle bloudí a jak dlouho už to vlastně je, co zemřela. Několik let se pokusila usadit v Sunagakure no Sato, kde se seznámila s mužem, do kterého se jistým způsobem zamilovala. Naučil ji něco málo o loutkařských technikách a daroval ji její loutky potom, co prohlásil, že má talent. Po nějaké době se rozhodla mu své tajemství svěřit, jeho reakce však byla děsivá. Začal se ji bát a dokonce se ji pokusil zabít. A tak opět odešla bloudit na spoustu let do světa, zraněná na duši a odhodlaná lidem už nevěřit.
Po nějakých letech si však uvědomila, že se ji tenhle styl života nelíbí. Že je sice zvláštní a lidé by se ji asi báli, vědět co je zač, ale ona chce aspoň něco dokázat, když už tady musí trpět. Její cesty ji zavedly do Sunaarashi, kde se rozhodla pokusit usadit. Žije v malém úkrytu poblíž vesnice, aby se přeci jen vyhnula aspoň trochu lidem. Její psychika je trochu kolísavá, vyvinula se u ní jistá forma schyzofrenie, ona by to však ale nikdy neuznala a snaží se bojovat do posledních sil, jak by to určitě chtěli její rodiče. Je k lidem nedůvěřivá a odtažitá, stále ale touží po nějakém kamarádovi, který by si ji snad i případě vyslechnul. 
Obrázek: 
Spoiler:
 

Techniky: 
Spoiler:
 
Návrat hore Goto down
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla

Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tamika Rihiko Left_bar_bleue0/1000000Tamika Rihiko Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tamika Rihiko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tamika Rihiko   Tamika Rihiko EmptyNe január 25, 2015 2:36 am

Proológ pre teba prichystaný tu.
Jedinú pripomienku ktorú mám je tá, že tvoje jedy zatiaľ nebudú smrteľné, budú len otupovať reakcie nepriateľa. Si D rank predsa len Smile
Návrat hore Goto down
 
Tamika Rihiko
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Herná miestnosť :: Sunaarashi (Private forum) :: Charaktery-
Prejdi na: