Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.

Goto down 
+3
DarkLezdgar
Riko
Mizuki
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo júl 28, 2012 6:11 pm



Počasie sa zase zhoršovalo.. fúkal vietor a oblaky menili oblohu na bojové pole..Domy horeli..ľudia plakali.. hľadali svoje deti v kôpkach mŕtvol. Každý mal v srdci žiaľ, všetci chceli aby sa toto utrpenie skončilo.Prečo mali umrieť ich deti? Prečo ich Hokage nedokázal ochrániť? Všetci pochybovali o ich bezpečí.. veď sa z Konohy stalo len akési diktátorské bojisko. Ninjovia prišli, zabili a odišli, potom došli akýsi muži v čiernom ktorý pobrali svedkov a tých už nikto nikdy nevidel.. Konoha prežila ďalší útok banditov, už to bol tretí za tento mesiac. Útoky stupňovali a tým aj stúpali obete... Tento útok si vyžiadal životy veľa ninjov, dokonca aj pár životov mladých genínov ktorý sa nestihli stretnúť ani so svojimi senseimi. Hokageho toto ničilo, dedinu ktorú kedysi nenávidel musel teraz ochraňovať. Pozeral sa cez okno na tú hrôzu ktorá bola spôsobená ľudmi ako bol kedysi on. Hokage-sama! Zakričal a vbehol do budovy kageho istý ninja. Naši senzibilovia odhalili ďalší pripravovaný útok na Konohagakure no sato! Môže ich byť niečo cez stovky! Ale čo je ešte horšie.. niesu to banditi! Senzibilovia nedokážu zistiť odkiaľ pochádzajú no sú to ninjovia z nejakej dediny! Ďalší?! Nebolo už obetí dosť?! O toto sa postarám sám. Ninja prikývol a už bežal túto informáciu zdeliť ďalej. Kage kráčal po schodoch až nakoniec vyšiel na strechu kage budovy. V rukách sa mu leskol akýsi svitok. Lúskol prstami a vedľa neho sa objavila skupinka ninjov v čiernom hábite. Hokage sa ani neobzrel len povedal.. Nadišiel čas, viete čo máte robiť. Prikývli a zmizli. Kinjutsu : Kuchyotse no jutsu!



Zem sa začala triasť, oblaky stmavli.. Niečo zlého sa chcelo dostať na povrch. Kage mal len ruky v pečati a stále kričal. Nad Kage budovou sa objavila čierna guľa ktorá sa točila a požierala Hokageho chakru. Čím dlhšie to trvalo tým viacej jej pohltila, rástla a rástla. Konohu obkolesili Anbuovia s čiernymi plášťmi, neboli to anbuovia ale špeciálne jednotky Mizuki Yudasa. Okolo Konohy sa začala ničiť zem, strašné otresy ktoré spôsobali diery v zemi.. a potom to prišlo. Najprv jedna.. no potom aj druhá, tretia a štvrtá. Zo zeme vyrážali čierne chvosty ktoré pohybmi ničili všetko čo im stálo v ceste. Konohy sa ani nedotkli.. Hokage vyletel do vzduchu a ešte raz zakričal, nebol to normálny krik.. bol to mocný výkrik ktorý zastrašil každého protivníka.. po jeho kriku sa ale ozval ďalší krik.. bol to krik démona.. bol to taký hlučný a strašidelný krik že sa ho bál sám Kyuubi! Toto stvorenie sa malo zachvíľu dostať na povrch sveta.. Vystrel ruku na ľavú stranu a potom na pravú stranu. Po tomto čine začal stúpať.. a s ním začala vstúpať aj Konoha! Zdvíhali ju akési korene, nevyzeralo to ani ako koreň ale ani ako ruka alebo chvost.. bolo to niečo medzi týmito troma vecami. Celá dedina bola vo vzduchu. Držal ju tam pevný temný koreň. Na každom kraji Konohy stál ninja z klanu Senju. Začali skladať pečate a z trhlín dediny začali liezť korene ktoré sa stále rozvetvovávali a tým zväčšovali Konohu. Hokage opäť vystrel ruky a spravil otočku. Asi kilometer od nadvihnutej dediny začali vylietavať stĺpy ktoré sa po dokončení hneď spojili akousi sieťou. Potom sa Hokage pozrel na zem.. Na mieste kde kedysi ležala Konoha sa vytvorila veľká priekopa pod ktorou boli výbušné lístky a kopec iných pastí. Ďalej sa pozrel do oblakov. Guľa nad jeho hlavou vzlietla úplne k vesmíru a potom sa ozval výbuch.. Z výšky niečo padalo. Hokage sa naň pozrel a použil svoje očné doujutsu. Mocný král démonov! Syn božieho zla a temna.. dovoľ mi sa postarať o tvojho potomka! Ako Yudas ťa víťam po niekoľkých tisícročiach späť na svete ktorý ťa tak odriekol! Som posledný z môjho rodu.. ochráň posledného syna veľkej rodiny a posilni ma tvojou službou! V očiach sa hokagemu objavil pentagram, oko tento tlak veľmi zle zvládalo takže sa ihneď ponorilo do kaluži krvi. Hokage ťažko dýchal no neprestával. Letiaci predmet sa začal zväčšovať a naberať tvar a hmotnosť..

Spoiler:



Jeho rýchlosť sa zmenšovala až sa nakoniec zastavil vo vetri. Mraky boli jeho sluhovia takže mu zakrívali tvár a časť tela. Mladičký Yudas.. ďakujem ti že si ma oživil do tohto sveta.. môj otec trpel dosť dlho.. teraz je na čase aby trpelo ľudstvo. Máš pre mňa dar? Samozrejme.. odvetil Hokage a ukázal na miesto kde sa už zhromaždila armáda ktorá mala zaútočiť na Konohagakure no sato. Pekelné stvorenie zmizlo v mrakoch.. ozval sa už len krik nepriateľa. Nepriatelia poletovali a trpeli. Po chvíľke bolo všetkého koniec. Nad Konohou sa opäť objavil démon a spokojne vyletel do vzduchu. Konoha bola teraz nové mesto.. bola zo vzduchu chránená démonom, zo spodu pasťami a roklinou a tým že bola vo vzduchu. Nová epocha pre konohu práve teraz začala..


Po všetkých týchto otresoch a zmenách prostredia sa všetko upokojilo. Mladičký ninja ktorému v žilách prúdila krv rodu Yudas mohol cítiť že sa niečo deje.. niečo vážnejšie než kedy bolo. Tvoj útok na ninju bol silný, nedokázal sa mu uhnúť a tak si ho presekol, našťastie si mu nezasiahol srdce takže mal šancu na prežitie, no určite nebude dlho schopný boja. Tvoja sila narástla. Otrasy teba aj tvojho nového spoločníka zhodili na zem. Potom ste započuli ten veľký krik a uvideli tú veľkú lietajúcu príšeru. Boli ste ešte geníni takže bolo veľmi ťažké úhadnuť čo sa deje vo vašich hlávkach. Ale váš primárny cieľ bol ešte Takaru ktorý počas tejto "show" aj so svojimi falošnými Anbu zmizli. Akonáhle ste zistili čo sa deje tak sa na tomto mieste už začali zbiehať Anbuovia, najlepší čas odtiaľto vypadnúť. Bolo už na vás či spolu pôjdete alebo sa rozdelíte. No určite ste chceli zistiť čo sa to deje. Na inom bojisku zasa mal svoju prácu istý chlapec z klanu Hyuuga. Celá tento otres vás od seba odtrhol a obaja ste utiekli aby ste sa zachránili. Vezeň ktorého si mal popraviť utiekol takže si svoju misiu nesplnil.. no teraz to už nemalo význam. Bol si na hrane rozpadu.. blízko teba už nebolo nič, bol si v zlome ktorý sa dostal ako posledný do výšky.. takže si mohol vidieť ako bola celá armáda nepriateľa zničená tou príšerou. Ak si aktivoval svoj byakugan mohol si ucítiť aký silný prúd chakry mala, bola to nepredstaviteľná moc.. Nikto z dediny nebol tak silný, dokonca ani sám Hokage. Bola to príšera silou možno väčšou ako sám Kyuubi! Na inom mieste sa zasa pokúšalo isté dievča zistiť čo sa stalo s mužom ktorý ju ochránil za cenu svojho zdravia. Ako si následovala čiernych ninjov mohla si si všimnúť ako k nimi pribehol ďalší. Niečo pošepkal orlovy a potom všetci zmizli. Ryovo telo tam ostalo ležať. Po výkriku démona sa ryo ihneď prebudil a poobzeral sa okolo seba. Natiahol ruku aby sa postavil no nemal toľko síl. Nie.. Hokage-sama!..


Naposledy upravil Sydorain dňa Po september 17, 2012 4:33 pm, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo júl 28, 2012 6:32 pm

Asuka Kazama

Nechtělo se mi tomu věřit co se najednou dělo.Chlápci mého zachránce najednou pustili k zemi a zmizeli jako kdyby tam vůbec nebyli.A pak se na obloze objevil ten tvor.Zvuk který se linul okolým mě dosti znepokojoval.Co se to děje? Ptala jsem se sama sebe a snažila se celou situaci pochopit. V tom ten muž vykřikl a já s sebou pořádně cukla protože moje hlava byla zaměstnaná něčím úplně jiným.,,Co jsi to říkal? Co se to děje! MLuv!" požadovala jsem trochu nervózně ale kdo by mi to mohl mít za zlé.Snad nikdo nemohl tušit co se to děje ale z toho stvoření nešel dobrý pocit. A jak se zdálo tenhle shinobi o tom něco věděl. Doufám že jsou všichni v pořádku. Projelo mi hlavou ale moje oči stále naléhavě hleděli na toho muže který měl zjevně dosti důležité informace které by se mohli hodit.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Left_bar_bleue0/200Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty_bar_bleue  (0/200)

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptyPo júl 30, 2012 6:20 pm

Keigo Asanagi Yudas

Postavil som sa zo zeme a nestíhal som sa čudovať. Nad hlavou mi lietala akási príšera. "Pane bože....čo je to za netvora! " Za chvílu príšera s oblohy zmizla a zase bol kľud. Po chvílke som obrátil hlavu na svojich protivníkov ale boli preč . "Kam zmizli tí podvodníci? " "No nedá sa nič robiť. Nemôžem sa teraz za nimi rozbehnúť musím sa postarať o toho chlapca. Je vo vážnom stave musím ho zobrať do nemocnice v Konohe." Obrátil som sa na chlapca ktorý kľačal na zemi a pevne zvieral kunai v rukách. "Chlapče , si v poriadku? " Opýtal som sa tichým hláskom. "Poď zoberiem ťa do nemocnice , v takomto stave už by si nezvládol ďaľší súbol a len by si mi prekážel. Ale ešte pred tým ako odídeme musím tu nechať odkaz môjmu trénerovi že som odišiel a kam som išiel aby ma nehľadal." Otočil som sa a vrátil som sa späť do kostola. Na dverách som si všimol akýsi prilepený papier. Odtrhol som ho a naň som napísal : "Kaguya , hneď ako si odišiel som si vonku všimol ako niekdo bojuje proti anbu. Rozhodol som sa mu pomôcť a tak som prerušil súboj. Jedného znich som ťažko poranil ale bohužial po tých otrasoch zmizli. Chlapec je ťažko zranení . Vezmem ho do nemocnice v Konohe." Keigo.
Papier som kunaiom pripol na dvere a dúfal som že ho Kaguya nájde. Vrátil som sa ku chlapcovi , zdvihol som ho zo zeme a položil som si ho na plecia. "Dobre si pripravený ? Zachvílu budeme v nemocnici a tam sa už o teba postarajú doktory. " Odrazil som sa od zeme a už ma nebolo. "Dúfam že to stihnem v čas, a chlapec bude v poriadku. Nemali by nastať žiadne komplikácie pokial nenarazíme na nepriteľa. To by bol veľký problém." Pomyslel som si.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptyPo júl 30, 2012 11:28 pm

Rein Samaru

Takmer nič nevnimal a nevladal ani hovoriť.Hned potom ako išiel ku kostolu znova odpadol a prebral sa až keď sa vrátil naspeť k nemu.Na jeho otazku odpovedal iba Hai.To bolo vlastne jedine čo zo seba v takomto stave dostal.Mal problem udržať sa pri vedomí no rozmýšľal nad všetkými udalostami.Čo som to za ninju ked som dopadol takto proti partične niejakých rebelov?Ako som sa mohol nechať oklamať a tak ľahko im spadnuť do pasce?Musím každý deň,každú hodinu dňa cvičiť aby som nedopadol takto.Som taký hlupák!Niesom vobec ninja!Som iba niejaký podpriemerný shinobi ktorého porazí snáď aj študent akademie!Rozmýšľal a vyčital si svoju slabosť a hluposť a stale sa snažil neodpadnuť,vzdorval tomu no bolo to velmi silné.Odpadol znova no kým sa prebral boli už iba kúsok od nemocnice.Chcel byť privedomí keď tam dojdu.Mal dobru psychicku odolnosť a vedel ovládať svoju psychiku čiže sa mu to darilo.Už videl z dialky nemocnicu.Všetko ho bolelo bol unavený a nevedel či vobec bude tak skoro v poriadku a či sa nabuduce dokáže ubraniť.Sice boli silný a bolo ich viac no bol slabý na to aby vyhral.

Edit by Mizuki/ Zatiaľ ste len vyrazili a Keigo má s tebou ešte čo prekecať než sa tam dostanete Wink
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySt august 01, 2012 6:50 pm

Ryo

Pozeral sa ti do tváre a stále mlčal. Bolo to tajomstvo, niečo čo vedel len on a Hokage. Určite to nemal v pláne povedať ďalšej osobe. Chytil som ti ruky ktoré mi ztvrdli a tým som sa dostal z tvojho zovretia. Prepáč.. nemôžem ti to povedať.. Chytil som ti ruku a pritiahol si ťa, a daroval som ti pusu na čelo. Potom som sa postavil a spravil som pár pečatí a moje telo sa začalo roztápať. Z Rya po pár sekundách ostala len malá mláčka roztopeného železa. Teraz si nemala čas sa zapodievať Ryom, blížili sa k tebe jednotky Anbu. Ty.. poď s nami!

Keigo / Rein

Vaša cesta bola dlhá, toto bol len jej začiatok. Začalo nové priateľstvo ktoré spozná ešte veľa prekážok a veľa prietrží. Toto bol prvý test. Keigo aj Rein sa blížili k nemocnici no i tak bola od nich ešte dosť ďaleko. Keigo mal na chrbte Reina takže sa mohli medzi sebou ešte porozprávať, veď sa vôbec nepoznali a už mali spolu boj. Všetko vyzeralo v poriadku no naraz Keigo ucítil veľkú bolesť v každom svojom svale. Boli to vedľajšie účinky využitia veľkého množstva temnej chakry. Keigo zrazu zletel ako zostrelený vták zo stromu. Obaja padali, Keigo sa nemohol pohnúť, každý pohyb mu spôsoboval strašnú bolesť. Rein bol zasa vyčerpaný a zničený zo všetkého toho boja. Zrazu ste započuli šum a oboch vás chytila skupinka Anbuov a medikov. Položili vás na zem a začali vás ošetrovať. Lekár na zranenie Keiga začal len gúľať očami, dlho sa nestretol s takým zranením. Jeden anbu k vám podišiel a pošepkal vám. Tu nemáte čo robiť chlapci.. Mimochodom.. čo ste tu robili? Zanechali ste pekný bordel za sebou.. mŕtve telá ľudí ktorý boli nezvestní plus sme ešte našli jedno telo Anbuho ktorý bol kedysi z konohy.Tak to vyzerá že si vás zoberem do väzby alebo mi pekne poviete čo sa tu dialo, takže ako to bude?
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Left_bar_bleue0/200Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty_bar_bleue  (0/200)

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptyPi august 03, 2012 9:14 pm

Keigo Asanagi

Skákal som chvílu lesom a niesol som na chrbáte toho chlapca. Zrazu ma zachvátila strašná bolesť. Bolela ma každá časť môjho tela , každý môj sval. "Arghhh.... nedokážem sa ani pohnúť. Čo sa to deje ?!" " Je po nás , teraz nám pomôže len zázrak. Pád s takejto výšky n nemôžeme prežiť. A už vôbec nie keď padáme dole hlavou. Pád na hlavu nás zabije v zlomku sekundy." Keď v tom nás zrazu zachytili anbuovia s Konohy. Položily nás na zem. " Ďakujem , ďakujem že ste nám zachránili životy. " Hneď ako som dohovoril ku nám pristúpil jeden s anbu a pýtal sa nás nejaké otázky. "Zobral ma sem môj tréner, začalo sa to tým že som bojoval s mojími parťákmi na geninskom cvičisku. Zrazu nás prepadli nejaký ninjovia ale neboli to naši priatelia. Bojovali sme ako sa len dalo ale nedokázali sme ich zastaviť. Boli až moc silný . Už som bol na pokraji smrti keď v tom prišiel môj tréner a zachánil mi život. Hneď potom ma zobral na toto miesto. Použil akúsi techniku ktorá mi okamžite vrátila stratenú silu. Potom tréner odišiel pretože započul nejaký krik. Ja som sa pomaly zotavil a vyšiel som s tej budovy. Všimol som si ako tam tento chlapec bojuje s akými ninjami ale neboli to len taký hocijaký ninjovia , boli s konohy ale mali znak konohy preškrtnutý. Utekal som mu napomoc a dosť vážne som poranil jedného z nich, to bol ten čo ste ho našli. Po tých veľkých otrasoch nám utiekli a ja som zobral chlapca na chrbát a chcel som s ním ísť do nemocnice ale bohužial stratil som všetku silu a zachvátila ma strašná bolesť a potom ste už prišli vy. " Porozprával som im celý príveh presne ako to bolo až na ppár zmien. "Nemôžem im povedať všetko." Hneď ako som dohovoril otočil som hlavu a pozrel som sa na chlapca. "Prosím pomôžte mu . " Povedal som a odpadol som .
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Nukenin
Nukenin



Počet príspevkov : 187
Join date : 31.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 12:56 am

Sania Senju:

Akurát včera jej povedali, ku komu je pridelená do týmu. Ku Hokage. Ale ešte sa s ním nestretla ako so Senseiom. Výborná doba na zoznamovanie. Pomyslela si, keď všetkých členov klanu povolali do pohotovosti. Spolu s mamou, ocom sa vybrala na bojové pole. Videla, že rodičom nie je celkom jedno, že ich dieťa má ísť bojovať, ale predsa len. Pripravili ju tak, ako len vedeli. Nájdi svojho senseia! Počuje hovooriť svoju mamu, ktorá ju objala a očividne náhlivo sa vydala na okraj bojového poľa, až kým jej nezmizla z pohľadu. Nie je jej všetko jedno.. predsa len. Sú rodina a v čase, kedy by každý normálny človek utekal s krikom, oni idú na miesto, kde sa niečo poriadne nechutné derie z neba. Ale úloha jej jasná! Zajastrí očami po okolí. Nikto známi. Tak sa vyberie prvým smerom, aký ju napadne. Hokage by nemal byť problém nájsť. Vždy si váľa šunky v hlavnej budove Hokageho! To sa na papalášov podobá! Vždy majú svojich pešiakov! Pridá do kroku až sa rozbehne. Okolo sú zápasy. Nepáči sa jej to. Drvivá večšina ninjov je starších ako ona. Namoment ju pichne obava, ale ona ju vytlačí z mysle. "Nájsť Hokage" Zamrmle jediný cieľ, ktorý má teraz, avšak cestu jej zahatá postava. nejaké dievča. Staršie od nej a tá babizňa vyzerá fakt nechutne. "Vráť sa do kanála, z ktorého si prišla!" Povie jej, keď vidí, ako sa na ňu tá nechutná babizňa škerí spod nejakého potrhaného, špinavého klobúka. Teda... Nič príjemné. Sleduje babizňu, ako sa len škodoradostne zaškerí a rozbehne sa oproti Sanii a v ruke drží kunai. Sania vie, že na pečate nemá čas, a keď babizňa je od nej dva metre, tak zo svojho hrudníka, presne v strede nechá vyrásť drevený, ostrý kôl. Nie hrubý. Sleduje, ako ho babizňa neskoro zareagovala a napichla sa. Avšak stihla spomaliť a zahnať sa po nej Kunaiom, čo držala v ruke. Škrabne Saniu v oblasti kľúčnej kosti, kde sa okamžite zjaví krvavá škrvna, a už ju stále narastajúci kôl tlačí ďalej v takej rýchlosti, že babizňu prepichne. Nestráca čas. Kôl sa končí a jeho koniec vylezie zo Saniinho tela, takže spojená z babizňou kusom dreva už nie je. Okamžite skladá pečate. "Shikyaku no Jutsu". Pocíti príval energie a hádže sa na všetky štyri. Sleduje okolie, ale cíti nárast pazúrov, tesákov. Sleduje, ako na ňu babizňa zdesene pozerá. Má prerazený hrudný kôš, ale má ešte šancu na prežitie. Rozbehne sa oproti nej avšak keď uvidí tupý koniec kôlu, ktorý sa jej ako posledný odpojil z tela, tak vyskočí, preletí ponad babizňu a uteká po štyroch. Nerieši tú nechutnú babizňu. Musí sa dostať ku Hokage. Míňa bojovníkov, ktorí sú našťastie zaneprázdnení súbojmi. Je ešte malá, preto sa pomerne ľahko ostatným vyhýba. Prejde popri okraji, kde uvidí ostatných členov svojho klanu. Mrzí ju, že sa nemôže pridať k svojim. Ale ešte nie je dosť silná. Budova hokage je blízko. Posledný skok. Už je tam. Zastaví sa pred dverami Hokage. Stále na štyroch. Nevšíma si okolie. Vie, že dookola sú určite nejaké stráže. Zabúcha päsťou na dvere. Trochu prisilno, lebo ešte nevie úplne odhadnúť silu, ktorú dostala s týmto jutsu a keďže je dosť nervózna. Ani si neuvedomuje, že má krvou presiaknutý veľký fľak na vrchu trička. Avšak nepresakuje ďalej. Už jej to nekrváca. Je to len škrabanec, hoci dlhý asi 10 cm. Vie, že bolí, ale tú bolesť úplne zatlačila do úzadia. Čaká, kým Hokage vylezie. Ak jej mama povedala, že za Hokage má ísť, tak určite je na to dôvod.


Naposledy upravil Strašidlo dňa So august 04, 2012 9:40 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 2:15 am

Rein Samaru

Zrazu som cítil vietor ktorý mi fúka do vlasov.Otvoril som oči a vydel som ako padáme s Keigom strmhlav dolu.Pad z tejto výsky na hlavu sa nedá prežiť a už sa zmieroval s tým že o pár sekund bude mrtvý a jeho kariera ninju skončí.Zrazu ich schytil niejaký ninja.Rein bol ešte hodnú chvilu v šoku pretože si myslel že už je mrtvy.Zrazu pocitil mierni naval energie a cítil teplo.To už ho medik liečil a on začal nabívať vedomia a už ho nestracal.Otvoril znova oči.Pozrel na medika a povedal mu.Arigato.Povedal a pozrel san a Keiga.ANBu sa ich už začal vypitovať otázky a on bol priprvený odpovedať no potom ho predbehol Keigo a začal rozpravať všetko čo dnes robil.Po dlhej chvily jeho rozpravania prišla rada na mňa a po tom čo povedal ten ANBu som bol už poriadne vystresovaný a začal som rozprávať so strachom v hlase.Potom som spustil.No išiel som po ulici a počul som krik a zvuky boja.Pustil som sa na miesto odkial išiel ten krik a vydel som ako ninjovia bojuju.Pustil som sa do boja a potom za mno prišlo pár ANBu.Povedali mi že mám isť za nimi.Mál som stražiť 5 zajatcov ktorých som mal pri pokuse o utek zabiť.Nakoniec som všetkých musel zabiť a povedali mi že to boli iba iluzie a že to bola skuška.Potom mi znova povedali že mám isť za nimi a keď sme došli na miesto tak ma obkľučili a chceli nech sa k ním pridám.Odhalili to že sú to rebeli a chceli ma zabiť no ja som utiekol za pomoci neznámeho ninju ktorý lietal no pustil ma na strechu z veľkej vyšky a ja som si poranil nohu.Potom som sa skril no oni ma našli.Pustili sa do mňa a chceli ma už zabiť no Keigo ma zachranil.Potom ma chcel vziať do nemocnice no zrazu začal padať.Potom ste nás zachranili vy.Povedal som im a čakal čo sa bude diať.Do vezenia?Čým dalej su ti ľudia sprostejši a sprostejší.Oni chcu náš zabiť a oni nas chcu šupnúť do vezenia.Keď sa dostaneme od tých blbcov tak začnem tvrdo trenovať aby som ich raz prekonal a nemohli si na mňa dovoľovať.Potom čo ma doliečil tak som si sadol a nebolo to už vobec bolestive.Konečne som v cajku.Pomyslel si a čakal kým bude mocť ísť preč a začať trening.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 5:56 pm

Rein / Keigo

Anbu sa pozeral na vás a počúval vás, pri vašej reči si len škrabal bradu. Najprv reagoval na toho Keiga. Hmm? Sensei ťa sem zobral? Na toto miesto? Ako sa volá tvoj sensei? Toto si hovoriť nemal, nikto sa nesmie dozvedieť že si tu trénoval s Kaguyom. Pomaly pomaly.. hovoríte mi to veľmi rýchlo.. plus mi hovoríte veci ktoré ma vôbec nezaujímajú.. zaujíma ma čo ste robili tu! Eh? Ty si pozabíjal tých nezvestných? No to ma podržte.. Tak to vyzerá že si ťa zoberiem ešte so sebou. Anbu sa pozrel na lekára ktorý mu prikývol což znamenalo že už si z najhoršieho vonku. Dobre teda.. pôjdeme späť do konohy a tam si vás oboch vypočujem. Anbu zobral na ruky Keiga a rozbehol sa do konohy, ty aj s ostatnými ste ho museli následovať. Po chvíľke cesty vás zastavila jednotka s čiernymi plášťami. Prenechajte ich nám.. Anbu prikývol a aj s lekármi zmizli. Ku Keigo pristúpil jeden z mužov v čiernom, ťukol mu prstami do hlavy a Keigo opäť nabral silu aj vedomie. Potom pristúpil k tebe a spravil ti to isté. Mohol si cítiť akoby ti liezol do mysle, predieral sa ti myšlienkami a snažil sa nájsť nejakú informáciu ktorá by mu pomohla zistiť kto boli tí ninjovia. Ty si Rein.. a ty si Keigo.. nikto sa nesmie dozvedieť čo sa tu stalo. Ostane to len vo vašich hlavách. Keby nebola táto situácia že sme prišli o kopec ninjov a genínov tak by som sa o vás postaral sám.. Muž v čiernom spravil pár pečatí a vy ste obaja stratili vedomie.

Keigo

Zobudil si sa na operačnom stole, veďla teba boli samé injekcie a nechutné prístroje ktorými by ti mohli spraviť nepeknú bolesť. Bolo jasné že muž v čiernom zistil čo sa ti stalo, takže si sa stal pokusným králičkom, no vedel o tomto Kaguya? Dovolil im to? Ležal si tam a nikto pri tebe nebol. Jednu ruku si mal priviazanú a druhú nie, vedľa teba bol skalpel. Dvere boli otvorené a bolo odtiaľ počuť slová dvoch lekárov. Videl si tú jeho ruku? Už začala morfovať! Musíme získať pre našeho pána vzorku! Smiali sa tam lebo okrem nich tam nikto nebol. Bol si tam len ty, skalpel a dvaja lekári ktorý ti z morgu chceli spraviť kašu. Je asi jasné čo spravíš nie?

Rein

Objavil si sa doma v svojej posteli. Teraz už o tebe vedeli všetko jednotky v čiernom, no ty si o nich nevedel nič. Vedeli kde bývaš. Vedľa teba bolo otvorené okno a na stole bol Papierik. Vyhľadaj senseia a choď trénovať. Zajtra o tomto čase sa stav pred chunnínskou arénou.

Sania počkaj si až mi odpovie Rem v budove a potom ti napíšem post Wink
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 6:27 pm

Asuka Kazama

Poslouchala jsem jeho slova ale doslova jsem nic nemohla pochopit.To co se stalo s vesnicí a t monstrum co jsem viděla muselo mít nějaké vysvětlení.A jak se zdálo tenhle člověk mi to rozhodně říct nechtěl.Ovšem když si mě přitáhl a dal mi pusu na čelo doslova mnou projel elektrický proud.Netušila jsem jak se mám chovat.Být ráda nebo být naštvaná? Moje pocity se ihned smíchali dohromady a já se v nich nemohla vyznat.
Ovšem z mích myšlenek mě vytrhli nějací lidé.Jen jediný pohled na ně stačil k tomu abych pochopila že musí jít o něco vážného.Jednotky ANBU si pro mě nikdy nešli.Alespoň né v této situaci.Pamatovala jsem si že jen jednou mě chytli a to bylo v den co jsem dělala naschváli svému okolí.
,,Heee?Bude mít člověk chvíli klid?!" procedila jsem pro sebe.Jak se zdálo neměla jsem moc dobrou náladu a nebylo se ani čemu divit.Nejdřív mě unesou,pokusí se mě zabíít a nakonec se z toho stane záchraná akce dokončená obří nestvůrou a demolicí celé vesnice.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 6:47 pm

Asuka

Anbu k tebe došiel a povedal. Choď trénovať.. a zajtra buď pri chunínskej aréne!
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 7:46 pm

Shinichi Hyuuga
Zrazu sa začalo všetko triasť a stalo sa niečo zvláštne konoha sa odtrhla od zeme a vzniesla sa a ešte i tomu tu bola nejaká zvláštna vec ktorej chakra bola tak neuveriteľná také niečo som ešte nevidel keď som trocha pretrávil všetky tie informácie rozbehol som sa smerom k budove Hokageho kde som narazil na jedného člena Anbu Hej ty kde je Hokage musím s ním hovoriť a takisto aj s mojím otcom povedal som k Anbuovi a pozrel sa na neho čakajúc odpoveď
Určite je tu viac tých bastardov ktovie či sú ešte v dedine ale nikdy nemôžeme vedieť musíme ich dostať. pomyslel som si a pozrel na Budovu Kageho
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 8:05 pm

Asuka Kazama


Jakmile ANBU domluvil jen jsem si povzdychla. ,,Člověk se fakt nedočká klidu!" Sykla jsem si pro sebe ale jak se zdálo nikam jsem až tak nespěchala.Moje nohy mě pomalu nesly pryč od toho místa kde jsem stála ještě před nějakou tou chvílí.K životu jsem se tak nějak probrala ve chvíli kdy do mě narazil nějaký shinobi co běžel kolem mě.Ihned jsem se zapotácela a začala padat.No naštěstí jsem se odrazila od rukou a dopadla bezpečně na nohy. ,,Dávej pozor!" houkla jsem po něm ale moje oči zaujal někdo jiný.Právě jiný mladík který cosi pronesl vůči jiným ANBU. Dneska jich je tu podezřele mnoho.Projelo mi hlavou a já se na toho kluka zaměřila.Zdálo se mi že má nějaký problém. Pomalu jsem došla k těm ANBU s kterými se bavil. ,,Taky bych ráda věděla kde je Kage.Je tu něco co by mi mohl vysvětlit!" oznámila jsem jim dosti pevně.Zjistit co se to děje mě stále ještě nepustilo a co z toho že mě jiní ANBU poslali trénovat.Osobně jsem byla dost rychlá i hbytá ale zároveň jsem toho všeho měla za jeden den tak akorát dost.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 8:16 pm

Shinichi Hyuuga
Začul som nejaký ženský hlas tak som sa otočil tým smerom bola to n ejaká baba ktorá tiež hľadala Hokageho No tak ten bude mať čo vysvetľovať nezávidím mu preletelo my hlavou ale potom sa moje myšlienky uberali iným smerom Kto to je ju som tu ešte nevidel csss je tu príliš mnoho neznámych ľudí . pozrel som na ňu a opýtal sa A ty si kto teba nepoznám . povedal som a zahľadel som sa na ňu vtedy som aktivoval Byakugan a okolo mojích levanduľovo bielych očí navrely žily Hmm čo si zač chcel by som vedieť či si tak tvrdo bojovala alebo je to všetka tvoja chakra díval som sa na ňu chvíľu zamyslene
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 8:27 pm

Asuka Kazama

Jakmile ten kluk promluvil a koukl se na mě nemohla jsem si nevšimnout jak se mu jeho oči doslova změnily.Trochu mě to fascinovalo ale můj výraz ve tváři to zanechalo naprosto klidný. A pak že já jsem divná.Co tohle je? Ptala jsem se v duchu.Ten kluk si mě podivně prohlížel. ,,Co je? Koukáš jako kdybych ti něco sebrala" zašklebila jsem se.Nějak jsem se neubránila této vtipné poznámce . ,,Mimochodem jsem měla dojem že pánové se představují první" povzdychla jsem si a koukla se kolem sebe.Celá vesnice mi připadala úplně jiná.Ať to už bylo z toho důvodu co se stalo nebo možná ta myšlenka co za obludu to létá kolem.Hokage nehokage,tohle je na mě trochu moc!
,,Ale dnešek není tak úplně normální takže formálnosti hodíme stranou.Asuka Kazama" představila jsem se mu a čekala jestli i z něj vypadne jméno.Jen jsem tak trochu doufala že i tenhle nepatří k těm co si mojí maličkost nějakým způsobem pamatovali z Akademie jako totální lamu na vše co se týkalo používání mojí chakry.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 8:34 pm

Shinichi Hyuuga
Pozrel som jej do očí a potom sa trocha zachmúril po tej poznámke že páni sa predstavujú prvý no akonáhle povedala svoje meno tak som Byakugan deaktivoval Asuka Kazama hmmm tak moment to meno mi je nejaké povedomé .. a už viem . No ja som Shinichi , Shinichi Hyuuga . No to máš pravdu dnešok je trocha absurdný. Inak ak som sa divne pozeral a bolo ti to nepríjemné tak sa ospravedlňujem vieš sila zvyku často čumím ako blbec neber to nejako zle som už taký no . dokončil som a usmial som sa
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 8:44 pm

Asuka Kazama

,,Hyuuga?" zopakovala jsem a snažila se vzpomenout co jsem vlastně o těhle lidech věděla.Vlastně ani nic moc protože se vždy tvářili jako podivíni ale teď jsem si byla doslova jistá že to bude mít něco společného s jejich očima.Ale i jeho jméno mi bylo nějak povědomé.,,Asi už vím kam tě zařadit" pousmála jsem se a koukla se na ANBU s trochu vyčítavým pohledem. ,,Tak kde je ten Kage?!" sykla jsem trochu nepříčetně.Mohlo to vypadat že jsem psychycky labilní ale za ten den jsem toho měla plné zuby.Skoro mě zabili a pak jsem se musela tahat s člověkem kterej mi zmizel před očima bez jakékoliv odpovědi.Mojenálada byla tak vybroušená že by nebylo dobré se s někým pustit do boje.
Kontroluj své pohyby.To mi říkal dědeček docela často a já se jej snažila poslouchat.
,,A nechci slyšet že nemá čas.Má co vysvětlovat." dodala jsem ale koutkem oka jsem stále pozorovala toho kluka.Snad to byl jen pouhý zvyk abych si tak udržela na očích všechny blízké objekty.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 8:57 pm

[u]Anbu[/u

Anbu na vás len pozeral ako sa zhovárate. Anbu bol len začiatočník takže ešte moc toho veľa nevedel tak zo seba len vykoktal. Sh-Shinichi-kun? Tvoj otec je hlava rodinu Hyuuga v-však? Hokage je zaneprázdnený návštevou.. tou návštevou je Akatsuki! Úprimne neviem čo sa tu deje.. nám bola udelená úloha len pohľadať všetkých genínov a oznámiť im aby trénovali a zajtra prišli do chunnínskej arény. Hokage chce vidieť mladých ninjov bojovať, chce vedieť akú ma silu Konoha.. Prosím choďte na tréningové pole, pošlem vám tam vašu senseiku. Oh áno.. na Hokage čaká ešte jedno dievča pred kage budovou, prosím vyzdvihnite ju a zoberte ju zo sebou. Je to žiakyna 7meho Hokageho.. Odkážte jej toto čo som vám povedal. Hodil som na zem dýmovnicu a zmizol som.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 9:04 pm

Shinichi Hyuuga
Skočil som po tom Anbuovi do mraku no minul som ho padol som a päsťou som vrazil do zeme tak že sa zaprášilo Príslušníčka najstaršieho remesla prečo nikdy neodpovedia na to čo sa ich človek pýta musím ho násjť musím ale kde ....... povedal som si viac menej pre seba keď som tam kľačal Ak sa mu niečo stane bude to moja vina ale čo bude horšie tak ja budem musieť ,,,,,aaargghhhhh musím ho nájsť skôr ako tý bastardi zamyslel som sa
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 9:19 pm

Asuka Kazama

,,Eh?" vypadlo jen ze mě chabě když jsem viděla kouř který zůstal po tom ANBU.To siděláte srandu.Mám na čele ceduli ignorujte mě?! Zaslechla jsem svůj vnitřní hlas.Moje oči se podívali na Hyuugu.Trochu jsem si protáhla ruce a na malinkou chvíli zavřela oči.Přeci jen únava se na mě začínala podepisovat.,,A tohle mají být elitní jednotky" utrousila jsem a čupla si.,,Bylo by fajn zjistit co se to tu děje.Všichni jsou víc nervní než jindy.Nemluvě o tom že to co Kage udělal byl už vrchol." Tohle jsem si řekla spíše pro sebe.No nějak jsem si neuvědomila že jsem to řekla tak nahlas aby to slyšel i on.ALe podle toho jak vypadalo naše seznámení jsem typovala že o mě něco málo ví.
Chvíli po tom co jsem čupěla jsem se koukala kolem sebe po zemi jestli něco neuvidím.Tušila jsem že tihle ANBU v tom svým mizení mají nějakej trik.A Jít na trénink byla jedna z posledních věcí které jsem chtěla udělat.
,,Není ti něco? Vypadáš,tak něj....uhm....asi mi do toho nic není.Ale mohu nějak pomoci?" optala jsem se Hyuugi po malé chvíli co ho moje oči opětovně sledovaly.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Strašidlo
Nukenin
Nukenin



Počet príspevkov : 187
Join date : 31.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 9:39 pm

Sania Senju

Nemohlo jej ujsť, že sa jedna baba a jeden chlap zhovárajú s tým pribrzdeným ANBU. Nepočuje, čo hovoria, lebo je všade poriadny hluk, ale vidí, že tí dvaja sú nahnevaní, tak si povedala Možno tiež hľadajú toho dementa, čo si tam váľa v kancli šunky a ostatních nechá robiť spinavú robotu. 3tvornožky tam priskočí a zruší jutsu. Postaví sa na dve, vystrie sa a čaká, kím sa ku nej niekto ozve. A ak sa neozve, tak aspoň zistí, o čom je reč a spýta sa ona. Zatiaľ je ticho, avšak postavila sa do skupinky dvoch zrejme geninov na miesto ANBU, ktorý pred chvíľkou zdrhol ako taký prašivý pes..
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 9:49 pm

Shinichi Hyuuga
Postavil som sa a oprášil som sa nasucho som preglgol a potom som povedal Nie to je v poriadku len som potreboval niečo oznámiť ale veď vlastne oni sú tý najsilnejší z nášho klanu takže si s tým určite poradia dokončil som a vykročil Tak čo nájdeme tú babu čo o nej hovoril ten ignorant ? alebo tu chceš len tak stáť ? opýtal som sa a pomaly som cúval tak že som stále pozeral na Asuku s otázkou v tvári Som zvedavý čo chú od nás v tej aréne sakra nemajú nič lepšie na práci len vymýšľať blbosti aarghhh ako som tak cúval zrazu som do niekoho vrazil a padol som priamo na ňu ( Sania) Ktorý idiot nevie kam sa má postaviť zakričal som keď som padal no našťastie ja som padol na mäkké a hneď som sa postavil Ty si vieš fakt vybrať super miesto na zavadzanie len čo je pravda zavrčal som na dotyčnú osobu dosť nepríjemne
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 9:56 pm

Asuka Kazama

Koukala jsem se na Hyuugu jak couve.Chtěla jsem jej nějak upozornit ale když on prostě nemlčel abych se ke slovu mohla dostat.A tak jsem viděla jak narazil do nějaké dívky.Podle toho jak vypadala a nebo spíše jak se tvářila jsem typla že tohle je osoba kterou jsme měli vzít s sebou.,,Nech mě hádat.Ten idiot bude člověk kterého hledáme" prohodila jsem s jistým zamyšlením ale pak jsem se trochu usmála. ,,Všichni jsou dost nervní.Co se takhle trochu uklidnit?" požádala jsem jej a chtěla jen vědět jestli souhlasí či nikoliv.Spravila jsem si chrániče na rukou a pro sebe zakroutila hlavou.
,,Jak se jmenuješ?" optala jsem se té dívky a naklonila trochu hlavu na stranu.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Strašidlo
Nukenin
Nukenin



Počet príspevkov : 187
Join date : 31.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptySo august 04, 2012 10:04 pm

Sania Senju

Ten chalan s dutými očami do mňa vrazil. Zrejme nejaký Hyuuga. Pamätám si na ten klan, keď ma v Senju učili o ostatných klanoch. "Na to, že máš takmer 360 stupňové zorné pole si dosť neschopný" Zasičím naňho a vstávam z popod tohto snáď 100 kilového ťarbáka, čo si nevie ustrážiť ani to, kam stúpe. Oprášim sa, keď počujem, ako si o mňa otiera ústa tá baba. "Kto sa pýta? A prečo ma hľadáte?" Až priveľmi slušne, ale preda dosť chladne jej odpovedám, keďže sa mi zdá, že tá babizňa nehovorí provokatívnym tónom. Ale kebyže nie sme v tejto situácií, tak by som taká slušná nebola. ...Neviem, čo sa tu deje, neviem, kto sú títo dvaja, neviem, prečo ma hľadajú. Nechápem, prečo ten idiot Hokage nevylezie z diery. Som poriadne nervózna, lebo technicky vzaté, neviem absolútne nič. Iba to, že sa táto prekliata dedina vznáša, niekde na oblohe je niečo také mocné, že sa mi z toho obracia žalúdok, že členovia môjho klanu tu to držia pokope, moji rodičia sú možno v ohrození života a ja som úplne mimo vec! Mala som ísť za Hokage! Ale teraz? Je mi z toho všetkého nanič! Všetko ma serie! A ľudí naokolo ani nepoznám! Kedy toto skončí?!
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Left_bar_bleue0/1000000Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. EmptyNe august 05, 2012 5:35 pm

Tsukia Mia

Objevila se na větvi jednoho ze stromů (který tam určitě je, protože jestli ne, tak mi ho tam osobně postavil Hokage, že Miši?). Rozhlédla se okolo, konkrétně na skupinu jediných osob, které v okolí cítila. ,,Cože máme vlastně dělat?" povzdechla si. ,,Najít několik Geninů a naučit je každého techniku, kvůli turnaji. Neboj, jména si pamatuju." ,,To je super." promnula si levé oko, které narozdíl od pravého bylo rudé. ,,Tak fajn..." seskočila ze stromů. Doufala, že jsou ti Genini aspoň na tolik inteligentí, že si všimnou její přítomnosti. Pro jistotu si ještě odkašlala. ,,Co jsou teda zač?" ,,Kazama, podle informací dobrá v Taijutsu, jeden Hyuuga a Sania, potomek klanu Senju." ,,To nejsou zrovna dobré zprávy."
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. Empty

Návrat hore Goto down
 
Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: