Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptyPo august 13, 2012 9:04 pm

Počasie bolo pekné, slniečko svietilo a jeden z najlepších súbojov tohto turnaju sa mal započať. Chlapec z hlavej vetve klanu Hyuuga proti talentovanému dievčaťu ktoré používalo taijutsu. Váš príchod už bol očakávaný. Celá sál bola zaplnená ľudmi ktorý skandovali vaše mená. Hovorilo sa že sa tohto súboja zúčastní aj sám Hokage no to ste nemohli vedieť. Pred arénou boli dva muži ktorý keď vás uvideli ihneď vás hnali s tým že už meškáte. Prišli ste do arény, tam vás mohol oslepiť lúč slnka. Pred vami stál istý ninja. Bol to Ryo Gune. Tohto človeka už dobre poznala Asuka. Ryo sa pozrel na Asuku a len povzdychol. Nejaké otázky? Ak nie môžete začať..


Naposledy upravil Sydorain dňa Ut august 14, 2012 12:30 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptyUt august 14, 2012 12:03 pm

Asuka Kazama

Po tom ne moc lekém tréninku jsem zašla rovnou domů.Jen tak jsem posedávala na terase a užívala si zbytku dne ale moje hyperaktivita se znovu projevila a tak jsem si ještě byla dát pár koleček kolem vesnice.Když jsem si později lehla do postele musela jsem myslet na to co mě bude druhý den čekat.Přeci jen jsem takový souboj ještě neabsolovovala a neměla jsem ani tušení kdo by mohl být můj protivník.Trochu mnou projela tréma protože jsem si dovedla představit že to bude někdo s výhodou na bázi chakry.
Usla jsem mnohem dříve než bych sama čekala a tak mě probrali lehké sluneční paprsky.Rychle jsem si opláchla obličej a oblékla se.Nasadila jsem si na nohy svoje závaží a šla se trochu rozcvičit za dům na tu velkou zahradu která tam byla.Stále mi v mysli vrtalo jaké to asi bude a aniž bych se nadála směřovala jsem přesně na to místo kde jsem měla být.
Když jsem přišla nepřišlo mi to nijak zajímavé ale ve chvíli kdy jsem se dověděla kdo je můj protivník nevěřícně jsem zakroutila hlavou.Tohohle mladíka jsem již měla tu čest poznat.Podle toho co jsem o něm věděla to byl hyuuga a tudíž jeho oči mohli být pro mě jakousi komplikací.Nic o jejich stylu boje jsem nevěděla.Snad proto že tohle byl první Hyuuga s kterým kdy bojovat budu. Sensei který měl náš boj na starosti mi byl také povědomí.Byl to ten člověk který mi zachránil život.Byl to ten člověěk kterého jsem táhla na zádech do nemocnice nebo by už nežil.Byl to ten člověk co mi odmítl dát odpoědi.Trochu jsem znejistěla.Cítila jsem se nervózní ale netušila jsem proč.
V duchu jsem doufala že to nějak zvládnu a když už jsme s Hyuugou stáli proti sobě na tváři se mi objevil malý úsměv. ,,Ať vyhraje ten lepší" prohodila jsem lehce a stále jsem stála stejně.Ovšem moje oči sledovali toho kluka jako ostříž.Nechtěla jsem se nechat nijak zaskočit.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptyUt august 14, 2012 9:38 pm

Shinichi Hyuuga
Dobehol som do arény a ešte som si obliekal tričko aj bundu vbehol som dovnútra a voda zo mňa ešte trocha tiekla postavil som sa do stredu a uvidel môjho protivníka Ty ? No dobre teda ako si povedala nech vyhrá lepší. potom som si prebehol hlavou prítomných nikde som tam nevidel môjho otca ani nikoho z klanu našťastie dobre aspo keď prehrám nebudem musieť počúvať kde všade som urobil chybu vykročil som oproti Asuke a potom som k nej priskočil a moja päsť mierila na jej brucho ruku som mal zovretú čo som predtým takmer nikdy nerobieval . Uvidíme čo sa v tebe skrýva. Len dúfam že nebude nejako moc dobrá inak mám poriadný problém a vôbec nemám chuť bojovať. pomyslel som si keď moja ruka letela na jej žalúdok
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptyUt august 14, 2012 9:47 pm

Asuka Kazama

Jen jsem se trochu pousmála když promluvil a pak vyrazil proti mě.Sledovala jsem jeho ruku a tak pro mě tento výpad nebyl tak velkým překvapením i když jsem musela uznat že rychlost má docela slušnou.Dovedla jsem si představit jak mi tenhle boj zavaří.
Jeho ruka se blížila na můj žaludek a mě nenapadlo nic jiného než se skrčit k zemi.Moje jedna noha vystřelila proti jeho s jistým záměrem a to jeho nohy podkopnout.I se závažím které jsem měla na nohou schované u bot jsem měla slušnou rychlost.Moc dobře jsem věděla že pokud tohle nezabere mohla bych schytat nechutnou ránu a nebo můj další úhybný manévr nebude tak moc lehký.Ale něco mi říkalo že se musím věřit.
Nejspíše to taky bylo proto protože tam na podiu seděl i můj dědeček.Člověk který mě toho dosti naučil.Člověk který mi poprvé pověděl o mladíkovi který trpěl stejným problémem jako já.A já v této chvíli viděla příležitost dokázat že mohu být stejně dobrá jako on.I když můj protivník zajisté byl silný shonobi.Přeci jen to měli v klanu v kterém vyrostl.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptyUt august 14, 2012 10:01 pm

Shinichi Hyuuga
Keď sa skrčila vedel som že to nebolo dobré "Sakra tá je rychlá dobre teda " všimol som si že my chcela podkopnúť nohy tak som ju preskočil a dopadol som za ňu rukou som sa podoprel o zem aby som sa nezvalil a otočil som sa Tak dobre si fakt rýchla mám taký divný pocit že tento boj nebude tak jednoduchý ruku som mal stále v pästi ale teraz som ju vystrel pred seba aa roztvoril tak že dlaň mierila priamo na ňu bola vzpriamená ako keby som ukazoval stop urobil som tri rýchle kroky dopredu potiahol som dlaň späť a prudko ňou vyrazil smerom k jej hrudníku tesne pod krk a druhou dlaňou som vyrazil dole smerom k jej rebrám Jukken ruky zrýchlili a ak mal niekto dobré reflexy bohol vidieť malý záblesk z chakry ktorá z nich vyžarovala
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptyUt august 14, 2012 10:20 pm

Asuka Kazama

Když jsem viděla jak uhnu už už jsem myslela že schytám ránu ale jak se zdálo on měl připravený naprosto jiný tah.Jak jeho ruce směřovali na krk a na žebra trochu jsem opětovně znejistila.Cítila jsem takový podivný tlak jako kdyby se mělo něco stát.Doslova jsem cítila jak jeho technika protínala vzduch kolem.
Jen tak tak na poslední chvíli jsem skočila dozadu a ihned udělala salto dozadu.V tomto saltu jsem po něm hodila dva ze svých shurikenů a dopadla na obě nohy při čemž se jedna moje ruka dotýkala země. Heh,budu si must dávat pozor na ty jeho ruce.Je dost rychlej a jeho reakce se nedaj jen tak předpovídat.Ksooo.Už jsem si myslela že mě trefí.Hučela jsem si v hlavě a stále hleděla na něj.Snažila jsem se vymyslet nějakou taktiku ale měla jsem dojem že cokoliv si naplánuji tak nemá cenu.Snažila jsem se mít čistou hlavu abych mohla rychle reagovat.Přeci jen jsem si pamatovala co říkal děda ale k této možnosti jsem se nechtěla ihned odebrat.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptyUt august 14, 2012 10:26 pm

Shinichi Hyuuga
Keď odskočila tak som bol trocha prekvapený z tej rýchlosti a zrazu na mňa leteli dva kunaie tie som odrazil dlaňou zastal som a pozrel som na ňu Je fakt sakra rýchla musím niečo urobiť. pomyslel som si a potom som povedal Si naozaj rýchla takto to ďalej nepôjde. Byakugan na boku mojej hlavy sa značne zvýraznili žily a ja som hneď videl jej chakrový obeh Hmm chakru veľmi nepoužíva takže tá rýchlosť je prirodzená no tak toto bude tvrdý oriešok [i] pomyslel som si jednu ruku som dal pred seba a stál som čakal som teraz na jej ťah
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptyUt august 14, 2012 10:37 pm

Asuka Kazama

Když mluvil stále jsem ho sledovala jako ostříž.Prakticky jsem se na nic jiného nesoustředila jen na něj.A hlavně na to co udělat a jak se vyhnout dalšímu jeho útoku.Jak se však zdálo byla jsem na řadě. ,,Dík,ty taky nejsi nejpomalejší" prohodila jsem s malým úsměvem ale ten zmizel jen co jsem viděla proměnu jeho očí.Fajn teď už to sranda nebude předpokládám.Hučelo moje podvědomí a já se rozběhla jak nejrychleji to šlo.Ve své rychlosti jsem vyskočila do vzduchu a jakmile jsem dopadala těsně k němu začala jsem se otáčet. ,,Konoha Senpuu!" Jakmile jsem tohle dořekla tak jsem doslova viděla jak se blížím z otočky do tvrdého kopu směřovaného na jeho hrudník..Přála jsem si aby to vyšlo přeci jen nebylo moc lidí co by tohle nějak vyblokovalo ale ty jeho oči mě uváděli k šílenství.Netušila jsem co od toho mohu čekat a to snad bylo to nejhorší.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptyUt august 14, 2012 10:59 pm

Shinichi Hyuuga
Keď sa na ma rozbehla len som stihol povedať Nieje zač a hlavou my preblesklo Tak teraz uvidíme či to funguje ak nie tak to bude dosť bolieť keď na mňa letela jej noha začal som rotovať Hakkeshou Kaiten a okolo ma sa z chakry vytvoril niečo ako štít náseldkom rotácie a využitia chakry Tak teraz mám šancu uvidíme či to vyjde. Toto už nieje trening.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptySt august 15, 2012 8:28 am

Asuka Kazama

Jakmile on začal dělat tu svojí techniku bylo mi jasné že mě to bude hodně bolet.V tom co jsem dělala se nedalo jen tak přestat takže moje noha narazila nakonec na jeho tělo.Ale díky jeho jakémusi štítu mě to spíše odrazilo než mu to nějak ublížilo.Trochu jsem se proletěla po aréně no když jsem konečně dopadla na zem měla jsem dojem že mám dolámanou páteř.Přistání rozhodně nebylo nic moc příjemného. ,,Ksooo" sykla jsem si spíše pro sebe a chvíli si držela jednu stranu žeber.Neustále jsem na něj hleděla a nějak nedovedla pochopit co se to vůbec stalo.Ten jeho štít nebo co to bylo byla velice impozantní věc avšak mě to uvnitř hlavy spíše štvalo.Musela jsem vymyslet jak ho zaměstnat aby to nemohl používat.Nebo z něj jednoduše vymlátit jeho chakru ale kdo ví kolik mu jeho techniky berou.Spravila jsem si návleky na rukou a zaměřila jsem se na jeho hlavu. V rukou jsem měla čtyři kunaie.Ihned jsem proti němu vyrazila a hodila první.HNed na to jsem vyskočila do vzduchu a hodila druhjý čili ten letěl přímo na střed jeho hlavy.Udělala jsem salto a jakmile jsem dopadávala k zemi hodila jsem další takže na něj další letěl ze zadu.Potom jsem se rozběhla a čtvrtý hodila na jeho bok.Byla jsem zvědavá jak tohle vykryje i když vlastně mohl použít tu samou techniku jako před tím.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptySt august 15, 2012 5:52 pm

Shinichi Hyuuga
Len som stál a sledoval som jej kunaie Tak sa ukľudni nemôžem to používať stále ale hmm tak dobre Shin ukáž čo je v tebe preblesklo my hlavou videl som všetky kunaie a aj to z ktorej strany na ma beží Určite to má vypočítané kedy končí môj kaiten takže hneď ako ním odrazím kunaie dostanem ranu od nej a až sa ku mne dostane mám problém pretože ak ma raz trafí budem mať problém blokovať jej útoky to sa nesmie stať. Premýšľaj 4 kunaie 4 strany jeden útočník využijem tú jej rýchlosť . Hlavou som ani len nepohol len som počkal a znova som začal rotovať Hakkeshou Kaiten odrazil som kunaie no keď som prestal rotovať nebol som otočený do strany ktorou som začínal ale rovno z rotácie som vyštartoval priamo proti nej bola už veľmi blízko prudko som vystrelil rukou smerom na jej solar Jukken Tak som zvedavý čo ty na toto
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptyUt august 21, 2012 6:23 pm

Asuka Kazama

Hleděla jsem jak všechno vykryl.Náhle udělal znovu tu svojí techniku a přiblížil se ke mě.Uhýbat do stran bych ani v nejmenším nestihla a tak jsem rychle sáhla na své oblečení a popadla nunčaky které jsem nosila u sebe.Nechtěla jsem to využívat zrovna tady ale nedával mi na výběr.Držela jsem nunčaky za jeden konec a druhý letěl přímo na jeho ruce.Používej hlavu Asuko používej hlavu.Hučelo moje podvědomí.Věděla jsem že tenhle kluk je schopen sledovat moje pohyby.Alespoň v nějaké míře.Jakmile jeho útok ustal (tedy jestli ustal) uskočila jsem z´dozadu.Dost daleko abych stihla reagovat.Sklonila jsem se ke svým botám a povolila svoje závaží.TO jen s hlasitým rachotem padlo na zem.Na zemi se udělali dva důlky pod náporem té tíhy kterou jsem běžně nosila na nohou.Moje nohy se cítili mnohem lehčeji.
Rozběhla jsem se k hyuugovi ale místo toho abych na něj utočila jsem jej začala obíhat.Vytáhla jsem kunai na kterém byl připevněn výbušný lístek.Díky tomu že jsem na nohou už neměla závaží jsem byla jednou tak rychlá než před tím. Netušila jsem jestli je tohle schopen sledovat ale doufala jsem v moment překvapení.K tomu kunai jsem si vytáhla jseště další tři a hodila se.Každý dopadl jinam k jeho nohoum (tedy pokud se to povede)
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptySt august 22, 2012 3:40 pm

Shinichi Hyuuga
Po Kaitene som zastal a sledoval čo robí zhodila si závažia nôh a vyeralo to že to nebolo len pár kíl. Začala okolo mňa obiehať tak som len stál a sledoval som čo robí zrazu ku mne letelo niekoľko kunaiov na ktorých boli výbušné lístky odskočil som dozadu a vytiahol som tiež 10 kunaiov na ktoré som rýchle pripevnil Výbušné lístky a rozhádzal som ich okolo tak aby výbuch ktorhokoľvek vyvolal reťazovú reakciu ostatných čiže aj výbuch jej lístku by odpálil ostatné ktoré som rozhdzal do rôznich častí nášho bojiska a potom som hodil 3 shurikeny do drhy po ktorej okolo mňa obiehala trška v predstihu aby sa stretly s ňou Tak čo skúsime šťastie kto tie výbucy prežije ? Ale máš už nejaký lepší plán ? povedal som a postavil som sa do bojového postoja
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptySt august 22, 2012 5:46 pm

Asuka Kazama

Před očima jsem uviděla shurikeny a tak jsem prudce vyskočila do vzduchu a udělala kotoul ve vzduchu.Když jsem dopadla na nohy na tváři se mi objevil úsměv. ,,Mohli bychom to zkusit.Nebo se můžeš pokusit se mnou praštit.Nebo se můžeš vzdát" zasmála jsem se a naklonila hlavu trochu na stranu. ,,Dělej jak myslíš.Myslím že je jasné jak tohle skončí,boužel se nerada vzdávám" tyto slova jsem říkala trochu tišeji ale myslela jsem je upřímě vážně.To co předvedl mě přesvědčovalo v tom že ať skusím cokoliv jeho oči budou o něco rychlejší.Pulzovala ve mě krev a představivost.A jen tak jsem se nechtěla vzdát.Jediné co jsem moha zkusit bylo jej unavit ale pochybovala jsem o tom že tenhle styl boje ho nějak moc unavuje.Napřímila jsem se v zádech a hleděla na něj z dobré vzdálenosti abych mohla rychle reagovat.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptySt august 22, 2012 6:41 pm

Shinichi Hyuuga
Chvíľu som ju počúval potom som sa vykročil smerom do stredu arény pozrel som na ňu a povedal som Vyskúšať to ? Hm to by nás obidvoch mohlo bolieť pozri sa doteraz si nepoužila ani jednu techniku tvoja rýchlosť je brutálna nedokážeš použiť ninjutsu vidieť to na tvojej chakre nejde ti to genjutsu taktiež ale tvoje taijutsu tvoja rýchlosť a to všetko . Za tým musí byť pekne tvrdý tréning a pozri sa na mňa ja som mal len šťastie narodil som sa s darom a celý môj klan vie využívať chakru perfektne stačí málo na to sa to všetko naučiť ani z ďaľeka som netrénoval tak tvrdo ako ty a práve preto si už dávno vyhrala vyhrala si skôr než vôbec nejaký turnaj začal , vyhrala si vtedy keď si si povedala že aj tak budeš lepšia než ostatný, vyhralo tvoje odhodlanie a snaha prekonať samú seba. Povedal som pričom som jej pozeral priamo do očí a povedal som to dosť nahlas potom som pozrel na ostatných dvihol som ruku a povedal som Vzdávam sa tento súboj som prehral
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptySt august 22, 2012 6:51 pm

Asuka Kazama

MLuvil a mluvil a já na něj hleděla jako kdyby to nemohla být pravda.Jehlo slova zněla upřímě.Trochu se mi zamlžil pohled.Zakroutila jsem hlavou když řekl ty slova o tom že se vzdává. ,,Ne,to nedovolím.Nezasloužím si něco vyhrát.Máš talent který jednou vesnice bude potřebovat.Neměl by jsi mít tak úctihodná slova pro neschopného člověka jako jsem já!" zakřišela jsem na něj ale v jednom oku jsem měla kapičku slzy na krajíčku.Tohle bylo něco co nikdy nikdo pro mě neudělal.A když už se to stalo měla jsem pocit jako kdybych toho nebyla hodna.Cožpak jsem mohla vyhrát když jsem vlastně ani nic nedokázala.Běhat dokola a házet předměty umělo i malé dítě.Moje bojové tahy vykryl jako kdyby to bylo nic.Pokud si někdo zasloužil výhru byl to on.Nikoliv já. ,,Já,nedovolím aby jsi prohrál....." sykla jsem a zatla jsem ruce v pěst. ,,Ty jednou dokážeš větší věci než já! Nesmíš dnes prohrát." oznámila jsem a trochu se pousmála.KOukla jsem se na rozhodčího.Bylo jen na něm jak rozhodne.Ale pokud by mělo být výtězství moje,rozhodně bych z něj neměla radost.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptySt august 22, 2012 7:07 pm

Ryo

Sledoval som váš súboj, vychutnával si každý vás pohyb. Potom to odznelo "vzdávam sa" Spravil som pečať a roztiekol som sa. Po chvíľi som sa objavil pred nimi a zhmotnil som sa. Keďže si sa vzdal.. víťazom sa stáva Kazama Asuka.. Chytil som ti ruku a dal ju do vzduchu. Jemne som ti špetol dobrá práca.. Ľudia začali kričať, niektorý skandovali tvoje meno, druhý kričali na Shinichiho prečo sa vzdal. No možno si si mohla všimnúť tvojho dedka ktorý kričal od šťastia až sa mu z tváre parilo. Bol na teba hrdý a žmurkol na teba.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! EmptySt august 22, 2012 7:14 pm

Shinichi Hyuuga
Len som sa na ňu usmial pozrel som sa na tých ľudí a otočil som sa vychádzal som s arény z úsmevom Len dúfam že tam nesedel nikto z klanu ak sa toto dozvie otec tak bude pekne naštvaný po tejto myšlienke sa môj úsmev zmenil v úškrn vyšiel som z arény a zamieril som do dediny
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!   Aréna 1.! Shinichi vs Asuka! Empty

Návrat hore Goto down
 
Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shinichi Hyuuga
» Aréna 2.! Rein vs Keigo!
» Aréna 3.! Sania vs Usagi!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: