Tenshi Free Forum SK/CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SK/CZ Fórum
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Tréninkové prostory

Goto down 
+7
Sadatake Arakida
YamamotoKaruzo
Usagi-chan
Raiden
Krumla
DarkLezdgar
Riko
11 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyUt október 01, 2013 8:56 pm

Tohle místo se dělí hned na několik dalších míst.Prakticky je odlišuje jen jiné prostředí a celkový vzhled. Najdou se tu skvělé podmínky pro trénování různých elementárních technik,nebo jen těžký trénink ve skutečně obtížném terénu.
 Tréninkové prostory Third_Training_Ground
Tréninkové prostory GHeavyHoleAnime
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 12:38 pm

Yachiru Kayoko

Bol krásny deň, slnko svietilo a hrialo pričom ho dopĺňal jemný vánok. Bol úžasný deň. Prešlo veľa dní od toho ako Yachiru opustil Konohagakure no Sato a prišiel sem. Tu sa rozhodol usadiť a pokračovať vo svojej ceste ninju. No mal pred sebou ešte veľmi veľa prekážok. Jeho telo ochablo, sila pomaličky upadala a jemu nezostávalo nič iné ako si všetko svoju silu zobrať späť. Prešla dlhá doba čo naposledy bojoval a utrpel veľmi vážne zranenia. Jeho telo bolo konečne kompletne zotavené a on bol pripravený na tréning. Vedel že moc drasticky zaťažovať svoje telo po takých vážnych zraneniach nieje moc dobrý nápad. Rozhodol sa teda na trošku slabší tréning, aspoň pre túto chvíľu. Konečne dorazil na cvičisko a začal sa rozcvičovať. Mal pred sebou ešte dlhú cestu tvrdej práce a bolesti, no on bol odhodlaný opäť všetku tú bolesť prekonať aby získal svoju vytúženú silu späť. Cvičil od ráno do večera každý deň, bol pred ním tretí deň jeho tréningu a už cítil ako znovu narastá jeho fyzická sila. Následoval tréning z katanou. Zobral si zo sebou pár figurín aby si mohol precvičovať svoju pohyby a údery. Stále sa zdokonaľoval, trénoval tvrdo. Rozhodol sa tvrdo dreť a tak to aj bolo. "Už by som prijal aj nejakú spoločnosť." Povedal Yachiru, a pokračoval v tréningu.
Návrat hore Goto down
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla


Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 1:04 pm

Jin

"Prijímam tvoju výzvu!" Ozvalo sa niekde za Yachirom.. ten hlas sa však nedal priradiť k ničomu, bol takt trocha mechanický.. ako keby hovorený cez nejakú plynovú masku. Nedalo sa teda povedať či sa jedná o ženu, alebo chalana.. aspoň nie podľa hlasom. Ak sa na mňa pozrel, mohlo mu dojsť že túto skutočnosť nezistí ani poľa výzoru. Menšia postava ktorá bola úplne zahalená v nejakom podivnom šaolin-style oblečení a s veľkým slamákom na hlave, ktorý tam aj cez jemný vánok držal až šokujúco dobre.
Kurokami som zarazil do zeme a palcom som ukázal priamo na seba.
"Jin je meno mé ! a  prijímam tvoju výzvu!" Bolo dosť možné, že som si celé jeho slová vyložil zle. Možno nechcel bojovať.. len si s niekým pokecať. Chvíľu mi ešte tento desne cool spôsob vystupovania vydržal. Následne som však hlavu naklonil trocha na stranu a zvoľnil postoj.
"Teda.. možno? eeh.." poškrabal som sa na slamáku.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 1:26 pm

Yachiru Kayoko

Cvičil si svoje techniky keď ho vyrušil nejaký zvláštny hlas. Otočil sa na smer odkiaľ vyšla neznáma postava a nahodil veľmi zvláštny pohľad. Chvíľku počúval neznámu postavu a neveriacky pozeral. Nastalo ticho...Yachiru sa nezmohol ani na pol slova. Konečne sa vymáčkol, no nebolo to nič moc. "Ehm, ako? Súboj? Prečo?" Povedal veľmi prekvapene a zarazene. Vôbec nevedel čo mal na tento výstup povedať. o chvíľke sa usmial a poškrábal sa vo vlasoch. "Asi myslíš to, čo som povedal pred chvíľou však." Zasmial sa. "To nebola výzva k súboju, ale prosba o spoločnosť..." Povedal pobavene. No chvíľku nato sklonil hlavu a začal sa pozerať do zeme. "Hrozne sa totižto nudím." Povedal znudene a opäť zdvihol hlavu. Jin?... Usmial sa. "Ja som Yachiru, teší ma." Povedal nadšene že konečne niekto prišiel a on sa nebude nudiť. "Čo ťa sem privádza?".. Opýtal sa a čakal na odpoveď.
Návrat hore Goto down
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla


Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 1:34 pm

Jin

"To je milé.. že ťa teší." Oprel som sa lakťom o zabodnutú Kurokami v zemi. Ďalšiu ruku som si dal v bok a na dlhú chvíľu nastalo ticho.. teda ak ho nijak neprerušil.
"Spoločnosť huh?" Zopakoval som viac menej jeho slová a začal som otáčať hlavou na všetky strany.
"Nezdá sa, že by tu bol niekto kto by s tebou chcel pokecať.." Možno to bolo kruté no.. viac menej som mal pravdu.
"Netuším.. proste som sem išiel.. a ty si tu vykrikujúci že chceš spoločnosť." Začalo mnou trocha natriasať od smiechu.
"Prepáš ale.. som děvka na úrovni.." Rukou som naznačil neisté gesto a napodobnil som pohyb nejakej vymaštenej blondíny.
"Berem len keš vopred." Chytil som si koniec klobúka, ktorý som trocha posunul nižšie a následne ho znova vrátil na danú polohu.. mohlo sa to chápať ako žmurknutie.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 1:41 pm

Yachiru Kayoko

Pozeral sa na neznámu postavu ako sa opiera o svoju zbraň a len neveriacky pozeral. "Ehm, to máš pravdu..." Podotkol a zahanbene sa poškriabal vo vlasoch. Čo je to za človeka? Je to vôbec človek? Pomyslel si a mierne sa pousmial. "Ty úchyl!" Povedal a začal sa smiať. "Spoločnosť som myslel ako spoločnosť pri tréningu, asistenciu. Chápeš?" Povedal a dal si ruku na tvár. Pane Bože... Pristúpil ku nemu bližšie. "Tak čo nato hovoríš?... Pomôžeš mi z tréningom? Jin?".. Usmial sa.
Návrat hore Goto down
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla


Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 1:47 pm

Jin

Rukou som znova chytil moju zbraň, ktorú som zo zeme vytiahol a oprel som si ju pohodlným lážo-plážo spôsobom na rameno, oprel som si o ňu aj druhú ruku, takže to vyzeralo tak, ako keby som z oboch strán objímal okolo pliec nejaké ženské.
"Tréning.. skúsiť by sme to mohli.. len odo mňa nečakaj, že sa budem nechať mlátiť tvojim mečom.. zas takou nesmrteľnou bytosťou nie som." Naklonil som sa o niečo dopredu a následne mnou znova trocha zatriaslo, pri návalu uchechtávania.
"Môžeme začať." Naklonil som hlavu na strnau, no okrem troch zelených bodiek, ktoré mi z tmy vykúkali, namiesto očí.. mi stále nemohol spozorovať čo i len jedinú časť pokožky na tvári, či inej časti tela.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 8:38 pm

Od jisté chvíle jste si mohli povšimnout že se k Vám někdo blíží. Podle vzhledu to byla dívka, která nemohla být o moc starší než vy sami. Vlasy měla sepnuté do velkého drdolu, nutno podotknout že měly barvu ohně. Takže přehlédnout jí byla skutečně věc která se moc nepředpokládala. Na sobě měla dost krátké kraťasy a triko na ramínkách. Přes to se jí na nohou táhly podkolenky. Jedna byla vytažená tak jak měla být avšak ta druhá byla tak nějak shrnutá do poloviny. Boty měla vysoké, s hromadou cvočků a dlouhým zavazováním.
Na zádech však měla něco, co spíše připomínalo jen dlouhou tyč z nějakého pevného dřeva. Po chvíli se zastavila a koukla se na Vás.
"Trénujete sami?" Podiví se trochu. Je to už dlouho co viděla jak by někdo sám od sebe trochu hnul kostrou. Hromadu lidí do toho musel tlačit sensei.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla


Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 8:49 pm

Jin

Pri čakaní na odpoveď som zaznamenal závan červenej farby po mojej pravici. Naklonil som na tú stranu celé moje telo.
"Heeem..." Určite to musela byť hrozne inteligentná odpoveď ktorá by každého chytila za srdce.. vlastne som už čakal že mi niekto na krk zavesí medailu.. aj keď to by sa mi ku krku asi ten niekto musel dostať.
"Pekná.. zbraň." Zachechtal som sa stále mechanickým hlasom a len som sa až trocha nevyrovnane naklonil smerom k dievčaťu.
"Zatiaľ sme nad tým len uvažovali.. aj keď.. tréning mi nikdy moc nešiel.. všetko sa najlepšie učí v praxi." Bola len otázka času, kedy sa moja zbraň prehne až moc a neudrží ma.. zatiaľ ma to však očividne moc netrápilo.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 9:12 pm

Na ten posměšek o její zbrani nijak nereagovala a jen jej sjela svým pohledem. Neříkala ani slovo. Zatím.
"Jenže v praxi, přesně takový umírají nejčastěji." Odpověděla mu a koukla se lehce kolem sebe jako kdyby někoho čekala. Ale kromě jí a Vás tam samo sebou nikdo nebyl. Kde kdo by si mohl myslet že je prostě jenom padlá na hlavu. Nebo těžce paranoidní.
"Trénink nikdy nikoho nezabil. Jen zachránil život..." Dodala po chvilce a koukla se zase na nebe. Jeho zbraň ale i vzhled nekomentovala. I když si o tom musela myslet svoje. Tak jako každý člověk který měl svobodnou vůli.
" Heh, měli by jste to brát trochu vážněji." Upozorní pochybovačným tónem jako kdyby si z nich vyloženě dělala legraci.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla


Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 9:20 pm

Jin

"Môžeš mi veriť.. s tým mám viac skúseností než ty." Ukázal som na ňu povzbudivo prstom a následne som sa prestal opierať o zbraň.
"Prečo myslíš že toľko shinobi v nejakých vážnejších stretoch zomiera ?.. pretože im nechýba tréning.. toho majú nad hlavu ! chýba im prax .. z pola.. bojového, etc. To tréningom nikdy nikto nezískal." Posnažil som sa ju ubezpečiť, pri čom som okolo mojej zbrane chodil ako idiot ktorý až príliš vystieral nohy a pokladal ich pred seba až príliš rázne.
"Môžme to ale skúsiť." Ruky som si založil na hrudi.
"Tvoja teória proti mojej praxi.. a.. heej !! " Zakrićal som po nečakanej otočke okolo svjej osi a následným ďalším ukaźaním prstom na to dievča.
"Vážne to začnem brať.. až keď to situácia bude vyžadovať! tsch.."
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 9:27 pm

Dívka se netvářila nijak. Pořád jenom ten kamenný výraz který nic pořádného nenaznačoval. Jeho rychlá nabídka  jí dovedla k tomu, aby se jen trochu pousmála. To se poznalo podle toho že jí sotva znatelně cukly koutky v zvláštním úšklebku.
"Nejsem tady abych něco dokazovala tvému Egu, mládenče." Ujistila jej. Přeci jen ale musel být důvod proč setrvávala na tomto místě. Proč se u nich zastavila a vůbec s nimi mluvila. Občas se podívala z jednoho na druhého ale nezdálo se, že by na ní alespoň jeden z nich udělal nějaký dojem.
"O mojí praxi stejně nic nevíš" Dodala nakonec a uhladila si svoje triko.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla


Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyŠt október 31, 2013 9:32 pm

Jin

"Tschee ? O tvojej praxi viem rovnaké hov*o ako ty o mojej." Založil som si ruky v bok a následne som sa znova rozosmial. Ako rýchlo som sa však začal smiať, tak rýchlo som aj skončil.
"Prečo si potom vlastne tu? heš heš.. kušuj.." Začal som na ňu mávať rukami ako na malé dieťa, alebo skôr králika či nejaké iné prítulné zvieratko ktoré sa takto odháňa. Bol som pri tom aj zohnutý, pri čom som však mal asi rovnakú výšku ako ona.
"Táto konverzácia sa mi prestáva páčiť.. začína byť na mňa až príliš inteligentná.." Zveril som sa jej ešte poslednými slovami a následne .. aj keď mi nebolo vidieť tvár.. mohla.. doslova cítiť tú nedočkavosť z jej ďalšej reakcie.
Návrat hore Goto down
Raiden
Hráči
Hráči
Raiden


Počet príspevkov : 57
Join date : 28.10.2013

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyPi november 01, 2013 1:20 am

Raiden

Cvičiskom sa prehnal slabší vetrík, ktorý samozrejme nič neznamenal, veď obyčajné zafúkanie. Ale spolu s týmto závanom sa k cvičisku prehnala aj istá osoba, ktorá tak ako vždy, mala v pláne otravovať hocikoho, koho na cvičisku nájde. Ona postava sa prv ešte zastavila niekde opodiaľ, obzrela sa, skontrolovala, či tu vôbec niekto je a po usúdení, že sa sem oplatilo ozaj prísť, sa dala do kroku...

Hééh, mám ja ale šťastie. Ľudia na obzore! Veselo som sa usmial pri chôdzi vpred priamo k osadenstvu tréningového priestoru, pričom som si strčil ruky do vreciek nohavíc. Keď som bol už takmer pri nich, zas som ich z vreciek vytiahol a založil som si ich za hlavou. Úsmev sa mi rozšíril a krok spomalil.
"Ói!" Už zdiaľky som zvolal na prítomných a keď už som bol úplne pri nich, zastavil som a nahodil som skúmavo-zvedavý pohľad. Nič iné, ako nejaká zvláštna postava v klobúku a habite, či ako to nazvať, ma predsa nemohlo zaujať. Zostal som na neho/ňu civieť a rozmýšľať, či je to vlastne človek, keďže na prvý pohľad to tak síce vyzeralo, ale zároveň oči "to" malo divné. Nuž, prisúdil som to zatiaľ len k súčasti toho jeho obleku. Možno to bol kostým! To som v každom prípade hodlal zistiť, keďže mňa nejaké zvláštnosti, ako bola táto osoba, lákali až príliš...
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyPi november 01, 2013 12:29 pm

Neznámá dívka se jen zasměje. Je to poměrně šílený smích.Kdo ví čemu se to vlastně směje ale nejspíše to nebude nic dobrého. Její pohled se zaměří na dalšího příchozího.
"No, vidím že akademie vyprodukovala pár...unikátů?" Pronese s jistým a znatelným otazníkem a koukne se na oblohu. Jako kdyby se tomu v klobouku vysmívala do očí.
"No, Tsukikage to bude jistě zajímat." Zamyslí se nahlas. 
" I když o Vás má tlusté složky. Hmmmm, pár informací navíc neuškodí..."Dodá mile a znovu se koukne na oblohu jako kdyby tam někoho čekala.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla


Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyPi november 01, 2013 12:40 pm

Jin

Keby som sa na ňu mohla otrávene pozrieť, urobil by som to. Aj tak by to však nijakým spôsobom nezaregistrovala.. a tak by celý ten zmysel otráveného pozerania stratil.. zmysel. 
"No.. povedzme že viem o akej akadémii hovoríš." Znova som sa poškrabal na klobúku, popri čom som však bola nútená upustiť jednu časť zbrane, ktorú to prevážilo a ona sa znova zabodla do zeme. Pohľad som obrátil na týpka ktorý sa k nám nejakým spôsobom pridal. K čomu sa ale mal pridávať? V podstate mi úplne unikal zmysel tohto tu.. všetkého.. alebo som to aspoň vynikajúco týmto smerom hral. Po chvíľke ticha mnou znova zatriaslo.
"A mne hovoria že som divný." 
Návrat hore Goto down
Raiden
Hráči
Hráči
Raiden


Počet príspevkov : 57
Join date : 28.10.2013

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptySo november 02, 2013 4:57 pm

Raiden

Pomaly som dokráčal až k prítomným, ktorých som si tu všimol a zastavil som. Najprv som sa zadíval na nejaké dievča, ktoré tu bolo, a následne na tú viac zaujímavú osobu, čiže to niečo maskované a s klobúkom v nejakom divnom oblečení odeté. Mlčky som si prekrížil ruky na hrudi a začal som uvažovať, čo s nimi. Teda, respektíve ako ich otravovať, s čím začať. Nakoniec to dopadlo tak, že som ich začal sledovať bez jediného slova, lebo ma doposiaľ nič nenapadlo. A ani to vlastne nebola nuda si ich prezerať, predsa len, aspoň polovica z týchto dvoch osôb bola ozaj zvláštna, takže prečo nesledovať. Okrem toho, zdalo sa, že som im aj narušil tému, teda aspoň som mal taký pocit. Keď tak som možno čakal, že aj budú pokračovať, čo ale bolo dosť mylné. Nikto nepokračuje v téme, ak ich niekto vyruší a ostane pri nich... aspoň z vlastnej skúsenosti som teda toto vedel, ale možno by aj pokračovali, to som tušiť nemohol. Ale zatiaľ ostalo ticho, čo mne osobne nejak príliš nevyhovovalo, ale čo už.
Tréninkové prostory HGnNu
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyUt november 05, 2013 10:06 pm

--> Ospravedlňujem sa za menšiu neaktivitu, nedokázal som sa prinútiť k postu keď som videl ako sa to tu zaspamovalo po mojom poslednom poste Very Happy

Yachiru Kayoko

Slnko krásne svietilo a Yachiru ešte stále stál s tým človekom v robotickom obleku na cvičisku a snažil sa nejak dostať konečne ku tréningu. Konečne sa rozhodol že tento spoločný tréning spolu s ním podstúpi keď v tom nás vyrušila nejaká slečna. Ďalšia osoba počula moja tichá pre seba vyslovené želanie o spoločnosť? Pomyslel si prekvapene. Chvíľku sledoval ich začínajúcu sa konverzáciu, až kým ho to neprestalo baviť. Otočil sa a pokračoval si vo svojom tréningu. Snažil sa sústrediť na svoj tréning no pri tej ich rozvíjajúcej sa hádke sa to vôbec nedalo. Otočil sa späť na nich a pozeral sa na to dievča. Pár krát si ju svojimi krvavo červenými očami prezrel a nakoniec sa tiež zapojil do debaty. "Mohli by ste to tu ukončiť? Ste otravný.." Povedal trošku podráždene, pričom sa snažil ukľudniť svoju divokú polovičku. "Kto vás má stále počúvať? Ste tu len chvíľu a už mi leziete na nervi." Povedal už pomaličky kľudným hlasom. Pristúpil ku tomu železnému čudu a  naklonil sa blízko k jeho/jej "tvári". "To nevieš že ku žene sa musíš správať slušne nech je akákoľvek?" Zamračil sa. "Verím ti že sa to pri niektorých prípadoch nedá splniť, no je tu aj možnosť že ju budeš ignorovať." Pozrel sa na dievča a opäť si ju premeral očami. "Čo tu chceš? Pokiaľ si len prišla otravovať a nejak narušiť "náš" tréning, tak odíď!" Povedal a opäť sa vrátil ku svojmu tréningu dúfajúc že Jin spraví to isté a bude ju konečne ignorovať. Yachiru opäť vytiahol svoj meč a chystal sa pokračovať keď v tom ho vyrušila ďalšia prichádzajúca osoba. Na čele mu nabehla žila a oči mu ešte viac z červenali. Červený rubín na jeho meči začal pomaličky žiariť, čo znamenalo že Yachirovi stúpa v tele adrenalín. Zase a už dúfajúc že posledný krát sa otočil a meč si skoval to púzdra. Popukal si prsty a taktiež aj jeho krk a z vražedným pohľadom pristupoval ku ostatným. V tom sa zmizol a objavil sa pri tom novom. Nebola to žiadna teleportačná technika, bola to Yachirova rýchlosť ktorú si trénoval veľmi dlho ešte keď patril pod prísne tajné jednotky vrahov a špiónov v Konohe. Tvrdo drel, potil krv kým dotiahol svoju rýchlosť na takúto obrovskú úroveň. No ešte stále nemal na Nukenina ktorého spoznal pri skúškach do jednotiek Washi. Jeho rýchlosť bola impozantná, tá Yachirova bola oproti jeho len obyčajná chôdza. No aj tak s tým ostatný mohli mať problémy. "A ty si zase kto?! Čo tu chceš?!" Povedal veľmi zlostne až priam agresívne. Toto už bol tretí človek čo ho vyrušil pri jeho tréningu, a to Yachiru neznášal najviac na svete.
Návrat hore Goto down
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla


Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyPi november 08, 2013 10:58 am

Jin

Mňa to celkom bavilo. Pozerať sa na chlapíka ktorý začal strácať nervy. Musel som sa naozaj smiať, aj keď to znova bolo vidieť len ako také natriasanie ktoré mnou lomcovalo. Pokrčil som ramenami a nadvihol som ruky nad hlavu v štýle "nobody cares", keď mi začal rozprávať o tom že sa k žene človek musí správať slušne.
"Vieš čo mi hovorí slušnosť? Veľmi veľa vecí no to stále neznamená že ju budem dodržovať." Začal som sa znova chechtať no neostávalo mi nič iné, len sa oprieť o lampáš a sledovať túto telenovelu.
Návrat hore Goto down
Raiden
Hráči
Hráči
Raiden


Počet príspevkov : 57
Join date : 28.10.2013

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyPo november 11, 2013 9:50 pm

Raiden

Nič som nerobil, len stále sledoval a sledoval prítomných. Z momentu na moment ma to nejak prestávalo už baviť, a už som chcel snáď aj nahodiť znudený a otravný výraz, lenže niekto to ako tak zachránil. Bol to ten chalan, čo tu bol vlastne doteraz najtichší. Nejak rýchlo sa ku mne dostal a zrejme mu pukli nervy, keď sa začal pýtať jak zmyslu zbavený. Vraj čo tu chcem.. to tu nemôžem prísť? Napadlo mi, ale zatiaľ som sa len mierne po-usmieval a sledoval ho. Vlastne som ostal chvíľu ticho, keď už sa ma spýtal to čo chcel, a len som ho sledoval. Nakoniec, keď už asi prešlo dosť tej tichej chvíle, som len rozhodil rukami.
"Ja ani neviem, všade inde je nuda. A tu sa zrejme oplatilo prísť." Veselo a s dobrou náladou som sa na Yachiru-a ostal dívať a usmievať, pričom som nejak ani nebral do úvahy to, že je naštvaný. Vlastne nemal dôvod, ak chcel trénovať, mohol, pre mňa za mňa tu mohol aj robiť kotrmelce hlavou, ja by som ho maximálne sledoval, a keby prestal, až vtedy by som mu zrejme nedal pokoj. Ale takto to urýchlil.
Návrat hore Goto down
Riko
Tsukikage
Tsukikage
Riko


Počet príspevkov : 640
Join date : 26.06.2012
Vek : 30
Bydlisko : Brno

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptySo november 16, 2013 3:04 pm

NPC

Dívka se pro sebe nad tím vším jen pousmála. Neřekla ani jediné slovo. Jen si upravila rukáv svého oblečení a rozešla se někam pryč. Ani se neohlédla. nebylo přesněji jasné co byla zač ale bylo jasné že se musí znát s Kage. A kdo ví jak na ní porávě tito geninové udělali dojem. Otázkou zůstávalo jestli Kage půjde něco říct nebo si chování některých jedinců nechá pro sebe. Tohle totiž byla skupinka budoucích shinobi, kteří byli velice nesourodí a bylo jasné že udělat z nich tým nebude zrovna nejsnadnější. Ale na druhou stranu, Kage byla známá hlavně tím, že dělala šílená rozhodnutí které se nakonec projevila jako nějaký dobrý nápad. Jako kdyby věděla.
Návrat hore Goto down
http://finalfantasy-thisisworld.blog.cz
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptySo november 16, 2013 3:13 pm

Yachiru Kayoko

Pozeral sa na toho čudného chalana, ktorý sa ho očividne snažil len vytočiť. Yachiru prestaň!!.. Hovoril si b hlave a pomaličky sa ukľudňoval. Zavrel oči, zhlboka sa nadýchol a potom prudko vydýchol. Odstúpil od neho a obzrel sa na Jina. "Čo keby sme sa vrátili ku tréningu?.." Povedal už celkom kľudným hlasom. Pristúpil ku opierajúcemu sa Jinovi a pozrel sa na to dievča ktoré bez jediného slova odišlo. Dúfam že som ju neurazil keď som jej povedal nech odíde..Ale tak, čo už.. Zasmial sa, no nie na odchode toho dievčaťa. Yachiru mal nápad ako to tu oživiť a trošku sa zasmiať. Stál pri Jinovi ktorý sa neustále opieral, keď v tom mu Yachiru podkopol lampáš. Uskočil nabok a dúfal že Jin pekne spadne na zem. Dúfal že toto mierne postrkovanie neuškodí. A keď áno, tak to bude len dobrý začiatok nového priateľstva.
Návrat hore Goto down
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla


Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptySo november 16, 2013 3:33 pm

Jin

Ako som sa opieral o moju zbraň /gomen v predošlom poste som sa pomýli lxD nie je to lampáš../, zrazu ku mne Yachiru prišiel a podkopol ho. Pravdepodobne však nečakal, že si to ani nevšimnem. Stále som bol v rovnakej polohe, ako keby som sa opieral o neviditeľné niečo, keďže trojzubec padal k zemi no mnou to ani nepohlo. Bol to istý druh "rovnováhy" ktorý bol pre niektorých ľudí absolútne nepochopiteľný.
"Eh-eh." odkašľal som si a pomaly som na zem položil aj druhú nohu, pri čom som sa vystrel do stroja. Jednou nohou som dupol do zeme, na čo sa trojzubec zodvihol do vzduchu a ja som ho znova chytil do ruky. Nebolo to však "vyhodenie".. nedvíhal sa ani nijak rýchlo.. skôr tak lenivo, ako niektoré metly prvákov u Harryho Pottera.
"Že ty patríš k jedným.. z tých cholericých a impulzívnych.. týpkov?" Zachechtal som sa a následne som z tupou časťou trojzubcu do zeme buchol.. nastalo až nepríjemne hlboké ticho.
Návrat hore Goto down
DarkLezdgar
Sannin
Sannin
DarkLezdgar


Počet príspevkov : 481
Join date : 25.06.2012
Vek : 27
Bydlisko : Bratislava

Charaktery
Meno postavy:: Tetsuo Shiroi
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/200Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/200)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptyUt november 19, 2013 10:22 pm

Yachiru Kayoko

Stál tam úplne vyvedený z mieri pozerajúc sa na Jina ako sa len tak opieral o vzduch. "E-Ehm.." Bolo jediné čo z neho vyšlo. Chytil sa za hlavu, zavrel oči a nakoniec sa zasmial. "Si plný prekvapení priateľu. Myslím, že si budeme rozumieť." Preniesol celkom spokojne a zobral do ruky svoj meč ktorý mal neustále zapichnutý v zemi. Vrátil ju späť na svoje miesto, napravil si oblečenie a upravil vlasy. "Už sa mi nechce trénovať..mohli by sme niekam ísť. Čo navrhuješ?" Usmial sa a čakal čo jeho železný priateľ povie na jeho návrh. Len tam tak postával a čakal. Úplne zabudol na toho tretieho genina čo prišiel za nimi.
Návrat hore Goto down
Krumla
Sannin
Sannin
Krumla


Počet príspevkov : 657
Join date : 24.06.2012

Charaktery
Meno postavy:: Tochiko Sazagawa
Atai:
Tréninkové prostory Left_bar_bleue0/1000000Tréninkové prostory Empty_bar_bleue  (0/1000000)

Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory EmptySt november 20, 2013 8:18 pm

Jin

Trocha šokovane som sa na neho pozeral. Aj keď to viac menej vôbec nebolo vidieť.
"Nemienim robiť nič... keď ma bude sensei ptorebovať.. vie kde ma nájde.." Zamumlal som skôr pre seba a následne som si len trojzubec oprel o rameno.
"Nesleduj ma.. tak či tak by som ti zdrhol." Pootočil som ešte zakrytou hlavou na Yachiruho a následne som venoval jeden pohľad, ktorý cez masku a viac menej podivné zelené svetielka namiesto očí tak či tak nič nehovoril. Mávol som rukou na pozdrav, na čo som sa vydal kto vie kam.. teda ja som to vedel, oni to nevedeli.

(presun)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréninkové prostory Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréninkové prostory   Tréninkové prostory Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréninkové prostory
Návrat hore 
Strana 1 z 7Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Tenshi Free Forum SK/CZ :: Vedľajšia kategória :: Herní místnosti :: Herná Miestnosť-
Prejdi na: