Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Boj na poli

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Boj na poli    Boj na poli  EmptySo júl 07, 2012 9:40 pm

Všade sa ozývali výkriky. Deti s ich matkami sa zamykali vo svojich domoch. Starí dôchodci a bývali ninjovia strážili svoje rodiny ako len mohli. Každý ninja bol povolaný do boja. Nie z dôvodu že by to bolo treba no muselo sa zistiť kto je tomuto za ľubom. Okolie Konohagakure no sato bolo napadnuté. Ich vodca bol neznámy a úmysel tajný. Sám Hokage išiel do boja. Každý kto mohol tak bojoval. Neboli ste výnimkou ani vy.


Naposledy upravil Sydorain dňa Ne november 04, 2012 9:43 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyNe júl 08, 2012 5:58 pm

Rein Samaru

Prišiel na miesto kde prepiehal boj.Všade bola panika a veľa ninjoV.Často sa mi plietli naši a nepriatelia až kým som nepozrel na ich čelenku a zistil že to su moji.Niekolko krat som omylom skoro zautočil na vlastných shinobi.Bol som dezorientovaný a trochu sa mi točila hlave pretože som na boje takýchto velkosti nebol zviknutý a pohladom som hľadal ninju ktorého by som mohol zvladnuť poraziť no vetšina mi pripadala príliš silna.Držal som v ruke meč a iba tam zmetene pobehoval a nevedel čo sa deje.Kso!Čo som to za ninju ked neviem čo robiť v skutočnom boji?Rozmýšľal som a dosť si to vyčital.Potom som poriadne stlačil meč chytil ho do oboch ruka a zameral sa na nepriateľa ktorý sa mu zdal na jeho úrovni.Ešte si zistil či je to fakt jeho nepriatel a nie shinobi z jeho vesnice a rozbehol sa na neho.Sekal po nom mečom ale iba si ho preveroval a zistoval jeho schopnosti ako uhýbanie rýchlosť a podobne veci.


Naposledy upravil Kamikaze dňa Ut júl 10, 2012 12:12 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyPo júl 09, 2012 9:04 pm

Shinichi Hyuuga
Bol som v sídle klanu keď zrazu som začul nejaké čudné zvuky rozbehol som sa smerom do dediny a zbadal som že niekto útočí na dedinu okamžite som aktivoval byakugan a vyrazil oproti jednomu s tých útočníkov moja dlaň mierila priamo na jeho solar . Čo sú to za ľudia a čo tú vlastne chcú . preletelo my hlavou predtým než môj úder dopadol
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyPo júl 09, 2012 11:55 pm

Prebudili ste sa až pri konci invázie takže vaša pomoc bola už len taká očistná.. Dorážali ste to čo vládalo stáť. Reina si všimla istá skupinka Anbu a zastavila sa pri ňom. Ako sa voláš chlapče? Poď s nami máme pre teba úlohu. Vykročili vpred a čakali že ich budeš následovať. Bežali uličkou ktorú ste nepoznali. Vyšli ste z Konohy a mierili ste priamo k veznici. Dostali ste sa až k nej a tam na teba čakalo prekvapenie. Boli tam zajatci, nevyzerali najkrajšie a určite boli aj silný no v tomto stave nezmohli nič. Stráž ich.. ak sa čoilen jeden z nich pohne.. zabi ho! Akonáhle dohovoril všetci vyskočili a zmizli niekde v lese. Čas ubiehal.. minúty po minútach. No zrazu sa jeden postavil a pokúsil sa utiecť. Utekal priamo do lesa, aby toho nebolo málo postavil sa ďalší a pokúsil sa na teba zaútočiť zubami, mieril ti na tvár. Akonáhle sa toto udialo všetci sa dali na útek a následovali prvého zajatca. Než si stihol Shinichi uvedomiť čo sa deje už za ním dobehol otec a pár ninjov z jeho rodiny. Poď s nami synak! Vzali ťa a spolu ste mierili na jedno územie kde trénoval sám Hokage. Tak isto ako ostatný si si mohol všimnúť že Konoha prebralo vedenie a už sa vlastne len získavajú zajatci. Dobehli ste až do lesa kde už na vás čakal sám Hokage s jeho Anbu jednotkami. Mohol si si všimnúť že ešte než ste dorazili bol pri ňom istý ninja. Bol celý zahalený a mal masku. Cítil si z neho veľkú chakru, bol silnejší než ostatný. Dokonca silnejší než tvoj otec. Čierna postava zmizla vo vetre skôr ako si ju hocikto všimol. Ah Hitoshi.. dlho sme sa nevideli.. ozval sa Hokage a chytil tvojho otca za rameno. Toto je tvoj syn? Dúfam že aj silný ako ty. Zasmial sa. Dobre Hitoshi ty vieš čo máš robiť.. Hokage sa pozrel na teba a usmial sa. Ako sa voláš chlapče? Poď so mnou.. Tvoj otec s ostatnými ninjami odišli. Ostal si sám s Hokagem, blížili ste sa ku akémusi miestu. Bolo to staré popravisko na ktorom sa popravovalo ešte za čiac prvého Hokageho. Na altári stál akýsi ninja. Pozeral sa na teba, pohŕdal týmto systémom a všetkým. Hokage sa pozrel na teba a usmial sa. Asi vieš čo teraz budeme robiť že?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptySt júl 11, 2012 12:43 am

Rein Samaru

Pozrel som na ninjou ktorý prišli a boli to ANBU.Na ich otázku som odpovedalSom Rein Samaru.Na dalšiu vetu iba kývol hlavou.Išiel som celý čas za ANBU až ku veznici de boli zviazaný zajatci.Anbu zrazu zmizli a ja som tam musel ostať sam stražiť tých zajatcou.Vybral som z púzdra mač a zajatcovi ktorý sa na mna rozbehol som prepichol hruď a meč mu višiel z chrbta.Rýchlo som meč vytiahol a rozbehol som sa za ostatnými 4 a pritom som rozmýšľal.Kso hneď mi utiekli hajzli!Musím ich iba dohnať a zabiť.Počas rozmýšlania som si ich všimal ale nedaval som veľmi okolie takže som velmi nevedel de som.Bežal som za jedným a bol som už veľmi blízko tak som mu zabodol meč do ľavej straany chrbta a meč vyšiel rovno cez jeho srdce.Ešte počas jeho pádu som mu vybral meč z chrbta a nepredstával behať.Potom som sa už naštval a skočil rovno pred nich pretože boli na kope a počas skoku som sa otočil a nastavil meč tak aby sa prvý nabodol a on sa aj nabodol.Už su traja mrtvy chcete byť aj vy?Opýtal sa a poskladal pečate keby chceli niečo urobiť čo by ma mohlo ohroziť alebo keby sa chcely rozprchnuť.Kso čo budem teraz robiť čo?Dali mi za úlohu ich zadržať tam a keby chceli utiecť tak zabiť ale keby tam teraz prišli tak tam najdu iba jednu mrtvolu a o mne si budu mysliť že som neschopný a že nedokážem zadržať 4 ninjou so zviazanými rukami.Kso.Teraz by sa hodilo keby niekto prišiel nechce sa mi vlačiť tie mrtvoly samému.Neviem vlastne ako ich odvliecť.Pomyslel si a hodil vražedný pohľad na tých ostavajúcich ninjou .
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptySt júl 11, 2012 12:59 am

Shinichi Hyuuga
Keď prišiel môj otec aj s ostatnými nebol som prekvapený stále boli tam kde ich trebalo keď ma zavolal otec aby som ich nasledoval tak som len ticho kráčal nemal som chuť na konverzáciu o tom ako som mal bojovať a čo som urobil zle po nejakom čase sme došli do lesa na miesto kde bol Hokage s nejakým iným týpkom ten ale v momente zmizol Keď sa nám Hokage prihovoril kývol som hlavou ako pozdrav a snažil som sa stáť nejako stranou . keď sa ma hokage opýtal ako sa volám len som na neho pozrel a povedal mu
Shinichi Hokage-sama volám sa Shinichi ale zvyknú my hovoriť len Shin kráčal som ticho za hokagem takže sám z Hokagem som zvedavý čo to bude za úlohu prišli sme na miesto ktoré sa my vôbec nepáčilo už keď sme tu kráčali bolo tu cítiť nejakú zlu atmosféru a keď som videl kde sme tak my trocha prebehol mráz po chrbte stál tam nejaký muž a zrazu na mňa Hokage pozrel a usmial sa na jeho otázku som odpovedal trocha tichším hlasom No nie celkom niečo ma napadá ale dúfam že sa mýlim dúfam že odomňa nechce aby som ho zabil. Ja som Ninja nie kat.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptySt júl 11, 2012 8:56 pm

Hokage

Vidím ti do mysle.. myslíš správne. Rozprestrel som ruky a ukázal okolo seba a na vôkol. Na tomto mieste popravili nespočet ľúdí.. najviac popravili mojich priateľov ktorý ma obraňovali.. vďaka ktorým som prežil. Toto miesto už slúži len ako miesto hanby.. Pristúpil som k ninjovi a sňal mu masku. Mal šedé oči.. Je z vašeho klanu.. je to zradca! Kľudne sa ho spýtaj prečo to spravil..Kedže si synom vodcu klanu Hyuuga.. máš povinnosť toto spraviť. Ukázať že zdradcov neakceptujeme! Pozrel som sa na teba a zhmraštil som svoju tvár. Nenávidel som zradcov. Ninja ktorý kľačal na teba stále pozeral a dychčal. Bola mu hanba umrieť pod rukou niekoho z hlavnej vetvy.

Rein --->

Telá ninjov padli ako hrušky.. každé telo sa zmenilo na kmene stromov. Za tebou sa objavili Anbuovia. Toto bol test.. uspel si! Ninju ako ty potrebujeme. Chceš sa stať jedným z nás však? Čítal som tvoje spisy.. Ak áno následuj nás máme pre teba ešte jednu
úlohu!
Anbuovia sa rozbehli a bežali hlbšie do lesa.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptySt júl 11, 2012 9:06 pm

Rein Samaru

Ked tela spadli a zmenily na tela stromov tak som v tej rýchlosti nevedel čo robiť.Keď sa za mnou objavili ANBU trochu som sa zľakol no nedal som to najavo inak by som nebol shinobi ale iba obyčajná sračka.Keď mi povedaly že to bol test trochu mi odľahlo pretože som už nemusel zabiť alebo oviesť naspeť tých dvoch.Nie že by som mal problem zabiť niekoho ale nechcelo sa mi.Na vyzvanie ANBU som sa rozbehol za nymi ktorý sa rozbehli oveľa hlbšie do lesa.Aká uloha to asi bude.Dúfam že nie niečo veľmi ťažké.Radšej nech mi daju zabiť niekoho dalšieho s tým nebude problem ked nebudem musieť bojovať inak si niesom istý svojimi schopnostiami.Pomysle si a bežal dalej za ným boh vie kam.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptySt júl 11, 2012 9:36 pm

Shinichi Hyuuga
Stál som pred tým mužom pozrel som mu do očí potom som pozrel na Hokageho Sakra prečo to chce práve odo mňa pomyslel som si a potom som povedal Nezabíjam len tak bez dôvodne a tohto muža nepoznám netuším čo urobil ako nás zradil dokonca som o tom ani len nepočul nevidím dôvod prečo by som mal . dokončil som a pozrel som znova na Hokageho toto nieje to čo som chcel kto to vôbec je prečo by som mal len preto že som Hitoshiho syn to nestačí mne teda určite nie. odstúpil som od toho muža a deaktivoval som svoj byakugan
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyŠt júl 12, 2012 9:16 am

Shirui Kuro

Došla jsem na bojiště.Zase otraváZe zadu jsem vytáhla Kunaie a zezadu jsem seběhla k cizímu shinobi.
Jen jsem ho chytla za břicho a kunai měl na krku.Odešla jsem troch ze scény a kopla jsem ho do rohu.Kdo je vůdce a kde je? zařvala jsem na něj a čekala jsem reakci
Zatím ke mě zabíhaly další nezkušení Shinobi tak jsem utvrdila svoje pěsti pomocí KG a vždy když někdo přiběhl dala jsem mu pěstí.
No tak povídej,řekla jsem mu po chvíly.Kunaie jsem zatáhla protože už nebyl ničeho schopný.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyŠt júl 12, 2012 3:18 pm

Hokage

Bol som trošku sklamaný, čakal som že ninja jeho úrovne nebude mať zlutovanie. No tiež som nemohol čakať popravu od mladého chlapca. Všetko je po prvý krát.Čo spravil? To sa musíš dozvedieť sám.. Ja mám ešte nejakú povinnosť.. Podal som ti čisto biely kunai.Tento kunai patril tvojmu pradedovy.. dostal som ho ako dôkaz jeho vieri a podpory pre mňa.. Teraz ho dávam tebe ako budúcemu vládcovi Hyuugovcov. Mám v teba vieru tak ma nesklam. Urob čo je potrebné.. Otočil som sa a kráčal som smerom k dedine. Obzrel som sa na Shina a povedalNezabudni nieje dôležité čo chceš spraviť ale čo musíš! Ako som to dopovedal sa moje telo roztieklo a zmizlo. Bol si tu sám s tým zradcom. Bolo to na tebe čo budeš robiť.

Rein --->

Pokračovali ste hlbšie do lesa, pomaly ste sa ztrácali z Konohy. Po chvíľke cesty ste sa dostali z lesa. Pred vami sa týčili ostnaté dráty. Bola to istá časť dediny o ktorej nikto nehovoril. Anbu lúskol prstami a pred vami sa otvorila brána. Vstúpili ste do dediny, všade bolo mrtvo. Anbu sa otočil a sňal si masku. Mal na sebe prerezanú čelenku z Konohy. Anbuovia ťa obklúčili.. Pomaly ti dochádzalo že si v pasci. Som Takaru.. vodca rebelov severnej časti Konohy.. pridaj sa k nám! Naša úloha je zhodiť Hokageho a nastoliť demokraciu. Dosť bolo vlády tohoto démona! Len tak mimochodom, tých čo si pozabíjal.. to boli obyvatelia Konohy. Až sa toto dozvie Hokage pôjde po tebe sám! Takaru sa začal smiať. Takže? Pridáš sa k nám?

Shirui --->

Tvoja obeť bola síce slabá no v nenechala zo seba tak ľahko získať informácie. ]Na*ersi![/b]
Zo zadu vyletel výbušný lístok ktorý mieril na teba a toho ninju, takže jediná šanca na útek bola úskok. Stál pred tebou jeden ninja.. sám no mohla si cítiť že to nebol len taký obyčajný ninja.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyŠt júl 12, 2012 3:50 pm

Rein Samaru

Ani náhodou sa k vám nepridám.Je mi jedno čo je Hokage zač.Nepomôžem vam ho zhodiť a zbaviť vlady nad konohou.Aký je taky je.Ja sa o to ani nezaujimam čiže neviem aky je ale i tak nemáte šancu vyhrať nad Hokagem.Ani keby vas bolo neviem koľko i tak všetci zomriete.Nepridam sa k vám budem verný Konohe a nezradím ju!Povedal dosť nahlas a vytiahol meč a vyskočil von z toho kruhu a pripravil sa na boj ktorý by asi prehraal no nehodlal sa vzdať.Určite nezomriete mojou rujou ale rukou ostatných.Ja už možno budem mrtvý no nevzdám sa.Povedal odhodlane a poriadne stlačil rukoveť meča a pripravil sa na útok.Kso!Že som sa ja debil nechal nachytať.Dufam že tu niekto pride inak nemám najmenšiu šancu vyhrať a asi ani prežiť.Pomyslel si no stale s chladnou hlavou bol pripravený na boj.Potom ho napadla jedna vec.Jo a ešte jedna vec! Ako ste sa dostali ku mojím spisom ? Ked nieste skutočný ANBU to by ste sa k ným nedostali!Takže ma môžte prestať oblbovať.A keď ste fakt nepriatelia tak s vami budem bojovať do posledneho vydíchnutia.Povedal no stale sa sustredil na neznamých ninjov aj ked si myslel že je to další test.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyŠt júl 12, 2012 8:36 pm

Shinichi Hyuuga
Podal my do ruky kunai ktorý patril môjmu pradedovy ja som ho chytil a pevne som ho stlačil v ruke Sakra prečo sa odo mňa ako od Hitoshiho syna očakávajú takéto veci? Ale čo urobil keď na to aby ho popravil vybral Hokage mňa. pomyslel som si a potom som pristúpil k tomu "odsúdenému" pozrel som mu do očí a povedal som Nech si urobil čokoľvek maj v sebe ešte trocha hrdosti a povedz my čo si urobil a prečo a ja ťa nechám zomrieť ako Hyuugu. dkončil som a stále som mu pozeral do očí aj keď ten pocit že tohto muža onedlho pripravím o život bol otrasný.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyŠt júl 12, 2012 9:12 pm

Shirui Kuro

Těsně než vyletěl výbušný lístek tak Shirui znehmotnila své tělo
a výbuch pouze vybuchl u ninji a ten nejspíše zemřel.
A ty jsi kdo?řekla jsem mu naštvaně a v ráži.
áá další zamyslela se v duchu.
Ale pak pocítila jeho chakru.
Přímo jí to ohromila a zůstala jen ohroměně stát.-Ztuhla s užaslým pohledem.


Naposledy upravil Shirui dňa Št júl 12, 2012 10:41 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyŠt júl 12, 2012 10:31 pm

Shinichi --->

Vezeň sa na teba stále pozeral. Vy.. nemáte právo! Nieste o nič viac ako my! Jeho oči mali stále aktivovaný byakugan. Čím viac sa na teba pozeral tým viac mal nervy a bol znechutený. Chceš vedieť čo som spravil?.. Hahaha! Zachvílu to uvidíš!jeho smiech nemal obdoby. V ústach si začal hromadiť guču slínNechal som si tu pre teba prekvapenie.. Napriahol sa a vyslal na teba guľu slín. Malo ťa to zrejme prekvapiť, na túto chvíľu keď si nedával pozor vezeň vyskočil a uštedril ti úder kolenom do brucha. Letiaci kunai som chytil do zubov a uskočil som. Ústami si prerezal kúsok lana a jeho telo sa mu dostalo opäť do kontroly. Pomaly sa odviazal a zobral si opäť do ruky kunai. Týmto kunaiom zmením Hyuuga klan! Mal si šancu ma zabiť.. no teraz zabijem ja teraz a potom zabijem aj tvoju rodinu! Všetkých! A potom.. nestihol dohovoriť, začal kašlať krv. Padol na kolená a začal kričať.. Hokage! Ty si to vedel! Schválne si ma nakazil! No ja stihnem aspoň zabiť toto mláďa z hlavnej vetvy! Postavil sa na nohy a pomalým krokom sa začal k tebe blížiť.

Shirui --->

Pred tebou stál ninja, nemal čelenku. Mal len tvár zakritú maskou. Počul som o tebe.. máš špeciálnu kekei genkai. Mmmmh.. chcel by som si ho vyskúšať. oblízol som sa.
Rozbehol som sa na teba s kunaiom v ruke. Kunai ti mieril na lavé rameno.

Rein --->

Takaru na teba len stále pozeral. Hmmm.. takže odmietaš? Povedzme že máme v Konohe špióna..kekeke! Dobre teda.. zabte ho. Povedal chladnokrvne a uskočil. Všetci piati Anbu začali skladať pečate. Katon! Fuuton! Suiton! Raiton! Doton! ozvalo sa z každého. Na teba vyletel bleskový vlk a vodný drak. Nohu ti obmotalo drevo. Zo vzduchu na teba letela ohnivá guľa. Vyzeralo to že tvoj život končí.. No v tom ťa niečo chytilo a vytrhlo ťa zo zeme. Za sebou si cítil božskú chakru.. mala takú silu. Uletela s tebou a pustila ťa nad inou budovou. Padol si a pri páde si utrpel menšiu ujmu na nohách. V takomto stave už moc bežať nebudeš. Anbu s dotonom sa na teba rozbehol s katanou. No pred tebou sa zjavila silueta muža, celá bola zahalená istou temnou chakrou. Jednou ranou poslal Anbuho späť ku svojmu veliteľovi. Silueta muža sa na teba pozrela a zmizla.. Tvoj čas ubiehal čo spravíš?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyŠt júl 12, 2012 10:41 pm

Nakonec jsem se uklidnila a mírně jsem si odfoukla. Vytáhla jsem si Kunaie a Jeho jsem až překvapivě lehce vykryla a druhým jsem se mu pokusila sundat masku.Zatímco jsem se přetočila a nakonec jsem stála za ním a druhý Kunai měl přímo na páteři.Nijak jsem nešetřila netlačila jsem nijak extra ale i tak to musela bolet.Musel pochopit že to myslím vážně.
Jsi si jistý že by jsi byl vůbec schopen ovládnout. sílu mého těla?...Nezdá se mi.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyŠt júl 12, 2012 10:45 pm

Rein Samaru

Už bol skoro mrtvý no nasledne na to ho niečo vtiahlo do vzduchu a nakoniec ho to zhodilo na budovu a on si poranil nohy.Ked neznámi shinobi zkolil toho ANBU a zmizol pokusil sa stať no bolo to ťažke.Potom sa mu podarilo postaviť na nohy no mal problem chodiť nie to ešte behať alebo skakať.K*rva! Ako mám niečo urobiť ked mám problem chodiť.S poranenými nohami toho veľa nenabojujem a skvor ako sa nadejejm bude porazený a asi aj mrtvý.Rozmýšľal a potom ešte pokračoval.Musim niekde zmiznuť a skryť sa .Napadlo a hned sa začal rýclou chvodzov presuvať preč.Každý krok veľmi bolel no Rein bol shinobi len tak niečo ho neskoli.Potom sa pokusil behať no prebehol iba par metrou a bolesťou spadol na zem.Potomsa s tažkostami a bolesťou postavil a pomalými krokmi sa dostal ku veľkým krikom kde sa skryl.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyPi júl 13, 2012 12:47 am

Shinichi Hyuuga
Poeral som na neho a keď ma opľul len som sa zamračil no v tom som dostal kolenom do hrude a odletel som no v momente som sa postavil a vypočul som si čo chcel povedať potom som sa len postavil do bojovej pozície Tak toto teda nie ja sa tu snažím o to byť korektným a dostanem naspäť takéto niečo ??? To nie vidím že v tomto svete nemá pravda a slušnosť žiadne miesto. preletelo my hlavou vtedy som aktivoval svoj Byakugan Možno a zabiješ ale ver my že ti to neuľahčím a moju rodinu tých by si nezabil ani keby si sa ako chcel snažil. Poviem ti jedno si možno silnejší a skúsenejší no tvoj čas už pominul a mojou smrťou nič nedosiahneš mám súrodencov ktorý zaujmú moje miesto a to v čo veria pretrvá ty si len jeden z mála a spolu s tebou zomrie aj tvoj sen a potom tu už po tebe neostane nič. dokončil som a aktivoval som svoj Byakugan siahol som po pár kunaioch a hodil ich smerom k nemu na jednom bol výbušný lístok ktorý na pol ceste vybuchol a vytvoril tam mrak dymu ja som sa rozbehol a sústredil som Chakru do obidvoch rúk Jukken pravou Rukou som vyrazil priamo proti srdcu toho ninju.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyPi júl 13, 2012 12:18 pm

Tajomný ninja

Tvoj pokus mi strhnúť masku sa nevydaril. Ani som si nestihol uvedomiť čo sa deje a už si stála za mnou s kunaiom na mojom chrbte. Nechcem ju ovládnuť.. chcem len proti nej bojovať.. či má na môj element.. otočil som sa a diabolsky som sa usmial. Začal som cúvať a tvoj kunai som vyrazil z ruky. Môj chrbát bol totiž z ocele takže som necítil žiadnu bolesť. Rýchlo som sa otočil a schmatol ťa pod krk. Nadvihol som ťa do vzduchu z mojou oceľovou rukou takže si sa z môjho zovretia len tak nedostala.

Hyuuga

Mýliš sa.. je nás tu viac! Od výbuchu som uskočil. Zaktivoval som opäť byakugan takže som cítil tvoju chakru. Kunai som si schoval do kapsy a vyčkal som až si bol blízko pri mne. Manévrom som sa uhol tvojmu jukkenu a schmatol som ti ruku, potom som sa zatočil a zakričal Kaiten! Moja rotácia ťa párkrat potočila a potom ťa odhodila ako kus mäsa. Rozbehol som sa a chcel som ti uštedriť úder do brucha.

Rein --->

Utekal si ako to išlo, no tvoja noha protestovala. Mal si ju nalomenú takže každý rýchli krok ťa pekne bolel. V kríku si sa cítil bezpečno no to bol len tvoj pocit.. Zabudol si totižto na fuuton! Započul si škrek a potom sa z istej ulice na teba vyrútil prelud vtáka zo vzduchu. Vietor ťa zobral a šmaril ťa do steny. Než si sa zorientoval čo sa vlastne stalo už pred tebou stál Takaru aj s ostatnými rebelmi Anbu. Usmieval sa a držal v ruke oštep s výbušným lístkom. Je koniec..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyPi júl 13, 2012 1:15 pm

ááááá zařvala jsem když mě chytl pod krkem rukama jsem se snažila odtrhnout.
pak jsem vychraptila.Si myslíš že mě takhle přemůžeš?
Svoje tělo jsem proměnila ve vodu a sformovala jsme se během nanosekundy jsem vyskočila ze spodu jsem mu dala pěstí na bradu.Jenže to nebyla moje obyčejná ruka ale ruku jsem si obalila Diamantem takže to muselo být cítit i přes železo.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyPi júl 13, 2012 4:02 pm

Rein Samaru

Keď sa pred ným objavil ten vtak vlna vzduchu ma odhodila dosť daleko a ja som narazil do steny.Naraz bol silny a chvilu som sa spametaval.Keď som sa spametal už predomnou stali všetci ti rebeli.Ked povedal je koniec vykašľal som trochu krvia potom som tajne vybral kunai a dosť sekavo mu povedal.N...nie....je ko...nie...Nestihol dopovedať a na chvilu stratil vedomie no potom sa zobudil a dosť rozmazane vydel siluety ninjov asi tých rebelov.Tu nesmiem zomrieť!Určite nie pri niejakých rebeloch!Chcem ešte niečo dokazať chcem byť pre Konohu užitočný.Chcem ju ochranovať a preto nesmiem len tak umrieť pod rukov niejakeho druhoradeho ninju!Pomyslel si a vytiahol z jedneho vrecka špecialny kunai ako použival Yondaime Hokage a do druhej ruky zobral meč.Pomocou meča sa niejako postavil a niejako pľantavo sa pokušal o pohyby no v jeho stave to veľmi nešlo.Stal už nemotorne na nohach a každu chvilu sa mu podlamovali kolena no stale sa znova postavil.Bol vytrvalý a nechcel sa vzdať.Dneska tu neumriem!Určite ma neporazia niejaký druhoradý chudaci!Povedal a hodil po šefovi rebelov špecialny kunai ktorý držal v ruke.Potom si nastavil meč pred seba a čakal na ich reakcie.Neska tu nezomriem.Snažil sa nahovoriť sam sebe no vlastne si uvedomoval že to je asi jeho posledný deň a že to neprežije.Potom sa pokusil rozbehnuť no po prvých par krokoch spadol na zem a bol vyradený z boja.Ledva vnímal a meč ležal vedľa jeho tela ktoré sa vobec nehýbalo no mol pri vedomý no nie na dlho.Potom odpadol a ostal ležať na zemi.


Naposledy upravil Kamikaze dňa Ut júl 17, 2012 10:03 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptySo júl 14, 2012 11:46 pm

Shinichi Hyuuga
Chcel som ho udrieť no akosi nečakane som sa zrazil s Kaitenom ktorý ma odhodil dopadol som a hneď som si pomyslel Už viem prečo vás nemám rád ! postavil som sa trocha ma boleli rebrá otriasol som sa a vtedy som videl ako ma chce trafiť do brucha našťsstie som jeho úder vyblokoval a druhou rukou som mu vrazil rovno pod tú ktorou ma chcel zasiahnúť na rebrá pri čom som urobil mierny úkrok na stranu tak že my moju pravú stranu chránilo rameno a ruka takže som stál k nemu bokom moja ruka mu mierila priamo zo strany na rebrá Jukken potom som ešte rýchle povedal Môže vás byť koľko chcete nemáte ani najmenšiu šancu ty bastard.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyPo júl 16, 2012 12:11 pm

Tajomný ninja

Urgh! Tvoja pesť bola silná a vážne som cítil jej silu aj cez brnenie. Ako mi dala päsťou tak sa moja váha začala posúvať smerom dozadu. Odrazil som sa od zeme a spravil som salto. Pravou nohou som jej uštedril úder do tváre a nenechal som ju ani pohnúť, ako som dopadol napriahol som sa a uštedril som jej ďalší úder pod pás. Týmto úderom som jej asi vybil dych. Tvoje telo spadlo na zem. Len som pokrčil obočím a povedal Prepáč nechcel som tak silno..

Rein --->

Takaru nemal najmenšiu prácu s tvojim kunaiom. Len sa postavil nabok a kunai preletel. Druhoradý ninja? to si tu ty! Napriahol som sa a hodil som po tebe oštep. Tvoje telo bola oslabené a čakalo na zázrak (počkaj kým napíše Keigo až potom zareaguj)


Keigo -->

Kaguya zmizol, krik ustal no mohol si vidieť že niekto proti sebe bojuje. Bolo to päť Anbu proti nejakému chlapcovi. Jeden z nich po ňom hodil akýsi oštep ktorý ho stopercentne zasiahne ak mu niekto nepomôže. Pôjdeš mu pomôcť alebo pomôžeš Anbuom? (Rozpíš sa mi ať sa mám čoho chytiť)

Hyuuga

Môj útok bol vyblokovaný to sa dalo čakať keďže bol tiež hyuuga, jeho ďalší Jukken som preskočil. Vo vzduchu som spravil salto a nohou som ho kopol do ramena. Dopadol som na zem a vyrazil som Jukkenom na tvoje brucho.



Naposledy upravil Sydorain dňa Št júl 19, 2012 12:33 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyPo júl 16, 2012 12:27 pm

aach neměla jsem spevněný obličej a trochu me pocuchal a když mi dal pěst pod pás jen jsem se svěsila a nemohla jsem dýchat.
Když jsem ležela na zemi nebyla jsem ze sebe schopná vydat ani slovo.
Pak jsem se nakonec proměnila ve spoustu malý vlaštovek a odděleně odletěly asi 500 metrů dál kde jsem si trochu oddechla a zase jsem si nahodila dech.
Uff budu to muset použít doufala jsem že to až sem nedojde.
Pak jsem naráz použila většinu své chakry.Své tělo jsem ohromě utvrdila.
Pevnost byla podobná diamantu a skoro nic to nevážilo na rukou jsem si udělala obrovské drápy.Nakonec jsem se zneviditelnila na světle(pomocí složitých odrazů světla)Pak jsem zamaskovala svojí zbylou chakru a vydala jsem se za ním.
Objevila jsem za ním kopla jsem ho do zad chytla jsem ho za hlavu a prohla jsem ho pak jsem mu dala pěstí do zad a držela jsem ho takhle prověšeného.
Jak mě porazíš když nevíš co jsem a kde jsem řekla jsem mu a malinko jsem se pochychotla.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Boj na poli  Left_bar_bleue0/200Boj na poli  Empty_bar_bleue  (0/200)

Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  EmptyŠt júl 19, 2012 1:39 pm

Keigo Asanagi Yudas

Sedel som na zemi a načerpával som energiu. Započul som rinčanie zbraní akoby bol niekde nablízku súboj. Vyšiel som s kostola a všimol som si ako medzi sebou bojujú anbu a nejaký chlapec. Komu len pomôžem ? Všimol som si ako jeden s anbu hodil po chlapcovi oštep. Ak mu nepomôžem bude po ňom. Vyskočil som obrovskou rýchlosťou ku nim, vytiahol som katanu a oštep som presekol."Čo sa to tu deje ?!" Zakričal som. "Si v poriadku ?" Opýtal som sa chlapca. " Si tu ešte z niekym alebo si tu sám ?" Pozrel som sa na chlapca. Bol dehydrovaný a celý doškrábaný. "Ako si sa sme dostal? Dobre nehaj to tu na mňa, ja sa o nich postarám."Obrátil som sa tvárou ku anbuom. "Už vás mám plné zuby. Ako sa opovažujete napadnúť Konohu ?! Ďalej vás už nepustím. Ďalej sa dostanete len cez moju mrtvolu. Už nikdy nedovolím aby niekdo ublížil niekomu s Konohy. " Siahol som si na hruď . Aktivoval som svoju pečať. Okamžite sa moje telo naplnilo temnou chakrou a zase som bol plný síl. Bola strašná búrka. Všade okolo šlahali blesky a hrmelo. Prehrabol som si vlasy a vytiahol som si svoje katany. Okamžite som katany obalil temnou chakrou aby boli pevnejšie. " Tak môžeme začať." Rozbehol som sa smerom k jednému s anbu a snažil som sa mu jednou katanou seknúť do brucha a druhou som mu išiel po nohách.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Boj na poli  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Boj na poli    Boj na poli  Empty

Návrat hore Goto down
 
Boj na poli
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: