Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Keigo Asanagi K.I.A

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Keigo Asanagi K.I.A Left_bar_bleue0/200Keigo Asanagi K.I.A Empty_bar_bleue  (0/200)

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyPo jún 25, 2012 9:08 am

Jméno a Přímení :
Keigo Asanagi

Věk :
14

Místo původu :
Konohagakure no Sato

Fóbie :
1. Pomalá a krutá smrť.
2. Z toho že nebudem schopný byť naďalej ninjom.

Hodnosť :
Genin

Pohlaví :
Muž

Sen :
1.Stať sa Jouninom.
2.Ochrániť každého aj za cenu svojho života.
3.Nájsť svojich rodičov.

Rodina :
Asanagi

Kekkei Genkai :
Nemám Kekkei Genkai

Štýl boja:

-Taijutsu: Veľmi často
-Ninjutsu: Veľmi často
-Genjutsu: Nepoužívam

Zbraň, vybavenie :
Dve Katany , ZVN , Fuuma Shuriken
[Only admins are allowed to see this image]

Schopnosti :
Rýchle reagovanie, Sila, Ovládanie chakry

Podstata :
Fuuton

Výzor :
Čierne krátke vlasy , modré oči , čierny plášť a previazané čelo čiernou šatkou.

Vlastnosti :
Milý, pomáhajúci, no proste opak brata.

Životopis postavy :
Prvé stretnutie so smrťou :
Žil som vo veľkej dedine uprostred lesa kde sídlil klan Asanagi. Narodil som sa dvom ninjom ktorý chceli aby bol zo mňa bol najlepší žiak v akadémí . Ako každému mladému chalanovi sa mi nechcelo učiť radšej som vždy bol vzadu za naším domom a trénoval som hádzanie kunaiom a shurikenom. Jedného dňa som sa vydal so svojím otcom a mamou na rybačku. Bol som veľmi šťastný pretože to bolo prvý krát. Keď sme sa vracali napadli nás banditi. Otec s mamou na mňa kričali nech utečiem že oni to zvládnu. Tak som sa rozbehol naspäť do dediny. Utekal som keď som si všimol že ma jeden z nich sleduje. Zišiel som z cesty dúfajúc že sa ho zbavím. Ale nepodarilo sa mi to . Bežal som cez les keď sa predomnou zrazu objavila priekopa. Bandita ma dobehol a snažil sa ma zhodiť dolu. Zrazu sa mu šmykla noha a spadol dolu. ,,Musím sa vrátiť pre svojich rodičov nenechám ich tam.,, Povedal som si . Vrátil som sa späť ale po banditoch nebola ani stopa na zemi bol len veľký krvavý fľak, a rodičia nikde. Sľúbil som si že nájdem svojich rodičov.

Neznámy ninja z Konohy:
Na mojej ceste v hľadaní rodičov som vždy narazil na nejaký problém. No ale teraz to nebol len taký obyčajný problém. Kráčal som po lúke , unavený, dehydrovaný a vysílený s dlhých dní utrpenia a smútku. Zastavil som sa pozrel som sa do neba. Zrazu sa mi zatočila hlava spadol som na zem. Ufff... už nevládzem . Toto je asi môj koniec. Povedal som si. Slnko mi svietilo do očí keď zrazu sa nadomnou objavil nejaký tieň , postavu mal vypracovanú a stál vzpriamene. Obzrel som sa vedľa seba a všimol som si nejakého chlapa. Okamžite som sa postavil a z posledných síl som od neho odskočil. Počkaj ja ti neublížim. Povedal mi s úsmevom na tváry. Kdo si a čo odomňa chceš ? Odpovedal som mu. Na mene nezáleží . Som ninja s konohy. Akurát som išiel späť do dediny keď som si ťa všimol ako ležíš na zemi.
Ahoj , ja som Asanagi...Keigo Asanagi. Vidím že si smädný chceš trošku vody ? Ešte by som nejakú trošku mal mať. Jasné!! odpovedal som mu s nadšením. Podal mi vodu . Napil som sa a oddýchol som si . Aaaah to je super. Je to už dávno čo som mal naposledy takú dobrú vodu. Čo ťa sem privádza Keigo ? Hľadám svojich rodičov. Prepadli nás banditi keď sme sa vracali späť do našej dediny a od vtedy som ich nevidel. Ale je to jedna prekážka ktorú musím prekonať. Aká ? Opýtal sa s prekvapením. Aj keby som ich našiel nemám dosť síl nato aby som ich dokázal oslobodiť od banditov. Tak vieš čo , ja ťa budem trénovať aby si dokázal svojím rodičom pomôcť. To myslíš vážne ? Super. Ďakujem.

Príchod do Listovej dediny:
Podal som neznámemu ruku a odišiel som spolu sním do Listovej vesnice. Konečne sme dorazili do konohy . Konoha bola zcela zničená . Všetci ľudia pomáhala a opravovali budovi. Čo sa tu pre boha stalo ? Napadol nás jeden člen s Akatsuki. Volal sa Pein. Dobre sme tu , na tomto mieste budeme trénovať. Buď tu každý deň ráno. Ale ešte pred tým ako začneme ti musíme nájsť miesto na spanie. Dobre ideme. Prišli sme do akéhosi domčeku pri jazere. Tu budeš bývať. Jedlo si zožeň sám . Nájdi si robotu a potom budeš mať na jedlo. Ďakujem, za všetko. Usmial som sa . Nemáš začo. S prekvapením neznámy môj úsmev opetoval a odišiel. Vyšiel som s domčeka a išiel som do dediny , pohľadať si robotu. Vošiel som do obchodu s rámen . Dobrý deň nemali by ste pre mňa nejakú robotu ? Nemusíte mi platiť moja výplata bude že mi dáte tri krát denne najesť. Pán sa na mňa usmial a odpovedal mi. Jasné...začneš hneď . Dal som si na seba zásteru a začal som roznášať rámen hosťom. Akotak som pracoval zrazu prišiel môj tréner. Ahoj. Zakričal som. Áaaah Keigo ale si ma naľakal . Ty tu pracuješ ? Áno našiel som si robotu aby som mal čo jesť a aby som bol pripravený na náš tréning . Super. Tak sa maj a priprav sa na zajtra. Maj sa. Konečne som skončil . unavený som prišiel domov a ľahol som si do postele . Okamžite som zaspal.

Tvrdý tréning:
Zobudil som sa do krásneho rána. Obliekol som sa a išiel som na tréningové miesto. Kaguya tam už na mňa čakal. Pripravený ? Opýtal sa ma. Áno, poďme na to. Tréning sa začal. Trénoval som každý deň do kým som neodpadol od únavy. Po dvoch rokoch bol tréning u konca. Stal som sa ninju s Konohy. Bol som šťastný že je to zamnou. A bol som pripravený plniť všetky misie ktoré dostenem. Ale aj tak bolo mojou prioritou nájsť svojich rodičov.

Obrázok :
[Only admins are allowed to see this image]

Vztahy :
Ayuka Asanagi - mama
Hizashi Asanagi - otec

Techniky :
E-techniky
Bunshin no Jutsu - Technika klonování
Henge no Jutsu - Technika proměny
Kawarimi no Jutsu - Technika náhrady
Nawanuke no Jutsu - Technika úniku

C-techniky:
Fuuton Daitoppa - Uživateľ vystrelí z úst tlakovú vlnu plnú vetrom ktorá odveje všetko.


Naposledy upravil DarkLezdgar dňa St jún 27, 2012 6:58 pm, celkom upravené 9 krát.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyPo jún 25, 2012 5:57 pm

Tak sa mi to páči.. dobrý edit, normálna postava.. počkaj si na pravidlá a potom udelím povolenie Smile
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Keigo Asanagi K.I.A Left_bar_bleue0/200Keigo Asanagi K.I.A Empty_bar_bleue  (0/200)

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyUt jún 26, 2012 10:15 am

Dobre . Ďakujem Very Happy
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyUt jún 26, 2012 12:55 pm

zmeň si obrázok.. tento obrázok má usagin char. Toť vše a potom máš povolené Smile
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Keigo Asanagi K.I.A Left_bar_bleue0/1000000Keigo Asanagi K.I.A Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyUt jún 26, 2012 5:36 pm

A někdo hledí na to, že k povolení charu jsou nutní dva Kage? Já jen... K čemu je mu klan, který nemá KG? To už není klan, ale rodina, ne?
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyUt jún 26, 2012 5:50 pm

no vieš klan nemusí mať KG, môžu sa brať ako klan z toho dôvodu že žijú na určitom mieste a žijú ako klan.. Ale zase to neni až taký problém k nepovoleniu nie? Shocked
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Keigo Asanagi K.I.A Left_bar_bleue0/1000000Keigo Asanagi K.I.A Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyUt jún 26, 2012 5:53 pm

Nevidím důvod proč to nepřijmout... No fajn, v tom případě povolené, ale bych přece jen raději, kdyby jsi to uvedl jako rodinu, ne jako klan (však rodiny takhle v Narutovi fungovaly)
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Keigo Asanagi K.I.A Left_bar_bleue0/200Keigo Asanagi K.I.A Empty_bar_bleue  (0/200)

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyUt jún 26, 2012 8:27 pm

Jasné zmením obrázok a ten názov kde je klan mám prepísať na Rodina ?
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Keigo Asanagi K.I.A Left_bar_bleue0/1000000Keigo Asanagi K.I.A Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyUt jún 26, 2012 8:36 pm

Jo, tak nějak by to bylo nejlepší
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Keigo Asanagi K.I.A Left_bar_bleue0/200Keigo Asanagi K.I.A Empty_bar_bleue  (0/200)

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyUt jún 26, 2012 8:52 pm

Editnuté už je to v pohode ?
Návrat hore Goto down
Usagi-chan
Asistent Mizukiho
Asistent Mizukiho
Usagi-chan


Počet príspevkov : 935
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tamika Rihiko
Atai:
Keigo Asanagi K.I.A Left_bar_bleue0/1000000Keigo Asanagi K.I.A Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyUt jún 26, 2012 8:57 pm

Jop, už bez problémů ^^
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptyUt jún 26, 2012 9:09 pm

Rád by som upozornil že "pravá ruka Hokageho" má rovnaký obrázok ako tento char Smile
A len tak mimo to...Klan sa označuje skupina rodín používajúce rovnaké techniky, nemusia mať automaticky KG (príklad z Konohy Nara) ja len tak Smile
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Keigo Asanagi K.I.A Left_bar_bleue0/200Keigo Asanagi K.I.A Empty_bar_bleue  (0/200)

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptySt jún 27, 2012 7:07 am

To je už jedno a ten obrázok som už zmenil Smile
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A EmptySo august 04, 2012 12:24 am

Statistiky:

1.Mise :

D - 0
C - 1 Mierova cesta
B - 0
A - 0
S - 0

Zabitie Reina Samaru v aréne 1v1 24.9.2012

2.Techniky:

D:

C:
Akuma no henkan - Uživateľ ktorý je z klanu Yudas alebo má implantovanú DNA (keigo) dokáže chakru zmeniť na temnú a zmeniť ju na hmotnú takže zo začiatku získať väčšiu rýchlosť, silu a môžeš končatinu obaliť akousi vyrstvou temnej energie.


Smrť 10.12 Zabitý vyčerpaním a obetovaním v Sune.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Keigo Asanagi K.I.A Empty
OdoslaťPredmet: Re: Keigo Asanagi K.I.A   Keigo Asanagi K.I.A Empty

Návrat hore Goto down
 
Keigo Asanagi K.I.A
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Aréna 2.! Rein vs Keigo!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Charaktery-
Prejdi na: