Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Zničenie osady banditov. Úroveň A

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySo január 26, 2013 10:06 pm

Všetci ste boli povolaný na ulicu odboja. Bolo to miesto kde sa zdržovali prepadové jednotky Konohagakure no sato. Pred vami už bolo postavených kopec menších stanov. Potom tam bol taký jeden veľký. Uvideli ste tam pár mužov ako sa zhovárali. Jeden z vás si vás všimol a kývol na vás aby ste prišli. Cestou k nemu ste mohli vidieť kopec jednotiek Anbu a ešte iných ninjov. Keď vás zbadali len sa udivene pozerali. V tejto oblasti sa nezdržuje veľa genínov. Pripravovali sa na niečo. Brúsili si svoje meče a zasúvali si svoje náčinie.
Po chvíľke cesty ste prišli až ku kapitánovi. Vítam vás, vy ste tí pomocníci ktorý mi boli zverený je to tak?
Dobre teda.
Kapitán sa poškrabal na brade a pristúpil ku veľkej mape na stole. Začal vám ukazovať isté miesta. Tu sa práve nachádzame. Jeden náš zdroj uviedol informácie o osád zločincov a banditoch ktorý tu robia neplechy. Mal by sa tam dokonca nachádzať jeden z veliteľov hnutia Mando. Je to uživateľ špeciálneho kekei genkai. Ovláda gravitáciu. Dajte si na neho prosím pozor. Zakrúžkoval miesto pobytu nepriateľov a potom zasa pokračoval. Nemusíte sa báť, nepustíme vás na samovražednú misiu, títo páni za mnou budú robiť hlavnú silu útoku. Vaša misia bude spočívať v tom že sa postaráte o kočiar ktorý dopravuje pravidelne banditom potraviny a zásobu zbraní. To bude tá najľahšia práca. Zbavte sa ich a oblečte sa do ich oblečenia. Dostaňte sa až do ich osady a potom mi bude stačiť keď otvoríte bránu a touto svetlicou dáte znamenie. Podal vám svetlicu. Tak teda, máte ešte nejaké otázky? Ak nie môžeme sa dať do práce. Počkal ak sa niečo spýtate a po chvíľke k vám došiel muž s piatimi ďalšími chlapmi. Bola to vaša jednotka ktorá vám pri tejto práci pomôže. Vašim kapitánom bude Yumito no Hikari. Ukázal prstom na Yumi pričom sa usmial. Hokage-donno mi ťa stále vychvaluje, sám mi ťa doporučil na túto misiu. Po tejto misii sa máte všetci staviť za našim vládcom. Tak to je všetko, za tri hodiny vyrážame.


Naposledy upravil Sydorain dňa Št február 07, 2013 11:21 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyNe január 27, 2013 1:06 pm

Yamamoto Karuzo

Len sa díval na mapu. Všímal si každý detail na nej. Yukidori robil to isté. Otáčanie hlavami tých dvoch bolo také synchronizované, ako keby boli nejak spojení. Po tých pár dňoch tréningu sa Yamamotovi zväčšila svalová hmota na rukách a Yukidori vyrásol asi trojnásobne+ dostal vestu so štítkom Konohy na chrbte. Takže táto misia nebude samovražedná... to iste. Už len z toho, že majú zneškodniť banditov a dostať sa do osady znelo dosť nebezpečne. Bolo tu dosť veľké riziko odhalenia."Ale čo by som čakal. Sám som sa prihlásil na A misiu." pomyslel si. V tom sa predstavil kapitán. Yumi. Yamamoto z nej nemohol spustiť oči. Dokonca ani keď mu pred nimi mával Yukidori krídlom. Musel ho ďobnúť do ucha, aby sa spamätal. Vtedy Yamamoto jemne zanadával. Následne sa znova pozrel na Yumi-taicho a v duchu si povedal: "Nevidím na nej žiadne emócie. Ako keď som študoval niečo o ANBU ROOT." Bol to ten istý pocit. Ale stále sa mu zdala atraktívna. Yukidori len zakrútil hlavou, ako keby chcel povedať "Preboha, to je debil..."


Naposledy upravil YamamotoKaruzo dňa Ne január 27, 2013 6:33 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Yumi

Yumi


Počet príspevkov : 12
Join date : 04.11.2012
Vek : 24
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyNe január 27, 2013 6:07 pm

Yumi Hikari

Ležala som akurát na posteli keď mi prišla správa od Hokageho. V nej bolo písané že sa budem účastniť misie ranku A. Rovno som sa zdvihla a kráčala na určené miesto. Vidila som kopec jednotiek Anbu. Zazerali na nmňa ale mne to bolo jedno.Len som si išla svojou chôdzou a pískala si. Videla som ako si nabrušujú meče. Pomali som kráčala k kapitánovi a ten nás privítal. Ukazoval nám na mape kde sa nachádzame a aj kde pôjdeme. Upozornil nás že sa tam aj nachádza niekdo s kekei genkai a ovláda gravitaciu. Husté.. pousmiala som sa. Kapitán povedal nech si dávame pozor a zakrúžkoval pobyt banditou. Máme sa postarať o kočiar so zbraňami ktoré tam prevážajú, zabiť ich a prevliecť sa za nich. To bude ľahké. Máme sa tam dostať, otvoriť bránu a vypáliť svetlicu. Podal nám ju a hneď na to prišli ďalší 5 chlapy. Povedal nám že som ich kapitánka a začal kecať že ma Hokage vychvaluje. Tak teda ja a kapitán..Dobre tada. Pozorne som si ich popozerala. Toto teda bude dosť zlé,to som nemohla ísť sama.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyUt január 29, 2013 7:47 pm

Asuka Kazama - Naomi Hitsuzuka



Když mi Ryo oznámil že se chystá jedna docela důležitá mise nejspíše jsem na něj koukala jako kdyby se naprosto pomátl.Měla jsem o něj poměrně strach přeci jen kdo by jen tak rozdýchal útok Hachimonem i když šlo pouze o první bránu. Ovšem Naomi se to nějak zamlouvalo.Snad ještě více když jsem šla po ulici a jedna osoba která nesla vzkaz přímo od Kageho mi udala lepší informace i s tím že mise je typu A. Moc se mi to nelíbilo. Skutečně jsem se necítila na to abych šla na takovou misi ale Nami natolik vyváděla že mi ani nic jiného nezbylo. Natrhneme pár lidem zadnici a půjdeme dmů.To tě ještě nezabije ne? Ptala se mě se smíchem a já si po cestě jen povzdychla. Kéž by jsi měla jednou pravdu.Zatím z tebe mám akorát migrénu. Odpověděla jsem jí upřímně a to jí zdá se i urazilo.Zmlkla a já cítila její hněv. A co ten hachimon hmmm?! Si jako myslíš že beze mě by jsi t zvládla?! Zapoměň! To já ti pomohla tak trochu úcty! No jo pořád.Pozdychla jsem si naposledy. Vstoupila jsem na místo kde se to všechno dělo. když jsem uviděla ty jednotky ANBU jen na sucho jsem polkla. Co tu vůbec dělám.Tohle je práce pro Jouniny a ANBU co tu budu asi tak dělat já! Panikařila jsem v duchu. byla pravda že já jsem si nikdy moc nevěřila i když Ryovi žebra by o tom mohli povídat svoje.Jen jsem se modlila aby za tu dobu co budu pryč, se nezamotá do nějakého průšvihu jak to má ve zvyku. Jeden muž začal mluvit a já ho poslouchala.Každé jeho slovo se mi vrývalo do paměti jako kdyby to bylo něco životně důležitého.V tom jsem si prakticky uvědomila že nejsem sama. Uviděla jsem Yamamota kterého jsem už měla tu čest potkat.Působil dost sebejistým dojmem.Pak tam byla ještě jedna osoba. Vipadala dosti sebejistě a tím snad i moje jistota o něco klesala.Copak jsem byla jediný člověk terý si uvědomoval svoje postavení? Navíc měla jsem snad jeden velký handicap. Přeci jen moje chakra nebyla k ničemu.Na druhou stranu t snad ani nikdo kolem mě nevěděl.Takže osada. Přístup zásoby.Snadný.Přepadnou,nelíp zabít a slušně to zahrát. Dodala mi Naomi a já jen lehce přikývla hlavou takže to bylo sotva poznat. Pokud nás ale odhalí uvnitř mohl by být problém.Namítla jsem. Tak jen doufej že ti dva nejsou neschopný polena. Já si svůj krk ohlídám ale jeich mi je ukradenej.Upozornila mě a já se zmračila. Svůj? Mluvíš to o mém životě! To máš jedno. Uzemnila mě moje drahá poločka o které jsem věděla snad jen já.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySt január 30, 2013 3:03 pm

Po chvíli ticha kde nepadla ani jedna otázka Kapitán kývol na piatich mužov ktorý k vám prišli. Potom si uvedomil že ešte jeden človek chýba. Mal by tu byť ešte jeden genín.. ako sa to volal.. Kentaro.. áno Kentaro Senju. Pripojí sa k vám neskôr.
Po tomto monológu sa otočil a odišiel vybavovať posledné veci pred akciou.
Namiesto neho sa tam postavil jeden z tých mužov. Takže, volám sa Hisashi. Ja a moja jednotka vás budeme ochraňovať a budeme vám asistovať v priebehu misie. Poďte so mnou prosím. Začal kráčať a všetci ste ho nasledovali. Došli ste až do veľkého stanu s názvom zbrojnica. Tam vám ukázal aby ste si doplnili svoju výbavu. Yumi tam mala pripravenú svoju katanu so zlatou rukoveťou. Mali ste tam plášte a ostatné veci (každý si môže domyslieť a vybrať čo chce.)
Fajn ak všetko máte poďme sa pripraviť na určené miesto. O hodinu tam rozumiete?
Dopovedal a on aj ostatný si ešte išli po svoje vybavenie a pretrénovať ešte nejaké hody kunaiom alebo techniky. Vy ste mohli to isté spraviť.
Po hodine vás už čakali muži pri bráne a spolu ste opustili dedinu a vyšli ste inou cestou do lesa. Už ste mali mať na sebe plášte a tašky s náčiním. Prerážali ste si cestu lesom. Nemohli sme tentokrát skákať po stromoch lebo by nás zbadali. Pred nami! Odpovedal jeden z mužov a vy ste si mohli všimnúť dvoch chlapov v kuklách ako sa zhovárali. V rukách mali bakule a nastražovali pasce na zvieratá. Všetci si buďto čupli alebo sa inam schovali. Hisashi sa otočil a pozrel na Yumi. Takže kapitánka? Čo máme spraviť? Vyriadiť alebo nechať tak? Rozhodnutie je na vás.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySt január 30, 2013 3:28 pm

Asuka Kazama - Naomi Hitsuzuka

Jen jsem se mlčky kooukala na to co se kolem mě děje.Měla jsem z celé téhle situace naprosto špatný pocit.No na druhou stranu jsem mohla jen zbytečně stresovat takže jsem se raději pekně zase snažila uklidnit.Když nás nějaký člověk zavedl na místo kde jsme si mohli doplnit výbavu trochu nesměle jsem se koukla na ostatní.Slabě jsem si povzdychla a popošla více do stanu kde jsem si vzala pár kunaiů a doplnila zásobu shurikenů.Zkoumavě jsem se dívala co by se mohlo hodit a můj pohled padl na bednu výbušných lístků. Mohly by se hodit.Pomyslela jsem si. Jo,odpálíme jim zadnice! Kousek dál leželo ocelové lanko.Sice jsem moc nevěděla na c ho použiju ale nechtěla jsem nic zanedbat. Jak jsem tam tak stála začalo mě cosi trlačit na noze. ,,Co to..." sklonila jsem se a poposunula svoje návleky na nohu a chrániče.Nebylo se čemu divit závaží bylo celé posunuté. ,,Heh,tak proto" pousmála jsem se.Problém jsem napravila a pak se koukla kolem sebe.Kde koho mohlo přeci jen překvapit kolik závaží nosím běžně na nohou.Pro mě to už skoro nic nebylo ale přeci jen tuhle informaci o mě nikdo nevěděl pokud jsem nepotřebovala být zrovna o kus rychlejí abych si to sundala.Stoupla jsem si jako kdyby se nic nedělo a raději si hleděla svého. Nesnáším když všichni tak debilně čumí!Hučela Naomi. Ale no tak buď zdvořilá.Ani je neznáš.Kdo by se nedivil když někam vstoupí tele jako já. Tele? Urážíš mě. Ne urážím pouze sebe. Pamatuješ? Já se neprosila aby ses mi objevila v hlavě.Uzemnila jsem jí. No jo ale pořád ti mohu být užitečná.navíc o mě nikdo neví.Může ti dávat informace v boji. No to jsem zvědavá.
Když jsem si posbírala všechno co jsem znala jako vhodné pro misi odebrala jsem se trochu mimo lidi.Nepotřebovala jsem aby na mě všichni hleděli jako kdybych ně co provedla.Po vesnici jsem byla profláknutá jako někdo kdo nedovede vytvořit žádnou techniku a taak jsem i nemohla nevšimnout že několik lidí se podivně smálo a cosi si mezi sebou pošeptávali. Nějak jsem si na to ale zvykla. Měla bys jím vytřít zrak! Radila mi moje tajná polovička. Víš.Mají pravdu.Nejsem snad ani hodná toho být shinobi.Na druhou stranu si chci dokázat že se všichni pletou. Hmmm.Měli bychom jít. Dokončila jsem tento rozhovor a vstala abych se vydala na místo střetnutí.Celou cestu jsem se spíš držela od ostatních.Cítila jsem jak nesou nadšeni z toho že tam jsem a moc jsem jim to neměla za zlé.nechápala jsem co tam vlastně dělám.Letmo jsem se podívala na svoje rucce a zavzpomínala jak jsem použila tu techniku. Na to co se dělo.Kolik zdí muselo být zničeno.No najednou mě okřikla Naomi a já se zastavila. Ihned na t jsem si čupla a sledovala situaci. Měli bychom je zabít.No,to nebude dbrý nápad. Ještě na sebe víc upozorníme. Protestovala jsem no na druhou stranu tohle rozhodnutí nezáviselo na mě. Naomi by bez varování vraždila.Nedivila jsem se byla mojí temnou stránkou ale já v jejich smrti neviděla řešení. No poslední a také to hlavní slovo měla naše kapitánka a tak jsem byla zvědavá co bude její rozhodnutí.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySt január 30, 2013 4:29 pm

Yamamoto Karuzo

Odviedli ich k stanu s názvom "Zbrojnica" a tam si mali doplniť zásoby. Yamamotové prvé kroky ssmerovali rovno k liečebným zvitkom a tam si nabral toľko zvitkov, koľko mal puzdier na opasku. Jeden prevesil aj cez Yukidoriho pre prípad núdze. Teraz spravil trochu neobvyklý krok ku senbonom, kde si ich nabral tiež dosť. Potom nasledovala ZVN, z ktorej veľa nevzal. Vedy si cez regál všimol kľačiacu Asuko, ako si naprávala závažia na nohách. Ani ho to veľmi neprekvapovalo, keďže už videl hocičo. Odvrátil od nej zrak a pokračoval vo vyzbrojovaní. Všimol si, že nikto nebral vysielačky. Vzal pre každého z týmu a nenápadne im ich vložil do puzdier. Vzal si ešte ampulku nejakého jedu, chakrové pilulky. O hodinu už bežali po lese, keď tu zrazu zastavili. Yamamoto sa hodil za najbližší strom a odtiaľ s vražebným úškrnom čakal na ďaľšie rozkazy od kapitánky.


Naposledy upravil YamamotoKaruzo dňa St január 30, 2013 5:51 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Yumi

Yumi


Počet príspevkov : 12
Join date : 04.11.2012
Vek : 24
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySt január 30, 2013 5:27 pm

Yumi Hikari

Ešte nám s delil že sa k nám pridá Kentaro. Kentaro? Ten z môjho týmu..dúfam že nebude prekážať. Potom prišla aj nejaká divná baba s hnedými vlasmi. Ale nevšímala som si ju moc dobre. Tí chlapi čo sa k nám pripojili mali svojho takzvane vodcu. Predstavil sa ako Hisashi a budú nás že vraj ochraňovať.Výborne, aspoň sa budem môcť sústrediť na hlavný cieľ misie. Mali sme ísť za ním a my sme ho pokojne nasledovali. Doviedol nás do zbrojnice kde sme si mali vybrať zbrane. Mala som tam pripravenú katanu so zlatou rukoväťou. Schmatla som ju a pozrela som sa na ňu. Hmm..lahká je, dobre sa drží. Vytiahla som ju z obalu a predložila pres seba. Skúsila ostrosť a dala ju znova späť do obalu. Presne urobená pre mňa. Usmiala som sa. Otočila som sa na Hisashiho.Dobrú ste mi vybrali. Zobrala som si čierny plášť na seba a nechala ho rozopnutý. Pár kunaiov by sa hodilo.. Popozerala som sa po veciach a vybrala si vhodné hračičky. Najskôr som si zobrala pár kunaiov potom nasledovali shurikeny a pár vybušnich lístkov. Ale hľadala som jednu dôležitú vec. Tu je to. Krásne dlhé lanko ktoré nebolo skoro ani vidieť. Priesvitné..také som hľadala. Všetci si vybrali čo chceli a mohli sme pokračovať. Išli sme za Hisashim sa pripraviť na určené miesto. Povedal že tu máme byť o hodinu. Ja som si ako zvyčajne len sadla na zem a hľadela do neba. Hodina utiekla rýchlo a ja som sa pobrala na určené miesto. Už tam čakali muži a išli sme mimo dedinu priamo do lesa. Jediná nevýhoda bola že sme nemohli chodiť po stromoch aby sme nevzbudili pozornosť. Pred nami povedal jeden chlapík od Hisashiho. Obidvaja mali kukli a zhovárali sa. V ruke mali bakule a nastražovali pasce na zvieratá. Hisashi sa na mňa otočil a povedal nech dám rozkaz či ich máme zabiť ale ich nechať tak. Môj rozum ani nezaváhal. Premyslela som si taktiku a išla som povedať. Zlikvidovať. Pousmiala som sa. Nechám to na vás. Povedala som Yamamotovi a Asuke. Chytila som pravou ruku rukoveť katany ktorá bola zo zlata.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySt január 30, 2013 5:50 pm

Asuka Kazama - Naomi Hitsuzuka

Sledovala jsem to co se dělo přede mnou a v hlavě mi to okamžitě začalo šrotovat.Ani jsem už nemyslela na to co tu dělám.Na to že by se mi mohlo něco stát.Nyní jsem byla opět ve svém živlu jako před tím. Prakticky vzato mi dopomáhal fakt že se mnou byla i Naomi o které nikdo nevěděl.A bylo to i dobře.Kdo by si přeci jen zvyknul na někoho kdo trpí nějakou schyzofrenii. Myslíš na to samí co já? Ptala se mě Naomi když ta naše velitelka řekla že je to na nás.Koukla jsem se jen na toho kluka a dál se zajímala jen o ty dva přede mnou. ,,Doufám že umíte rychle reagovat" pošeptala jsem a vzala jsem do ruky kunai a lanko.Lanko jsem přivázala za kunai a velice tiše vylezla na strom. Hlavně se tref. Upozornila mě ona a já se jen pousmála.Nejsem neschopná neboj se. Stála jsem na větvi tak že mě sotva mohlo být vidět.Lanko jsem roztočila a nakonec pustila.To letělo ke svému cíli.Jednoho muže to omotalo a prakticky i spoutalo. Zacpi mu hubu! radila Naomi no to už jsem byla na cestě tam aby neřekl ani jedno slovo. Díky svojí vycvičené rychlosti to nebylo tak moc těžké.Bylo to rychlé přesné a čisté. Narvala jsem do úst tomu muži kus látky tak aby ji sám neodstranil a jen doufala že ten zbytek se postará o toho druhého aniž by mě nějak poranil nebo způsobil poplach.


Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySt január 30, 2013 6:03 pm

Yamamoto Karuzo

Veľmi sa potešil rozkazu ZNEŠKODNIŤ. Aj keď bol mierumilovný, už dlho netrénoval svoj tichý beh. Asuka si chystala kunai s lankom, aby mohla jedného z nich zviazať. Čakal na vhodnú chvíľu, kedy bude môcť vyraziť. O pár sekúnd už bežal k chrbtom nepriateľa. Asuka hodila kunai smerom k jednému z nich. Yamamoto videl plynulý pohyb kunaiu ako sa blíži. Začal utekať rýchlejšie, ale napriek tomu stále bez zvuku. Kunai už bol blízko a Yamamoto skočil. Ako bol vo vzduchu lanko omotalo jedného banditu. Ten druhý vyzeral, akoby si nič nevšimol. Yamamoto využil situáciu a treskol pochvou od svojej katany druhého banditu po hlave. V tú chvíľu pribehla Asuka a zapchalaa tomu väčšiemu kreténovi papuľu. "Možno majú pri sebe nejaké cennosti." povedal Asuke a nastavil svoju ruku k nej na highfive, zatiaľ čo sa druhou snažil prehrabať sa omráčenému banditovi vo vreckách. Začínalo sa mu zdať, že ten druhý chce pindať a mierne ho napomenul pochvou.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySt január 30, 2013 8:38 pm

Spoločný post so sestrou

Váš plán vyšiel, postarali ste sa o obidvoch. Obaja boli zneškodnení. Mohli ste ďalej pokračovať v ceste. Kráčali ste ďalej až ste sa dostali k ceste. Bola to obchodná cesta.
Všetci ste sa pripravili na svoje miesta a už ste len čakali na váš cieľ. Prešla minúta, dve aj desať. Váš cieľ nie a nie sa objaviť. Hisashi bol nervózny a kontroloval čas. Dočerta už tu mali byť! Vŕzgal zubami a snažil sa spraviť čokoľvek čoby ho ukľudnilo.
Zrazu ste ale však započuli zvuk kolies a koňov. V diaľke ste mohli uvidieť koč. Tam! Mal by tam byť aj náš človek! Radostne zvýskol a ukazoval na koč. Yumi mu ale ruku složila k zemi a prstom naznačila aby bol ticho. Ticho, neprezraďme sa..
Koč sa približoval a približoval. Za ním išiel ďalší. Boli dokonca tri. Yumi sa zamračila na Hisashiho pretože boli podané zlé informácie. Kývla plecom a opäť sledovala situáciu. Už boli dosť blízko. Dobre teda.. toto je plán, Asuka s Yamom pôjdu so mnou do posledného koča. Tvoji chlapi nech si vezmú stredný a Hisashi sa postará o prvý kde by mal byť tvoj človek. Rozumiete? Jo a hlavne, žiadne ostré predmety ať na oblečení neni krv.
A už to prišlo, prvý koč kde bol jeden čo viezol zbrane. Druhý mal jedlo a posledný bol odlišný. Mal vnútri miesto kde bolo päť chlapov. Boli unudení a niektorí aj opitý a ospalý. Posledný "šofér" spal. Jeho koč bol napojený na ďalšie dva takže sa nemusel venovať jazdeniu. Boli ste od nich meter. Teraz! Ticho skríkla Yumi a dala povel znakom rukou. Hisahi vyskočil a šoféra prvého vozu proste odkopol. Ten spadol pod kolesá a tie ho dolámali. Nepotreboval oblek pretože využíval techniku premeny. Do druhého naskákali muži a zmocnili sa ho. Yumi s vami skočila na posledný koč. Je ich tu šesť.. my sme tu traja... takže 6-3=3.. Troch môžem vyriadiť. Yumi pri skoku doletela na prednú časť voza pričom vysunula čepeľ katany a rosekla s ňou šoféra ktorý sa letmo prebudil. Dopadol s preseknutým bruchom na zem a splynul s trávou. Pozrela sa na Asuku s Yamamotom a naznačila ať sa dajú do práce. Pred nimi bolo päť ožratých a uspatých mužou.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySt január 30, 2013 9:00 pm

Yamamoto Karuzo

Yumi, Yamamoto a Asuka prišli do posledného vozu. Všetci tam boli nadrúzganí na mol. Yamamoto sa tak trochu divil, že tí nebezpeční banditi, o ktorích sa majú postarať sa vedia takto ožrať. "Zlikvidovať ich bez použitia krvi. Trochu ťažké, ale nie nemožné." pomyslel si. Vytiahol ampulku s jedom a jeden senbon. Namočil senbon do jedu a pomaly ho vpichol do krku toho banditu, ktorý sa postavou najviac podobal jemu. Síce už párkrát zabíjal, no toto sa mu zdalo ako nie práve najčestnejšia smrť. No bol to rozkaz, čiže to spraviť musel. Bandita poslednýkrát vydýchol bez preliatia jedinej kvapky krvi. Vyzliekol ho, vyhodil von do trávy a chcel sa už začať prezliekať, no uvedomil si, kto mu robí v koči spoločnosť. Vybral druhý senbon, vrazil ho do druhého muža a počkal, kým jeho spoločníčka a kapitánka spravia svoju prácu.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySt január 30, 2013 9:22 pm

Asuka Kazama - Naomi Hitsuzuka

Ti dva byli zneškodněni.Ještě jsem dala čichnout tomu jednomu jednu látku do které byl namočený hadřík.Čirou náhodou jsem v tom skladu jednu lahvičku našla. nebyla jsem zase takové tele abych si nedala jedna a jedna dohromady.Každému by muselo dojít že takový smrad by položil snad i Kageho.
Naomi byla trochu štěstím bez sebe i když tohleto štěstí nemělo moc dlouhého konce. Měla jsem pocit že byla řeč o jednom voze a ne o třech. Co to kur_a má znamenat? Hučela Naomi a já jen zakroutila nesouhlasně hlavou. Ani mě se tohle moc nelíbilo.Cítila jsem v tom nějaké nepříjemnosti ale jak se zdálo naše velitelka měla jasno. Kdo ví jestli se tomu jejich člověku dá věřit.Raději buď ve střehu. Upozornila jsem Naomi a ta jen souhlasně zamručela. Snad jsem byla moc nedůvěřivá ale měla jsem k tmu svoje důvody. Nerada jsem se vrhala d neznámích situací. Nebylo to tak dávno kdy mě málem zabili v Suně.A ten pocit bezmoci jsem nepotřebovala pocítit v tak brzké době znovu. Budu tě krejt. To doufám. Stejně se mi to tu nelíbí.Utrousila jsem v duchu a jakmile jsme dostali signál udělala jsem to co se po mě chtělo.Když jsem viděla své nepřátele měla jsem pocit že si ze ně někdo dělá hodně blbou srandu. Opilci? Nechápu proč byla označená jako A! No snad se to ani nedovíme. Proletělo mi hlavou a já čapla jednoho z nich a dala mu ránu konečky prstů do krční tepny což jej muselo na dlouhou dobu naprosto vyradit. Další můj tah byl takový že moje druhá ruka dopadla návlekem na banditovu hlavu přesněji v místě spánku.Jelikož pod návlekem bylo závaží tak jako jsem nosila na nohou i jeho to jednoduše muselo vyradit z provozu.Třetí se začal nějak zvedat.Ani nevím co mě to napadlo.Připadala jsem si jako kdybych to ani nebyla já.Jako kdyby to byla spíše Naomi. Jamile moje oči uviděli zvedající se postavu rychle jsem vytáhla jeden senbon a namířila si to na jeho hlavu. Senbon se zabodl do hlavy v místech kde je spojení nosu s lebkoou a kde je lebka nejtenčí.Takže senbon nejen že prorazil lebku ale musel zasáhnout i mozek.Z této části těla neteklo moc krve jelikož senbon to stále těsnil. Zděšeně jsem se koukla na toho muže kterého jsem připravila o život. No,to je slušný! Skoro bych řekla že jsi to byla ty. Odpověděla jsem zmateně. Bylo mi potěšením.Poděkování mi můžete poslat poštou. Jak? Jak jsi to ksakru udělala?! Nechápala jsem.Děsilo mě dost že se jí povedlo ovládnout moje tělo.kdo ví jakou spoušť by byla schopná vykonat. Máme tu práci ne? Fajn až to skončí máš co vysvětlovat! Sykla jsem. No jo. Dokončila tenhle rozhovor a já si jen povzdychla když jsem viděla tu mrtvolu.


Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyŠt január 31, 2013 10:06 pm

Spoločný post so sestrou

Banditi boli síce opitý no neboli až tak blbý ako vyzerali. Prvý sa začal brániť senbonu no nakoniec sa pošmikol a zarazil si ho do hrudníka. Pre zmenu ten druhý sa pokúsil zaútočiť a jediné čo dokázal spraviť bolo že sa napriahol a týmtom tlakom sa aj on pošmykol a preletel cez okno v koči. Vaša práca bola dokončená. Započuli ste tasenie meča a tak ste si mohli všimnúť že spredu kde bola Yumi vrazila katana do koča. Prerezala otvor a vy ste mohli uvidieť Yumi ktorá sa už usmievala, jednou rukou poháňala koč a druhou prerezala otvor. Vytiahla katanu a očistila si ju od krvi. Vedľa nej bol ďalší muž ktorého zabila. Ležal a mal taký divný pohľad v tvári. Bol to pohľad mrtvoli. Fajn, podajte mi oblečenie a aj vy sa už prezlečte. Zanedlho sa dostaneme do nepriateľskej oblasti. Potom si všimla toho fešáka čo sedel pri nej a jemne ho odsotila. Ten padol tiež mŕtvy. Yumi bola nervózna, toto bola jej prvá misia a nechcela ju spackať. Zasunula si katanu do pochvy a položila ju vedľa seba. Vedľa nej ešte stále bolo jedno miesto voľné ktoré mohol obsadiť jeden z nich. Stále ste išli vpred, ubehlo asi päť minúť keď v tom ste uvideli ako z prvého koča vyletel červený kameň. To je ono! Sme tu! Nasadiť masky a schovať čelenky! Vstupujeme do pekla! Yumi bola až priveľmi natešená. Toto sa nepodobalo jej tichému charakteru. O minútu neskôr už ste mohli vidieť prvé strážne veže. Teda len jednu ktorá mohla byť vysoká tak dvadsať možno tridsať metrov. Stálo na nej pár mužov a kontrolovali všetko naokolo. Brána sa pred vami otvorila. Dorazili ste do dedinky. Zaparkovali ste tesne za sebou. Hisashi aj jeho muži vystúpili. Prišli ku vašemu koču s oblekmi banditov. Pred vami stál veľký stan. Naokolo boli väčšie a menšie. Máme ešte pol hodinu.. tíško prehlásil.
Z veľkého stanu vyšiel muž s dvoma ochrankármi. Títo však nemali žiadne banditské oblečenie. Mali špeciálne čierne rúcha na ktorých bol znak Konohagakure no sato. Podišli až k vám. Pred vami stál on.. Mando. Vládca celej rebélie v Konohagakure no sato. Všetky atentáty, útoky na civilov. Vo všetkom mal prsty. Stál tam a prezeral si zbrane a jedlo. Potom padol pohľad na vás. Nieste nejaký mladí? Ozval sa hrubý mocný hlas.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyPi február 01, 2013 12:59 pm

Yamamoto Karuzo

Pricestovali až k základni banditov, kde vystúpili z kočov preoblečení za banditov. Vtedy prišli traja muži. Dvaja z nich mali rúcha so symbolom Konohy. "Zdajú sa mi dosť známi." povedal si Yamamoto v duchu. Ten tretí bol asi ten Mando, o ktorom nám hovorili na veliteľstve. Potom ako sa opýtal, či nie sú nejakí mladí ho napadlo: "Áno, áno sme." No nahlas sa to radšej ani neodvážil povedať. Len sa usmieval, čo ale pod tou banditskou maskou nebolo vidieť. Tým úsmevom si ale len dodával odvaho, aby sa nezrútil hneď, ako sa na neho pozrie. Yamamoto sa nemohol ani pohnúť. Síce sa nezrútil, ale jeho hlas bol taký hrubý, že ho až paralyzoval. Jediné, na čo sa zmohol, bolo sa otočiť na Asuku, ako keby jej chcel naznačiť, že má odpovedať ona. Následne otočil oči k nebu a sledoval, či je tam Yukidori a či všetko dôkladne sleduje. Našťastie tam bol. Za iných okolností by sa toto nikdy nestalo, no Yamamoto dúfal, že sa táto misia už skončí, a že si nebude Mando pýtať dôkaz loajálnosti.


Naposledy upravil YamamotoKaruzo dňa Pi február 01, 2013 3:06 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyPi február 01, 2013 1:11 pm

Asuka Kazama - Naomi Hitsuzuka

Jakmile byli nepřátelé ve voze zlikvidováni ani jsem neváhala a hodila na sebe to oblečení. I když se mi to dost příčilo protože jejich oblečení smrdělo potem a alkoholem. Spíš jsem mělapocit že jediný problémkterý na téhle misi budu mít bude ten abych se nepozvracela. Zachovala jsem se tak jak všichni čekali a ani jsem to nijak nekomentovala. Chtěla jsem tuhle misi mít dávno za sebou ale jak se zdálo osud měl prazvláštní smysl pro humor. Uviděla jsem v táboře dva lidi se znakem konohy. Avšak co mi udělalo vrásky na čele byla třetí osoba která si to namířilak nám. To je on! Ten chlap na kterýho jsme si měli dávat pozor.Mámpocit že někoho asi zabiju!Hučela mi Naomi v hlavě. Ticho! SNažím se soustřeidt!Okřikla jsem jí.Tahle situace se začala dost komplikovat .Ten chlap kterého jsem viděla jsem poznávala až moc dobře. A to snad bylo to nejhorší.Tenhle člověk se mě pokoušel unést.Bylo to tenkrát co mě Ryo zachránil.Prakticky mě hledala polovina týmu. Znáš ho? Optala se Naomi protože ta musela cítit pochybosti které jsem v hlavě měla. Jo,tenhle nás málem zabil. nemůžu na něj ani promluvit.Co hůř,musím si dávat asi největší pozor.Upozornila jsem jí a pod maskou se ještě více zamračila. Co jsem ale mohla dělat? Nechat jeho otázku bez odpovědi? A nebude to příliš nápadné.Jediné co mi zbývalo bylo nechat to na velitelce.Protože kdybych promluvila já nejspíše by mě poznal a celá tahle akce by se proměnila v jednu velkou sebevraždu.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyPi február 01, 2013 10:31 pm

Nieje podstatné aký sme mladý, ale akú nenávisť v srdci voči Konohe držíme nieje tak?
Yuminine slová zarazili Manda. Takúto odpoveď nečakal. Veľmi dobré slová.. Usmial sa a otočil sa na kolegu ktorému niečo pošeptal. Potom sa otočil a odišiel do stanu.
K vozu sa začali približovať ľudia, brali si zásoby a zbrane.
To je on.. ten ktorý im vládne, pokiaľ ho zabijem.. tak ma Hokage uzná a získam si jeho dôveru. Na Yuminej tvári sa objavil taký divný menší úšklbok.
Niečo sa ale stalo.. všetci ste mohli ucítiť taký divný pocit. Niekto našiel mŕtve nahé telá banditov. Mohli ste vidieť ako dobehol nejaký splašený poručík a bežal za Mandom. Doprdele! Yumi sa na vás otočila. Pripravte svetlicu ja sa idem postarať o neho! Zobrala si troch mužov a už bežala do hlavného stanu. Ku vám sa už zatiaľ blížili vojaci ktorý mali podozrenie že ste falošní. Stále ale ostávalo päť minút do útoku. Jeden bandita k vám pristúpil a opýtal sa. Vaše identifikačné čísla?
Pri týchto slovách zmačkol čepeľ katany a ostatní jeho "kolegovia" spozorneli.

Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyPi február 01, 2013 11:26 pm

Yamamoto Karuzo

Cítil len zvláštny pocit. Presne taký, aký cítil na misií v sune. V kočoch našli telá. "Toto bude zaujímavé." pomyslel si. Keď sa ich spýtal jeden poručík na identifikačné čísla a pripravil si ruku na katanu, vedel, že už je zle. Vedel sa nabúrať do miestnosti alebo vidieť do vrecka, no myseľ čítať ani ovládnuť nedokázal.Vtedy si spomenul na jedného z tých ožranov. Hovoril zo sna:"chrrrrr..... áno, pane.....glag, glag.... 125/6658, pane...chap....ten veďľa 125/6669..." to muselo byť ono. "Ja som 125/6658 a ona je 125/6669, pane." vykríkol poslušným vojenským hlasom dúfajúc, že nás už toľko podozrievať nebudú. Predsa len, tí dvaja už hnijú niekde pri ceste, takže asi bude ťažké sa ich spýtať, či klamú. Vtedy pocítil na ruke málo známy, no v tejto chvíli naprosto nevhodný pocit. Začala sa mu z ruky zošmykovať čelenka. "Prosím, len nech nespadne na zem" dúfal.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySo február 02, 2013 12:04 pm

Asuka Kazama - Naomi Hitsuzuka

Jakmile přišlo echo že našli nějaké mrtvoly měla jsem pocit že se mi to všechno jenom zdá.Copak jsme mohli mít až takovou smůlu? Naše kapitánka se vydala do stanu za tím prevítem a já ji nestihla na nic upozornit.Přeci jen jsem s tímhle člověkem měla svoje zkušenosti a snad by se jí moje rady i hodily. Ale co jsem mohla tak dělat? Kdybych šla za ní nejspíše bych vzbudila pozornost a to jsem rozhodně nechtěla. Kdyby tak šlo být na dvou místech naráz! Hučela jsem podvědomě a Naomi se jen tiše zasmála.Nejspíše si mje rzpoložení skvěle užívala.Když se ptali na nějaký čísla chtěla jsem už něco odpovědět ale jaksi mě přerušil Yamamoto. A snad to bylo i dobře. Nechtěla jsem ze sebe něco tahat.Tyhle kódy byly způsob jak se nechat snadno prozradit. A tak dyž mladík řekl čísla v dlouhém rrukávu jsem jsem měla jsem už raději začala tahat kunai. Zatím na to nikdo nemohl přijít.Ale udělala jsem to proto abych byla raději připravená. Na druhou stranu do začátku akce nezbývalo tolik času takže jsme to tu museli nějak přežít. Způsobit tu rozruch by jistě nebylo nijak moudré vzhledem k tomu kolik banditů se tu nachházelo. Mando!Já tě stejně jednou zabiju! Sykla jsem si v duchu. Budeme dvě. Podle toho co jsem našla v tvý hlavě se mi zdá že by potřeboval pár facek! Odpvěděla mi moje polovička a já musela jen souhlasit. Ale najednou jsem si všimla jak Yamamoto má trochu nesvůj postoj. Když se oblíkal pamatovala jsem si na které straně si nechal svojí čelenku a tak jsem jej chytla za ruku v místech kde čelenka byla abych zabránila jejímu pádu. Mohlo to vypadat divně ale co jsem asi tak mohla dělat? Nechat nás prozradit? A nechat se zabít? To v žádnm případě.

Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyNe február 03, 2013 3:21 pm

Muž ktorý stál pred Yamamotom sa po jeho slovách len začal smiať, katanu zarazil späť do pochvy a potom sa otočil. Dobre dobre 6658, ešte niečo ti ale poviem..
Veľkou rýchlosťou sa otočil a kopol ťa do hrude. Tvoje telo letelo meter a zhodilo zo sebou aj jeden koč. Ostal si niekde uväznení medzi kôpkami dreva. Pred tvárou ti zúrila hmla a bol si mierne otupený. Možno tak ale len pár sekúnd, potom si bol opäť schopný boja.
Odkedy sa voláte ako čísla na obed? My banditi nemáme čísla! Na prvú vetu sa začal smiať a k nemu sa pridali aj ostatní. Ešte stále nebol čas útoku, no to nepriateľa netrápilo. Yamamotov koč v ktorom bol obklúčilo asi desať mužov. Tí sa k nemu približovali. Jeden mal v ruke katanu, druhý sekeru a ostatní len nejaké palice s ostňami. Stále ich ale bolo viac a viac..
Pred Asukou stál väčší problém. Pred ňou bola veľká hŕstka mužov. Mohlo ich byť tak dvadsať.
No ešte pred tým než stihli čokoľvek spraviť, okolo Asuky preletel šíp ktorý trefil jedného z tvojich spojencov do ruky. Traja muži s kapitánom boli v hlavnom stane, vedľa Asuky boli dvaja muži a Hisashi sa niekde vyparil.
Na veľkej veži boli piati lukostrelci ktorý si už pripravovali ďalšie šípy. Neboli to žiadny profesionáli. Ten ktorý uštedril Yamamotovy úder si vytiahol katanu a mocne zreval. To už sa pohla celá jednotka banditov a bežala priamo k Asuke. Muži ktorý boli pri Asuke povedali. Tak nemáme inú možnosť, musíme to tu ubrániť. Budem kryť spoločníka. ukázal na muža ktorý bol trefený šípom. Ten sa len naštval a šíp zlomil. Skrehnuto vytiahol katanu a ľahol si ku ďalšiemu koču pričom sa pred neho postavil prvý a hodil sa do bojového postavenia. Protivníci sa už blížili.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyNe február 03, 2013 3:44 pm

Yamamoto Karuzo

Cítil len slabú bolesť na hrudi, ktorú tlmilo nie len jeho oblečenie pod oblečením banditu, ale aj nejaká tá svalová hmota, ktorú dosiahol pri tréningu. Vrazil chrbtom rovno do koča, ktorý sa okamžite zmenil na kopu dreva. Chvíľu nič nevnímal a prach mu kryl výhľad na dejisko toho, čo sa dialo vonku. Ale samozrejme, že to nebol žiadny problém. Aktivoval Hebigan a zameral všetkých v blízkosti piatich metrov. Potom bolo počuť z kopy dreva hlasné: "Futton: Kaze no Ongaeshi!!!" Masívna guľa sformovaného čierneho vetra schytila siedmich z desiatich mužov, čo v okolí stáli a následne po prúde jej doletu sa niečo pohlo. Len taká malá hrčka. Dostala sa až do gule. A vtom z gule vytryskli dlhé tenké chakrové ihlice. Po chvíli sa guľa rozplynula a Yamamoto vyšiel z ruín. "Teraz ste ma naozaj vytočili." povedal a zapískal. No znelo to tak ticho, že to počulo len pár ľudí. Yukidori, ktorý letel nad tým všetkým to však počul a vletel s kunaiom v zobáku rovno do strážnej veže s lukostrelcami.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyNe február 03, 2013 4:08 pm

Asuka Kazama - Naomi Hisuzuka

Lítáme v průseru!
Hlásila mi Naomi dost nahlas když jsem se podívala na to jak Yamamoto překonal nějakou tu vzdálenost. Byli jsme zdá se prozrazeni ale na druhou stranu zbývalo ještě několik minut do doby než jsme měli otevřít tu zatracenou bránu a zapálit tu blbou světlici. Když mě obestoupili cítila jsem se dost nepříjemně.Bylo mi totiž jasné že bez násilí to nepůjde. Naomi byla ve svém živlu ale já se do násilí příliš nehrnula. No na druhou stranu tohle byli stoupenci toho chlapa co mi udělal tolik nepříjemností takže bylo na čase alespoň trochu srovnat účty.Všimla jsem si jak Yamamoto udělal svojí techniku a jen se zamračila. ,,Hrom aby do toho!" sykla jsem si pro sebe a z obličeje si zthla masku.Stejně jsme byli prozrazeni takže to bylo jedno. Spíš mě štvalo že YYamamoto má svojí obranu o něco jednodušší.Začneme pomalu.Jeden po druhým. Nespěchej.jsou to jen tupý hlavy. Radila mi Naomi a já jen přikývla. ,,Máš pravdu.Jsoou to jen tupý hlavy" pronesla jsem a skoro si neuvědomila že jsem mluvila nahlas. ,,S kým to jakože mluvíš ty krávo!" zahuhčel na mě jeden z nich a to jsem po něm už hodila kunai který se mu zabodl přímo mezi oči. ,,Na tebe ne!" odpověděla jsem jeho mrtvole. ,,Fajn,rozjedem to!" pousmála jsem se na ostatní.V rukou se mi střídali kunaie,shurikeny ale i senbony. Každá ze zbraní zasáhla svůj cíl tam kde měla. Občas jsem musela použít svojí sílu a několik mužá padlo na zem v bolestech po tom co se setkali s mími chrániči na nohou. ,,V pohodě?" Ptala jsem se Yamamota když poslední u mě padl. Ale z dálky jsem viděla další. ,,jak dlouho ještě?" optala jsem se toho muže který nás doprovázel .
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyUt február 05, 2013 10:36 pm

Asuka mala dosť práce vďaka tomu že banditov pribúdalo. Už ich nebolo dvadsať, teraz ich bolo päťdesiat, a stále ich bolo viac a viac.
Počas tvojho boja si si ale nevšimla muža ktorého si "nedorazila" Ten sa postavil a kunaiom po tebe vyštartoval. Započula si len zvuk ocele ktoré sa zrazili. Za tebou stál muž ktorý sa pretláčal s kunaiom. Pretláčal sa s katanou ktorá nemala majiteľa. Bola to technika spojenca ktorý bol zasiahnutí šípom. Bandita započul ďalší šušťanie a ty si už len mohla uvidieť jak sa mu do tela zabodali ďalšie mini katany ktoré ho odhodili. Tie sa z neho opäť vytiahli a začali útočiť po ostatných. Muž ktorý ho zasa kryl robil dobrú ochranu. Nič sa cez neho nedostalo. Bol majster v boji s katanou a dokázal útočiť na viac strán vďaka mesačnej technike. Prelietaval medzi protivníkmi a drvil ich na kašu. Jednou otočkou sejmul desiatich ktorý bežali na Asuku. Potom opäť uskočil a bránil spoločníka. Opäť si započula svišťanie železa. Boli to šípy lukostrelcov. Niektoré vykryl muž s katanami. Ešte tri minúty!
Yamamotov vtáčik zabil jedného z lúkostrelcov. No títo lúkostrelci neboli zas takí amatéri. Ihneď namierili na vtáča a už sypali spŕšku šípov. Jeden preletel tesne pri ňom a zranil mu krídlo vzdušním prierazom ktorý vytvoril šíp. Tvoj vtáčik dokázal lietať no už nedokázal robiť také manévre. Jeden z lukostrelcov ho stále ostreloval a ostatní sa dali opäť do "práce" A to ostrelovanie Asuky a jej spoločníkov.
Pred Yamamotom stál jeden muž, mal v ruke bakulu a jedna sánka mu trčala. Mal zničené ústa. Rozbehol sa po tebe a jedným náprahom zničil celý koč v ktorom si ešte pred tým bol. Ďalší náprah letel na teba.


Naposledy upravil Sydorain dňa St február 06, 2013 6:07 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptySt február 06, 2013 3:39 pm

Yamamoto Karuzo

Sledoval boj medzi lukostrelcom a Yukidorim. Videl, ako jeden z nich Yukidoriho postrelil. "Ty hajzel! Tú vestu som robil tri dni!" zakričal. Už chcel ísť Yukidoriho liečiť, no do cesty sa mu postavila nejaká ohava. Yamamoto sa na to stvorenie len pozrel a pomyslel si: "Ten neandrtalec ešte používa bakulu?" No tento neandrtálec mal dosť veľkú silu. Napriahol sa, Yamamoto sa uhol a koč sa roztrieštil na padrť. Druhý náprah už letel priamo na neho. Zásah bol presný. Trafil ho bakulou rovno do tej časti chrbta, kde by mala byť bránica. Aspoň to tak vyzeralo. Po troch sekundách sa namiesto Yamamota objavil kus dreva. Vtedy bol už pár metrov nad nim a rútil sa vysokou rýchlosťou na veľkého banditu s vytasenou katanou napustenou veternou chakrou. Pri dopade sa len tak zaprášilo. Teraz už len čakal, čo sa stane, keď prach opadne. Hebigan už mal vypnutý, pretože mu už veľa chakry nezostávalo.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A EmptyŠt február 07, 2013 3:57 pm

Asuka Kazama Naomi Hitsuzuka

Na jednoho z mužů jsem jen kývnula hlavou.byl t ten který mi ráčil oznámit jak dlouho ještě nám zbívá než tohle všechno kolem čistě teoreticky skončí.Stále jsem se musela bránit a moje zásoba kunaiů ale i všeho ostatního se rapidně stenčovala.Dvacet metrů od tebe asi tak na severozápad leží otevřená bedna s výbušnejma lístkama.
Hlásila mi Naomi a já jen v té rychlosti pozvedla obočí.Bylo zvláštní co jsem v tomhle boji dovedla přehlídnout.Naštěstí Naomi fungovala jako moje další oči takže co jsem přehlídla já ona uviděla dokonale.Hodila jsem jeden kunai na kterém byl můj lístek tím směrem.nebylo těžké se trefit a tak jsem způsobila dost velkou explozi na to aby to několik banditů zabilo,další zranilo,oslepilo a nebo na malou chvíli zabavilo natolik že si nevšímali nás.Všude byl moc velký zmatek ale já neměla čas se zabívat ničím jiným než samotným bojem.Kolem mě se přeci jen znovu formovalo dost nepřátel. Budeš to muset udělat! Hlásala Naomi a já se zarazila. Blázne! To by bylo dneska už podruhé.Víš co ta technika umí! Proto to musíš udělat.Neboj se do třetího stupně ti to moc neublíží.Jen po tom tě nejspíš budou muset odnést.Trochu tě to unaví. Trochu? Už když jsem to zkoušela na ryovi tak jsem myslela že to se mnou sekne. Nemel a dělej.Trochu ti s tím pomůžu. Konstatovala moje druhá polovička a já jen přikývla.Hachimon-Kaimon! Sykla jsem si v mysli a Začala útočit znova.Tentokrát ale i slepec musel poznbat že tohle je jiná liga.Hlavně co se rychlosti týkalo.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sponsored content





Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zničenie osady banditov. Úroveň A   Zničenie osady banditov. Úroveň A Empty

Návrat hore Goto down
 
Zničenie osady banditov. Úroveň A
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Priateľstvo až za hrob? Úroveň B-A
» Hyoga Chikei Úroveň C-A
» Diplomatická misia Úroveň D-C
» Evakuácia západu Konohy. Úroveň C

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: