Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Akademie

Goto down 
+2
DarkLezdgar
Riko
6 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Akademie   Akademie EmptyUt október 01, 2013 8:48 pm

Akademie Fantasy-village-227722
Každý shinobi,nebo jen ninja,či medik musel projít touto akademií.Prakticky jde o komplex několika budov z čehož má každá budova své označení. Nachází se v horském terénu který navazuje přímo na vesnici a to dává mladým studentům větší šanci uspět v pohybu a schopnostech spojené s touto krajinou.
.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyNe november 24, 2013 12:37 pm

Yachiru Kayoko

Už dlhšiu dobu kráčal Yachiru od budovy Kage smerom ku akadémií. Dostal za úlohu odniesť zvitok istému Jouninovi a to sa aj chystal splniť. Toto bola jeho prvá misia a on ju chcel splniť na sto percent. Už sa blížil ku akadémií keď pridal do kroku aby tam bol čo najskôr. O chvíľku stále pred budovou. Vošiel dnu a okamžite sa vydal hľadať onoho Jounina.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyNe november 24, 2013 6:38 pm

Nezdálo se, že by na Akademii ještě někdo byl, v tuto hodinu. Jen občas se něco ozvalo z nějakých dveří ale to se nedalo považovat za něčí přítomnost. No nakonec  se v dlouhé chodbě oběvil mladík, kterému mohlo být něco kolem dvaceti. Nesl si u sebe několik papírů a pár složek. Jeho obličej vypadal více než zamyšleně, jako kdyby se nad něčím skutečně moc soustředil.
"Ne, je to pitomost." Konstatoval si tiše pro sebe, aniž by si někoho všiml. Možná že byl nepozorný, ale byl to také jediný člověk, kterého tu bylo možné nyní potkat. A nezdálo se, že by se nějak zajímal o svoje okolí.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyNe november 24, 2013 9:56 pm

Yachiru Kayoko

Vošiel do budovy a poriadne sa porozhliadol navôkol seba. Stál pred dlhou chodbou od ktorej viedlo veľmi veľa dverí. Pozeral sa pred seba, no aj tak neustále nikoho nevidel. V tom ale spozornel a uvidel postavu mladého muža. Pomaličky kráčal ku nemu a dúfal, že si ho všimne aj bez toho aby musel prísť až ku nemu a vyrušiť ho aj jeho očividne dôležitej práce. Ten chlap sa mi zdá až moc nepozorný. Radšej sa mu predstavím ešte pred tým ako prídem ku nemu..aby si nemyslel že som nejaký votrelec. Pomyslel si Yachiru. Zastavil sa pár metrov pred ním a hlasne prehlásil. "Zdravím, volám sa Yachiru Kayoko. Hľadám Jounina menom Horoki Mizawa." Povedal odhodlane bez najmenšieho náznaku strachu alebo radosti z blížiaceho sa stretnutie z Yamamotom.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyPo november 25, 2013 12:05 am

Mladý muž, který stále pokračoval chodbou, nějakou dobu stále nereagoval i když bylo více než jasné, že jeho hlas musel slyšet. Teprve až po pár minutách zvedl svojí hlavu od jednoho papíru, v kterém evidentně něco pročítal, na což na něj i zaměřil svůj zrak. "Hmmm? Proč tolik křičíš?" Optal se skoro až nespokojeně. Jako kdyby mu vadilo že byl nějak vyrušen. Nakonec se ale trochu pousmál a zavřel složku, která na jeho rukou byla otevřená. "Jak že se to jmenuješ?" Optal se zdvořile znovu a prohlédl si jej. "Předpokládám, že ty nebudeš zdejší. Typoval...bych to na některou z minulých vesnic. Nejspíše Konoha, nebo se mýlím?" Uvažoval nahlas. Bylo otázkou jak na takovou dedukci vůbec přišel. Možná že nebyl tak nevšímavý, jak se mohlo na první pohled zdát. I když jeho první reakce nebyly zrovna extra ukázkové. Zatím se zdálo, že by nevěnoval ani moc pozornost k tomu, co měl slyšet dál. Nebo prostě jenom ignoroval ten fakt, že mladík stojící před ním, někoho hledá. Jsem to ale hlupák. Musím ještě připravit testy. Ach...jeden by čekal, že při této práci, bude mít člověk na chvilku klid. Projelo mi hlavou mezi tím, co si stále prohléžel mladíka. Jednou rukou, si poupravil svoje brýle na nose.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyPo november 25, 2013 4:44 pm

Yachiru Kayoko

Čakal na odpoveď od toho chlapa pričom sa na neho stále pozeral. Neodbočil pohľadom, ani sa o to nepokúšal. "Prepáčte, nemal som tak zakričať." Uklonil sa na znak ospravedlnenia. Znovu sa vystrel  a chcel už povedať pravý dôvod prečo prišiel keď ho ale prerušili ďalšie otázky toho chlapa. "Ehm, ano..pochádzam z Konohy." Povedal s hrdosťou vo svojou srdci. Aj keď teraz bol shinobim v inej dedine, Konoha bola u neho na prvom mieste. Konečne mal možnosť povedať čo má na srdci a čo vlastne potrebuje, pozrel sa na toho chlapa a vtedy ho to už prestalo baviť. Ten chlap ho úplne ignoroval. Yachiru sa na neho stále pozeral a on aj keď na neho hľadel bol mysľou úplne inde. Yachiru bol ešte stále od neho pár metrov keď v tom sa rozbehol a zmizol. Všetko sa stalo veľmi rýchlo. Yachiru sa objavil skoro pred ním. Stál síce už omnoho bližšie no ešte stále dosť ďaleko nato aby stihol zareagovať keby sa náhodou ten chlap o niečo pokúsil. Keď bol ešte Yachiru v Konohagakure no Sato, bol známy svojimi bleskurýchlymi pohybmi no predovšetkým svojou rýchlosťou. "Nemám rád keď ma niekto ignoruje. Priniesol som správu od Tsukikage-sama. Ste Horoki Mizawa aleb nie?" Opýtal sa ho ešte stále veľmi pokojným hlasom. "Očividne toho máte ešte veľa na práci a ja vás vážne nechcem otravovať, no tak isto aj ja mám misiu ktorú musím splniť a nechcem pritom stráviť celý deň." Oznámil mu.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyPo november 25, 2013 5:00 pm

"A já pro změnu nemám rád, když tu někdo křičí, na což se začne chovat jako hlupák který má potřebu se předvádět. Viděl jsem zatím dost na to, aby mě tohle nepřekvapilo, mladý muži. Trocha skromnosti a hlavně trpělivosti by Vám rozhodně neuškodila. Pokud tu ovšem chcete být." pronesl muž dlouze, zatímco si znovu poupravil svoje brýle, jako kdyby to bylo nějak důležité. Nastala trochu delší odmlka. Muž se stále tvářil jako kdyby byl duchem nepřítomný. Jako kdyby jej tohle chování ani náhodou nerozhodilo. Jako sensei musel být už zvyklí na podobné chování. No jak se zdálo, nenechával si to tak líbit. Měl rád svůj pořádek.
"Takže, dostaňme se k tomu proč jsi tu. Ano, jsem Horoki Mizawa, tak tedy ukaž co neseš za zprávu."Hlesl a nastavil svojí ruku jeho směrem aby mu mohl dát to, co mu donesl.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyPo november 25, 2013 9:50 pm

Yachiru Kayoko

Stál pred tým chlapom a pozeral sa na neho veľmi odhodlane. V tvári mal neutrálny výraz bez náznaku akejkoľvek emócie. Vedel že toho chlapa jeho rýchlosť neprekvapí. Aj keď je to na genina úctyhodné dosiahnuť niečo také, ten chlap musel vidieť veci o ktorých sa Yachirovi ani nesnívalo. Nad jeho slovami sa len pousmial a nakoniec mu podal ten zvitok. Uklonil sa a čakal čo mu nato ten chlap povie.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyPo november 25, 2013 10:11 pm

Muž se na chvíli začetl do svitku, ktelrý mu byl předán mladíkem, který stál před jeho očima. No po malé chvilce se zdálo, že se spíš mračí, a že se mu zpráva uvnitř ani trochu nelíbí. "Ta ženská si ze mě dělá srandu ne?!" Vyjelo z něj udiveně a snažil se to přečíst celé znovu. Avšak i když to udělal, musel se několikrát z hluboka nadechnout aby to celé strávil. "Jako kdybych neměl svých problémů dost! Ještě tohle!" Sykl si pro sebe. "Kdo je vůbec ten Yamamoto?" Hlesl trochu poraženě a promnul si svoje čelo. "Jak mám dělat senseie někomu, koho jsem v životě neviděl. Tohle je snad zlý sen." Dokončil nostalgicky a zadíval se na mladíka před sebou.
"Ty toho kluka nejspíše neznáš že ano? Nějaký Yamamoto a jeho...uhm...kamarád?" pokrčil rameny. No bylo jasné že toho dotyčeného bude muset najít i přes svojí práci.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyPo november 25, 2013 11:03 pm

Yachiru Kayoko

Zasmial sa keď sa dopočul čo bolo v tom zvitku. "Áno, poznám ho. Takže takto to bude. V tom príprade vás rád spoznávam, sensei." Zasmial sa znovu. Prehrabol si svoje vlasy a ešte raz sa pozrel na toho chlapa. "Yamamota poznám až moc dobre a ten jeho kamarát som ja." Povedal z nadšeným výrazom na tvári. "Podľa vašeho tónu hlasu usudzujem že toho máte naozaj veľmi veľa. Nechajte toto hľadanie po vašom novom študentovi na mne. Nájdem ho a privediem sem." Povedal dúfajúc že mu to povolí. Pozeral sa na neho a usmieval sa. "Pred tým ako som bol vyslaný sem, som osobne bol za Tsukikage-sama a požiadal som ju o to aby som mohol byť s Yamamotom v týme. Keďže sme už spolu raz v týme boli a musím podotknúť že všetky misie ktoré sme dostali boli splnené dôkladne a načas, bol to asi najrozumnejší nápad po tom ako som musel odísť z tej pustatiny čo zostala po Konohe." Opäť sa mu na tvári objavil neutrálny pohľad. Aj keď mu Konoha chýbala a spravil by všetko preto aby bola znovu vybudovaná, nechcel dať najavo svoje pocity.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyUt november 26, 2013 9:53 pm

Muž se ještě jednou zamračil. No nezdálo by se že by s tím mohl něco udělat a tak nezvývalo nic jiného, než se s něčím takovým naprosto smířit." Dobrá,dobrá. Jakmile jej najdeš, dostavte se oba sem. Někde mě tu najdete, alespoň mohu dodělat to, co potřebuji." Oznámil s kývnutím hlavy a potom se už jenom rozešel přesně tam, kam měl namířeno prvně. Stále přemýšlel, no za chůze si pro sebe i něco mrmlal.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyUt november 26, 2013 10:12 pm

Yachiru Kayoko

Usmial sa a uklonil sa. "Rozumiem." Povedal z nadšením že konečne môže ísť hľadať Yamamota. Otočil sa a rozbehol sa ku východu. Konečne prišiel ten čas kedy sa opäť stretneme, kamarát. Prebehlo mu hlavou pritom ako utekal. Vybehol von z budovy ako zmyslov zbavený a mieril si to priamo späť do dediny. Na jeho tvári bolo už od začiatku poznať radosť. Bežal čoraz rýchlejšie aby tam bol čo najskôr. Po chvíľke sa zastavil a poškriabal sa vo vlasoch. Teraz ma napadlo, kde sa môže vôbec nachádzať? Tsukigakure no Sato je pomerne taká istá veľká ako Konoha. Budem ho hľadať minimálne celý deň. Pomyslel si pričom nahodil zamyslený pohľad. Premýšľaj, premýšľaj. Kde by tam mohol byť taký hyperaktívny človek ako je Yamamoto? Na chvíľu nastalo ticho v jeho hlavne keď konečne uvidel malý záblesk svetla. Už viem, bude na cvičisku. Tak isto ako v Konohe, aj tu podľa mňa trávi svoj voľný čas trénovaním a zdokonaľovaním svojich jutsu. Zasmial sa v duchu a rozbehol sa priamo na cvičisko. (presun)
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyŠt november 28, 2013 6:56 pm

Yachiru Kayoko

A bolo to tu. Cesta späť do Akadémie, no už teraz v sprievode Yamamota a Yukidoriho. Kráčal pomalým krokom a užíval si prírodu. "Nemáme sa moc kam ponáhľať, náš sensei si ešte musí niečo dorobiť. Teda...aspoň to tak hovoril." Zasmial sa. "No aj keď máme čas, nemusíme sa túlať neznámo kde nie?" Usmial sa Yachiru veľmi priateľsky a pozrel sa na Yamamota. "Keď už som teda začal s tou Konohou, nevieš kde by mohli byť ostatný z nášho týmu? Nikumi, ten Nara..hocikto. Alebo aspoň niekto z geninou čo boli taktiež v Konohe." Opýtal sa Yachiru veľmi odmerane. Téma Konoha bola pre neho a určite ajpre Yamamota a Yukidoriho veľmi citlivá a preto nechcel vyvolať zlú náladu. Konohu miloval nadovšetko, jej strata mu spravila takú veľkú dieru do srdca že už ju asi nič nezaplní. Jediné čo mu teraz ostáva je nájsť ešte aspoň zopár svojich starých priateľov a ochrániť ich až do kým si ho nevezme smrť.
Návrat hore Goto down
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyNe december 01, 2013 8:53 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori


 "Bohužiaľ, neviem o nikom. Neviem ani, či sme nezostali už len my traja. Ale snáď nie." sledoval som jeho smutný pohľad. "Ale no tak, snáď sa tu všetci teraz nezložíme, priatelia." ozval sa Yukidori. Ale mal pravdu. Tie EMO chvíľky ma už dávno prešli. Na druhej srane som si bol na 100% istý, že ešte niekto okrem nás zostal. Ale teraz bolo jediné, čo som mohol robiť jednoducho čakať. "Na druhej strane, kde je asi teraz Asuka?" pomyslel som si. Kde sú všetci? Veď nie každý Genin bol vo vojne. Vlastne skoro žiadny. Skoro ako pri Motaigakure. "Určite sa zachránili viacerí, len sú v iných dedinách..." prehlásil Yukidori po nejakej chvíli ticha.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyPo december 02, 2013 10:19 pm

Yachiru Kayoko

Počúval slová svojich priateľov a pomaličky sa začal usmievať. "Máte pravdu.." Usmial sa. "No myslím si, že už sme tu strávili dosť času. Je čas ísť za naším novým senseiom." Povedal pričom sa okamžite otočil a kráčal ku Akadémií. Po niekoľkých minútach stáli konečne pred vchodom. Yachiru vykročil ráznym krokom smerom nahor schodmi keď sa konečne objavil pred dverami dnu. Vyšiel a poobzeral sa.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyUt december 03, 2013 7:26 pm

Netrvalo to moc dlouho, co se z jedné z místnosti, která byla na konci dlouhé chodby, ozvala rána. Dveře se prudce rozešli a do zdi narazil svitek nemalých rozměrů. "Dělají si ze mě srandu?!" Pronesl naštvaný hlas. na nějakou chvíli se zase nic neozvalo než se na chodbě oběvil muž, kterého jeden z mladíků mohl poznat. Jednalo se o senseie. Když zvedl svitek, promnul si svoje čelo a koukl vaším směrem." No tak pojďte." pobídl je těsně před tím, než zase zmizel v místnosti.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyŠt december 05, 2013 7:13 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori


 Trocha som sa zľakol, ked som počul tú ranu. "Damane, čo to malo akože byť?" spýtal som sa sám pre seba. Z dverí sa vynorila akási nasr... nasrdená postava a vliekla obrovský zvitok. Pravdepodobne nejaké papierovačky pre Tsukikage-sama. Ale to ma až tak nezaujímalo. Prvý dojem z tohto nového senseia bol jednoznačný. Mrzút. Odkedy som v Tsukigakure, tak sa snažím uhédnuť klany, z ktorých náhodní shinobi pochádzajú. Tohoto by som odhadoval na klan Nara. Dal nám pokyn, aby sme išli za ním. Pozrel som sa na Yukidoriho. Ten len pokrčil nechápavo krídlami. Potom som sa pozrel na Yachiruho, prikývol som mu, hlboko som vzdychol a vykročil som smerom za nim.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyŠt december 05, 2013 8:14 pm

Yachiru Kayoko

Opäť sa ocitol na akadémií a len sa usmieval. Splnil svoju úlohu a priviedol svojho priateľa na stretnutie s novým senseiom. Odrazu sa z útrob tejto obrovskej budovy ozval buchot a treskot. Čo ten zase robí? Pomyslel si Yachiru s menším úsmevom a rukou položenou na tvári (facepalm). Pozeral sa smerom odkiaľ sa ozval ten rachot a potom sa len silno zasmial. Uvidel totižto ich senseia ako nadáva a niečo za sebou ťahá. Vyzeralo to ako veľký zvitok. "Prepáčte.." Povedal keď si všimol že ich sensei je naštvaný a ten jeho smiech by mu moc pri spoznávaní nepomohol. Keď na nich zavolal, len prikývol, opätoval Yamamotovi jeho pohľad a následoval ho.  
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyŠt december 05, 2013 9:25 pm

Horoki Mizawa

Jakmile se mi podařilo zalézt zpět, do mojí malé pracovny která sídlila tady na akademii, ještě jednou jsem se podíval na pololetní test dvou studentů. Měl jsem pocit, že ti dva z takových blbin už vyrosli ale asi jsem se mýlil. Místo toho aby listy vyplnili správnými odpověďmi nebo je nechali napokoji, protože beztak nevěděli nic, jenom je pomalovali nějakými trapárnami, které podle mě ani moc nebyli vtipné. Nebyl jsem slepý abych nepoznal, že se snažili napodobit mě. Asi jsem se nechal trochu více unést, když jsem hodil svitek přes celou místnost až na chodbu. Hlasitě jsem si povzdechl a zadíval se do strpu,zatímco jedna moje ruka sáhla po hrku v které byla tekutina, která měla jemně nazelenalou barvu. Chtěl jsem ty dva ještě trochu popohnat, abych tento den mohl ukončit a mohl si konečně odpočinout. Alespoň na chvíli, než bych je musel začít trénov at, ostatně jak se ode mě očekávalo. Avšak, co čert nechtěl. Na rameno mi někdo položil svojí dlaň. Možná, pro oba hochy díky mému výstupu, skoro až flegmaticky jsem se podíval na zahalenou osobu. Znal jsem lidi co se schovávali pod masky a nesli na sobě bílo-rudé oblečení. Vnitřně jsem byl překvapen, že právě tady stál jeden z členů elitních jednotek Kage. "Něco pro Vás mám Mizawa-sama" Pronesla ona osoba a já natáhl svojí ruku. Hned na to jsem držel malý svitek. "Vzkaz od Kage-sama." Slyšel jsem jenom tohle, než osoba zmizela, jako kdyby tu nikdy nestála. Tohle jejich mizení jsem měl rád ještě méně, než cokoliv jiného. Pomalu jsem tuto zprávu otevřel a trochu pozvedl svoje obočí. Změna v týmech? Co to má znamenat? Nemohou si v tom udělat pořádek? Vždycky se musí najít nějaké zmatky. Chmm, o tom klukovi jsem nikdy nesyšel. Nejspíš to bude jeden z těch, co přežil některou z velkých vesnic. Při této myšlence jsem se koukl na ty dva a ukázal jim aby se posadili. " Takže, co mi  sobě povíte?"
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyPi december 06, 2013 9:10 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori


 Mali sme povedať niečo o sebe. Ale čo som mohol povedať? To, že som prežil Motai aj Konohu? To, že som bol vo vojne? "Yamamoto Karuzo, pane. Konoha, medik, boj na malú vzdialenosť." povedal som mu a poklepal som si po štítku Konohy, ktorý som ešte stále mal nanitovaný na rukáve. A čo dalej? Skúsil som niečo, čo by senseia mohlo zaujímať. "Hebigan, hatsuda..." povedal som pokojne a pozrel sa Mizawovi-sama do oči. Myslel som si, že práve toto chcel vedieť. "Hebigan, kai!" povedal som rovnako pokojne a Hebigan sa deaktivoval. Ale samozrejme, že som nechcel nechávať všetku pozornosť len sebe. Pozrel som sa na Yachiruho, následne na senseia a dodal som: "A toto je Yachiru Kayoko. Boli sme spolu v týme už v Konohe." Pozrel som sa späť na Yachiruho, aby sa aj on nejak predviedol. Ale nechcel som ho nejak nútiť.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyPi december 06, 2013 10:53 pm

Yachiru Kayoko

Stál na tej dlhej chodbe spoločne s Yamamotom a Yukidorom a čakal čo sa bude diať ďalej. Hneď ako nás pozval do svojej pracovne, vykročil ráznym krokom smerom k nej a ku nemu. Pristúpil do miestnosti a poobzeral sa. Keď sa tam zjavil ten maskovaný shinobi, okamžite natiahol ruku po svojom meči. Nevytiahol ho, len chytil jeho rukoväť. Bol to reflex ktorý v sebe Yachiru nedokázal potlačiť. V okamihu keď si všimol že je to spojenec, ruku zo svojej zbrane stiahol. Sadol si a pozeral sa najprv na senseia a potom na Yamamota. Chvíľku tam len tak sedel a počúval čo vraví Yamamoto. Keď ho predstavil za neho, len sa na neho pozrel a na tvári sa mu objavil tak čudný výraz. Následne sa otočil späť na senseia. "Ako už povedal, moje meno je Yachiru Kayoko. Ale to už určite viete. Špecializujem sa na rýchlosť a skrývanie sa. Taktiež ako tu môj priateľ, aj ja som z Konohy. A som nato právom hrdý. Kedysi som patril do špeciálnej špionážnej jednotky Washi. Boli sme tajná skupina s jedným kapitánom, ktorá plnila rôzne rozkazy. Natom ale nieje nič zvláštne." Poškriabal sa po hlave a chvíľku rozmýšľal čo ešte povie. Bolo mu úplne jedno či svojho nového senseia zaujme alebo nie. Povedal im, nech mu niečo o sebe povieme a to bolo to hlavné. "Ja si myslím, že to je tak všetko čo by som o sebe mohol povedať. Všetko ostatné je zbytočné." Podotkol a pozrel sa na Senseia. Takým niečo očakávajúcim pohľadom.


Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptySo december 07, 2013 4:42 pm

Horoki Mizawa

Jak jsem tam tak seděl a poslouchal ty dva, donutilo mě to vzpomenout si na můj tým. Byli těm dvoum tak moc podobní. To byl také jeden z faktů, které mě donutily se pousmát. "Někdy jsou dobré i zbytečnosti" Upozornil jsem a následně na to otevřel jednu složku. "Pěkně se nám to tu sešlo." Zkonstatoval jsem polohlasně a když jsem dopsal vše potřebné založil jsem si ruce na hrudi. "Takže, moje jméno je Horoki Mizawa. Dovedu ocenit snahu a doslova nesnáším křik a především výmluvy typu, že něco nejde. " Odmlčel jsem se. "Jak se tak na Vás dívám, už jste si něčím prošli což je jenom plus pro vás. Je mi jedno, kým jste byli v minulosti. U mě začínáte s čistým štítem." Upozornil jsem a trochu spiklenecky se pousmál. Následovalo kratší ticho ale nakonec jsem si odkašlala a zadíval se na dveře. "podle mích informací se k vám přidá ještě někdo. Ale to nechme na potom. Dám Vám na výběr, buď můžeme s tréninkem začít již dnes, nebo to posuneme na zítra.Rozhodnutí je na vás." Dodal jsem a jenom čekal na jejich odpovědi. Musel jsem si trochu ujasnit, že mít pod sebou opět nějakou partu děcek nebude zrovna snadné.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
YamamotoKaruzo
Hráči
Hráči
YamamotoKaruzo


Počet príspevkov : 93
Join date : 19.10.2012
Vek : 27

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptySo december 07, 2013 10:42 pm

Yamamoto Karuzo / Yukidori


 "Vlastne do Washi patril len on. Ja som stále obyčajný Genin." Pozrel som sa na Yachiruho. Nevedel som, čo chce povedať, no ja osobne by som počkal na toho posledného. Po chvílke ticha som povedal: "Môžeme vedieť o koho sa jedná?" Chvíľu som mal pocit, že som Yachiruovi skočil do reči. "Nechcem vyzerať ako lenivec, ale ja by som na neho počkal, aby mal za sebou tréning aj on, resp. ona. A čo myslíš ty, Yachiru-san?" znova som čakal na jeho reakciu.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Akademie Left_bar_bleue0/200Akademie Empty_bar_bleue  (0/200)

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptySo december 07, 2013 11:05 pm

Yachiru Kayoko

Pozorne počúval senseia a Yamamota, pričom sa len občas usmial. Bol už vyčerpaný zo všetkého toho chaosu a premiestňovania. Za pol roka bol už v druhej dedine a to ho znepokojovalo. Miestami bol až priam mimo, nesústredil sa a neustále niekde blúdil svojou mysľou. Pozeral sa von cez okno a nad niečím rozmýšľal. Téma Konoha a celkovo jeho život pred tým bola pre neho ešte veľmi čerstvá. Rany na srdci sa mu ešte stále nezahojili a možno sa ani nikdy nezahoja. Po chvíľke sa opäť pozrel na Horoki senseia a iba podotkol. "Súhlasím s Yamamotom. Nemá zmysel niečo z niečím začínať keď nie sme v plnom počte." Podotkol mierne smutným hlasom a opäť sa pozrel do okna. Ako keby ho tam niečo zaujímalo, no skôr to bol ako kedy únik pred realitou. Jeho myšlienky a utekali cez to okno do neznáma. Snažil sa opäť vrátiť do dobrej nálady a zabudnúť na tie muka a utrpenia ktoré sa stali posledné dni, mesiace. Daisuke, nedokázal som to. Neochránil som svoju dedinu tak ako som sľúbil. Aj keď som na novom mieste, nedokážem zabudnúť. Konoha bola pre mňa prioritou a ja som zradil. Seba, teba a taktiež vôľu mojich rodičov. Hanbím sa za seba... Behalo mu po mysli stále dokola a dokola.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie EmptyNe december 08, 2013 3:15 pm

Horoki Mizawa

Na malou chvíli jsem se ani nehnul. bylo o čem přemýšlet. Musel jsem zařídit ještě několik věcí, než se budu moci pustit do trénování téhle trojky. Byl jsem trochu zvědavý na toho třetího. V duchu jsem se jen tak od srdce zasmál a pak položil svoje dlaně na stůl. "Tak dobře. Jak chcete. Zítra vás očekávám na chvičišti. uvidíme co jste za materiál. " pronesl jsem poklidně a napil se z tekutiny, která ležela v hrnu na stole. "Ještě nějaké otázky, než odejdete?"
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Sponsored content





Akademie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akademie   Akademie Empty

Návrat hore Goto down
 
Akademie
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť-
Prejdi na: