Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tým 4.

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptyUt jún 26, 2012 6:26 pm

First topic message reminder :

Vietor fúkal.. bolo už poludnie, slnko pomaly dožarovalo. Všade okolo bolo ticho.. Dnes bol deň keď sa mal konečne stretnúť svoj tým so svojim senseiom. Nikde naokolo nebolo ani dušičky, len drevené bábky a terče na hádzanie kunaiov. Tu sa mal stretnúť tým 4. Keigo Danieru a Asuka s Miov Tsuki..
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 7:13 pm

Danieru

Boha aj stým tretím! Další s Fuutonom, ibaže tento je chunin. Hmm, oni sú veľkí oriešok. Nechcem hned použit svoje Kekkei Genkai, ale ked to bude kritické nebudem mať navýber.
Musím niečo spravit a pomôcť Keigovi. Asuka tam ma ešte moje klony. Použite kunaie a shurikeny, ktoré máte v púzdre. Dávajte pozor na Asuku. Ja povolám ďalšie ale potom mi už zostane len polovica chakry. No čo už, Fuuton Bushin no Jutsu! Zvolal som dva ďalšie klony jeden som nechal chvilu rozplynút. Rozbehol som sa za Mandom a ignoroval toho tretieho. Druhý klon sa sformoval tesne za jeho chrbtom a hodil po nom 3 kunaie a klon ktorý bol somnou hodil dalšie 3. Mal navýber, byť zasiahnutý alebo pustiť Keiga a vyhnúť sa. Kaze Saiku! vyfúkol som oblak dymu pre istotu, aby nás tam nikto nevidel a nemohol zautočiť.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 7:51 pm

Mando

Keigovy síce ostala v ruke katana, no ako som povedal magnetizmus ju ihneď dal dovzduchu, to isté sa stalo s kuaniom. Chunnin? Ty asi nevieš kto som však? Trápne? Si genín nepoužijem na teba hneď moje najlepšie techniky, pozri sa na to dievča, ukázal na Asuku. Na ňu si šetrím svoje najlepšie techniky, ona je ninja na úrovni nie jak ty.. Vetrový klon bolo veľmi dobre cítiť, predsa je z vzduchu, Eh.. ukážte mi už nejakú techniku, záčinam sa nudiť! Keiga som nasmeroval na tie tri kunaie ktoré po mne hodil klon. Druhou rukou som poslal voči Danierovy a jeho klonovým technikám Fuuma shuriken. Potom som pustil Keiga na zem a kopol som doňho. Bež za svojim parťákom ty chudák! Sám si slabší než čaj!

Shiritsu

Kami bunshin no jutsu! Moje klony obklopili Asuku. Bolo ich desať. Tak.. nech zábava začne! Napriahol som sa a rýchlo som šmahol krucifixom, vytvorila sa tlaková vlna ktorá sa valila na Asuku. Potom sa po nej robehli všetky klony. Takže z každého smeru. Všetky krucifixi ti mierili na hlavu, bolo na tebe ako sa im vyhneš.

Dante

Ty si ma síce ignoroval no ja teba nie. Vyskočil som na strom a namieril som na teba ruku. Bude to síce ťažké.. no chcel som to vyskúšať na uživateľovi fuutonu. Je to moja špeciálna technika.. môj vlastný shinra tensei! Ako si bežal tak som ti vyslal prúd vzduchu do nohy, ucítil si v nej tlak a nakoniec ťa zhodila. Vďaka mne si prežil, pretože ťa minul Fuuma shuriken. Pozrel som sa na Manda a usmial sa, rád som mu ničil zabiíjanie genínov. Stále som na teba mieril rukou. Pripravoval som si na teba svoju ďalšiu techniku


Naposledy upravil Sydorain dňa St jún 27, 2012 8:32 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 8:20 pm

Asuka Kazama

Jakmile vytvořil klony na mojí tváři se objevil malý úsměv. Copak si myslí že mě porazí klony? Ptala jsem se v duchu sama sebe.Těsně před tím než vyslal tu tlakovou vlnu jsem se sehnula ke svým botám a dvěma prsty na každé ruce jsem rozepla závaží které jsem měla na nohou. Cítila jsem doslova úlevu na svých nohou jako kdyby tam vůbec nebyly.Tlakové vlně jsem uhla rychle do strany což nebyl takový problém.Díky tomu že závaží, které nebylo nijak lehké, jsem měla dole moji rychlost se ještě znásobila a tak pro něj mohlo být trochu těžké sledovat moje pohyby. Jakmile se na mě vyřítili jeho klony na malou chvíli jsem zůstala stát na jednom místě a vyčkala jsem až se přiblíží dostatečně blízko.,,Konoha Senpuu!" vykřikla jsem a klony jsem začala jednou nohou kopat do místa kde měli obličej a u tohoto pohybu jsem se otáčela po své ose v kruhu takže jsem takto mohla zasáhnout všechny klony. Díky své rychlosti a vypracované síle jsem pochybovala o tom že by se jednomu klonu povedlo vyblokovat kop.Byl to prostě jen klon a nemohl vydržet tolik co jeho tvůrce. Díky tomu že jsem neměla závaží jsem mohla i rychle reagovat na ty věci co mi mířili na hlavu a mohla jsem rychle reagovat a uhnout.Mířil s nimi jen na jeden bod takže mi docela stačilo jen aby to spustil a já uhla. Nechtěla jsem však na nic čekat a tak jsem prokličkovala mezi nástrahami , svoji dosti velkou rychlostí které možná bylo těžké sledovat, a dostala jsem se tak ke svému protivníku z boku. ,,Konoha Senpuu!" sykla jsem znovu a moje noha vystartovala proti obličeji nepřítele. Já ti dám ničit vesnici a Hokageho. Ještě uvidíme kdo je tu větší machr! Hudrovala jsem si v hlavě ale při tom jsem se plně soustředila na svůj cíl abych se náhodou nedočkala nevídaného kroku na který bych nebyla připravena.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 8:31 pm

Danieru

Sakra! Ten tretí použil nejaké protivné jutsu, ktoré ma zhodilo na zem. Držalo ma to tam, ako keby som bol k tomu prikovaný. A dosť! Aktivujem svoje Kekkei Genkai. ''Yoko''!!! Hlasno som zareval, a po chvili sa objavila moja líška Yoko. Poslal som Yoko na toho tretieho, ktorý mi držal nohu.Yoko, Heru Screamu! Líška naňho zvreskla a on stratil kontrolu. Ja som sa oslobodil a myšlienkou som dal vedieť klonovi nech skočí do letiacich kunaiov aby ochránil Keiga. Yoko, použi plameň! Plameň mieril priamo na tretieho ninju, som zvedavý čo spravý. Rýchlo som utekal pomôcť Asuke. Kaze Saiku! Vyfúkol som oblak dymu na cele bojisko. Už skoro nemám chakru, treba to čo najrýchlejšie skončit stýmto a pomôcť Keigovi. Potom jak Yoko vystrelila modrý plameň poslal som ju k senseike vyliečit toho zraneného muža. Yoko, vieš čo máš robit.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tým 4. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Tým 4. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 8:50 pm

Keigo

Mando ma hodil na zem a kopol do mňa. "Argh...Danieru daj pozor je príliš silný nato aby ho porazily geninovia." Ako tak som sa postavil zo zeme a utekal som smerom ku senseike. Som strašne zničený, neviem koľko toho ešte vydržím . Strašne rýchlo som sa unavil. Dobehol som ku senseika. "Senseika prosím pomôžte nám . Teraz na našej úrovni nemáme šancu . " Od vyčerpania som spadol na zem. Otočil som sa na chrbát a začal som s hlboka dýchať nosom. Po chvílke keď som načerpal energiu som sa postavil a utrel som si pot s čela. Pozrel som sa do neba a spomýnál som moje tréningy s neznámym chlapom. Vydýchol som a pozrel som sa na Manda.Všetko hnev ktorý som v sebe mal akoby zo mňa opadol. Popukal som si kosti na rukách a pukol som v krku. Pomalým krokom som išiel smerom k Mandovi . "Mando prečo si zradil Konohu?!" Siahol som do vačku a vytiahol som dva kunaie."Čo ťa viedlo k zrade ?" V očiach sa mi zrazu objavila slza. Stiekla mi po tváry a spadla mi na kunai. Utrel som si tvár a zakričal som na Manda. "Si obyčajný zradca, niesi hodný boja proti Hokagemu. Ja ťa ďalej nepustím . Aj keby to mala byť moja smrť." Vietor začal fúkať o čosi silnejšie . Silno som stisol kunaie a rozbehol som sa za Mandom. " Viem že sa mi to už veľa krát nepodarilo ale budem to skúšať až kým sa mi to nepodarí. To je moja cesta ninju. Nikdy sa nevzdávať a bojovať o to čo je pre mňa dôležité. " V tej sekunde akokeby zo mňa opadol strach a ja som bol pripravený bojovať až do konca.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 9:05 pm

Shiritsu

Ako som čakal od toho dievčaťa, pobila všetky klony plus si zhodila závažie. Jej rýchlosť bola veľká. Veľkou rýchlosťou sa ku mne dostala, ako som čakal. UUh! zaručal som a jedno z tých veľkých krížou sa zvýšil a zarazil tým jej kop. Mňa tak ľahko nedostaneš! Rýchlo som vyskočil, chytil sa ho ľavou rukou a kopol ju brucha, určite sa bránila takže ju to len odrazilo k zemi na tie kríže. Určite aspoň nachvíľu zabrela oči. Akonáhle ich otvorila ja som tam už nebol. Zrazu si mala divný pocit.. Ani to nebolelo, no cítila si sa divne, prestávali sa presne vidieť, mala si divný pocit v žalúdku, tvoje nohy prestávali reagovať. Zrazu si videla tmu a všade kríže. Začali okolo teba lietať a počula si diabolský smiech človeka v bielom plášti. HAHA! Vitaj v mojom svete! Keď si sa dotkla toho kríža tak som ťa dostal sem! Bola si v mojej dimenzii. (toto je len genjutsu, no keďže nevieš používať chakru tak sa s tebou trošinku pohrám Razz )


Dante

Ta hlúpa líška ma opäť ohluchla. Potom na mňa poslala nejaký modrý plameň.. čo to urobí? Pustil som sa slalomom dozadu a nohami som sa vznášal na strome. Mal som v nohách totiž chakru. Čakal som čo spraví, no on miesto útoku utekal za tým dievčaťom. No bolo neskoro, už boli obaja v genjutsu. On tam práve dobehol a Asuka už len stála a nemo pozerala. Namieril som opäť ruku na Danieruho a vyslal som tlakovú vlnu ktorá ho vystrelila. Zastavila ho až zem. Pomaly som kráčal k tebe a smial sa. Tvoja líštička ti moc nepomôže..čo spravíš teraz ninja?

Mando


Naprv utekal za senseikou ako slaboch, čo sa dalo očakávať no potom.. sa obrátil a išiel ku mne. Môj vyráz bol prekvapený. Prečo som zradil konohu? Vieš chlapče moja rodina bola vyvraždená vašim Hokagom! Tým ktorého milujete.. Naša roina bola donútená zaútočiť na ich klan.. a on sa mi oplatil tým že mi zabil rodičou a mňa nechal naživu aby som trpel.. Od toho dňa som trénoval len preto aby som mu ublížil.. nechcem ho zabiť, na to an nemám ale aspoň ho pripravím o jeho blízkych! V tom sa na mňa rozbehol.. On.. on mi pripomína toho o kom mi hovorili rodičia.. Ako sa len volal.. áno.. Naruto.. toto vraj vždy hovoril on.. Heh.. usmial som sa. Technika gravitácie: Prudký švih! Tvoje telo sa zdvihlo a začalo hýbať, nakoniec si letel smerom k senseika. Tam ťa zastavilo akési telo. Otočil si sa a videl si toho ninju ktorý sa o teba postaral.

???

Manda.. vedel som že sa vrátiš! Pozrel som sa na Keigu. Prepáč že sa opäť stretávame za takejto zlej situácie, no dobehol som jak rýchlo sa dalo. Našu dedinu napadli opäť Nukenini a bandity na čele istého človeka.. Nemáme o ňom info. Vraj používa ľadové techniky. Povedz Manda.. kto to je? Toto nieje ako predtým.. prečo by mrazili ľudí?! No najprv sme sa museli vysporiadať s Mandom

Manda

... Hodil som dýmovú gulu pod nohy a zmizol som v prachu..
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 4. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/1000000Tým 4. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 9:13 pm

Mia Tsuki

Zatvářila se velice otráveně. Ale Danieru jí pomohl víc než mohl, stačila ta jediná jeho slza a získala dostatečnou sílu. ,,Tak dobrá." pobaveně se usmála a přesunula se před Danteho. ,,Vyskakovat si takhle na Geniny.. Tsss.. Co jste zač?" stoupla si před něj tak, aby mu bylo jasné, že ho nikam nepustí. Cítila přítomnost dalšího přítomného, ale soustředila se na Danteho. ,,Nevím kdo jsi, ale tvůj přístup se mi nelíbí. Chcípini." povzdechla si znuděná touhle situací a donutila se ho podívat do svého rudého oka. ,,Genjutsu Shibari." pronesla tiše a aktivovala techniku. ,,Reibi? Cítíš to druhé Genjutsu? Co myslíš? Měla by se s z toho dostat nebo ne? Ach tak... Ne, nenechám tě zabít je všechny naráz. Vypadá to, že jde o něco vážnějšího."
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 9:30 pm

Asuka Kazama

Tušila jsem že budou problémy no jeho ránu do břicha jsem cítila dokonale a nebyla to nic příjemného.Chtěla jsem se postavit a bojovat dál ale moje tělo mě doslova bolelo.Když se mi už povedlo otevřít oči zjistila jsem že svého protivníka nevidím což bylo pro mě více nepříjemné než by se mohlo zdát.Hned v tu samou chvíli jsem měla teorii o tom co se stalo a jen jsem doufala že se z části mýlím. Když se objevila tma a samé kříže moje obavy se potvrdili a já nervně zafuněla. ,,Myslíš si že mě zlomíš? jen počkej až se odtud dostanu" Odpověděla jsem mu.No v duchu jsem doufala že ve skutečnosti ležím v nějaké divné poloze aby si někdo z týmu uvědomil že jsem v genjutsu a nějak zasáhl.Musela jsem svému protivníkovi nechat to že byl opravdu vynalézavý.Proti genjutsu jsem neměla žádnou šanci když jsem neuměla ovládat svoji chakru na takové úrovni. Ale něco mě přeci jen napadlo.Netušila jsem jestli se mi můj plán vydaří ale přeci jen to stálo za zkoušku.Vytáhla jsem jeden kunai ze svého pouzdra které jsem u sebe měla a zahleděla se na postavu v bílém. ,, Tvůj svět je zajímavej ale není pro mě" oznámila jsem mu a hluboce se nadechla .Vší silou jsem se soustředila.Cítila jsem jak moje tělo hýbe prsty na ruce. Fajn, tohle bude bolet.Projelo mi hlavou a svůj prst na ruce jsem zkroutila tak že jakmile jsem s ním cukla doslova v něm zapraskalo a kost prstu se zlomila. V bolesti jsem sledovala jak ta iluze mizí.Koukla jsem se na svojí ruku a trochu se podivila. Takže to funguje.Zlomila jsem si prst skutečně abych se dostala z iluze? Heeeeh, proč já? Ptala jsem se naštvaně sama sebe.No ten prst byl celý zkroucený ale moje ruka na tom nebyla tak hrozně abych nemohla bojovat. Jakmile jsem se pořádně probrala rozběhla jsem se a běhala chvíli kolem svého nepřítele při čemž jsem stále zrychlovala. Prach kolem se zvedal a bylo těžké mě zachytit pouhým okem což bylo těžké už od doby co jsem sundala závaží.Stále jsem běhala a při tom vytáhla pár kunaiů a začala je házet v kruhu takže každý letěl z jiného směru. Jejich rychlost byla docela velká a neúprosně se blížili ke svému cíly.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tým 4. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Tým 4. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 10:04 pm

Keigo Asanagi

Utekal som smerom na Manda keď niečo hovoril o tom ako mu Hokage zabil rodičov. Keď v tom ma zdvihol pomocou gravitácie a zahodil ma späť ku senseike. Ako som tak letel vzduchol zachytila ma nejaká osoba. Obratil som sa . Nebol to nik iný ako môj tréner. " Neznámy, čo tu robíš myslel som si že ťa už nikdy neuvidím ." Oči sa mi zablískali od radosti že ho zase vidím . Usmial sa na mňa tak som mu úsmev opätoval. "Ako si sa sem dostal?" Obrátil som sa a objal som ho. Bol som strašne rád že ho zase vidím. Neznámy sa zrazu začal rozprávať s jedným s narušiteľov. "Odkiaľ ho poznáš?" Bol som prekvapený že sa poznajú. Ako keby sa poznali dlhé roky. Keď sa dorozprávali Mando hodil na zem dimovnicu a zmizol. "Senseika chcel by som vám niekoho predstaviť, toto je môj tréner. Trénoval ma dlhé roky pred tým ako som sa stal geninom. Dá sa povedať že mi zachránil život. Našiel ma ležať dehydrovaného na lúke . Bolo mu jedno kto som a odkiaľ pochádzam aj tak sa o mňa postaral a zase mi raz dal pocit domova. Neviem ako sa volá ale viem že je to dobrý človek." Pozrel som sa na nebo. Hneď ako odišli Banditi , mraky sa rozpŕchly a zas bolo krásne počasie. Ale teraz nebol čas na obdivovanie krásy prírody. "Dobre ostatné vám porozprávam neskôr teraz nieje čas na postávanie musíme ísť ochrániť Konohu." Chcel som sa rozbehnúť smerom do centra ale dostal som kŕč do brucha a spadol som na zem . Bol som strašne vyčerpaný a nachvílu som stratil vedomie.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 10:52 pm

???

Chlapec bol tak šťastný že ma videl, to aj mňa trošku rozveselilo. Vieš bol to jeden.. ehm známy. Usmial som sa a pozrel sa na Miu. No my dvaja sa už poznáme. Radostne som počúval všetky jeho slová.Keigo chcel hneď všetkých zachraňovať no bol tak slabý že hneď podlahol zraneniam.Kľakol som si a zobral ho na ramená. Prenechám vám to tu, Mia postaraj sa o nich..Jo a chyť aspoň jedného! Aspoň zistíme čo sa tu deje. Odskočil som a bežal som do reštaurácie Ramenu.

Shiritsu

Doprdele! Manda zdrhol a Danteho dostala tá sviňa senseika plus ja mám problémy s týmto deckom! Jej taktika bola pekná no ja som nemal čas sa tu s ňou hrať! Bola to riskatná vec no musel som to spraviť. Opať som sa napriahol a začal som točiť krucifixom tak že sa začal tvoriť vír, len finta bola v tom že som to robil opačne než Asuka. Nejak sa tieto sily zkombinovali a oboch nás to odhodilo. Škaredo som dopadol, krvácal som a ležal som na zemi, naťahoval som sa za krucifixom..
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 11:02 pm

Asuka Kazama

Bylo docela zajímavé jakou taktiku můj protivník použil ale tak nějak jsem čekala co se stane. bylo to jen v logickém uvažování když proti sobě šli dvě síly opačného směru.Možná výhoda na mé straně byla ta že jsem s touhle reakci sil počítala takže jsem se nechala strhnout a jakmile jsem letěla k zemi odrazila jsem se rukama od země abych skončila na nohou. No když jsem měla ten zlomený prst sykla jsem bolestí která se v tu chvíli opravdu rapidně ozvala. Neměla jsem ale čas na to nějak skuhrat.věděla jsem že když budu otálet mohlo by se mi to vymstít a tak jsem rychle vyrazila ke svému protivníkovi který se natahoval po dalším kříži.Popadla jsem nunčaky za jeden konec a doslova jej s nimi praštila přes ruku až jsem zalslechla zapraskání. Kříž jsem odkopla někam daleko. ,,Ani se nehni!" sykla jsem po chuuninovi a klekla si mu koleny na ruce a bylo mi uplně jedno jestli má jednu ruku zlomenou což by mohlo být nepříjemné pro něj. Z kapsy jsem vytáhla kunai který jsem držela kousek od jeho krku.Muselo mu být jasné že kdyby udělal jeden špatný pohyb mohlo být ve vteřině po něm.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptySt jún 27, 2012 11:35 pm

Shiritsu

Veľmi dobre.. veľmi dobre.. nalomila mi pravú ruku a nemal som šancu utiecť. Už to je dosť dávno kto ma takto nádhere porazil.. mmh Díval som sa na jej nádhernú tvár a stále rozmýšlal nad jej pohybmi. Pekný súboj to bol.. Je mi to ľúto ale mna nedostaneš Snažil som sa dostať z jej kolien no tie mi lámali kosti.. Aaah! kričal som čo mi dodávalo viac a viac sily a skoro som ju odtlačil no pukla mi ruka a ja som opäť padol. Dokonca som mal pri hlave kunai.Manda.. kde si teraz?!


Zrazu sa za Asukou objavil Mando.

Mando

Odlož to.. Technika gravitácie:Prvý stupeň! Kunai sa začal vznášať a ona ucítila jak jej telo prestáva ovládať. Chytil som ju, otočil a hlavičkou ju dal do bezvedomia. Rýchlo som jej zaviazal ruky a nohy, dal som si ju na rameno. No dobre konec zábavy.. hodil som do Danteho kunai s výbušným lístok, chcel som ho zabiť aby nič nevykvákal. Potom som chytil Shiritsuho a hodil si ho na druhé rameno. Nabudúce to bude inakšie, a vašu kamarátku si berem.. Šmaril som na zem opäť dýmovnicu a zmizol som v nej. Bolo na vás čo urobíte.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 8:43 am

Danieru

Všetko sa to odohralo tak rychle, Keiga zobral nejaký podivný týpek a Asuku uniesli tý narušitelia. Čo mám robiť? Kam ju mohol len zobrať? Už nemám veľa chakry nato aby som prehladával celé okolie. Vstal som zo zeme a poobzeral sa po okolí, kam by ju mohol zobrať. Bolo tu veľa stromov, kebyže sú za niektorým znich, sám ako genin ich v tomto stave nikdy nenájdem. Nebol som síce zranení, ale bol som unavený a skoro bez chakry. Skočil som k senseike a spýtal som sa nepekným hlasom. Čo mám podľa vás teraz robiť? Čakal som netrpezlivo na odpoveď, zvieral som ruky v pesť od hnevu. Yoko, kumne.. Líška kumne pribehla a lahla si vedľa mňa. Takže?
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tým 4. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Tým 4. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 8:53 am

Keigo Asanagi

Ležal som bozmocný Neznámemu na ramenách . Mal som trošku pootvorené oči takže som ako tak vnímal čo sa tu deje. "Kam to ideme?" Opýtal som sa slabím hláskom. "Čo je z Asukou a Danieurom , sú v poriadku ?" Zachvílu sme dorazili k obchodu s Rámen. "Prečo sme išli zrovna sem ? Ja chcem bojovať. Chcem chrániť našu dedinu. Nemôžem tu len tak sedieť zo založenými rukami a sledovať ako moji priatelia bojujú na smrť a umierajú. Pusť ma späť za nimi." Stále som sa snažil niekomu pomáhať ale nedalo sa to. Bol som hrozne doničený a nevládal som sa ani pohnúť.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 2:07 pm

Asuka Kazama

Hleděla jsem do tváře svému nepříteli který se snažil vstát.Ovšem jakmile se trochu nazvedl přitlačila jsem trochu více do kolen a on okamžitě padl nazpět do polohy v které byl.Vyhovovalo mi to.No ovšem ve chvíli kdy se za mnou objevil ten druhý jsem nestihla zareagovat.Ucítila jsem ránu na hlavě a před očima jsem měla temno.Připadala jsem si jako kdybych stála ve velké tmě a nedokázala vidět ani na krok. Tohle je ono? To bylo zákeřné.Heh,prober se Asuko!Slyšíš?! Hučela jsem sama na sebe ale dlouhou dobu se nic nedělo.Cítila jsem se bezmocná a to se mi nijak nelíbilo. Ale byla jsem odhodlaná ihned něco vymyslet jak příjdu k sobě. Po nějaké době hledění do prázdné temnoty jsem v dálce uviděla světlo které se velkou rychlostí přibližovalo a já si uvědomila že vlastně otvírám oči. Trochu dezorientovaná jsem hleděla kolem sebe.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 2:26 pm

???

Bežali sme cez dedinu, no tesne pri rámene sme zabočili doprava a bežali sme do tréningového cvičiska. Zobral som ťa lebo mám nejaké tušenie! Stále sme bežali, potom sme sa vzniesli trochu do vzduchu a potom sme skákali na na stromoch. Nemôžem ťa teraz v takomto stave nechať bojovať. Prepáč braček ale musím to spraviť, tento chlapec má veľkú budúcnosť.. vidím v ňom ďalšieho spasiteľa.. Keigo.. chceš byť silný však? Chceš ochrániť svojich blízkych a nedovoliť nikomu aby im ublížíl.. vážiš si starších a všetky ich rozhodnutia že? Dlho som rozmýšlal no nakoniec som to spravil, z vačku som vytiahol krabiťku a z nej som vybral jednu tabletku. Tu máš...prehltni ju. Otočil som sa a mieril som ďalej.

Danieru ---->

Položil si otázky svojej senseike, no tá mala na práci niečo iné, musela sa postarať o Danteho. Vašim smerom sa rútil pár ninjov. Jeden z nich bol jounin, vedľa neho boli chunnini. Poobzeral sa, akonáhle si ta všimol namieril na teba prstom. Potrebujem nejakého ninju, ty! Ako sa voláš? Potrebujem ťa! Videl som ako uniesli dievča z vašeho týmu! Rozbehol som sa tým smerom odkiaľ zmizol Manda a čakal som že ma budeš následovať. Vedľa mňa išli moji chunnini, boli to čerstvý ninjovia.

Dante

Ocitil som sa v tvojom genjutsu. Tak.. dostala si ma..Nenechám sa chytiť nejakým ninjom, nezískate zo mňa žiadne informácie! Vytiahol som kunai a zabodol som si ho do brucha. Padol som na zem a sledoval som oblohu. Čas utekal.. krvácal som a pomaly sa blížila moja posledná hodina.Mala si dve možnosti

---> Zachrániť ho a tým z neho získať informácie

---> Chladnokrvne ho doraziť

Asuka --->

Tvoje zmysly sa ti pomali vracali, otvorila si oči a mali sa pred nimi šero. Po chvíľke si videla že si stále na pleci Mandu, nemala si žiadnu silu, ledva si pozerala. Tá rana do hlavy ťa vyriadila. Išli ste cez hustý les až ste zastavili pri nejakom domčeku. Zastavili ste, Manda otvoril dvere a vošiel dnu. Bola to prádzna miestnosť, v strede bol kvôl ku ktorému ťa priviazal. Vieš.. je mi to ľúto že to robím ale musím to spraviť pre moje vlastné dobro, na mojom mieste by si to pochopila.. Určite pre teba príde zachrána preto im tu nechám darček. Usmial sa a dal nad dvere výbušný lístok. Potom podišiel k tebe a strčil ti zemiak do úst aby si nemohla kričať. Zbohom.. pozdravuj môjho otca. Odišiel a zavrel dvere. Pomoc bola na ceste..minúty ubiehali..
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 2:34 pm

Asuka Kazama

Cítila jsem se jako po nějakém flámu. Jako kdybych nějak moc pila nějaký alkohol. Moje oči pomalu těžkly a já se jen tak tak dokázala udržet v nějakém tom stavu bdělosti. Nemohla jsem se ani pohnout.Ruce byly svázané dost pevně a ta brambora mě pomalu dusila jelikož se mi z toho chtělo akorát tak zvracet. Cítila jsem velkou beznaděj a jen se v duchu modlila aby to byla za chvíli za mnou. Připadala jsem si jako neschopný idiot který padl do tak primitivní nástrahy.Nezbývalo mi nic jiného než jen čekat.Jen jsem doufala že ten kdo sem vtrhne bude mít natolik rozumu aby našel ten výbušný lístek. Trochu jsem obviňovala sama sebe, protože kdybych uměla používat svoji chakru tohle by se nestalo.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tým 4. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Tým 4. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 2:48 pm

Keigo Asanagi

Myslel som si že sme už v ciely že zostaneme v rámene . Ale tesne pre ním sme sa otočili a mierily sme na tréningové cvičisko. "Čo to somnou robíš kam ma to zase berieš?" "Aké tušenie , čo sa deje ?" "Áno chcem byť silný, netúžim po ničom inom len byť dostatočne silný na to aby som ochránil svojich blízkych a kamarátov.""Áno všetko je presne ako hovoríš. ""Čo je je to za tabletku ?" Aj keď som nevedel načo tá tabletka je aj tak som ju prehltol. Hneď ako som ju prehltol som si znova položil hlavu Neznámemu na rameno. Nechal som si otvorené oči a sledoval som akm ideme . Skákali sme po stromoch hrozne rýchlo . Skoro som ani nestíhal sledovať konáre. "Neznámy , verím ti že mi pomôžeš , a ďakujem že si opäť raz pohol . Som ti za všetko vďačný." Som strašne zvädavý kam ideme a čo tam budeme robiť. Pozrel som sa Neznámemu do tváre a videl som nespokojnosť. Chcel by som vedieť čo ho trápy. Chcel som sa pohnúť ale nedokázal som zdvihnúť ruky . Mal som ich ako s kameňa .
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptyŠt jún 28, 2012 2:49 pm

Danieru

Pribehol nejaký joinin s nejakými chunimni a spýtal sa ma na moje meno. Danieru, Danieru Yuki. Predstavil som sa a utekal som za nim na miesto, kde zmizol Manda. Dievča, ktoré uniesli sa volá Asuka Kazama. Povedal som a čakal som čo povie. Som rád, že môžem pomôcť zachránit Asuku. Cítil som, že som pre niekoho aspoň trocha dôležitzý. Som zvedaý kam ju ten parchant odviedol a prečo ju vôbec odviedol.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Tým 4. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/1000000Tým 4. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 EmptyPi jún 29, 2012 9:06 am

// Lidi já to s těma banama za porušení posloupnosti myslím vážně... To jako fakt myslíte, že to hodlám číst? Jo, omlouvám se. Kdo si všimnul, neměla jsem včera náladu. Ale ten den počkat by váe nezabilo. Mám fakt sto chutí vás nechat několikrát ručně opsat celý pravidla, zvlášť tu část o posloupnosti postů, kterou očividně ignorujete.

/Edit by Sydo: Mia prosím postni a potom ti udelím misiu, ostatný už ju majú a teraz čakám na teba Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tým 4. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tým 4.   Tým 4. - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tým 4.
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: