Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Aréna 2.! Rein vs Keigo!

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty
OdoslaťPredmet: Aréna 2.! Rein vs Keigo!   Aréna 2.! Rein vs Keigo! EmptyPo august 13, 2012 9:05 pm

Váš súboj bol inakší než pre ostatných.. Miesto toho aby ste boli na výsluní slniečka a obdivovaní divákov vykrikovaných vaše mená ste boli úplne niekde inde. Hneď ráno si po vás prišli Anbu a zobrali vás na tajné miesto. Nikde tu nebolo slnko, len tmavé mraky ktoré sledovali váš budúci súboj. Prišli ste do akejsi arény v ktorej miesto divákov boli jednotky Anbu ktorý sledovali súboje "trestancov" Zaviedli vás do arény a odišli. Pred vami stál Kaguya Yudas. Mal masku no Keigo mohol cítiť že to bol on. Poobzeral si vás a potom podišiel ku Keigovi. Použij to len pri najnutnejšom prípade.. nechcem aby vedela poľka Konohy o tomto.. zašepkal mu to a potom sa pozrel na Reina. Pripravený? Začnite! Uskočil a váš súboj sa mohol začať!
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Aréna 2.! Rein vs Keigo! Left_bar_bleue0/200Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty_bar_bleue  (0/200)

Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 2.! Rein vs Keigo!   Aréna 2.! Rein vs Keigo! EmptyPi august 17, 2012 12:55 pm

Keigo Asanagi

Pozrel som sa na Kaguyu..."Neboj sa, nepoužij to kým nebudem na pokraji smrti." Pošepkal som mu. Pozrel som sa na Reina. "Si pripravený, alebo sa bojíš?" Zasmial som sa. Smial som sa ale v skutočnosti som bol myslou niekde úplne inde."Prečo sme tu a nie tam kde všetci ostatný?" Preblesklo mi myslou. Povzdychol som si. "Achh...nemám najmenšiu chuť bojovať. Radšej by som spal." Čupol som si a podoprel som si hlavu. Vyzeralo to že sa vzdávam ale naozaj som premýšlal ako to čo najrýchlejšie ukončiť. Mal som zatvorené oči a premýšlal som o stratégii. "Mám to." Postavil som sa. "Idem nato." Vytiahol som s púzdra Dýmovnicu. Hodil som ju na reina. Okamžite ho zakril dym. Rozbehol som sa po ňom. Zobral som do ruky jednu s mojich katán. Utekal som ku nemu najrýchlejšie ako sa dalo. Už som bol pri ňom a vtedy som vyskočil do vzduchu. Otočil som sa a letel som na neho dole hlavou a držal som pred sebou katanu. "Napichnem ho zhora." Vletel som obrovskou rýchlosťou do dymu.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 2.! Rein vs Keigo!   Aréna 2.! Rein vs Keigo! EmptyPo august 20, 2012 11:53 pm

Rein Samaru

Na jeho otazku som rýchlo odpovedal.Ano.No to už na mna letela dymovnica tak som odbehol nabok no nepozorovane aby ziskal trochu času.Stal tesne na boku dymu a on letel niekde do stredu čiže vlastne s mečom vrazi do hliny.Rein už odpredu premýšľal plan a potom ho napadol najrýchlejši plan aky mohol.Zautočil na neho z vrchu a letel tesne zaným a ešte vo vzduchu do neho kopol z boku no nevišlo mu to minul ho a preletel okolo neho mimo dymu a dopadol na zem no hned sa postavil na nohy a bol pripraveny na dalši utok.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Aréna 2.! Rein vs Keigo! Left_bar_bleue0/200Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty_bar_bleue  (0/200)

Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 2.! Rein vs Keigo!   Aréna 2.! Rein vs Keigo! EmptyUt august 21, 2012 12:34 pm

Keigo Asanagi

Letel som dole hlavou na Reina. Meč som mal vystretý pred sebou. Už som bol skoro pri ňom ale stala sa neočakávaná vec. Rein ma nemal šancu vidieť pretože bol obkolesený dymom. No on presne vedel že letím z hore a nejakým zvláštnzm spôsobom sa zrazu objavil zamnou. "Fúúú....ešte že je taký krepý a nedokázal ma trafiť." Zasmial som sa. "Už ho mám plné zuby, zabijem ho." Naštvane som sa pozeral na Reina. Vytiahol som tri shurikeny a hodil som ich na neho. "Pokial víde môj plán, tak by mal vyskočiť hore. A potom je môj." Pomyslel som si. "Nemáš proti mne šancu Rein, vzdal by som sa rovno a nemusíš byť zranení." Zakričal som .
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 2.! Rein vs Keigo!   Aréna 2.! Rein vs Keigo! EmptyUt august 21, 2012 4:18 pm

Rein Samaru

Shuriekenom sa vyhol tak že odskočil do boku pretože vedel že určite niečo chystá a hned sa postavil zo zeme.Hodil po nom tiež 3 skurikeny a rozbehol sa oblukom okolo neho.V behu vytiahol meč z puzdra ktore mal na chrbte a s mečom v ruke vyštartoval plnov rýchlosťou z boku s mečom namiereným na Keiga.Ked už bol asi iba pol metra od neho odskočil smerom dozadu a použil techniku Suiton:Mizu rappa a poslan na neho dosž veľku vlnu vody s dosť veľkou silou.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Aréna 2.! Rein vs Keigo! Left_bar_bleue0/200Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty_bar_bleue  (0/200)

Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 2.! Rein vs Keigo!   Aréna 2.! Rein vs Keigo! EmptyUt august 21, 2012 9:08 pm

Keigo Asanagi

Pozeral som sa na Reina ako beží okolo mňa. Zaútočil na mňa docela slušnou rýchlosťou a silou. Hneď ako som si všimol že na mňa letia aj shurikeny tak som sa uhol a pozrel som sa naspäť na Reina. Bol som prekvapený že keď už bol skoro pri mne tak odskočil a použil Ninjutsu. "Musím uznať Rein , že tá vlna je docela dobrá." povedal som. "Ale toto by nemalo byť problém preraziť. Fuuton Daitoppa." Vystrelil som oproti vlne tlakovú vlnu plnú vetrov.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 2.! Rein vs Keigo!   Aréna 2.! Rein vs Keigo! EmptySt august 22, 2012 12:46 pm

Rein Samaru

Tlakova vlna z jeho techniky rozprasila vodu okolo a tá ostriekala mna , Keiga a Toho dalšieho človeka.Pekne silná techniky.Dokonca sme sa osprchovali.Povedal a zasmial sa.Teraz bude mojou hlavnou zbranov moja rýchlost.Pomyslel si a poriadne uchopil meč a rozbehol sa na Keiga.Stale skakal menil smer robil falošné utoky aby ho zmiatol.Chcel sa s ným čo najdlhšie pohrať no nevedel ako dlho vydrží takto rýchlo behať a skakať.Sice mál dobru výdrž no pri takejto rýchlosti mu nestačila a začal spomaľovať čiže sa rozhodl pre utok.Keď bol za ným vyskočil do vzduchu a s mečom mu mieril rovno na rameno pretože keby to vyšlo nechcel ho zabiť.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Aréna 2.! Rein vs Keigo! Left_bar_bleue0/200Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty_bar_bleue  (0/200)

Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 2.! Rein vs Keigo!   Aréna 2.! Rein vs Keigo! EmptySt august 22, 2012 9:37 pm

Keigo Asanagi

Pozeral som sa na Reina ako kuje nejaký plán. Mno mýlil som sa, snažil sa ma zmiasť a potom na mňa zaútočil priamým útokom. "Prepáč Rein ale to sa ti nepodarí. Je čas to ukončiť." Uhol som sa Reinovmu útoku a uskočil som dozadu. Dal som ruky ku sebe a zakričal som."Akuma no Henkan." Moje telo pokrila temná chakra a vytvorila niečo ako štít. "A teraz naplno, už ma štve tvoja neschopnosť, niesi hodný dýchať ten istý vzduch ako shinobi tohoto sveta. Priprav sa na smrť." Rozbehol som sa ku Reinovi a chytil som ho svojou čiernou chakrou. V druhej ruke som mal svoju katanu, keď zrazu ju pokrila masívna temná chakra. Vyhodil som Reina do vzduchu a presekol som ho napoli. Ešte ani nedopadol na zem a už som skladal pečate."Fuuton Daitoppa ". Prednú časť jeho tela som rozsekal svojím vzdušným útokom na malinké kúsky. "Odpočívaj v pokoji." povedal som. A hneď nato som okolo jeho spodnej časti tela vytvoril masivnú guľu z chakry ktorá ho rozmačkala. Hneď ako som ho zničil som sa pozrel na Kaguyu. " Hovoril si že nemám použiť plnú silu, len aby to potom nepovedal polke konohy...tak ja si myslím že teraz už nepovie nič." Pozeral som sa na Kaguyu a čakal som na svoje právoplatné víťazstvo.
Návrat hore Goto down
Mizuki
Admin
Admin
Mizuki


Počet príspevkov : 745
Join date : 24.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 2.! Rein vs Keigo!   Aréna 2.! Rein vs Keigo! EmptyPo september 24, 2012 4:54 pm

Keďže som si vymazal omylom post tak to skracujem..

Keigo vyhral, Kaguya mu vynadal a spôsobil mu strátu pamäte a to že omdlel. Objavil sa v svojom byte.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aréna 2.! Rein vs Keigo!   Aréna 2.! Rein vs Keigo! Empty

Návrat hore Goto down
 
Aréna 2.! Rein vs Keigo!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Keigo Asanagi K.I.A
» Rein Samaru - K.I.A
» Aréna 1.! Shinichi vs Asuka!
» Aréna 3.! Sania vs Usagi!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť :: Misie-
Prejdi na: