Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tým 3.

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 6:36 pm

Vaše miesto stretnutia bolo v lese pre chunínov. Nevedeli ste kdo je váš sensei a nevedeli ste čo vás čaká. Na začiatku toho "lesíka" vás čakal jeden chunín ktorý vám dal mapy s miestom stretnutia. Keď ste išli na to miesto určenia mohli ste mať pocit že vás niekto sleduje, no nemohli ste si byť istý či to vážne tak je. Aburame Yoko a ešte jeden neznámy člen ktorý mal dojsť neskôr.. Na mieste určenia bola červená vlajka a pri nej bol svitok.. Vašou úlohou bolo otvoriť ho až sa všetci stretnete.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 6:44 pm

Yoko Nadare

Šla společně s Usagim jak jim byo dáno, moc nepřemýšlela nad tím, co vlastně dělají. Jen po očku se rozhlížela okolo a doufala, že něco to zaryté ticho brzy přeruší. Když došli na místo srazu, mlčky si převzala mapy. Jen se do nich zbečně podívala, kývla na Usagiho a vedla je na určené místo. ,,Brr... Buď je to tím lesem nebo nás někdo vážně sleduje. Ať si něco zkusí, okusí pořádnou salvu šípů." dodala si trošku odvahy a šli dál. Došla k vlajce a podívala se nejistě na svitek. ,,No.. Usagi. Vypadá to, že budeme muset čekat." nejistě se usmála na svého společníka a prostě si sedla na zem.
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 8:57 pm

Usagi Aburame

Znudene prišiel ku zvitku ktorý strhol z vlajky a odpečatil ho. Celý ho rozvinul a sledoval č v ňom je. "Hmm ..." V tichosti si odhmmkol no nič viac nepovedal. Po niekoľkých minútach bezcenného nazerania do toho zvitku ho len pohodil na zem a vrátil sa späť k Yoko. "Vrátime sa do mesta ?" Spýtal sa celkom znudene pričom bolo očividne vidieť, že nieje vo svojej koži tak ako celí týždeň.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 9:11 pm

Note: odkiaľ vieš čo v tom svitku je? Moje prvé zdžubanie.. páči sa mi to Razz

Jakmile si otvoril svitok začalo sa z neho valiť dym, po jeho odhodení celé miesto zaplavil dym.. Akonáhle dym začal ustopovať, mohli ste si všimnúť veľkej postavy, mala dlhý biely plášť, zakrytú tvár bielou šatkou. Bol to oblek Hokageho.

???

Tak konečne ste tu.. Čakal som na vás pekne dlho.... môj hlas bol hlboký, naznačoval že niesom moc šťastný. Dobre teda.. povedzte mi vaše mená váš cieľ a prečo ste sa stali ninjami..Začnem prvý ja.. Som 7. Hokage Yudas Mizuki. Môj cieľ je očistiť Konohu.. prečo som sa stal ninjom? Lebo som nemal inú možnosť. Čakal som kým mi odpovedajú na tieto otázky a potom som vytiahol ruku z rukávu.. Spravil som pár pečatí a v ústach si niečo zamrmlal. Veďla mňa sa objavili dva klony, jeden mal v ruke biely svitok a druhý modrý svitok. Po mojej pravej ruke máte modrý svitok, svitok vzduchu, tento klon na vás nebude útočiť, no bude sa len brániť, vašou úlohou je získať ho, po mojej ľavej ruke je zemný svitok, teda biely..Tento klon bude bojovať a snažiť sa vás poraziť. To isté ako minule, porazíte ho a získate svitok.. Oba svitky zoberete a na tomto mieste mi ich odovzdáte.. Je mi jedno ako to spravíte. Vybral som toto miesto lebo je nebezpečný, máte tu kopec pastí a kopec nebezpečných zvierat.. Ste tým samého Hokageho tak na to nezabúdajte! Čákam od vás perfektné výsledky.. A čo sa týka toho tretieho člena týmu.. ten.. príde neskôr.. Jemne som sa usmial. Kývol som rukou a oba klony sa rozbehli od seba, bolo na vás ako to spravíte
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 9:17 pm

Yoko Nadare

Zvědavě sledovala Usagiho. ,,Vrátit se do města?" povzdechla si a smutně se podívala na Usagiho. ,,Já bych se taky ráda vrátila, Usagi. Ráda bych se vrátila domů a řešila co je potřeba. Ale bohužel tady musíme být. Zkus to ještě překousnout, prosím." hryzla se do rtu. Měla strach, že za Usagiho náladu může to, jak jí v poslední době pomáhal. Chtěla mu ještě něco říct, ale vytrhnul jí cizí hlas. ,,Super. Chcou nás udusit?" pomyslela si naštvaně. ,,Ah. Hokage-sama." tvářila se překvapeně, ale šlo vidět, že to nemyslí zrovna vážně. ,,Yoko Nadare. Momentálně je mým cílem zvládnout ty formální kraviny ohledně klanu, ale maříte mi to, jak jen to jde." povzdechla si naštvaně. Začal to na ní taky dopadat.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 9:26 pm

Hokage

Oh... Tak vám sa nechce čo? Dobre teda.. Kai! Obaja klony sa zastavili a rozbehli sa na vás. Yamiton:Kurai choppā! Oba klony mali zrazu v rukách čepele z temnej chakry, tieto čepele sa nedali rozbiť, boli veľmi tvrdé. Oba na vás vyskočili s tým že vás bodnú do krku. Potom jeden z nich spravil ešte jednu pečať a za ním sa objavili senbony ktoré na vás tiež mierili. Ja vám dám vy lemri jedny!
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 9:35 pm

Usagi Aburame

"Kabutomushi no Buki ...." Prehlásil Usagi chladne smerom na Yoko pričom len zatvoril oči. "Prečo sa toto deje stále v mojom okolí ? Každý ma chce zabiť, rozrezať alebo podobné veci ..." Chrobáky začali Vychádzať z Usagiho ruky pričom tvorili istú formu katany. "Hovoril som ti, že si máš odpočinúť .... Usagi." Prehlásil už celkom pobavene z úsmevom na tvári. Usagi sa náhle otočil a namieril katanu do obrannej pozície. "Rád ťa znova vidím Yoko ... ako si sa mala ?" Usagi si mierne oblízal pery pričom nechal chrobáky rozpŕchnuť po celom tele tak aby obalili každú časť jeho pokožky až na hlavu. "Zlý Hokage ... veľmi zlý ..." Oznamoval si pobavene v hlave pričom sa jeho výraz zmenil na mierne šialený. "Budem brániť Yoko ... a dúfať, že to zvládne ... výnimočne ju nezabijem ..."
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 9:38 pm

Yoko Nadare

,,A už to zase začíná."
povzdechla si a připravila se k boji. Nechala prvně Usagiho ať udělá co je za vhodné, ona přece jen byla v jejich kombinaci lepší na dálku. ,,Sakra! Sice jsem mu chtěla dát volný prostor, ale hned volat ho?" naštvaně se podívala na Usagimiho. ,,Celkem fajn." odvětila mu nakonec. ,,Fajn, nejdřív se zbavím těch senbonů, pak se bude útočit dál." rychle něco načmárala do vzduchu. ,,Jibaku jutsu: Tenshi!" použila bariéru, která by teoreticky měla odrazit senbony, pokud nebyli součástí nějaké silnější techniky. ,,Fajn, teď ještě Yarijushi a jedeme dál." usmála se nejistě.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 9:50 pm

Hokage

Usagiho obranná póza zabrala. Akonáhle klony dopadli tak sa čepele zarazili do katany a začali tlačiť Usagiho smerom k Yoko, senbony sa odrazili a podopadali na zem. Pekné.. ako vidím tak vy dvaja ste už spolu bojovali a Usagi.. povedz mi koho to schovávaš pod svojou kožou? Dohovoril jeden z klonov a druhý dopovedal. Takto sa mi to páči! A teraz chcem vidieť ako prejdete do útoku! Takýchto shinobi potrebuejm.. silných.. bez emócii a vycvičený na zabíjanie..
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 9:59 pm

Usagi Aburame (Usagimi)

"Pod kožou ? Ah ... áno ... vy myslíte chrobáky, že ?" Spýtal sa stále pobavene. "No keď to chcete vidieť ..." Odvetil ľahostajne pričom druhou rukou pritlačil na chrobáčiu katanu z druhej strany aby sa konečne prestala posúvať smerom vzad. "Keď to chce vidieť tak mu to ukážem." Chrobáci sa náhle začali preskupovať na Usagiho ľavú ruku. "Yoko ..." Nohou sa snažil naznačiť nech si berie klon ktorý je ďalej od Usagiho. "Chceš vedieť ... ako sa správa mäsožravý chrobák na ľudskom tele ?" Spýtal sa celkom pokojne po čom len uvoľnil ľavú ruku a vypustil niekoľko desiatok chrobákov smerom na klon ktorý bol k nemu bližšie.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 10:05 pm

Yoko Nadare

,,Zaútočit?"
lehce se ušklíbla, jakoby to snad pro ně měl být problém. ,,Ano. Bojovali. A hned několikrát, že Usagi?" povzdechla s trošku smutně, ale hned se zase soustředila na boj. ,,Nechám brouky na tobě, díky." odpověděla, možná lehce zhnuseně Usagimimu, couvla o něco zpátky a nakreslila další znak. ,,Jibaku jutsu: Yarijushi!" vytvořila další techniku, tentokrát se ze znaku vytvořil proud energie, který se sformoval do šípu a rychle zamířil k cíli.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 10:22 pm

Klon 1.

Blížili sa ku mne chrobáci, rýchlo som odskočil a začal bežať od Usagiho, chrobáčiki ma pekne prenasledovali.. keď som zistil že pred nimi neutečiem, zmenil som smer a bežal priamo na Usagiho, pripravil som si čepeľ a veľkou rýchlosťou som vystrelil čelepou na jeho hlavu ktorú nemal chránenú.

Klon 2.

Šíp mi letel priamo do boku, pre mňa sko skúseného ninju nebol problém sa tomu vyhnúť. Takže je na diaľku však? mmh toť znamená že bude slabá na blízke stretnutie Obehol som Usagiho a mieril som na Yoko. Tentokrát sa mi čepel objavila aj na druhej ruke. Obe som dal do tvaru X a keď som bol tesne u nej vypustil som ruky z Xka a tie ju mali preseknúť, bol to ľachký útok takže by tam nemal byť problém vyhnúť sa.. no človek nikdy nevie
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 10:29 pm

Usagi Aurame (Usagimi)

Akonáhle klon začal utekať smerom preč chrobáky znova obalili Usagiho telo pričom sám Usagi vytvoril nejaké pečate. "Mushi Bunshin no Jutsu ..." Oznámil v tichosti pričom len sledoval ako z neho začal v vyliezať klon ktorý sa sále usmiaval. Skôr než si to však stihol Usagi všimnúť zmenil Hokage smer a tým pádom ho nemohli chrobáci tak snadno dobehnúť. "To je zlé ! Klon sa nestihne ani pohnúť !" Usagi v rýchlosti vrazil ruky do klona a nasmeroval ho tak, že Hokage musel prebodnúť klon ktorý zmiernil rýchlosť čepele. Čepeľ však zastavila celá od krvi tesne pred Usagiho hlavou. Keď sa klon rozpadol bolo zreteľne vidieť, že Usagi mal obe ruky prebodnuté no čepeľ úspešne zastavil aj za takú cenu.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 10:38 pm

Yoko Nadare

Pobaveně se usmála. Bylo jí jasné, že i Hokage musel padnout do jejich intriky. Každý padnul. A každý až pozdě došel na to, že to není tak, že Usagi bojuje zblízka a Yoko zdálky, ale přesně naopak. ,,Jak dokáže jedna technika splést. Měla bych být Samuovi vděčná, že ji umím." usmála se pro sebe spokojeně a tasila katanu. Počkala než se k ní Hokage přiblížil, načtrla další znak a použila svou oblíbenou techniku. ,,Jibaku jutsu: Honoo!" vytvořil se kolem ní kruh plamenů, který by mu měl teoreticky zabránit projít. A pokud by přece jen plameny proletěl, čekala na něj už čepel Yoko.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 10:52 pm

Klon 1.

Čepeľ sa zastavila tesne pri jeho hlave... Hmm pekne, obetoval si svoje paže len pre svoj vlastný život.. v normálnom boji by ťa to možno zachránilo.. usmial som sa a vytiahol si čepeľ z tvoji rúk a priložil som ti ju k hlave.. Bolo mi jasné že mal niečo v pláne, no chcel som vedieť presne čo preto som zo seba spravil návnadu.

Klon 2.

Hmm čakal som to! Nie jedenkrát na mňa toto skúšali.. Okamžite som zastavil, spravil pečate a zabodol do zeme čepeľ. Akuma:Terepōto! Pomaly sa moje telo začalo meniť na tmavú kvapalinu.. kvapalina sa vcucávala do čepele ktorá mierila do zeme.. mohlo to trvať tak 10 sekúnd kým som sa celý nevcucol do zeme.. Zrazu som sa za tebou objavil. Čepeľ bola stále zarazená v zemi.. Chytil som ti ruky a stočil ich do páky aby si sa nemohla hýbať. Pekná taktika.. no mohlo ti dojsť že Hokageho klony nepadnú do takej trápnej léčky..

Tak čo plánujete teraz spraviť keď vás moje klony doviedli ku kapitulácii? ozvalo sa z úst pravého Hokageho
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptyUt jún 26, 2012 11:09 pm

Usagi Aburame

Usagi znechutene zasyčal od bolesti keď mu Hokage vytiahol čepeľ z rúk. "Normálny boj ... ? Ah vy myslíte ten boj kde by ste zomreli, že ?" Spýtal sa pobavene no keď ucítil čepeľ na svojej hlave trocha zneistel. "Mushi Bunshin no Jutsu ..." Povedal si v mysli a len sledoval ako sa chrobáky začali formovať za klonom. "Tak čo ... chcete ma zabiť alebo ma budete naťahovať kým nevykrvácam ?" Spýtal sa pobavene pričom sa klon konečne celí poskladal. V tej chvíli Usagi uhol hlavou na stranu od čepele a klon pevne schmatol Kageho klon za boky a začal ho ťahať k sebe. "Teraz už len vedieť čo spraví Yoko ..." Ozval sa náhle praví Usagi pričom vyzeral na okamih celkom ustarane.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptySt jún 27, 2012 8:34 am

Yoko Nadare

Sledovala, jak se k ní Hokage dostal i přes plameny. ,,Sakra." věděla, že musí něco rychle vymyslet. Než však něco takového stihla, skončila v páce. ,,Sakra." sykla si pro sebe naštvaně a urputně přemýšlela co dál. ,,Nemůžu použít ruce, tudíž skoro všechno odpadá. Jedině že by..." podívala se podezřívavě Usagiho směrem. ,,... jedině že by měl tenkrát Usagi pravdu a mě se podařilo aktivovat pečeť. Ale to neumím." povzdechla si, naštvaná trošku na sebe, že nad tím nepřemýšlela. ,,Dobrá, chce to jednoduchý znak, který zvládnu jen prsty." došla k závěru a pomalu pohnula všmi prsty. Šlo to ztuha a bolelo to, ale nebylo to nemožný. Rychle si v mysli převrátila další znak a pomalu ho do vzduchu nakreslila, pokud možno, aby si nevšiml Hokage toho co dělá. ,,Jibaku jutsu: Bakuhatsu." pronesla tiše a přímo pod Hokageho nohami se z ničeho nic vytvořil výbuch. ,,Musím dávat pozor na chakru. Sice mi vždycky Samui říkal, že mám být hrdá, na to kolik jí mám a jak jí dokážu využívat, ale všechno má své meze. Tak dvě, tři techniky a asi končím."
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptySt jún 27, 2012 9:05 am

Klon 1.

Začal som sa smiať. Hahaha ty máš teda zmysel pre humor chlapče! Chceš srovnávať silu Hokageho s genínom? Za mnou sa vytvoril ten klon z chrobákov a začal ma ťahať k sebe.
hmm.. Odrazil som sa od zeme a preletel som klon, ten mal však stále na mne ruky. Akonáhle som sa dostal za neho prebodol som ho čepelov. Počkal som kým sa rozpadne a potom sa pozrel na Usagiho. Toť vše? Už je koniec? Čakal som od aburameho viac.. stále som mal na perách svoj sarkastický úsmev.

Klon 2.

Po započutí techniky som ucítil tlak pod nohami tak som rýchlo Yoko odstrčil a ja som odskočil. Výbuch spravil mlhu pred mojimi očami tak som si držal päť metrový odstup. Spravil som pečate Yamiton: Kaminare senbon! z rúk som na teba vystrelil asi štyri senbony obalené v temnej chakre..
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptySt jún 27, 2012 5:30 pm

Usagi Aburame

"Uh ... všetko zrejme nie ..." Začal sa škrabať na hlave pri tom ako padlo slovo o klanu Aburame. "Ono ... ja som tak nejak ... vyhostený z klanu Aburame." Oznámil celkom pobavene pričom uskočil krok vzad a natiahol pred seba ruku. "Kabutomushi no Buki ..." Prehlásil hlasne pričom sa mu v ruke začala formovať istá obdoba kópie. "Je jasné, že som viac zameraný na diaľku než na blízko ... už si toho musel všimnúť aj on. Jediné čo drží odstup medzi mnou a ním sú tí chrobáci na zemi ..."
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptySt jún 27, 2012 6:33 pm

Yoko Nadare

Skočila od výbuchu pryč a skrčila se do kotrmelce. Díky mlze t výbuchu nad ní všechny senbony proletěly, ještě než udělala kotrmelec a vstala ze země. ,,Sakra, co po nás chce? Vždyť je to Hokage, minimálně desetkrát silnější než my." pomyslela si uraženě a podívala se směrem na klon s kterým bojovala, v obranné pozici. ,,Zvládnu tak ještě dvě, maximálně tři techniky. A ani Usagi nevypadá, že by měl snad vyhrát. Co taky chce? O co mu ještě jde? Vždyť už viděl, co umíme."
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptySt jún 27, 2012 8:27 pm

Obaja ste boli pri sebe a čakali na útoky mojich klonov. Dobre to by stačilo! lúskol som prstami a klony sa zastavili. Myslím že som videl čo som chcel vidieť.. Prepáčte že som bol taký hrubý ale chcel som vidieť čo je vo vás. Myslím že j- moje slová prerušil veľký výbuch. Čo sa deje?! Zo smeru odkiaľ bolo počuť výbuch vyletel jeden Anbu. Hokage-sama boli sme napadnutý! Prosím choďte tam, máme veľa zranených, ja sa postarám o vašich študentov. Dobre teda.. idem tam držte sa! Vyskočil som a mieril som na to miesto. Anbu zobral Usagiho na chrbát, kývol na Yoko čo znamenalo aby si ho následovala. Išli ste priamo do nemocnice. Po chvíľke sa k vám pripojili ďalší Anbuovia. Okolo vás prebiehali boje, no vy ste museli ísť stále vpred. Zastavili ste pred nemocnicou, tam sa Anbuovia zastavili a otočili sa. Za vami stál nejaký ninja. Anbu ktorý vás priviedol vás rýchlo bral na akútne stredisko kde vás ihneď začali ošetrovať. Situácia je zlá.. v takomto stave vás rýchlo porazia.. plus keď ste špeciálny Hokageho tým.. určite po vás pôjde veľa banditov..
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptySt jún 27, 2012 9:20 pm

Usagi Aburame

Znudene sledoval ako mu ošetrujú ruky. "Takže banditi ? To je trocha otravné ... dúfam, že nebudeme musieť bojovať. Aj keď ... špeciálny Hokageho tým ?" Náhle sa však začal smiať z plných pľúc keďže sám dobre vedel, že je úplne obyčajný ninja a nie to nejaký špeciálny Shinobi ktorý je vycvičený na vraždenie. "Je celkom vtipné, že Usagimi sa nechal dobrovoľne potlačiť ..." Oznámil smerom na Yoko ktorá bola zrejme blízko neho. "Na druhú stranu ... trénuje nás samotný Kage nie ?"
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 3. Left_bar_bleue0/1000000Tým 3. Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptySt jún 27, 2012 9:29 pm

Yoko Nadare

Oddechla si, že je to za nimi. Přece jen to byl Hokage. ,,Speciální Hokage tým? Ne díky. Naposledy jsme byly speciálním tým Samuie Nadareho a jak to.. dopadlo, sakra!" zatvářila se neuvěřitelně naštvaně. Naštěstí po pár protáhnutí pěstí byla zase v klidu. ,,Řekla bych, že proto měl nějaký důvod. On je takový." povzdechla si a prostě si sedla na zem přičemž upřela pohled na ANBUho. ,,Půjdou po nás kvůli Hokagemu? Hele jakoby nestačilo že po mě už jdou kvůli dědictví klanu."dloubla do Usagiho a začala se hořce smát. Vážně se za poslední dobu strašně změnila.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptySt jún 27, 2012 9:46 pm

Anbu

Prosím berte to vážne! Náš Hokage mal dôvod prečo si vás dal do špeciálneho týmu. Táto kritická situácia celej dediny si vyžaduje silných ninjov.. Pôjdu po vás už len z toho dôvodu že ste geníni, budúce sily našej krajiny. To je ich hlavný cieľ.. no toto je niečo iné.. síce som len anbu no tento útok je inakší než predtým. Útočia len na tími, nie priamo na Hokageho.. Akoby za týmto útokom bola nejaká organizácia. Za ten čas čo sa Anbu zdôveroval Usagiho zranenia boli vyliečené no stále ešte nemohol používať ruky na 100%. Zrazu pribehol jeden Anbu.. Prelomili nám obranu! Desať ninjov beží po poschodí hore! Máme pár minút kým dojdu!
Návrat hore Goto down
Remorko
Nukenin
Nukenin
Remorko


Počet príspevkov : 603
Join date : 24.06.2012

Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. EmptySt jún 27, 2012 10:02 pm

Usagi Aburame

Zvedavo si precvičoval ruky aby zistil ako moc ich môže používať. "Zvláštne ... bolí to menej než obvykle ..." Divil sa nad zraneniami ktoré sa celkom rýchlo zhojili. Keď však započul ako ANBU rozpráva o desiatich ninjoch moc sa nenadchol a len si hlasne hlasne povzdychol. "Ďalšie problémy ?" Spýtal sa neutrálnym hlasom pričom sa vyvalil na zem kde sa začal naťahovať. "Ako si na tom s chakrov Yoko ?"
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tým 3. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 3.   Tým 3. Empty

Návrat hore Goto down
 
Tým 3.
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: