Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Ulice

Goto down 
+2
Mokuto
Riko
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Ulice   Ulice - Stránka 2 EmptyUt október 01, 2013 3:50 pm

First topic message reminder :

Ulice - Stránka 2 Village-1
Ulice jsou protkané obchody,malými náměstíčky ale i restauracemi a různými bary které jsou určené převážně pro dospělé. Po těchto ulicích se může člověk dostat prakticky na jakékoliv místo ve vesnici.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz

AutorSpráva
Kumori
Hráči
Hráči
Kumori


Počet príspevkov : 7
Join date : 03.07.2013

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 EmptySt november 27, 2013 10:58 pm

Kumori Toorima

Udivene som pozrel na týpka ktorého nepoznám ani po mene. "Hmm.. to znie ako dobrý plán. Mimochodom.. moje meno je Kumori.. Kumori Toorima." - dodal som. Poobzeral som sa okolo s nádejou že uvidím niečo prekvapivé no nič sa nestalo. Len nejaká skupina ľudí čo vykecávali o niečom čo sa z tejto dialky nedalo posúdiť. No zrejme to bolo vtipné kedže hneď potom sa začali smiať. Potom som mal v pláne ísť zaplatiť účet za jedlo ale bol som zvedavý či mi povie svoje meno alebo si ho nechá pre seba.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 EmptySo november 30, 2013 11:01 am

Mladík kývnul a pomalu dojedl svojí porci jídla, kterou si objednal. Netrvalo to nějak dlouho. Spíše by se dalo říct, že na to jak hltal, jako kdyby už dlouho nejdel, měl včechno v sobě docela rychle. Kde kdo by mu asi řekl, že nemá takhle spěchat s jídlem. Místy to i vypadalo jako kdyby se hodlal udusit, ale nic takového se naštěstní nestalo. "Hmmm Toorima...zajímavý jméno." Pronesl klidně a natáhl k němu ruku. "Já jsem Kokoro." Představil se mu i on. "Chceš abych ti tedy ukázal, kde se můžeš ubytovat? Nebo si to hodláš najít naprosto sám?" Optal se a jen vyčkával.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Kumori
Hráči
Hráči
Kumori


Počet príspevkov : 7
Join date : 03.07.2013

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 EmptySo november 30, 2013 4:49 pm

Kumori Toorima

Keď tak to jedlo hltal fakt som začínal mať pocit že ho budem musieť poslať alebo pri najhoršom prípade odniesť na ošetrovňu. No našťastie i keď podozrivo to rozchodil. "Takže Kokoro vravíš.." - dodal som a keď konečne prišla servírka tak som jej zaplatil účet. "No.. zrejme keď si už dojedol tak by sme mohli aj ísť.." - nedočkavo som naliehal a medzitým som sa už pripravoval na odchod. Nič zaujímavé totiž v tej reštaurácii už nebolo na výhľad.
Návrat hore Goto down
Weppo
Hráči
Hráči
Weppo


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.12.2013
Vek : 27
Bydlisko : Michalovce

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 EmptyNe január 26, 2014 10:49 pm

Kyoshi 

Tvrdo som dopadol na rovnú zem. Nohy sa mi podlomili a ja som spadol na všetky štyri. Ubohé. Začal som kráčať pomedzi bary,obchody a rôzne budovy. Blúdil som po celej dedine. Všetko som prekutral. No nič podobné knihovni som nenašiel. Ostávala už iba jedna budova, Veža Tsuki-kage. No tak to som dopadol, ešte niekde stretnem Naomi a tá ma zj*be a dotiahne naspäť do nemocnice. Dúfam že nie. Možno tu knižnica ani nieje. Argh, čo tam po tom, idem tam.
Návrat hore Goto down
Weppo
Hráči
Hráči
Weppo


Počet príspevkov : 29
Join date : 31.12.2013
Vek : 27
Bydlisko : Michalovce

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 EmptySt január 29, 2014 5:22 pm

Kyoshi

Keď som vyšiel vonku, tak som sa pozastavil. Mal by som sa asi ísť ospravedlniť Naomi, že som si len tak odskočil z nemocnice, určite ma tam už hľadajú. Pozrel som sa hore a videl som veľké otvorené okno. Kašlem na to idem cez okno, naspäť tými chodbami sa mi to nechce hľadať. A tak som sa prikrčil a z celej sily vyskočil. Vyletel som omnoho vyššie ako som plánoval, ale stihol som sa zachytiť na rám okna počas toho, ako som padal.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 EmptySo apríl 05, 2014 12:05 am

Takuya Chikori 


Kráčal som smerom do neznáma. Nezaujímalo ma kam alebo prečo idem. Dôležité bolo.. ísť. Záblesky spomienok a minulosti mi nedávali spávať. Prečo? Prečo práve teraz po toľkých mesiacoch sa mi zjavujú? Niektorí hovoria že sa s minulosťou nikdy nezmierili a prenasledovala ich až do ich posledného nadýchnutia. Ale u mňa by to malo byť predsa iné.. ja som nikdy nič ako city nemal. Cesta už nikam neviedla preto som vyskočil na najvyšší bod ulice a posadil sa. Predo mnou sa črtala krajina, bola to krajina ticha a smrti. Bol to svet, presne ten ktorý si pamätám. Svet plný zloby a nenávisti do ktorého som bol narodený. Hlava mi ťažká.. myšlienky slabli. Musel som ti spraviť.. tak prečo.. PREČO MI NEDÁTE POKOJA?! Zakričal som skôr pre seba. Pozrel som sa na svoju ruku, ruku posiatu kvapkami krvi. Nie však mojej krvi.. krvi mojich priateľov. Mužov a žien s ktorými som bojoval. Päsť som poriadne zovrel. Z prostredníka sa spustil malý prúd krvi. Tak predsa len sa ešte nezahojila.. Malinký íloví drak mi pristál na rameni. Ľahol si a sledoval oblohu. Vzduch zapáchal.. zapáchal železom a krvou. Veľká smrť sa tiahla na tento svet. Otázka ale je.. bude tu človeka ktorý ho tentokrát.. ubráni? Spýtal som sa otázku na ktorú mi už asi nikto neodpovie. 
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ulice - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ulice   Ulice - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ulice
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť-
Prejdi na: