Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.

Goto down 
+3
DarkLezdgar
Riko
Mizuki
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptySo júl 28, 2012 6:11 pm

First topic message reminder :



Počasie sa zase zhoršovalo.. fúkal vietor a oblaky menili oblohu na bojové pole..Domy horeli..ľudia plakali.. hľadali svoje deti v kôpkach mŕtvol. Každý mal v srdci žiaľ, všetci chceli aby sa toto utrpenie skončilo.Prečo mali umrieť ich deti? Prečo ich Hokage nedokázal ochrániť? Všetci pochybovali o ich bezpečí.. veď sa z Konohy stalo len akési diktátorské bojisko. Ninjovia prišli, zabili a odišli, potom došli akýsi muži v čiernom ktorý pobrali svedkov a tých už nikto nikdy nevidel.. Konoha prežila ďalší útok banditov, už to bol tretí za tento mesiac. Útoky stupňovali a tým aj stúpali obete... Tento útok si vyžiadal životy veľa ninjov, dokonca aj pár životov mladých genínov ktorý sa nestihli stretnúť ani so svojimi senseimi. Hokageho toto ničilo, dedinu ktorú kedysi nenávidel musel teraz ochraňovať. Pozeral sa cez okno na tú hrôzu ktorá bola spôsobená ľudmi ako bol kedysi on. Hokage-sama! Zakričal a vbehol do budovy kageho istý ninja. Naši senzibilovia odhalili ďalší pripravovaný útok na Konohagakure no sato! Môže ich byť niečo cez stovky! Ale čo je ešte horšie.. niesu to banditi! Senzibilovia nedokážu zistiť odkiaľ pochádzajú no sú to ninjovia z nejakej dediny! Ďalší?! Nebolo už obetí dosť?! O toto sa postarám sám. Ninja prikývol a už bežal túto informáciu zdeliť ďalej. Kage kráčal po schodoch až nakoniec vyšiel na strechu kage budovy. V rukách sa mu leskol akýsi svitok. Lúskol prstami a vedľa neho sa objavila skupinka ninjov v čiernom hábite. Hokage sa ani neobzrel len povedal.. Nadišiel čas, viete čo máte robiť. Prikývli a zmizli. Kinjutsu : Kuchyotse no jutsu!



Zem sa začala triasť, oblaky stmavli.. Niečo zlého sa chcelo dostať na povrch. Kage mal len ruky v pečati a stále kričal. Nad Kage budovou sa objavila čierna guľa ktorá sa točila a požierala Hokageho chakru. Čím dlhšie to trvalo tým viacej jej pohltila, rástla a rástla. Konohu obkolesili Anbuovia s čiernymi plášťmi, neboli to anbuovia ale špeciálne jednotky Mizuki Yudasa. Okolo Konohy sa začala ničiť zem, strašné otresy ktoré spôsobali diery v zemi.. a potom to prišlo. Najprv jedna.. no potom aj druhá, tretia a štvrtá. Zo zeme vyrážali čierne chvosty ktoré pohybmi ničili všetko čo im stálo v ceste. Konohy sa ani nedotkli.. Hokage vyletel do vzduchu a ešte raz zakričal, nebol to normálny krik.. bol to mocný výkrik ktorý zastrašil každého protivníka.. po jeho kriku sa ale ozval ďalší krik.. bol to krik démona.. bol to taký hlučný a strašidelný krik že sa ho bál sám Kyuubi! Toto stvorenie sa malo zachvíľu dostať na povrch sveta.. Vystrel ruku na ľavú stranu a potom na pravú stranu. Po tomto čine začal stúpať.. a s ním začala vstúpať aj Konoha! Zdvíhali ju akési korene, nevyzeralo to ani ako koreň ale ani ako ruka alebo chvost.. bolo to niečo medzi týmito troma vecami. Celá dedina bola vo vzduchu. Držal ju tam pevný temný koreň. Na každom kraji Konohy stál ninja z klanu Senju. Začali skladať pečate a z trhlín dediny začali liezť korene ktoré sa stále rozvetvovávali a tým zväčšovali Konohu. Hokage opäť vystrel ruky a spravil otočku. Asi kilometer od nadvihnutej dediny začali vylietavať stĺpy ktoré sa po dokončení hneď spojili akousi sieťou. Potom sa Hokage pozrel na zem.. Na mieste kde kedysi ležala Konoha sa vytvorila veľká priekopa pod ktorou boli výbušné lístky a kopec iných pastí. Ďalej sa pozrel do oblakov. Guľa nad jeho hlavou vzlietla úplne k vesmíru a potom sa ozval výbuch.. Z výšky niečo padalo. Hokage sa naň pozrel a použil svoje očné doujutsu. Mocný král démonov! Syn božieho zla a temna.. dovoľ mi sa postarať o tvojho potomka! Ako Yudas ťa víťam po niekoľkých tisícročiach späť na svete ktorý ťa tak odriekol! Som posledný z môjho rodu.. ochráň posledného syna veľkej rodiny a posilni ma tvojou službou! V očiach sa hokagemu objavil pentagram, oko tento tlak veľmi zle zvládalo takže sa ihneď ponorilo do kaluži krvi. Hokage ťažko dýchal no neprestával. Letiaci predmet sa začal zväčšovať a naberať tvar a hmotnosť..

Spoiler:



Jeho rýchlosť sa zmenšovala až sa nakoniec zastavil vo vetri. Mraky boli jeho sluhovia takže mu zakrívali tvár a časť tela. Mladičký Yudas.. ďakujem ti že si ma oživil do tohto sveta.. môj otec trpel dosť dlho.. teraz je na čase aby trpelo ľudstvo. Máš pre mňa dar? Samozrejme.. odvetil Hokage a ukázal na miesto kde sa už zhromaždila armáda ktorá mala zaútočiť na Konohagakure no sato. Pekelné stvorenie zmizlo v mrakoch.. ozval sa už len krik nepriateľa. Nepriatelia poletovali a trpeli. Po chvíľke bolo všetkého koniec. Nad Konohou sa opäť objavil démon a spokojne vyletel do vzduchu. Konoha bola teraz nové mesto.. bola zo vzduchu chránená démonom, zo spodu pasťami a roklinou a tým že bola vo vzduchu. Nová epocha pre konohu práve teraz začala..


Po všetkých týchto otresoch a zmenách prostredia sa všetko upokojilo. Mladičký ninja ktorému v žilách prúdila krv rodu Yudas mohol cítiť že sa niečo deje.. niečo vážnejšie než kedy bolo. Tvoj útok na ninju bol silný, nedokázal sa mu uhnúť a tak si ho presekol, našťastie si mu nezasiahol srdce takže mal šancu na prežitie, no určite nebude dlho schopný boja. Tvoja sila narástla. Otrasy teba aj tvojho nového spoločníka zhodili na zem. Potom ste započuli ten veľký krik a uvideli tú veľkú lietajúcu príšeru. Boli ste ešte geníni takže bolo veľmi ťažké úhadnuť čo sa deje vo vašich hlávkach. Ale váš primárny cieľ bol ešte Takaru ktorý počas tejto "show" aj so svojimi falošnými Anbu zmizli. Akonáhle ste zistili čo sa deje tak sa na tomto mieste už začali zbiehať Anbuovia, najlepší čas odtiaľto vypadnúť. Bolo už na vás či spolu pôjdete alebo sa rozdelíte. No určite ste chceli zistiť čo sa to deje. Na inom bojisku zasa mal svoju prácu istý chlapec z klanu Hyuuga. Celá tento otres vás od seba odtrhol a obaja ste utiekli aby ste sa zachránili. Vezeň ktorého si mal popraviť utiekol takže si svoju misiu nesplnil.. no teraz to už nemalo význam. Bol si na hrane rozpadu.. blízko teba už nebolo nič, bol si v zlome ktorý sa dostal ako posledný do výšky.. takže si mohol vidieť ako bola celá armáda nepriateľa zničená tou príšerou. Ak si aktivoval svoj byakugan mohol si ucítiť aký silný prúd chakry mala, bola to nepredstaviteľná moc.. Nikto z dediny nebol tak silný, dokonca ani sám Hokage. Bola to príšera silou možno väčšou ako sám Kyuubi! Na inom mieste sa zasa pokúšalo isté dievča zistiť čo sa stalo s mužom ktorý ju ochránil za cenu svojho zdravia. Ako si následovala čiernych ninjov mohla si si všimnúť ako k nimi pribehol ďalší. Niečo pošepkal orlovy a potom všetci zmizli. Ryovo telo tam ostalo ležať. Po výkriku démona sa ryo ihneď prebudil a poobzeral sa okolo seba. Natiahol ruku aby sa postavil no nemal toľko síl. Nie.. Hokage-sama!..


Naposledy upravil Sydorain dňa Po september 17, 2012 4:33 pm, celkom upravené 5 krát.
Návrat hore Goto down

AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyNe august 05, 2012 5:41 pm

Rein / Asuka / Shinichi / Sania ---> https://tenshi.slovakforum.net/t13-topic
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyNe august 05, 2012 5:52 pm

Asuka Kazama

Nad tím co řekla ta holka jsem se jen zašklebila.Zjevně nepatřila k těm s kterými by se dalo snadno mluvit.To jsem si alespoň myslela.A tak jsem už raději nic neříkala.Zrovna jsem neměla náladu na dlouhosáhlé hádky které by nakonec stejně nikam nevedli.Ještě jednou jsem se koukla na Hyuugu a v hloubi duše se rozhodla raději odejít někam daleko od nich.Ani nevím proč ale vedle těch dvou jsem si připadala jako nikdo.Klan Hyuuga uměl neuvěřitelné techniky a ta holka se beztak taky mohla pochlubit několika perličkami.Ale já? Jen cvok s taijutsu co neumí udělat ani jeden bunshin.To je něco co člověka nutí se držet od všech trochu dál a jen je sledovat.
Když jsem však chtěla jít pryč všimla jsem si ženy která stála u nás a podivně na nás koukala.Hmmm,tohle bude náš sensei.O co? Nabídlo mi moje podvědomí a já se pro sebe ušklíbla.Jen trochu jsem sklopila hlavu na projev úcty které mě učili doma.Stále jsem nic neříkala jen jsem stála a koukala.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyNe august 05, 2012 8:29 pm

Shinichi Hyuuga
Zazrel som na tú drzú ehm opicu Wink a len som zamrmlal Ak si mysllíš že to používame stále tak si riadne vytrená ak by si na akadémii viac počúvala ako snívala možno by si pochopila že všetko niečo stojí potom som si ale všimol nejakú ženskú ako sa rozprávala sama zo sebou podišiel som k nej a pri tom som aktivoval Byakugan pozrel som na strom nad ňou a po okolí no nič som nevidel tak som ho zase deaktivoval Nieje tu nikto tak s kým to rozprávala ? Kto ste a čo niesu dobré správy a s kým to vlastne rozprávate Opýtal som sa a pozeral som na ňu trochu podozrievavo
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Nukenin
Nukenin



Počet príspevkov : 187
Join date : 31.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyNe august 05, 2012 10:33 pm

Sania Senju

Už otváram ústa, že chlapčisku odpyskujem, avšak len stíham sledovať, ako ten ťarbák uteká pár krokov mimo, ku nejakej ženskej. Prezriem si ju. Táto nevyzerá tak dementne, ako tento ťarbák. Avšak ako náhle počujem, ako tá baba trepe z cesty, tak už si vo svojom prvom dojme nie som taká istá. Fajn.. Ten Ťarbák sa jej spýtal všetko, čo potrebujeme vedieť, takže si vypočujem či tá Baba, ktorá je očividne staršia ako my trepne aj niečo k veci, po tomto "úžasnom" vstupe. Pomyslím si a pristúpim krok bližšie, ale dám si záležať na tom, aby som ani pri jednom zo zrejme rovesníkov nestála priveľmi blízko.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/1000000Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyNe august 05, 2012 10:40 pm

Mia Tsuki

Jako první si jí všimla Asuka, ale nic na to neřekla. Tak si ji Mia jen prohlédla a věnovala se dál. ,,A ten čtvrtý?" ,,Netuším." povzdechla si. Pak promluvil Hyuuga. Došla k němu, chytla ho za tváře a roztáhla mu je do strany. ,,Jmenuji se Mia Tsuki, dobré zprávy nejste vy a povídám si s kamarádem." usmála se na něj a pustila ho. Pak si jen tak narychlo prohlédla Saniu. ,,Takže na cvičiště? Ještě jiné rozkazy máme?" ,,Ne. Poslouchala jsi vůbec?" ,,Ne, na co." rozesmála se mávla na ně. Pak si je ještě všechny prohlédla, rudým okem, přes které se jí táhly jizvy. ,,Tak asi jdeme na cvičiště, mám za úkol vás každého něco naučit, aby jste byly připraveni na ten blbej turnaj Geninů či co to je."
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyPo august 06, 2012 7:50 am

Keigo Asanagi

Anbu sa na mňa tak čudne pozeral a čakal na moju odpoveď ale radšej aby som neprezredil že som tu trénoval s Kaguyom , som sa robil že som tú otázku nepočul. "Nepoviem mu o Kaguyovi to by sa len zhoršilo." "Prepáčte za moju opovážlivosť ale ja som vám povedal čo som tu robil. Prišiel som sa sem zotaviť s ťažkého boja." Odpovedal som mu . "A čo sa týka tých mŕtvych nezvestných o ktorých ste hovorili tak o tom ja nič neviem." Pozrel som sa na stromy nad seba. "Fúúúha to vážne vysoko , ešte že nás chytili." Zrazu ma zobral jeden s anbu na plecia a išli sme do konohy. Už som si myslel že to bude všetko v poriadku ale nebolo. Zničoho nič sa anbu zastavil a prenechal nás nejakému mužovi v čiernom. " Kdo ste ?! A prečo nás tu anbu nehali keď sme v takomto kritickom stave ?" Opýtal som sa ho dychtivým hlasom. Hneď ako pristúpil muž ku mne a položil mi prsty na čelo, nabral som neskutočnú silu. Sila sa mi zase vrátila. Potom spravil akúsy techniku a ja som omdlel.

Hneď ako som sa prebral na operačnom stole som mal chuť ich roztrrhať v zuboch. " Kde to som ? Čo sa to tu deje ?!" Zakričal som . Poobzeral som sa okolo seba. Všade boli nástroje na operáciu. Vyzerali dosť nebezpečne. Jednu ruku som mal pripútanú a druhú nie. Tou nepripútanou rukou som sa naťiahol pre skalpel ktorý ležal blízko mňa. Zobral som ho a prerezal som popruhy ktoré ma držali a rozbehol som sa ku otvoreným dverám. Zastavil som sa pri nich a schoval som sa pri stene. Vykukol som von a všimol som si dvoch doktorov ako sa na niečo smejú. "Musím sa odtiaľto dostať! " Vyskočil som s dverí a začal som robiť pečate. "Fuuton: Fuusajin" Všede som vytvoril prach. Bol cez celú chodbu . Rozbehol som sa pomedzi doktorov. V tom prachu ma nemohli vidieť. Už som bol pi východe. Utekal som ako sa len dalo. "Ešte kúsok." Rozrazil som dvere a nestíhal som sa čudovať.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyPo august 13, 2012 9:03 pm

Preskočím tento úsek pretože som bol týždeň mimo

Prešiel deň.. Bolo už predobedom. Zvony zvučali a ohlasovali začiatok turnaju.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyPo september 17, 2012 3:58 pm

Súboje genínov skončili a s nimi aj posledný test genínov. Mladí ninjovia mali teraz pred sebou konečne skutočnú misiu v ktorej pôjde o život. Hokage mal starostí už nad hlavu. No niečo sa blížilo.. niečo zlé, temné. V miestnosti kde bol Hokage aj s dvoma akatsuki členmi to zacítili tiež. Celá Konoha sa uchýlila do temnoty. Mraky sčierneli a obloha akoby stratila žiaru. Na vrchu veže sa zrazu objavil istý tieň..tieň osoby. Osoba začala skladať pečate.Nechť započne..! Akonáhle doskladal pečate tak z neba začali padať kvapky. Najprv to boli malé kvapky a potom väčšie a väčšie.. Po chvíľi sa to zmenilo na typický dážď. Dážď začal plniť roklinu pod Konohou. V takomto neprestajnom daždi sa v rokline po chvíli usadila voda a celá ňou bola zatečená.V budúcich dňoch Konohu nemalo svetlo vôbec osvietiť. Doba je zlá, vzťahy medzi dedinami niesu najlepšie a dokonca aj Akatsuki začalo viac navštevovať Konohagakure no sato. Niečo sa dialo, to bolo jasné, ale čo to už bola otázka. Jeden neznámy človek sedel v kresle a rozmýšlal. Premýšľal nad dedinou a premýšlal nad všetkým čo sa dialo a diať bude.Bol to muž staršieho veku, mal dlhú čiernu bradku a zvrásnenú tvár ktorá sa kryla maskou na ktorej bol had. Postavil sa a podišiel ku oknu, všimol si ako bola Hokage budova v plameňoch, no nič vážne sa nestalo. Ihneď dobehli jednotky v čiernych plášťoch a spolu s Mokutonom a Suitonom opäť postavili budovu. Vrátil sa späť a zavolal na sekretárku. Povolajte mi všetkých Genínov! Ona len prikývla a ihneď podala správu ďalej. Zatiaľ na uliciach začali rozhlasy zvolávať všetkých genínov aby sa dostavili do centra Konohy. Na mieste už boli jounini ktorý všetko kontrolovali a potom jeden človek v maske. Bol to ten starunký dedulo čo všetko toto zorganizoval. Stál tam a čakal na všetky tri tími. Pred ním boli ešte tri osoby zahalené v plášťoch. V tomto období bol skoro každý v plášti.
Návrat hore Goto down
štefy
Sannin
Sannin
štefy


Počet príspevkov : 114
Join date : 14.08.2012
Vek : 31

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyŠt september 20, 2012 10:06 pm

Takeshi


To jak se vesnice za posledních pár dní změnila bylo k nevíře. Stála nyní jako obrovský strom nad krajinou uprostřed jezera jenž vytvořil déšť. Všichni ninjové byly stále v pozoru a připraveni bojovat. Po ulicích jsem potkával jedno anbu za druhým. Dal se tu pohybovali však ještě jiné postavy. Byli v černých pláštích a chovali se jako duchové.
Domů mi přišla zpráva, že se mají dostavit veškeří geninové do centra konohy. Nevěděl jsem proč tam mám jít. Nejsem v žádném týmu. Přišel jsem teprve před pár dny. Hokage o mě nemůže snad ani vědět a přesto chce abych tam dorazil. Mam z toho smíšené pocity, ale to mam ostatně z celé konohy. To co se stalo s vesnicí je nad mé chápání. Tohle místo bylo vždy slunečné a teď tu stále prší a je zataženo. To bych přeci jen přijal, ale je tu ještě něco co mi nedá spát. Cítím tu něco strašlivého silného a zlého. Oblékl jsem se a vyrazil jsem do centra vesnice. Opět byli všude hlídky. Začalo pořádně pršet. Přehodil jsem přes sebe plášť a zrychlil jsem tempo. Lidé se báli. Cítili stejně jako já, že tu není něco v pořádku. Přestal jsem jim věnovat pozornost.
Když jsem došel do centra okamžitě mě zkontrolovala jounini a pustili mě dál. Stály tam skupiny geninů. Byli to tými. Že by se schylovalo k zkouškám chuunínů? Stál tam nějaký muž s maskou a na vše vrhal svůj pohled. V tom přišla jakási postava a všichni utichli.


Naposledy upravil chiyoko nara dňa St september 26, 2012 3:15 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyUt september 25, 2012 9:43 pm

Muž s maskou si ťa všimol ako prvého. Pozrel sa na teba a ukázal na teba rukou ať podídeš bližšie. Pustite ho šeptol strážcom a tí ťa ihneď pustili. Čakal až k nemu podídeš a potom sa na teba usmial, no stále mal na sebe masku. Povedz mi chlapče.. aké je tvoje meno a niečo o tvojich schopnostiach.

Sorry ale musím počkať na ostatných lebo post pre jedného nieje nič moc..
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/200Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/200)

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptySo september 29, 2012 8:07 pm

Keigo Asanagi

Hneď ako som dobojoval s Reinom som utekal ku budove hokageho ktorý nás dal zavolať. Utekal som dedinou tak rýchlo, ako som len vládal. Vietor fúkal a z neba padali kvapky dažďa. "Musím si pohnúť. Podľa výrazu v tváry jounina čo nám správu predával , sa deje niečo vážne." Pomyslel som si. Dorazil som ku budove a niečoho som si všimol. Budova bola nová a krásne čistá. "Čo sa to stalo z budovou ? Kedy ju stihli prerobiť ?" Pomyslel som si. Stál tam ďaľší genin presne ako ja a s ním tam stála akási postava v čiernom plášti z maskou. Prišiel som ku nim bližšie. "Dobrý deň...volám sa Keigo Asanagi a prišiel som sem na zavolanie Hokageho. Ako ste si mohli všimnúť som genin. Načo nás sem zavolal ?"
Návrat hore Goto down
štefy
Sannin
Sannin
štefy


Počet príspevkov : 114
Join date : 14.08.2012
Vek : 31

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyNe október 07, 2012 5:28 pm

Takeshi

"Zdravím vás pane," řekl jsem "jmenuji se Takeshi a pocházím z klanu Darumi. Jsem Genin a přišel jsem na toto místo na žádost Hokageho. Ten chlápek, ať už je kdokoliv, se mi nelíbí. Proč má na sobě masku?? Proč má na starosti tento sraz geninu?? V hlavě se mi motalo spousta otázek. V tom tam dorazil nějaký genin. Představil se jako Keigo Asanagi. Působil rošťáckým dojmen. Byl asi krátce po bitvě. Díky tomu, že používám echolokaci a díky tomu, že prší jsem mohl vidět veškeré detaily prostředí okolo sebe. Každá kapička při dopadu lehce zazvoní. Šlo na Keikovi vidět jak utržil pár ran a odřenin, které jsou velice čerstvé. Jeho srdce bilo zrychleně a i dech byl zrychlený. Nejspíš sem běžel. Pak jsem uvrhl svou pozornost na maskovaného muže. Na jeho postavě jsem poznal jak velice je starý. Divím se, že ještě nemá hůl. V tom začal ten maskovaný muž hovořit a já naslouchal velice bedlivě.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyPo október 08, 2012 7:24 pm

Shinichi Hyuuga
Dobehol som k centru ale tam som už nebežal kráčal som uvidel som toho chlapíka v maske a ešte niekoľko ľudí Neznášam masky sakra ale ako chceš Aktivoval som svoj Byakugan a pozrel som sa lepšie na toho muža jeho chakra bola veľká a podľa toho ako prúdila bol to dosť skúsený ninja potom som prešiel pohľadom týpka s ktorým práve rozprával a ešte jedného chalana preletel som si ešte okolie či už neprišiel Ken alebo Sania no nikde som ich nevidel tak som sa pozrel na strechu odkiaľ som odišiel /Ako som mohol čakať ešte stále tam . potom som deaktivoval svoj Byakugan a pristúpil dopredu bližšie k tým dvom a tomu týpkovi v maske
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyPo október 08, 2012 7:51 pm

Prechádzal som uličkami a blížil som sa k miestu, kde sme sa mali stretnúť so Shinichim. Rozmýšľal som, čo má asi za lubom, ale nenapadalo ma absolútne nič. Pohyboval som sa v tieni, na hlave som mal prehodenú kapucňu a pozeral som do zeme. Keď som už uvidel Shinichiho, tak som si taktiež všimol, že tam sú aj nejaký ďalší ľudia. Pomaly som sa presunul k nim, samozrejme som bol v tieni, a pozeral som na to, čo sa bude diať. Shinichi si určite veľmi ľahko všimne, že som tu. A dúfal som, že si to ostatný nevšimnú. Kto to je za týpkov a čo s nimi asi tak Shinichi chce? žeby sa proti nim, alebo niekomu z nich chystal bojovať? Pokladal som si v mysli otázky, na ktoré som si nevedel odpovedať. Pozoroval som ich a sledoval som všetky akcie tých ľudí, chcel som o nich zistiť všetko, čo sa dalo. Možno to bude zaujímavé...
Návrat hore Goto down
Strašidlo
Nukenin
Nukenin



Počet príspevkov : 187
Join date : 31.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyPo október 08, 2012 8:45 pm

Sania Senju

Znova mi zalarmovali klan. Niečo sa deje, Hokagemu horí posteľ.. teda, celá budova Hokage, a koho na to zavolajú? predsa Senju klan! Koho iného by otravovali? No nič. V poslednej dobe všade do boja chodím s rodičmi a potom sa od nich odpájam, lebo mám inú prácu, ako oni. Ani teraz to nie je inak. Je mi to stále trochu blbé, sa od nich odpájať práve vo chvíli, keď by sme mali byť všetci spolu, ale tak to už v rodine Senju chodí. Takpovediac si na to už pomaly zvykám. "Tak zatiaľ!" Poviem rodičom pomerne optimisticky.. teda, v zmysle "určite a vrátim!" a idem tam, kde ma volali. Trochu ma mrzí, keď vidím, ako ľudia z klanu robia nový dom pre Hokageho... kedy to budem vedieť aj ja? A pokračujem ďalej. Dorazím na miesto. Vidím tu mladého Hyuugu, ktorého krstné meno ešte ani neviem, potom týpka s tými nechutnými prstami a potom viacero cudzích ľudí. No... Kam sa postaviť? Samá "vyberaná" spoločnosť. Tak sa postavím kdesi vedľa Hyuugu, lebo toho aspoň ako-tak poznám.. aspoň z videnia.. ale ani nepozdravím a držím si odstup. V podstate sú to všetko pre mňa cudzí ľudia, Keď si všimnem toho človeka Zase v maske?? s hadom, hneď sa vo mne vynára spomienka s tým idiotom. Teda.. tento človek predomnou ešte nepovedal ani slovo, al už mi za to schovávanie si tváre klesol a 3 stupne dole.
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Left_bar_bleue0/1000000Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyPo október 08, 2012 10:06 pm

Yoko Nadare

Po dokončení tréninku opustila zříceniny sídla klanu a vydala se hledat Usagiho. Už určitě bylo po těch stupidních soubojích. Když zjistila, že dávno není na místě, vydala se po městě. Tipovala, že ho tam někde najde jak odpočívá nebo jen prostě přemýšlí nad životem. Někde na střeše, tipické pro něj. Proto na jednu vylezla a rozhlédla se okolo. ,,Kde by mohl být?"
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptySt október 10, 2012 3:18 pm

Námestie sa zhromažďovalo genínmi. Už tu boli skoro všetci. Postavil som sa a hlasito zatlieskal aby som upútal ich pozornosť. Vítam vás tu budúce sily Konohy. Moje meno je Atidake, som posledný člen bývalého Hokage snemu. Ostatný už tu niesu. Starám sa o všetky misie keď je Hokage odcestovaný. Áno počuli ste dobre Hokage sa tu práve nenachádza odišiel zbierať informácie. Keďže veľa z vás už je skúsených tak vám dáme vaše prvé misie. Ako viete Konoha bola pod častým útokom a doteraz nemá moc priateľské vzťahy medzi ostatnými dedinami. Poprosím aby sa všetci zoradili do svojho týmu. Ukázal na troch jouninoch.

Prvá bola Mia Tsuki Jinchuuriki Reibiho. Jej tým sa skladal z dvoch členov. Mia si sňala plášť a hlasno povedala. Keigo Asanagi a Asuka Kazama! Počkala až ste sa postavili do radu a potom sa pozrela na ďalšieho Jounina vedľa seba. Bol to ninja v bielom plášti. Aj on si dal dole plášť a bol to..

Druhý bol Ryo Gune, Ninja bez úrovne ktorý jediný využíva podstatu Koton. Jeho tým sa skladal z troch členov. Ken'ichi Tosurim Shinnichi Hyuuga, Takeshi Takisto počkal kým ste sa postavili za seba a potom ostal posledný jounin. Vyšiel pekne do stredu a sňal si kapucňu. Jeho maska však ostala na ňom.

Posledný bol neznámy ninja z jednotky Washi. Som váš nový sensei, keďže Hokage má dosť práce jeho úlohu ako senseia zaujmem ja. Moje meno pre váš tým je Shiro. Keďže ste elita Konožských genínov očakávam od vás len to najlepšie. Tento človek bol veľmi záhadný pretože ste mu v podstate videli len masku.

Takisto počkal a potom sa opäť hlavného slova ujal starec. Vaše misie budú následovné. Tým č. 4 pôjde na investigáciu do Iwagakure no sato. Naše vzťahy medzi nimi sú narušené preto vás tam posielame na získanie informácii. Nemusíte sa báť je s vami veľmi skúsený ninja ktorého sám vychvaľuje Hokage.
Tým č.5 pôjde ochraňovať diplomata do Sunagakure no sato. Náš mier s nimi je už skoro uzavrený, vy už len ustrážite aby sa nič nestalo a vzťah medzi týmito dedinami sa len polepšil.
A posledný tým č. 3 má tajnú misiu ktorú vám vysvetli váš sensei. Tak to je asi všetko, Oh na niečo by som zabudol.. Vytiahol tri svitky a dal ich všetkým jouninom. Keby sa niečo stalo použite ich.Tak to je všetko nejaké otázky?
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyŠt november 01, 2012 9:42 pm

Ninja

Bežal som a hľadal som hocikoho koho by som mohol stretnúť. Po ceste som narazil na genína ktorý bol z klanu Hyuuga. Pribehol som k nemu a začal som vydychovať. Koktal som a snažil som sa zo seba dostať. Mi-Mi-Misia! Hokage ma poslal..Bež..Bež Do Suny a zachráň tím 5! Nájdi si spoločníkov a bežte! Jeden z neúplných tímov by mal byť na západe konohy evakuovať civilov. Tvoj tímový parťák už na vás čaká. Budete štyria. Dal som mu do ruky svitok. Ak sa čokoľvek stane svolaj ma! Zamačkol som mu ho v ruke a nahodil som vážny výraz. Potom som odbehol preč ďalej brániť Konohu.
Návrat hore Goto down
Sadatake Arakida
Sannin
Sannin
Sadatake Arakida


Počet príspevkov : 388
Join date : 07.07.2012

Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 EmptyŠt november 01, 2012 9:55 pm

Shinichi Hyuuga
Pozrel som na Ninju a prikývol podišiel som ku Ken´ichimu Teraz y sa my zišla tvoja pomic. povedal som aktivoval som svoj Byakugan a začal som hľadať ten neúplný tým prehliadal západ keď som ich našiel ako kráčajú hore schodami. Rozbehol som sa Mám ich ideme.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.   Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov. - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Hlavný príbeh - Epocha 1. Treba silných ninjov.
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: