SK/CZ Fórum
 
DomovRegistráciaPrihlásenie

 

 Sunaarashi universe

Goto down 
AutorSpráva
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla

Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Sunaarashi universe Left_bar_bleue0/1000000Sunaarashi universe Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Sunaarashi universe Empty
OdoslaťPredmet: Sunaarashi universe   Sunaarashi universe EmptySo január 24, 2015 2:39 am

Sunaarashi, alebo tiež v preklade piesočná búrka. Príbeh sa odohráva niekedy v budúcnosti od klasického universe, ktoré poznáme z Naruta. Niekoľko vecí sa stalo, vytvorilo sa niekoľko legien, na niekoho sa zabudlo no to teraz nie je podstatné.
Vo svete vždy boli vojny, vždy tu boli, vždy tu budú. Bolo by pochabé myslieť si, že sa bez nich ľudstvo zaobíde. Niekoľko múdrych ľudí hovorí, že bez vojen by bol život človeka nudný. Že by človek ako taký nedokázal prežiť v utópií, kde by nemusel svoje telo predávať ako zbraň svojmu feduálnemu lordovi.
Presne v takejto dobe, sa odohráva aj náš príbeh. Sunagakure no sato, hlavnou dedinou v zemi Kaze no Kuni už dávno nie je tým, čím bývala. Nikdy príliš neprosperovala, no udalosti posledných rokov drasticky zmenili život v nej. Už tri roky sat u odohráva občianska vojna. Človek by si pomyslel, že to nie je dlho. Za tieto tri roky však ekonomika Sunagakure no sato padla na mizernú úroveň. Spokojnosť obyvateľstva klesla na nulu a režim, ktorým tu vládne terajšia “rada” nie je pre obyvateľov nijakým prínosom. Každý normálny človek sa bojí o svoj holy život. Dedina sa prestala venovať remeslám a necelých 25% zo živých obyvateľov patrí k Shinobim. Shinobi volakedy symbolizovali ochranu dediny. Patrónov ktorý pomáhali obyvateľom a rozvoju dediny. Teraz pôsobia podobne, ako vojenská polícia.
Len málo ľudí si dovolí otvoriť ústa a tí ktorí to urobia, bývajú často umlčaní rýchlo a bez jediných stôp.
Udalosti posledného roka mali byť pre dedinu odľahčením situácie, no na post feduálneho pána a Kazekageho rada dosadila, podľa všetkých informácií ľahko manipulovateľného, mladého chlapca. Toho však nikto na živo nevidel. Vždy hovorí len skrz svojich zástupcov a drží si od ľudí istý dištanc. Situaćia sa za posledný rok len zhoršila.
Aj keď len štvrtina obyvateľov patrí ku jednotkám shinobi, neznamená to, že zvyšok nedokáže bojovať. Začala sa vytvárať jednotka nie len v sune, ale v celej Kaze no Kuni, ktorá si hovorí odboj. Jedná sa pochopiteľne o rebelov, ktorý chcú zosadiť vládu terajšieho Kazekageho a feduálneho lorda.
Aj keď spočiatku tento odboj pomáhal ľuďom, jeho výboje a drancovanie sa začlao prikláňať skôr k banditom. Každopádne v nich veľká časť populácie vidí svojich záchrancov. Komu však veriť? Hlave dediny, ktorá sa ani neukáže na verejnosti či niekomu, kto sa zo situáciou snaží niečo robiť? Je to len na vás rozhodnúť sa.
Návrat hore Goto down
 
Sunaarashi universe
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Herná miestnosť :: Sunaarashi (Private forum) :: Základné informácie a pravidlá-
Prejdi na: