Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 "Juto is back"

Goto down 
+2
Sadatake Arakida
Juto
6 posters
AutorSpráva
Juto

Juto


Počet príspevkov : 15
Join date : 05.02.2013
Vek : 30

"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: "Juto is back"   "Juto is back" EmptySt február 06, 2013 8:52 pm


"Juto is back" Backzl


Áno, už to tak bude. Som späť, ale ako pre koho? Väčšina z vás ma tu asi nepozná aj keď tomu nieje až tak dávno čo som tu vystupoval pod nickom "Ratto" síce len na chate, ale bol som tu. Občas som si s niekým popísal, pozrel či náš milý Sido zasa okopíroval. Smile
Na KW sa mi docela darilo. Od hráča mesiaca cez Kage až k Adminovi. No povesil som svoje "remeslo" na klinec. Možno nastal čas aby som sa vrátil na scénu. No ženie ma aj akási snaha, poškádliť Sitka a urobiť mu troška bordel v jeho vesničke.
Týmto bolo zodpovedaná aj otázka kam vlastne idem hrať, Áno k Sidovi, k tomu človeku čo začínal hrať u mňa a stál ma nemalé nervy. Či už jeho večným spamom, alebo totálnou neschopnosťou v tom čase. Teraz len dúfam že sa zlepšil, no zároveň dúfam v to že moja "krátka" pauza ma nestála priveľa Smile a ešte stále budem ďaleko pred ním.
Nedalo mi a musel som napísať najskôr tento OT Smile predsa len máte to tam dole trošku prázdne, na čo vôbec niesom zvyknutý Very Happy
Takže čaute ľudia snáď sa mi podarí napísať postavu o kterej už teraz mám ako takú predstavu už len stačí vybrať tú najvhodnejšiu alternatívu Wink
Dúfam že ma tu príjmete a nebudete na mňa pozerať ako na nejakého prišelca Smile a že ako tak zapadnem do tej zmesky skoro všetkého.


Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Juto is back"   "Juto is back" EmptyŠt február 07, 2013 3:48 pm

A jaaaaaaaaaj Poškodíť Syfona ??? No počuj tak to si si dal faaaaaaaaakt veľkú úlohu pred seba pretože neviem či je to vôbec možné . Ono totižto ľudia jeho typu sa nenechajú . On bude bojovať až do samého konca a (nie dlho) a ten koniec nastane vtedy Keď začne plakať vedeniu fórka o tom aký je svet krutý a on je chudáčik ktorému chú všetko en to najhoršie XD . A nakoniec ťa bude provokovať pretože bude vedieť že po každom jeho záchvate ehm sebaľutovania a sebaponižovania sa mu nič nestane Wink Takže prajem veľa zdaru. Btw neviem na akej úrovni bol keď začínal ale teraz má minimálne o jednu schopnosť viac. -myslí si že keď ma titul kage tak je neporaziteľný Wink Ale aj tak ho máme radi bez neho by to tu bola nuda
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Juto is back"   "Juto is back" EmptyŠt február 07, 2013 7:26 pm

Som prekvapený že sa môj bývalý sensei vracia na hranie, to ešte viac ma ukvapuje že sa rozhodol hrať tu. Berem to ako skúšku v ktorej dokážem že som sa zmenil, taktiež ukážem svoju hodnotu a úroveň hrania. Všetko čo viem som sa naučil vydretou prácou a hraním u tohto človeka. Aj tie zlé veci ale aj dobré. Len ma trošku mrzí že sa môj sensei ktorého som uznával vrátil aby mi ako on povedal "spravil bordel v dedinke". No čo už aj takí ľudia musia byť. Veľmi rád ukážem Jutovi ako som sa veľmi zmenil Wink
K titulu Kageho. Najviac ma bavia ľudia ktorý hovoria aká je to sranda a je to pre niekoho ako "neporaziteľnosť" Tieto slová som vravel aj ja pokiaľ som sa ním nestal. Neľutujem toho, je to pre mňa zábava, ale tiež aj zodpovednosť a starosť. Stal som sa Kagem veľmi skoro a preto to možno aj tak zo začiatku vyzeralo. Ale na to koľko už hrám a je to dosť krátko som toho veľa zvládol a dokázal. Je jasné že niektorí ľudia to nikdy neuznajú a vždy pre nich budem malý Sidko s tým 13 ročným Judášom ktorý fajčil v tak mladom veku Very Happy
Som najmladší hráč, kage (možno jeden z najmladších v histórii TRPG) a starám sa o najväčšiu a najpočetnejšiu dedinu v Tenshi. A nech mi nikto nehovorí že sa o ňu starám zle. Každej postave som už vymyslel príbeh (50% už je v mojej hlave) a kopec ľudom som dokonca spravil výnimky a dal im na starosť časť dedine čo sa mi nakoniec vypomstilo.
Svoj titul mám opodstatnení a som ku každému fér. Na urážky som si zvykol a už mi nič nerobia Smile Namyslený je každý pokiaľ sa jedná o jeho postavu a to mi nikto nevyvráti. Samozrejme sú výnimky ktoré niesu namyslené a jednajú len v rozporoch s pravidlami. (Ja,Otaku a Rem napr.)
Volám sa Mizuki, ľudia ma poznajú aj pod menom Sydorain a Darkowe.. a toto je môj lifestory Wink
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
"Juto is back" Left_bar_bleue0/1000000"Juto is back" Empty_bar_bleue  (0/1000000)

"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Juto is back"   "Juto is back" EmptyŠt február 07, 2013 8:16 pm

Pitomci... Very Happy
Návrat hore Goto down
Juto

Juto


Počet príspevkov : 15
Join date : 05.02.2013
Vek : 30

"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Juto is back"   "Juto is back" EmptyŠt február 07, 2013 8:20 pm

aby som dal veci na pravú mieru Very Happy nieje bordel ako bordel, pravda. Nejdem ti zničiť dedinu, alebo pokaziť zábavu ostatným hráčom, takýto fakt niesom Smile to by si mohol dobre vedieť. Dobre vieš že hráčom som sa snažil pomôcť skoro vždy Very Happy a išiel podla pravidiel, veď akoby nie keď ja sám som bol pravidlá Very Happy ale to je vedľajšie. Postava bude trošku iná, to bude ten bordel, a nie nejaká "ješitnosť" chcem vidieť ako sa tej úlohy zhostíš, či ju budeš schopný udržať na uzde.

dosť ma prekvapila táto dosť dlhá reakcia ale ja už som ti raz povedal na niečo že konečne si sa naučil písať, teda aspoň tak sa mi zdá. Sade, neboj Sidka veľmi dobre poznám čo sa týka vrtochov v hre, zvlášť občas keď som sa musel až za hlavu chytať čo boli nejaké posty že "wtf" a to doslova Smile
nevadí snáď cez víkend (piatok - utorok) by som mohol zbúchať postavu o ktorej už mám fakt bližšiu predstavu, takže sa to blíži do finálnej verzie. Teda ak ma osvieti pri technikách Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
"Juto is back" Left_bar_bleue0/200"Juto is back" Empty_bar_bleue  (0/200)

"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Juto is back"   "Juto is back" EmptySo február 09, 2013 6:12 pm

Jééé, Juto Smile...Konečne začneš hrať, to je super Very Happy...A Sydo, to že dodržuješ pravidlá bol vtip že Very Happy...Nepodaril sa ti ale Very Happy...Ale to tu nebudem riešiť Very Happy...Je to tvoja vec Smile..Vitaj Juto Smile
Návrat hore Goto down
Krahulec

Krahulec


Počet príspevkov : 85
Join date : 02.11.2012

"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Juto is back"   "Juto is back" EmptyUt február 26, 2013 11:07 pm

Juto... osobnosť, ktorá menila dejiny, za živa sa stal legendou. Vďaka svojej síle ducha, odhadlanosti a trpezlivosti ho prostí, zbožní ľud začal volaj Juto "Sidoborecký", aj keď pôvod toho činu nie je známy, rovnako ako príčina.
Pripadám si až zahanbený, že ja, prostý človek z jednoduchých mramov a priemerného talentu mám to právo opísať jeho život ako legendu, i ako študenta.
Už vo chvíli, čo sa prvýkrát ukázal Juto na fórum, kde som náhodou hrával ( a ten okamžik pokladám za naštastnejší vo svojom živote) som vedel že je na nom niečo výnimočné. V tých dobách sa tam ešte hralo na 4-5 riadkové posty, ale on tých svojich 5 riadkov spísal s takou precíznopstou, že mi z očí vyhŕkli slzy, keď som to čítal. Joho opis emócii bol ako živý, jeho pohyby ti vytvorili dokonalý obraz, ako sa jeho postava v zakrvavenej lóži vznáša za nádhernej, ním prvý krát v textových hrách použitej Two Steps from Hell skupiny. Avšak tento jeho dar ho nedonútil stať sa pyšným či namysleným. Vždy bol ochotný k svojim spoluhráčom a jeho rady kagom (ktorým sa neskôr sám stal, následne Adminom, kvôli žiadosti celého forka) zmenili herný systém na nepoznanie, žiaden človek mu nedokázal odporovať alebo s ním udržať krok.
Dokázal by som písať celé stovky strán, len aby som opísal dokonalosť tohoto mesiáša. Ale viac nedokážem, obraz si musíte spraviť sami. Smile

Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Juto is back"   "Juto is back" EmptySt február 27, 2013 12:54 am

Adp povedz my na čom fičíš ??? Chcem tiež Wink
Návrat hore Goto down
Juto

Juto


Počet príspevkov : 15
Join date : 05.02.2013
Vek : 30

"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Juto is back"   "Juto is back" EmptySt február 27, 2013 11:44 am

náhodou Very Happy docela povedený fejtón, musím uznať Smile
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
"Juto is back" Left_bar_bleue0/1000000"Juto is back" Empty_bar_bleue  (0/1000000)

"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Juto is back"   "Juto is back" EmptySt február 27, 2013 2:50 pm

Neee, vy mě zabíjíte.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





"Juto is back" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Juto is back"   "Juto is back" Empty

Návrat hore Goto down
 
"Juto is back"
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Offtopic-
Prejdi na: